39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?

Go down 
+19
Dageron321
Damon S.
didka_2704
Arya Dröttningu
pLaYeRmAn
wolf 351
etimargi
gotinia012
Blu€ Magic
nikol4o
Martinch
Salem Saberhagen
Grizzly
Evelincho
The sword of the bear
dsims
Badugly
Ton4o
Lucifer's Fall™
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПет 30 Окт 2009, 19:34

Днес го изгледах със сестра си след училище! Наистина си заслужаваше, гледайте го преди да ядете, определено ще изостри апетита ви! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПет 30 Окт 2009, 19:47

This is It
Много хубав майкъл пя много песни (Майкъл Джексън)
И той е само за 2 седмици като първия филм бше на 28 Окт. и послднит н знам. Smile
Поклон пред памтта на Майкъл RIP
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 31 Окт 2009, 12:06

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 И аз вчера гледах Облачно с кюфтета в Арената. Страхотен е, смях не липсва в нито една минутка! Laughing
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
gotinia012




Мнения : 34
Регистриран на : 30.10.2009

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 31 Окт 2009, 19:03

аз неска гледах на мола облачно със кяфтета много яко беше 3D lol! lol! lol! lol! lol! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 418926 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 925572 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 512973
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 31 Окт 2009, 20:27

Аз днес гледах В небето - мн е хубав Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 45860 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 45860 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 45860 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 45860 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 209175 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 209175 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 124264 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 124264 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Lol
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 31 Окт 2009, 21:43

Ееее и аз исках да гледам това Облачно с кюфтета, другата седмица трябва да организирам приятелите ми!
А иначе последния филм, който съм гледал.....амммм не помня! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 Днес гледах по Дисни Ченъл Магьосниците от Уейвърли Плейс Филмът и определено ми хареса!
Върнете се в началото Go down
gotinia012




Мнения : 34
Регистриран на : 30.10.2009

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 31 Окт 2009, 22:21

и намен и аз го гледах но не успях целия защото не бях във къщи но го изледах преди малко Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 358796 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 512973 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 925572 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 407102 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 418926 afro lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeНед 01 Ное 2009, 18:19

И аз го гледах днес филма, определено е много забавен, ама не ми харесват специалните ефекти, много е нереално...
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeНед 01 Ное 2009, 18:44

и аз супер е.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeНед 01 Ное 2009, 20:10

"Приложна магия"
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeНед 01 Ное 2009, 21:33

Преди малко изгледах ИЗГРЕВЪТ НА КОБРА - ем голям екшън е обаче ми беше малко психарско към края....
Върнете се в началото Go down
etimargi
Агент
etimargi


Мнения : 110
Регистриран на : 04.11.2009
Години : 29

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeЧет 05 Ное 2009, 12:40

JUMPER! Страхотен филм! Гледайте го!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 138564 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 358796 sunny lol! afro flower Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 418926
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПет 13 Ное 2009, 15:19

Не знам кога е излязъл този филм - може би вече сте го гледали Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608 - "Пътешествие до центъра на Земята" с Брендън Фрейзър. Много ми беше забавен - бейзбол с летящи риби! и класически тупаник с огромни месоядни растения! Страхотни гледки от Исландия! Гледайте го! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПет 13 Ное 2009, 15:27

maria написа:
Не знам кога е излязъл този филм - може би вече сте го гледали Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608 - "Пътешествие до центъра на Земята" с Брендън Фрейзър. Много ми беше забавен - бейзбол с летящи риби! и класически тупаник с огромни месоядни растения! Страхотни гледки от Исландия! Гледайте го! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201

На 3Д филмът беше невероятен, особено когато в началото ти се изплюва в лицето! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 15:45

Ами начи тои не е нов Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 Час Пик
Супер филмче Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 16:05

2012
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 2012%20movie%20poster
Вече съм казал мнението си по филма. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeЧет 19 Ное 2009, 14:37

Сигурно знаете този сайт, но казват, че е нов. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608 Във всеки случай има доста филми, които аз лично не съм гледала. После ще ви кажа какво гледам и дали ми харесва! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608
http://gledaifilmi.net/index1.php

Едит: Гледах "Пророчеството" с Никълъс Кейдж. Бррррр! Страшничко! Но накрая свършва почти оптимистично! И странно - филмът някакси кореспондира с клипа, който ни показва Николчо във флууда.
Иначе като филм - да хареса ми, макар че имаше доста клишета.


Последната промяна е направена от maria на Чет 19 Ное 2009, 17:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeЧет 19 Ное 2009, 15:06

2012 филма е върха нямам думи просто.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Дек 2009, 19:38

Последният филм, който гледах беше "Новолуние" от сагата "Здрач". Да, хареса ми, при това много. Тъй като не съм фен на книгите, гледах филма безпристрастно /ако може така да се каже/. Страхотна визия на вампирите и върколаците, обрати в сюжета, напрежение и невероятно смесване на реални ситуации с невъзможни за представите ни такива.
Раздразних се от разни луди фенки, които едва ли не пищяха пред разсъблечените до кръста Едуард и върколаците. Честно - ако съм момче и момичето, с което съм на кино, почне да се лигави по този начин, не съм сигурен дали няма да я оставя в компанията на "възлюбения" и. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 851948
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 Та така.
Другото нещо, което ме разсмя от сърце, беше една сцена, в която Бела е на кино с две момчета. Седи по средата, а двамата са си сложили ръцете с дланите нагоре на облегалките от двете и страни в очакване тя да подаде ръка. На мен ми се случи само преди месец! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 33374 Бяхме на кино 3 момичета и 2 момчета /мои приятели/. Аз седях в средата, а другите момичета - до момчето, което харесват. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 84201 В крайна сметка и аз седях като Бела със скръстени ръце! После естествено се скарах с момчетата, че не са кавалери!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 33374

Ох, май се разфлуудих и тука!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Дек 2009, 19:53

Последно гледах "Коледна песен". Гледал съм много адаптации по тази приказка и всички ми се струват едни и същи. Този филм беше някак много необичаен, даже не приличаше много на филм... Very Happy Но не успя да ми вдигне коледното настроение. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 748458
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Дек 2009, 20:15

И аз гледах "Коледна песен". Филмът е изключително странен, но много добре направен. А и съм изключително доволен, че бяха написали, че е по Чарлз Дикенс!
След филма успяхме да оприличим всеки един от героите със някой от реалният ни живот, получи се една доста интересна интерпретация.

Имам само две забележки:
-3Д филмите трябва да имат ограничение от 1 час, иначе са вредни за очите и мозъка. А филмът беше почти два часа. Едвам излязохме от залата, а едно момче, което е от друг град се е загубило в София след филма, изгубило си е телефона и се е прибрало в 1 посред нощ. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 748458
-В Мола екраните са осветени отдолу, което е отвратително, почти нищо не се вижда, а този филм беше мрачен и съвсем бледнееше. А очите ти се напрягат допълнително в тъмното, което е и вредно!!! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 748458

Но като цяло: Гледайте филма, но не в Мол София! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Дек 2009, 11:12

Вчера ходихме на Новолуние. Еми - много по-добър от Здрач, не беше никак блудкав даже бих казал, ноо не му бяха докарали нужния драматизъм на важните сцени, а за Кристен Стюарт - нямам думи! Не ми харесва как играе!

И сега нещо за Гризли - ПЪРВИ НЕЩО-КАТО-ТРЕЙЛЪР НА ХАРИ ПОТЪР И ДАРОВЕТЕ НА СМЪРТТА! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 999787 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 999787 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Олелелее направо сутринта като видях краката ми се подкосиха! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 999787 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Този филм се очертава доста по-различен от другите, защото почти няма да са в Хогуортс ииииии СУПЕР! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 418926 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 999787 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 999787 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 999787

Ето: http://www.cinefish.bg/Hari-Potar-i-darovete-na-smartta-Chast-1-Parvi-kadri-trailer6419.html

Edit: За долното мнение на Ники, ами съжа;явам, просто не съм го видял! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 369291 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608

Едит от Гризли, за да не пиша ново мнение: Съжалявам, че пиша тук. Ако искаш после го изтрий. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608
Нали, страхотен е? Аз вече имам ХПиОнФ и ще почвам скоро да го чета... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 938570


Последната промяна е направена от Невидимая Угроза на Пон 07 Дек 2009, 11:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Дек 2009, 11:18

Вече пуснах трейлъра Еви! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201
Ноо няма нищо!
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПон 14 Дек 2009, 18:45

Последния филм който гледах беше Американски пай 7-книгата на любовта и е една от най-яките комедии които съм гледал
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitimeПет 18 Дек 2009, 22:21

Сега се връщам от "Аватар". Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 311608
Беше невероятенен,просто фантастичен според мен! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 358796
Kяма как да го опиша с думи просто...много ми хареса,а аз рядко харесвам филми...
На 3D беше още по зашеметяващо...толкова красиви пейзажи и гледки,дори имаше от късчетата земя във въздуха от които се изливаха водопади,които винаги съм си представяла да съществуват наистина.
Флората и фауната бяха наистина много оригинално измислени и толкова красиви.Всичко през ноща светеше с фосфор.Дори навите имаха точици от фосфор по тялото.
А за извънземните или по скоро навите-толкова симпатични ми бяха.Чак ми се прииска да си имам аватар. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201 И още искам.
Не си спомням обаче бях написала един разказ,много отдавна за извънземни и бях ги описала много прилични на навите от "Аватар".Бяха сини,с котешки черти и синя козина,доста дълга. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201
А за сюжета мога да кажа,че беше много хубаво замислен и ми хареса много...Даваха с подробности как хората унищожават света им заради парите...
Но не искам да разказвам подробно за да не разваля удоволствието на останалите,които ще го гледат скоро. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» The Hangover - Последния ергенски запой.
» СЪЗДАТЕЛИТЕ НА ИГРАЛНИЯ ФИЛМ "39 КЛЮЧА"
» Коя беше последната книга, която прочетохте и хареса ли ви?
» Charmed - Чародейките (Любимия ми филм)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: