39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?

Go down 
+19
Dageron321
Damon S.
didka_2704
Arya Dröttningu
pLaYeRmAn
wolf 351
etimargi
gotinia012
Blu€ Magic
nikol4o
Martinch
Salem Saberhagen
Grizzly
Evelincho
The sword of the bear
dsims
Badugly
Ton4o
Lucifer's Fall™
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeПет 16 Сеп 2011, 19:40

Мисия Лондон. Не ме грабна.
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeСъб 01 Окт 2011, 22:43

Hunt To Kill i Paul, и двата са много добри. Първият обаче ми хареса повече Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 736479
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeНед 16 Окт 2011, 16:22

Гледах "Транспортер" и много ми хареса. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 358796
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeЧет 20 Окт 2011, 20:41

"Близначки под венчило" и ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeСъб 29 Окт 2011, 16:41

Бях толкова нетърпелива и навита от мсеци да изгледам филма "Дилъри на време",който тръгна вчера по кината.Очаквам много от филма,защото сюжета ме грабна,още щом изгледах първият трейлър и прочетох рецензията.

Ето го трейлъра с бг субтитри: http://www.cinefish.bg/popuplear.php?vid=15981

И рецензията:

В не много далечно бъдеще, генът на стареене е изключение. За да се предотврати пренаселването, времето се е превърнало в разменна единица – чрез него хората плащат за своите нужди и лукс.

Богатите могат да живеят вечно, а останалите се пазарят и борят за тяхното безсмъртие. Един млад мъж извършва убийство, за да се сдобие с богатството на времето и да помогне на умиращата си майка, което довежда до преследването му от страна на корумпирани полицейски служители, известни като „пазители на времето”.

Уил Салас (Джъстин Тимбърлейк) принадлежи към втората група хора – той е млад бунтовник, живеещ в един изпаднал в крайна бедност квартал, който бива несправедливо обвинен в убийството на известен бизнесмен. Според разследващите случая, Уил е убил нарочно човека заради “времето му”, и това обвинение превръща младия мъж в беглец, преследван от полицията, неизвестни наемни убийци и специален отряд носещ името Time Keepers. Единствените хора, на които младия мъж може да се довери са неговата майка и млада жена на име Силвия Уейл (Аманда Сийфрид).


Грабва,нали?

Обаче като отидох вчера с големи очаквания се попарих.Самият замисъл и идеята на филма беше сткрахотен,много смислен и дълбок,Но...има едно Но.Четвърт от филма беше брилянтен,но останалото беше като някаква пародия на евтините екшън филми в които героите не знаят защо бягат.И някакви глупави шеги се прокрадваха от време на време.И имах чувството,че Джъстин Тимбърлейк(който изпълнява и главната роля) направи едно модно ревю,като смени супер много облекла и не пропусна да покаже плочките си не в един,не два а в цели три кадъра,че и отблизо(първата сцена беше той по плочки,просто си представете).А самата мадамата във филма с този невероятен готик грим,който не се размазва и при най жестоките злопоуки, например след като колата е прелетяла няколко метра и се е натрошила е просто глупаво.И 12 сантиметровите и токчета,които я следват неизменно с които бяга да спаси живота си...да бе да...и разбира се да не забравя липсата на голямото количество драскотини на главните герои,които преминаха на няколко пъти през цели стъкла и скачаха от високо и ги стреляха автоматични оръжия, всичко това е просто нелепо.Направо съм бясна как са успели да опропастят невероятната идея,която би трябвало да стои в основата на филма,много съм разочарована.Някъде от средата филмът се пречупи и бавно но стремително започна да слиза надолу с предсказуемата си, сюжетна линия(защото се случваше точно това което предполагах,че ще се случи) и каят ме довърши тотално.

Извод - ако го гледате,гледайте го до средата...нататък е просто губене на време и чудене,защо сценаристът и режисьорът(който между другото е един и същ) е развалил всичко.

Излях си нещастието... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeВто 01 Ное 2011, 20:59

"Бавачката ми е вампир"
Може да се каже, че ми хареса. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 311608
Хванах го и нямаше какво друго да правя Rolling Eyes (освен да спя, но не ми се спеше ХD)
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeВто 15 Ное 2011, 18:31

Днес посетих прожекция на "Тримата мускетари" и се забавлявах много.
Готино филмче,което не се взима насериозно и предлага много яки битки със шпаги,забавни лафове,екшън,а също и супер модерни летящи кораби. Very Happy
Ако ви се гледа нещо ново и сте настроени отпускарско,филмът ще е идеален за случая! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 358796
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeПет 18 Ное 2011, 21:41

Днес със запазените си билети отидох да гледам "Зазоряване" част първа от епичната сага за вампирите и върколаците.Много обичам "Здрач" и за това останах очарована от филма.Екипът се е справил отлично със задачата си да пренесе книгата на голям екран.Сега с нетърпение чакам втората част,която излиза догодина по това време... flower sunny flower sunny


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Сря 11 Яну 2012, 15:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeПет 18 Ное 2011, 22:48

In time или On time ли беше Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201 На кратко: Дилъри на време с Джъстин Тимбърлейк, краят му обаче е загатка. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeСъб 17 Дек 2011, 21:10

Алиса в Страната на чудесата. Много хубав филм. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 15:39

Предната седмица изгледах "Бел Ами" (майка ми ме изнуди да отида с нея на този филм ,а тя щеше да дойде с мен на "Гневът на титаните" Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 33374 ) и "Гневът на титаните" в един ден.

Главата ми стана кошница... не ме питайте за първият филм - през цялато време се мъчех да се разположа удобно в садалката и да си подребна,защото пич не ми допадна сюжета,а имаше само 4-ма дуси в залата,заедно с нас,така че напълно спокойно можех да се отдам на своите фантазии и да не гледам екрана.

А за "Гневът..." - фълмът беше много по-готин от първият,жалко само, че Джема Артъртън не участваше и в него.... хареса ми как бяха съчетали митовете и легендите и такава супа бяха забъркали от тях,че беше трудно да се проследи къде свършваше единият мит и къде започваше другия... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201
Кронос беше много разгорещен, да ви кажа.... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 33374 И без капчица разум,естествено... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201
Но така искам да си имам и аз черен пегас.Адски сладък е! flower sunny

И сега да вмъкна едно кратко мнение за "Отмъстителите",който гледах преди седмица на 3Д - най-яката сцена според мен си беше, когато Черната вдовица пречука от седнал и завързан стоеж за стол всичките руски мъжаги в стаята.... толкова яко беше..... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 45860 (и не...аз не съм фен на насилието...просто мадамата къртеше, така де Скарлет Йохансон....).Само заради тая сцена си струваше да изгледам целия екшън. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 358796


Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeСъб 09 Юни 2012, 21:17

Вчера гледах "Снежанка и ловецът".За мен той си беше филмът на годината и се надявах да ме очарова.Чакам го още откакто разбрах,че се снима.На такива страхотни трейлъри и плакати се нагледах,че очаквах нещо страхотно...но,уви филмът ставаше,но нещо му липсваше.не знам точно какво,но от време на време темпото се завлачваше буквално и ме оставяше разочарована.Музиката,ефектите,костюмите бяха страхотни...Но очаквах повече от филма си на годината,но при положение,че съм гледала толкова лоши филми,филмчето беше хубаво в сравнение с тях.
Но поне се порадвах на новият си любимец Крис Хемсуърт Very Happy ,адски е готин. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeПет 03 Авг 2012, 22:10

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Brave

След като "Свежанка и ловецът" беше провал за мен,като филм на годината,другото филмово заглавие,на което заложих беше "Храбро сърце".Още като научих за проекта на Пиксар и Дисни,нещо в мен трепна,още повече ме очарова факта,че са замесени и шотландски легенди.И редовно си следях новините за филма-първият плакат,концептуалните рисунки,трейлърите....въобще толкова много неща имаше,които ми разпалваха любопитството.И днес "Храбро сърце" се доказа като безспорният ми фаворит и то абсолютно заслужено.Новата принцеса на Дисни-Мерида е страхотна!Интересното е,че този път няма принц на бял кон,историята е съсредоточена върху семейството като цяло и сложните взаимоотношения в него,акцентът пада особено върху връзката майка-дъщеря.Останах очарована от посланието и перфекционизма на всички артисти,които са творили в него!Изящество и красота струят от целия филм- като минем през изумителната и детайлната анимацията,страхотия звука,прекрасното озвучението и великолепния саундтрак,който просто беше пиршество за сетивата ми!В заключение мога да кажа,че филмът за мен беше една прекрасна и емоционална приказка,която ме накара да пролея малко сълзи и да се замисля.

Ако се колебаете дали да гледате филма-без капка колебание се насочете към най-близкото кино и се потопете в приказната атмосфера и светът на Мерида!няма да съжалявате!

А за мен остава въпросът от къде да се сдобия с прекрасният саундтрак,композиран от Патрик Дойл! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 311608

Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeЧет 03 Сеп 2015, 10:07

Последно гледах българския „Урок“ и доста ми хареса. Някой друг с добри впечатления от него? Smile
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeЧет 17 Сеп 2015, 09:08

Последно гледах „Лабиринтът: в обгорените земи“. Ами не ми хареса! Постапокалиптичната обстановка ми беше прекалено позната – зомбита, изоставени градове, малцина с имунитет срещу заразата… Слаба работа. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 680936
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeЧет 17 Сеп 2015, 11:34

Като голям любител на поредицата, моето последно филмово изживяване също беше "Лабиринтът: В Обгорените земи".
Останах приятно изненадан от подбора на новите лица, но извън това бях силно разочарован... Още с първия филм започнаха да се отклоняват от историята в книгите и да издават неща, които се разбират в последната книга. Ни най-малко не мога да разбера защо са решили да направят всички големи открития в първите два филма и то разбъркани, което убива всичко хубаво в поредицата.

Тази част беше съвсем отклоняваща се от книгите. Първата половина беше бегъл намек за оригиналната история. От там сюжетът абсолютно беше съсипан, но не са пропуснали да добавят всяка една излишна любовна драма, без тя реално да е свързана с новата версия на историята...

Ииии... Зомбита?! Сериозно? Как успяха да вкарат зомбита в историята??? Толкова очаквах да видя побърканяците, а те по незнайни пътища са се превърнали в зомбита. Ето така една приятна книга става банално копие на всички силно втръснали зомби апокалиптични филми. Дори начина на заразяване от вирус, който те подлудява в течение на години, се е превърнал в действаща за няколко часа зомби чума.

Не харесах избора на актрисата за Тереза още от началото, но тази девойка, комбинирано със съсипаният сюжет, ме накара да не харесвам още по-малко героинята.

А това с източването на мунитата, почти достига зомбитата по изумителни промени в сюжета.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeСъб 26 Сеп 2015, 21:33

"Хартиени градове" по книгата на Джон Грийн.
Винаги съм си падал по всичко свързано със scavenger hunts (както и Geocaching), което ме привлече в описанието на филма. Почти до края на филма бях приятно изненадан, но към финала някак си нещата с сгромолясаха с трясък. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201 Та останах със смесени чувства... Но пък посланието зад филма е хубаво! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitimeСря 28 Окт 2015, 20:20

Днес ходих да гледам "Мюн" и "Хотел Трансилвания 2" - и двата филма са анимации и се забавлявах много яко. "Мюн" го гледах заради дизайна на героите, много добър и оригинален, отдамна не бях виждала толкова сважи идеи...влюбих се в главния герой...супер сладък и рошав симпатяга, само за гушкане Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201
А с "Хотела..." получих тазгодишният си хелуински филм и се позабавлявах добре. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 838201 Смехът ми се чуваше в празната зала, имаше доста добри попадения Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 680936
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» The Hangover - Последния ергенски запой.
» СЪЗДАТЕЛИТЕ НА ИГРАЛНИЯ ФИЛМ "39 КЛЮЧА"
» Коя беше последната книга, която прочетохте и хареса ли ви?
» Charmed - Чародейките (Любимия ми филм)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: