39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeПет 09 Дек 2011, 19:17

Здрасти!
Лелее! От кога не съм писала! Точно една седмица! Но...
Софиянци, честит първи сняг! lol!
Днес беше много яко! Класната отсъстваше и я заместваше една яка госпожа. (което е рядко при госпожите, защото те само говорят: Бла, бла, бла, бла... Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 680936) И ми каза, че чета перфектно! Very Happy Very Happy Very Happy Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 418926 Иначе всичко друго си беше нормално. А! И имам 4 шестици! За съчинение, тест по English и две по физическо (не една двойка, а две шестици) - за държание и игра на баскетбол.
След училище с мама отидохме в „Лидъл“-а и купихме много, много неща.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, тук не вали нищо. No Само пече слънце.
Дано гърлото ти се оправи. А мен ме боли единия крак, след малко или ще ме заболи другия, или и двата...До преди малко ме боля главата... Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201 Снощи лявото ухо... Странно нещо е човешкото тяло...особено моето! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeСъб 10 Дек 2011, 15:11

Как е,банда? Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201
Как върви съботата?

При мен е отлично!Но няма сняг за съжаление...

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543 ,права си.Яките учители са рядкост.Но поне ги има... Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796
И честито за поредната порция отлични оценки. lol! sunny flower Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 925572
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Дек 2011, 12:08

Здравейте!
В събота бях на КМС. (Коледно Математическо Състезание) Иии...съм втора! Е, можех и да съм първа, ако бях решила вярно поне още една задача. След състезанието празнувахме рождения ден на най-добрата ми приятелка. Изхарчихме 10-20 лева...но беше много яко! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796
В неделя бяхме на гости у баба. Празнувахме и нейния рожден ден. Рождения ѝ ден има история. Тя и най-добрата ми приятелка празнуват на 7 декември, но баба е родена на 6 декември. Понеже е Никулден и всички почивали, затова са я записали на 7. И така тя празнува на седми.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, мерси!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Дек 2011, 15:26

Здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543 ,много се радвам,че си си прекарала хубаво на двойния рожден ден!винаги е хубаво когато си забавляваш(което ми напомня,че отдавна не съм се забавлявала хубаво Very Happy ).

Реших да се разкрася за предстоящите хубави празници... flower sunny
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 20:14

Здрасти!
Днес бях на...състезание по...баскетбол! И сме първиии!!! Very Happy Very Happy Very Happy flower flower sunny sunny afro afro farao king geek queen albino rendeer Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 418926 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 418926 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 748884 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 292793 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 209175 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 209175 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 546971 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 748884 lol! lol! sunny farao queen cherry И момичетата и момчетата! В крайна сметка ОУ „Отец Паисий“ са най-добри! lol! Дадоха ни грамота, топка и по една шапка и значка. Ноо...ние победихме...ммм...служебно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 175414 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 175414 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 175414 Ами от другите училища не се появиха отбори от момичета и нямаше с кого да играем. Mad Twisted Evil Cloud Но най-яко беше, че не бяхме на училище. Имахме само два часа.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, видът ти е страхотен! Но защо винаги трябва да е на тема Хари Потър? И от къде вземаш всички тези снимки? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 15 Дек 2011, 16:35

Здасти на всички!

Брейй....не мога да се добера до форума от два дена и да седна да напиша нещо смислено...
Вчера бях на концерт на Ричърд Клайдерман (много известен пианист виртуоз) и въпреки,че хич не ми се ходеше много се оживих,когато чух изпълнението му,заедно със симфоничния оркистър на емблематичната тема от "Хари Потър" филмите.Беше страхотна изненада за мен!!! flower sunny flower

Надявам се всички да са добре,в отлично здраве и настроение и с нетърпение да очакват задаващите се празници! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543 ,обичам да сменям темата на вида си.Но го променям в зависимост от настроението ми. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201
И между другото,харесва ми веселият ти,снежен профил! flower sunny
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeСъб 17 Дек 2011, 14:23

Здравейте, мълчаливци! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201
Вчера по Домашен Бит правихме звезди, но моята се смачка в раницата. Mad Иии...не ми се прави отново. Rolling Eyes
Снощи исках да си говоря по Скайпа с един съученик, но се оказа, че аз му писах съобщения, а той си говореше, защото микрофона ми не работи. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 231185

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, радвам се, че ти харесва новият ми облик! Very Happy
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeСъб 17 Дек 2011, 14:58

Хей! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 417447 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 696782 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543

Какво става тука?Откога не съм писал Very Happy!За състезанието, което ми беше основна причина да ме няма - станах 2-ри! cheers cheers cheers Супер много се зарадвах!Другото за фестивала - станахме едни от последните, но нищо!Супер си изкарах!! sunny Сега сигурно пак ще ви напусна, защото имам 2 олимпиади и ще ми е малко трудно да пиша, но нищо!

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362 .Супер профил!!!Много ме кефи! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796

Тея,честито за мненията и 1-вото място на състезанието!!^^
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeСъб 17 Дек 2011, 18:46

Здравейте!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543 ,звезди от картон ли? Rolling Eyes
И това за микрифона - разбирам те,защото всяка седмица говоря с моите прятелки,които учат в Търново и понякога имам проблеми с микрофона,защото не прави добър контакт и се налага да пиша... Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362 ,здрасти човеко!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787
Много се радвам за олимпиадата!!Само така!!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 925572
А за концерта - не се отчайвай!Важното е,че сте показали най-доброто от себе си,а това,че не са ви оценили не е толкова важно! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 22131
И мерси за положителната оценка,относно профилът ми! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796
Успех на олимпиадите!!!Стискам ти палци и за двете! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeСъб 17 Дек 2011, 20:36

Здрасти!
Леле, за пръв път от началото на учебната година пиша втори пост във флуда. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, звездите са от червена хартия А4. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201
Днес тате набра моя Скайп и тествахме дали се чува. Говорихме, говорихме и най-накрая (долу-горе) оправихме микрофона. Сега само леко изменя гласа. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 680936

Стефко Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, сети се да влезеш!
Честито за състезанието! Мисля, че всички, които миналата година бяха първи, сега са втори. Laughing
Жалко за фестивала. Но погледни от хубавата страна - ако и други години ходите може да сте сред първите! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201
И Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, супер профил! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 11:12

Здравейте!
Сънувах един доста тръпкопобиващ кошмар.
Прибирам се от училище. На около 50-70 метра от входната врата виждам кървав отпечатък. Веднага тръгвам в другата посока. Виждам, че продават вестници. Спирам се и казвам:
– Един вестник. За мама е.
– Вземи „Стандарт“. Ще довършите приказката.
– Добре. Ще ѝ го дам като се прибера.
Плащам и тръгвам по една (несъществуваща) нова улица. В същия миг баба се появява до мен. Тръгваме към кървавия отпечатък. Появява се и другата ми баба, която в целия сън дума не обелва. Казвам на бабите:
– Искам да ви покажа нещо. Но...
– Покажи ни го.
В този момент те виждат отпечатъка и едната ми баба казва:
– А! Кръв!
А аз казвам:
– Яяя, погледнете дали зад стената има нещо - и наум добавям - "Например труп!"
Те поглеждат и ми казват, че няма нищо. Преди да отворя входната врата, погледът ми пада върху всичката кръв вътре. "Дори сътълбите, водежи към първия етаж ги няма!" - казвам си наум. Баба ми, като се опитва да ме успокои, казва:
– Това е една голяма...цапаница!
И веднага се събудих. Хмм...как ли се тълкува? Може би съм го сънувала, защото същата вечер блока на баба пламна и съм се притеснила. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 851948 Не знам!

Тази седмица момчетата са коледари и ние момичетата почти не учим!!! lol! lol! lol! afro afro farao king flower sunny Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 418926 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 546971 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 546971 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Госпожата ходи с момчетата и не вземаме часовете. Вчера имахме 4 часа!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570

Някой чувал ли е за "Ресторант Венеция?

Едит: Най-накрая разбрах, че някой от класа ми се е регистрирал във форума! raya161 е от моя клас! Жалко, че не може да влезе. No Когато отивала на линка за активиране й излизало нещо от сорта :

"Информацията не съвпада с базата данни."

Някой да знае защо е така?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 18:26

Привет! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543 ,не отдавай голямо значение на кошмарите...просто те са бъркотия от най-черните ни мисли.Важното е да не се заравяме в тях! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201

Не съм чувала за ресторант "Венеция"....там ли ще ходите с класа? Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 369291
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 18:52

Здрастии!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, най-накрая да те засека! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570
"Ресторант Венеция" не е ресторант. "Ресторант Венеция" е като игра. В "играта" имаш възможност виртуално да се срещнеш с петима младежи. Отивате в ресторант "Венеция" и ти поръчваш за тях. Но трябва да се съобразиш с това какво предястие, основно ястие, питие и какъв десерт искат. Дали ще им стигнат парите...такива неща. Има упражнения. Целта е тези, на които им "куца" българския, да се подобрят.

Но за Коледа в класа ще си разменяме подаръци. Аз ще подаря на люляк. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 33374 Утре ще си ги разменяме.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 19:20

И аз се радвам да те видя,Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 607543 ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201

Еха...тази интерактивна онлайн игра"Ресторант Венеция" е наистина много интересна!
Ти си упражнавяш английския с нея,така ли? Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 369291
Сигурно не ти е досадно,а напротив... Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 311608

Имате човек с името "Люляк" в класа ли? Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 369291
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 19:36

Хей!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, нямаме Люляк в класа. Имаме псевдоними. Не знаеш кой ти е псевдонима, нито на кого подаряваш. Псевдонима на човека, на когото ще подаря подарък е Люляк.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 19:46

Ааа..такава ли била работата,а аз какво си помислих.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 33374

И ние имахме такава замяна на имената с псевдоними и размяна на подаръци,обаче през 8-ми клас.Тогава го бяха измислили с имена на известни личности - аз бях Анджелани Джоли Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 33374 и до последно не знаех,какъв ми е псевдонима или истинското име на човека на когото щях да подарявам подарък. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 680936 Беше забавно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201


И тъй като обичам коледната украса,а за съжаление никой вкъщи още не е украсил в момента се мъча да сглобя изкуствената ни елха и да я накича със играчки и лампички. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796
За това липсвам...
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 21:27

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 939362, още не сте украсили?!!?!!?? affraid У нас от кога е украсено!!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Дек 2011, 07:10

Ние най-накрая украсихме, но само елхата и разни неща по вратите! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 838201 Най-накаря свършиха контролните и съм свободен! Весели празници!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeСъб 24 Дек 2011, 15:56

Здравейте!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 805287

Искам да пожелая на всички весело посрещане на Коледа!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 flower sunny lol!
Аз отивам да разпускам! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 84201

Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeНед 25 Дек 2011, 11:48

Веселa Коледa!!!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeНед 25 Дек 2011, 15:38

Весела Коледа на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 22131 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 407102 flower sunny lol!

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Merry-Christmas

Пожелавам на всички здраве за вас и за вашите близки и обични хора,късмет и положителни мисли за да може във всички с което да се захванете да ви върви!И разбира се да откриете щастието,което се крие в сърцето ви и винаги да бъдете в добро настроение и много,много усмихнати!!! flower sunny Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787



Приятно прекарване на празника!!!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Дек 2011, 18:14

Честита Коледа и от мен! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeЧет 29 Дек 2011, 22:00

Здравейте!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 805287

Наминавам да попитам всички отпускари дали са готови да посрещнете новата 2012 година!Аз утре съм намислила да си направя списък-равностметка на всички хубави неща,които са ми се случили през изминалата година,също така и нещата които съм успяла да постигна през годината. Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 358796
И разбира се да си направя списък с нещата,които искам да направя пред настоящата година(никога до сега не съм си правила,но смятам,че ще е вълнуващо... flower sunny )

Е...надявам се да сте получили много и най-разнообразни подаръци през Коледните празници....и пожелавам на всички весело посрещане на Новата година!!!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeНед 01 Яну 2012, 12:40

Честита Нова година!!! lol! lol! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 Very Happy Very Happy cheers cheers Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 748884 flower afro sunny

Пожелавам ви през 2012 година да сте здрави, весели и щастливи!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitimeНед 01 Яну 2012, 14:56

Честита нова Година,приятели!!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 292793 flower sunny lol!

Пожелавам ви през тази 2012 година много здраве,щастие и любов във всичките и проявление за всички вас и за вашите любими хора!!! flower sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд
» Флууд 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: