39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
АвторСъобщение
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeНед 01 Яну 2012, 19:46

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, ПРИЯТЕЛИ!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 03 Яну 2012, 17:44

Здрасти!
Лелее, откога не съм писала! Нищо, сега ще си наваксам.
Какво правите ваканцията?
Аз днес писах домашни. И почти ги написах. Но не съм сигурна дали да пиша в учебната тетрадка по български. Сега дебна Г-жата във Фесбук, за да я питам. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПет 06 Яну 2012, 13:40

Здрасти на всички!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 805287
Какъв срам...толкова отдавна не съм писала.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,ваканцията си я прекарах страхотно по всички параграфи...предимно на топло в къщи,като слушам музика,чета,играя и гледам нещо...
Надявам се и останалите да са си изкарали яка ваканция!!! flower sunny flower sunny
Иначе успя ли да "хванеш" госпожата във фейсбук? Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 369291

След малко ще излизам навън с приятели за това отивам да се приготвя и да се преведа в ред...лек ден на всички!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201 flower sunny lol!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПет 06 Яну 2012, 14:08

Здрасти!
Реших да се пробвам с първата поредица за Пърси Джаксън (малко късно...но...какво да се прави! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 680936 (малко ли? Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 )). Та прочетох първите три и нямам какво да правя докато не дойдат четвъртата, петата и „Досиетата на героя“. И седя във Фейсбука, пиша в групата на класа (аз я направих! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 418926)... играя Симс.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362, не, не успях да "хвана" госпожата, но една съученичка ме спаси. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeСря 11 Яну 2012, 15:55

Реших да си направя експеримент...да спра да пиша във флууда и да видя дали някой любезен съфорумник ще отговори на Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ...хм...не ми хареса резултата.

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,харесаха ли ти книгите за "Пърси Джаксън"?
И ако са ти харесали непременно прочети и "Хрониките на Кейн"- първата книга от поредицата се казва "Червената пирамида".Даже съм направила тема във форума ни.Ето,ако се интерсуваш:
https://the39clues.forummotion.com/t455-topic#27726

Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeСъб 14 Яну 2012, 15:49

Здрасти!
Дойде събота, свободна съм...и имам време за пост във флууда. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201
Как изкарахте петък 13-ти?
Аз бях на баскетбол и пак загубихме - нищо ново, но разликата беше, че нищо не направих на упражненията. Sad Sad Sad
Но за сметка на това, в училище беше супер! По физическо прескачахме козата. На мен много ми хареса! Жалко, че я прескочих само 5-6 пъти. Господина не ни даде повече. Crying or Very sad Едно момиче от Г-клас ми каза, че са висели от халките на 6 метра височина! Shocked Аз попитах:
– А ако някой се изтърси от високото?
А тя отговори:
– По живо, по здраво, ще си тръгне!
Представяте ли си?
Като свърши едното междучасие чувам един съученик на моята маса да пее: "Детелини, детелини, детелини, аз ви търсих по безкрайната земя..." Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 И казах на госпожата: "Госпожо, Митко ми пее за някакви детелини." Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 И всички започнаха да се хилят. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 680936 И снощи се сетих за Детелините и започнах да пея. Оказа се, че мама знае малко песента (не слуша Лили Иванова, да знаете! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201). Аз я питах как е нататък, а тя отговори да питам Митко! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Жалко, че Митко няма Фейсбук. Щях да го поздравя с Детелини, за да запомни песента, и да я пее по-добре. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362, книгите за Пърси много ми харесват! Сега съм на петата. Като ги свърша, мисля да се пробвам с „Хрониките на Кейн“ и „Героите на Олимп“.

Едит: Какво мислите за новия ми вид? Тъй като съм на тема Пърси Джаксън и реших да отдам малко почит на Зевс и Посейдон. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeСъб 14 Яну 2012, 19:58

Казвам здрасти с новият си ъпгрейтнат "гладен" облик! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 358796

Хей,Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 !
Гледам,че си прекарала много добра седмица!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201
Аз си изкарах петък 13-ти както винаги - супер забавно! Very Happy (обичам го този ден!)

Радвам се,че Пърси ти харесва!Значи ми остава да ти пожелая само приятно завършване на поредицата!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201
И да споделиш впечатления после! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608

Послепис: Видът ти е внушителен,както са внушително описани Зевс и Посейдон в гръцката митология!Вдъхваш респект! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201 (винаги съм си падала по светкавиците,докато един ден една за малко да не ме изпържи Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 )

Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 17 Яну 2012, 11:37

Здрасти!
Ох..днес е само вторник. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 А и съм на зъболекар! Падна ми пломба... Mad Сега имам един голяям кратер в устата. Уж зъба щял да пада скоро. Но не ми е падал зъб от първи клас. Съжалявам, това май не беше най-хубавата тема за обяд. Embarassed Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 Затова ще побързам да я сменя.

Свърших и петата книга за Пърси. Утре ще ми дойдат другите четири книги. Първите две от Героите на Олимп и от Хрониките на Кейн. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362, и твоят облик е супер! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 358796 Радвам се, че моят ти харесва!
И ако може да питам, какво по-точно се случи, когато светкавицата за малко не те е изпържила? Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 369291

И Свилена, от Хрониките на Кейн и Героите на Олимп само по две книги ли са излезли?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 17 Яну 2012, 12:25

Здрасти!!!

Днес имам много работа и за това наминах да ви кажа "Здрасти".
След малко тръгвам за литературният си клуб за да сглобявам месечният ни вестник.Ще се изявявам в ролята на редактор. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 358796

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,много неприятна случка със зъба! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 748458
Ама щом е млечен,не се тревожи толкова! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201

Радвам се,че бързо напредваш с Пърси и героите на олимп.Да за сега и от "Героите на Олимп" и от "Хрониките на Кейн" са излизли по две книги.И бързам да ти честитя за новите книжки,които предстят да дойдат при теб!!!Приятно четене!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 358796

А Това със светкавицата - бях с приятелките си по време на една гръмотевична буря и тъй като не искахме да ни вали дъжда се скрихме под едно дърво(забележи,дърво по време на гръмотевична буря... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374 ),защото не вярвахме,че нещо може да ни се случи.И...след малко на две крачки от нас,една светкавица свали със ослепителен ефект един клон.И ние изкрещяхме и предпочетохме да ни вали дъжда,отколкото да ни изпържат.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 33374
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 17 Яну 2012, 18:43

Здрасти!
Яяя! Втори пост във фууда! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543, човеко, здравей!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362, стана още по-лошо! Cloud Оказа се, че имам дупка на постоянен зъб. А имам само 8 постоянни зъба. От двумесечна съм на Зима Флуор-и и тем подобни. Зъбите ми се ронят. На единия зъб ми вадиха нерв... Аааа...сменям темата. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201

Да ти призная, не ми се чака да дойдат книгите. Чак след около 13 часа ще са тук. Но се чудя с кои да започна? С Героите на Олимп или с Хрониките на Кейн?

Не знам кога ще ми хрумне да се скрия под дърво по време на буря. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 680936 Нямало ли е някоя сграда с козирка, под която да се скриете? Или подлез, надлез...
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 17 Яну 2012, 20:43

Здравейте хора!
МАкар и малко късно ви пожелавам една много хубава, изпълнена само с хубави моменти, успехи и усмивки, нова година!

Извинявайте, че не влизам често, обаче това учене Very Happy
В събота ми е изпита по немски и за това се старая повечко... А и този обмен ми отнема много от времето... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 369291
Да не говорим за учителите, които се сетиха, че трябва да ни оформятVery Happy:D:D
Тея много лошо това със зъбите.... Ама и аз имам същите проблеми Very Happy:D:D Да не говорим, че аз имам само 24 зъба и толкова ще си ми останат.. Просто нямам зародиш за зъбите Very Happy
Гледай да са ти здрави зъбите, а пък другото ..... здраве да е Very Happy
Сега, хора, отивам да уча за класното по математика =]
До след събота Very Happy
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПон 23 Яну 2012, 11:59

Хей пийпъл!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 417447 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 696782 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543

Съжалявам, че не влизам вече.Просто имам страшно много зам учене и тези състезания..

Да ви се похваля, ще се номинирам за Фондацията на Димитър Бербатов.Имам 6 грамоти, от които 3 от областни олимпиади и една от национално състезание! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608

Тея, честито за книгите!!На мен Пърси ми е любимата поредица!По - добра за мен няма! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 680936 За зъбите - не се отчаивай, всеки си има някъкъв здрашослошен проблем!Аз например имам разтегнато сухожилие и едшам си движа левият крак!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 138564

Свилена, паднах от смях като каза за светкавицата! Да не се обидиш!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 736479
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПон 23 Яну 2012, 17:17

Ох...от три дена все не мога да намеря време да пиша във флууда,защото съм се захванала да правя едни събтитри...нооо!!!Сега съм тук!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201

Хей,Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 ,здравейте хора!!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 553116
Много се радвам да ви видя!
Само съжалявам,че няма да ви виждам по често,защото сте прекалено натоварени в училище... Suspect

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 ,гордея се с теб!Честито за всички дипломи,които си спечелил!
Пожелавам ти от сърце да те класират за фондацията на Бербатов! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 925572
Ама си взе поука от историята с гръмотевицата,нали? Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201
Не обръщай голямо внимание на болката в крака...аз от две години имам голям проблем с дясната ръка,но вече свикнах с болката.Просто не трябва да се задълбаваме в болежките си. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,късно ти пожелавам успех на класното по математика...съжалявам. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 56810

Аз пък,харесвам повече "Хари Потър" от "Пърси Джаксън" Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 736479 !Всеки си имам мнение,нали? Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201

Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПон 23 Яну 2012, 21:23

Здрасти!
Днес класната я нямаше и я заместваше една, която много вика. Обаче по математика не ни даде голямо домашно, а по ЧО не писахме дълъг план. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 938570
Но най-якото е, че...бях на концерт на Богомил Бонев, Александра Апостолова и Jeason Brad Lewis! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 418926 Very Happy cheers lol! afro sunny sunny flower flower Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 512973 Имам плакат с автограф от Богомил, който седи гордо-гордо на стената. Very Happy Този от Jeason още не е у нас. Тате отиде да го взема. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543, гадно, че и ти си като мен, та и по-зле. Но до някаква степен ми е приятно да знам, че не съм единствена.

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362, честито!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362, какви субтитри правиш? Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 369291
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeСря 25 Яну 2012, 19:10

Здрасти!
Днес беше хем много яко, хем не съвсем. Не беше яко, защото нещо се разболях. Ама беше яко, защото имах само 4 от 6 часа. Госпожата още я няма и нямахме информационни. Освободена съм от физическо и така часовете паднаха на 4.
Охх, вече стане ли седем ми се доспива като на старците. От толкова учене вече нямам време да чета. А имам 4 книги! Чао за сега! Имам работа. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeСря 25 Яну 2012, 19:35

Здрасти от мен! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,пропуснах да ти честитя за автографа!Сигурно е много голям кеф да получиш автограф от любим изпълнител... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Жалко,че си настинала...пожелавам ти бързо оздравяване!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 22131
А относно субтитрите,които правех...решихме с брат ми да преведем един епизод от едно серийно аниме,защото нямаше субтитри и така... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeСря 25 Яну 2012, 20:20

Здравейте!

Супер отдавна не съм бил активен, направо вече не си спомням какво е било тогава! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 851948 Съжалявам, че така се получава, но наистина училището ми изтисква всякакво свободно време, а и май аз попринцип не съм достатъчно постоянен, че да влизам във форума. :S

Както и да е, радвам се, че Свилена още пише редовно, а също и Тея. Ако пропускам някой, нека де ми извини.

Иначе от време на време се включвам и чета съобщенията ви, макар и частично..

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 пожелавам ти безпроблемно учене и да завършиш сроса с възможно най-високата оценка! Smile

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 много ще де радвам ако ме информираш за анимето! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608 И успех със субтитрите!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeНед 29 Яну 2012, 18:20

Здрасти!
Днес денят ми не започна много добре, но за сметка на това след обяд си прекарах супер. Всички сме щастливи, освен, може би Рашков (съседа под нас). Ние сме на последният етаж на блока. Има сняг (и лед) на покрива и аз го бутам с метлата. Леда го разбивам и той си пада, но пада върху климатика на Рашков. Е, аз гледам по-големите парчета да не падат на климатика, макар че понякога не успявам. Rolling Eyes Rolling Eyes И той климатика си е ръждясал...и без леда отгоре пак си е за смяна. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 А на всичкото отгоре (буквално) покрива ни е покрит с дебел слой лед. Опасявам се, че ще убие някого, Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 231185 а от покрива не се стига и не можем да го махнем. Твърде май не се разбира какво му харесвам на следобеда, но...

Ей...забравих за домашните! Нищо! Така и така (за съжаление) утре не съм на училище, ще ги напиша. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeНед 29 Яну 2012, 20:56

Хей!!!
Здрасти, хора!

Тази събота и неделя си ми беше малко натоварено... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 696782 ,наистина ти съчувствам,че ви натоварват толкова много в учелеща...макар,че ползата от всичко това е доста спорна...
Относно субтитрите...с брат ми изпитахме повече затруднение да го качим във вибокса,отколкото да го преведем май.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201
Сега правим субтитри за друг епизод и така...забавно ми е, честно казано. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 , и ние имаме адна проклета съседка под нас,която хич не ни обеча ама...какво да се прави! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 Винаги ще има такива хора.важното е да не им обръщаш толкова внимание. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201
Но това,че покривът ви, покрит с лед е опасност за хората, минаващи под блока,вече е наистина сериозно... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 748458

Пожелавам на всички,на които им се налага да ходят утре на училище да ги върнат обратно в къщи! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201

А сега ви казвам лека вечер, защото имам малко домашни да пиша. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeНед 29 Яну 2012, 21:14

Здравейте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 не можете ли някак да уведомите общината за този покрив? Дано в бъдеще все пак да няма пострадали.

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 използвай програма за вграждане на субтитри директно във видео файла! Например Subtitle Workshop. Ето тук има подробен урок: http://uroci.net/urok/2460/%D0%92%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%83%D0%B1%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8-%D0%B2-avi.html

Май това всъщност е по-добро:
http://make-bg.com/read.php?id=25

Лека вечер от мен, приятели! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 805287 Пожелавам ви вълшебно пътешествие до страната на сънищата и страхотен ден утре! Тук за съжаление няма ваканция, но пък и тази седмица май за пръв път от доста време не се очаква да ни е толкова натоварено! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПон 30 Яну 2012, 15:11

Хей, хора!
Обявиха, че във Варна утре няма да се учи и бързо идвам при вас Very Happy
Виждам, при повечето всичко е наред!
Новината че в следващите 3 дни няма да учим е... жестока! Няма да има нито контролни, нито изпитвания.... Ах, чудесно! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 838201
Сега отивам да чета Инкрасерон! Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 , оказа се много интересна, макар и да съм още в началото...
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeПон 30 Яну 2012, 16:20

Честито, Варненци! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 138349 Ние май няма да сме печеливши този път, но пък ни намалят часовете. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 31 Яну 2012, 15:18

Хей,Кахил! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 805287

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 ,радвам се,че имаш време да се рефрешнеш малко... Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201
Радвам се,че "Инкарсерон" ти харесва...аз просто разбрах,че не е мой тип книга след няколко глави...
Прочетох коментара ти за книгата и останах много изненадана!Но хората имат различни вкусове и точно в това е чара на всеки един,нали?Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 84201

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 696782 ,гледах прогнозата за времето и смятам,че ще е умно от страна на кмета да ви пусне във ваканция,защото може учениците просто да истинат,докато се предвижва или изпръзнат по спирките на автобусите.Много е тъпо така. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 748458
И много ти благодаря за двата линка за вграждане на субтитри.Много мило от тоя страна! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Ще се възползвам за следващото вграждане на субтитри. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 31 Яну 2012, 19:36

Здрасти!
Утре, вдругиден и по-вдругиден не се учи!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 748884 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 292793 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 512973 Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 546971 afro lol! sunny flower cheers А на шести съм на училище от седем и половина...еее, обаче (отново) имам пет дни почивка! Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 938570 Ще имам достатъчно време да си напиша многото домашни, да си прочета останалите сто и няколко страници от „Хрониките на Кейн: Червената пирамида“, да си доподредя стаята и да си почина.
А за това с покрива - не се знае какво ще стане. Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 748458 Леда се топи, после замръзва, пак се топи, отново замръзва...

И понеже съм в добро настроение, едно поздравче от мен:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dSerl4sKXEI
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitimeВто 31 Яну 2012, 19:44

Хей, хора!
Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 607543 , честито за ваканцията =] Насъбират ви се доста дни! Ние за жалост ще трябва да прекъснем в петък Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 680936
Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 696782, да ти кажа честно предпочитам да ходя на училище, отколкото да съм направил всичко което мога и да трябва да уча хD
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 939362 , сигурен съм, че книгата ще ти хареса.. Да не би да те отблъснаха убийствата в началото... По нататък става доста по-интересна, динамична и... леко предсказуема, но отдавна не съм чел, книга, чийто финал да не мога да предрека Very Happy
Преди минути разбрах, че ще има филмова адаптация към книгата догодина! Нямам търпение!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд
» Флууд 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: