39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Badugly
Клуб 3000

Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Съб 19 Дек 2009, 14:33

С нетърпение чаках този филм - ще го гледам в четвъртък! При това очаквам много, защото режисьорът е Джеймс Камерън - "Пришълци" и "Титаник"! Ето снимки от филма:
http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12300&galid=30472
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Blu€ Magic
Баща-основател

Агент : MVP Agent

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Съб 19 Дек 2009, 14:57

Последния филм които гледах беше "Гол 3"(Goal 3). Останах разочарован Нямаше нищо общо с предишните 2 филма. И графиката липсва.
Много са се изложили! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Evelincho
Баща-основател

Години : 22
Агент : SuperNova(7th)

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Сря 23 Дек 2009, 18:55

Аватар - My official Number 1 for a non-sequence film! Очарован съм! Сега Хари Потър си е е едно, но наистина този филм ме изуми! 3 часа 3D! Много ми хареса всичко - и на'ви и аватарите и......! И в самия филм е вложена една много голяма истина - за отношението ни към другите живи организми - защо толкова много същества трябва да умират, не можем ли да се възприемем като част от природата, а не като нейни господари! И във филма- защо на гадните военни им трябваше да ги нападат за едни гадни пари от някакви си вещества! И макар да е само филм, той отразява истината - ние сме се превърнали в чудовища и така унищожаваме и себе си! Не може ли да се отнасяме нежно с природата, с орагнизмовия свят, колко дървета се изсичат, заради някоя си мутра, която е решила, че трябва да си утроява милиончетата с още някой мол, колко животни се убиват, защото на господин ти селянин му се ловува! Опаа малко се разпалих! Да се върна на филма - гледах трейлъра и изобщо не ме впечатли, не обичам екшъните и филмите с военни и всякакви подобни... Но днес си промених мнението! Съчетанието на тези две неща се е получило прекрасно иииии ако имаше начин щях да си направа аватар завинаги! То въсщност ще трябва да отида там като човек и Ейва да реши дали заслужавам да съм Човек! Но ако съществуваше такова нещо наистина бих избягал от сегашния ни свят! Техният (на на'ви) е толкова мирен, спокоен и изцяло обвързан с природата, магически!
Evelincho
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Чет 24 Дек 2009, 22:39

Вчера вечерта изгледах най-сетне и 2012! Ами първият един час беше страшно скучен! Без никакви разяснения без нищо, просто имаше цепнатини в земята и всичко се рушеше! Но останалата част бешее главозамайваща! Много интересна история се разви! Но пък не вярвам да се случи такова нещо! Малко са го пресилили!
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 27 Дек 2009, 10:38

Последният филм, който гледах, е "Аватар"! Изумена съм! Филмът надхвърли очакванията ми и като техническо постижение и като философия, вложена в него!!!
Гледайте го!!!
Grizzly
Алфа вълк

Години : 20
Агент : Celebrity Agent (5)

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 27 Дек 2009, 10:56

Планета 51...Ми става.

Отказах се от 2012...Тричасовия Аватар ще ми дойде много, а Циркът на кошмарите нещо...не ми се струва много интересен.

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
nikol4o
Баща-основател

Агент : MVP

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 27 Дек 2009, 15:26

Та така последния филм...
Ами .. Артур и завръщането на Малтазар - хитч не ми хареса - нищо е в сравнение на първата част - под всякаква киритка!
и тъкмо, когато си мислех, че ще стане нещо - Очаквайте продължения в Артур и ..... през 2010
а за аватар - нямам думи!
Lucifer's Fall™
Администратор

Години : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Съб 02 Яну 2010, 20:29

Jennifer's body.
Като цяло ми хареса, аз обичам такива неща все пак! А пък и нали играе Меган Фокс. ^^'
Ако обичате форори го гледайте, предполагам ще ви хареса. (:
Вижте профила на потребителя http://the39clues.forummotion.com
wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Съб 02 Яну 2010, 23:41

филма е направен страхотно, интересен е, супер ефекти, но 3 часа ми идват много.
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 03 Яну 2010, 11:24

И аз Аватар - на рождения им ден. Отзивите ми от филам можете да видите тук - http://www.ton4osblog.com/2009/12/blog-post_24.html

didka_2704
Агент

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 03 Яну 2010, 16:12

Някъде преди около месец гледах "Новолуние".Беше много хубав, много ми хареса. Поне повече от "Здрач".
Blu€ Magic
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Сря 06 Яну 2010, 22:44

Гледах вчера Alvin and the Chipmunks. Доста е интересен доста
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Сря 06 Яну 2010, 23:52

Гледайте това:
http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=16191
Ще ви изненада, ще ви хареса!!!
Evelincho
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Чет 07 Яну 2010, 00:08

Този филм отдавна съм си го набелязал отдавна, заради Волгата и Русия! Изглежда интересен!
А иначе сега много се запалих по www.munkyourself.com - сайтът на Алвин и Чипоносковците 2 - катеричките са мноооогоооооооо сладки особено Теодорчо! Само като ходи и как си върти трътката! Можете да си направите и собствена катеричка (мъжка и женска)
wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 10 Яну 2010, 17:03

"Шерлок Холмс".Супер филм.Много смях и приключения.Има част в която се споменава и българския премиер според времевата линия на филма това е Стефан Стамболов.Препоръчвам ви да го гледате ще се забавлявате супер много.
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Съб 16 Яну 2010, 15:51

Гледах два филма!
В мола - "Принцесата и жабокът" на Дисни. Обожавам филмите на Дисни заради хумора и песните, заради топлината в историите. Това е най-тъпият филм, който съм гледала! Не мога да повярвам! Между другото знаете ли, че главните герои са мургави като реверанс към първия чернокож президент на САЩ и съпругата му?

В къщи на диск - "Преодолей го" /Get over it!/! Прекрасен! Тийнейджърски, нежен, забавен, весел! И пак Шекспир! Този път по "Сън в лятна нощ".
Martinch
Баща-основател

Години : 18
Агент : Mad scientist

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Пон 18 Яну 2010, 12:13

Виждам ви!-Аватар!Невероятно как е цели 3 часа,3д е и се играе от хора!!!

Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Пон 18 Яну 2010, 12:58

Последно гледах (вчера) Принцесата и Жабокът.
Blu€ Magic
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Съб 23 Яну 2010, 19:59

Гледах Прдизвикване (Defiance) Военен филм става
nikol4o
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Вто 26 Яну 2010, 10:23

Снощи гледах Шерлок Холмс - е малко са променили образите и историята по романа, обаче филма е върхът!
Много хубав хумор, бойни сцени и отношения м/у героите.... чудесно се е получило!
Излиза доста напред в класацията ми
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Вто 26 Яну 2010, 15:47

Снощи гледах "Роден за надежда" - един филм за Средната земя на Толкин, създаден от негови фенове, които не искат да забравят "Властелина на пръстените"! Какво да кажа за филма?! И лош да беше - това е моята приказна страна!!!
И без това само си повтаряме реплики от "Властелина..." /макар че не сме "англичани"!/!

What say you?
You are most wellcome!
I passed the test! / / и пр. и пр.
Blu€ Magic
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 07 Фев 2010, 20:57

Най-накрая гледах G-force. Много хубаво филмче.
Salem Saberhagen
Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Нед 07 Фев 2010, 22:34

Гледах "АВАТАР" на кино 3D!!!
nikol4o
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Чет 18 Фев 2010, 20:41

Е май дойде и мойя ред да гледам филм...
Току-що гледах Циркът на кошмарите
Ейй много ми хареса - хубав беше
Нямаше много много общо с книгата, амаа....
Е хайде да го оценим 7/10

Джентълмен
Клуб 3000

Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Чет 18 Фев 2010, 20:53

Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии! Страхотен филм! http://www.ton4osblog.com/2010/02/blog-post_18.html

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next