39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?

Go down 
+19
Dageron321
Damon S.
didka_2704
Arya Dröttningu
pLaYeRmAn
wolf 351
etimargi
gotinia012
Blu€ Magic
nikol4o
Martinch
Salem Saberhagen
Grizzly
Evelincho
The sword of the bear
dsims
Badugly
Ton4o
Lucifer's Fall™
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeЧет 18 Фев 2010, 21:27

"Пърси Джаксън и ....." Хора, отдавна не съм се забавлявала така!!!! Нищо няма да ви разказвам, нека повече от нас го гледат и ще дискутираме!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeСъб 20 Фев 2010, 18:07

Ами гледах The Longest Yard - Най-дългият ярд ,от 2005, не 1974 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201 Интересен и ободряващ филм Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeСъб 20 Фев 2010, 19:28

Пърси Джаксън... - ами нищо общо с книгата, ама ми допадна Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeСъб 20 Фев 2010, 21:14

Аз гледах Сам вкъщи 4
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeНед 21 Фев 2010, 10:15

Снощи като си лягах, "превъртях" каналите на телевизията и попаднах почти в началото на "Да срещнеш Джо Блек". Гледах го за не знам кой път! Толкова обичам този филм!!! Антъни Хопкинс и Брад Пит са невероятни като екранни партньори!
Това е филм, който наистина ме кара да мисля за обичта и топлината в семейството, за отговорността към любимия човек, за стойността на живота ни! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 56810 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 358796 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeПон 22 Фев 2010, 21:19

Споделям мнението на Надето! Пърси Джаксън - БОЖЕСТВЕН филм! Страхотен е наистина. Бих отишъл да го гледам пак. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeВто 23 Фев 2010, 13:43

В неделя гледах Пърси Джаксън! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608 СУПЕРР! Много ми хареса филма и при това бях започнал да чета книгата и бях по средата! Книгата и филмът нямат нищо общо, но все пак говорим за Крис Кълъмбъс - много неща е променил и добавил, но наистина се е получил един прекрасен филм, който на места даже е по-сполучлив от книгата! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeВто 23 Фев 2010, 19:53

Evil or Very Mad Нищо общо с книгата.

И няколко забележки за героите:
1 Анабет трябваше да е руса.
2 Пърси най-малкото трябваше да е на 12, а не на 18.
3 Посейдон трябваше да носи сърфистка риза, пфу че старомодна броня му бяха сложили.
4 Гроувър трябваше да бъде младо светлокосо момченце, а не на 25-9годишен негър. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 56810
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeСъб 06 Мар 2010, 21:15

Ааааааааааааааааааалиса в старната на чудесата е чудеееесен филм!
Пълен беше с приключения, смях и... абе чудесен филм Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201
Картите на червената кралица бяха направени невероятни.. да не говорим за Лудия Джони Деп.....
Невероятно, просто невероятно...
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeНед 07 Мар 2010, 12:53

"Алиса в Страната на Чудесата" относно дали ми хареса : Ами как да не ми хареса ? Smile
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeНед 07 Мар 2010, 21:16

Днес гледах "Алиса ..." За мен беше кино-събитие!!!! lol! Невероятни образи, декор, елегантно придържане към Луис Карол, тънък английски хумор...Забавлявах се през цялото време!!! Може да го гледате и просто като приказка, а може да откриете и много дълбочина! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
И много ми хареса, че филм 3Д няма тъпи Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201 "заигравки" със зрителя като това към теб да полети топката за крикет! Прекрасна визия, изпипано!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 925572 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 138349 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 358796 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeНед 07 Мар 2010, 21:29

Алиса... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 680936 Много приятен филм. Дуото Джони Деп и Хелена Бонам Картър отново бяха незабравими. А Ан Хатауей се вписа по наистина интересен начин.
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeПон 08 Мар 2010, 12:58

Пърси Джаксън.Ми хареса ми,ама няма много общо с книгата.
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeПон 08 Мар 2010, 17:26

И аз гледах Алиса. Наистина много приятен филм, Шапкаря, Великденския заек и Червената кралиа ми станаха любимци. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201
Хора, само на мен ли не ми харесаха субтитрите? Бяха ситни и жълти, на места не се виждаха! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201 Някои неща дори не успях да ги прочета.
За сметка на това обаче филмът си заслужава гледането. Препоръчвам го на тези, които все още не са го гледали. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 925572
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeСъб 13 Мар 2010, 22:09

Днес гледах Алиса в Страната на чудесата! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608 Впечатленията ми - http://www.ton4osblog.com/2010/03/blog-post_13.html
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Мар 2010, 21:19

"Алиса в Страната на Чудеста".Нямам думи...Филмът беше приказен-толкова зашеметяващо красив, Тони беше прав-сякаш изваден от сънищата ти свят...
Художниците са се постарали наистина много-вложили са страшно много труд и старание! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 138349 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 138349 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 925572
А образите бяха просто невероятни!Миа беше прекрасна Алиса,Ан Хатауей беше просто невероятна в образа си на Бялата царица,а Джони Деп,както винаги незабравим!
А алегорията,вложена във всеки един от образите,също и в репликите на героите беше много ценна за мен...

Зашеметена съм... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 358796 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 138349 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 138349 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 138349
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Мар 2010, 21:39

Трансформърс 2 - Отмъщението на падналия... ами става, въпреки че имаше доста простотии Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeПон 15 Мар 2010, 14:45

"Старгейт 1" - това е първата серия от голямата сага "Старгейт" и "Старгейт-Атлантис", която разказва как е почнало всичко!!!
През 80-те години е имало игрален филм с участието на Кърт Ръсел и същия сюжет. През 90-те започват да правят телевизионните серии, опирайки се на този игрален филм. А сега след 10 години и 200 епизода!!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608 създателите на поредицата решили да направят и "първата" серия с обичаните от милиони актьори като подарък и завършек на сагата!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608

Е, за мен беше фантастично!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 292793 lol! sunny
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeЧет 18 Мар 2010, 20:05

"Home" днес в Биологията. Тъжен, но и скучен филм. Повторенията ми дойдоха в повече. А и като се замисля колко нефт е похабен за снимките от въздуха, при положение че не казаха нищо ново, ми стана дори по-тъжно...
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeЧет 18 Мар 2010, 21:36

Гледал съм HOME и доста ми хареса, даже май ще го гледам отново. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeПет 19 Мар 2010, 20:07

"Алиса в страната на чудесата".За филмът нямам думи, а за Джони Деп още повече.Страхотно играе и сюжетът е страхотен.Наистина е супер, че не са го направили по книгата.
Върнете се в началото Go down
Damon S.




Мнения : 17
Регистриран на : 23.03.2010
Години : 29
Местоположение : Should be Earth, but... It looks like Hell to me

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeВто 23 Мар 2010, 19:30

Ами аз днеска гледах "A Knight's Tale". Май казах някъде из форума, че съм на вълна Хийт, пък и този филм ми е един от любимите. Гледала съм го съгурно 20 пъти, ако не повече.
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeВто 23 Мар 2010, 21:51

Гледах Friday с Ice Cube, остава да тледам само Next Friday от тази поредица. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Апр 2010, 19:03

"Как да си дресираш дракон", много приятен и занимателен филм!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitimeВто 06 Апр 2010, 19:38

"Как да си дресираш дракон" - страхотен филм! Повече информация за него, както и конкретните ми впечатления, можете да видите в моя блог - http://www.ton4osblog.com/2010/04/blog-post_06.html
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 30uxzl1
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Sponsored content





Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» The Hangover - Последния ергенски запой.
» СЪЗДАТЕЛИТЕ НА ИГРАЛНИЯ ФИЛМ "39 КЛЮЧА"
» Коя беше последната книга, която прочетохте и хареса ли ви?
» Charmed - Чародейките (Любимия ми филм)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: