39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?

Go down 
+19
Dageron321
Damon S.
didka_2704
Arya Dröttningu
pLaYeRmAn
wolf 351
etimargi
gotinia012
Blu€ Magic
nikol4o
Martinch
Salem Saberhagen
Grizzly
Evelincho
The sword of the bear
dsims
Badugly
Ton4o
Lucifer's Fall™
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeСъб 17 Юли 2010, 02:41

Преди малко се върнах от "Чиракът на магьосника" и тъй като съм страшно въодушевена,а няма с кого да го споделя ще го напиша тук. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936

Много се забавлявах с този филм.Преди когато гледах трейлъра,останах предубедена и със смесени чувства,но Никълъс Кейдж е един от любимите ми актьори и реших да гледам филма,който с наближаването на премиерата ме завладяваше все повече и повече.Спокойно,няма да се сменя облика с картинки на "Чиракът..." за сега. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201

Та имаше великолепни магии,чак им завидях с каква лекота ги правиха...имаше забавни моменти,а особенно ме впечатлиха звуковите вълни,които "свиреха" песентта на One republic.Беше магическо! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Другото нещо което ми хареса,че бяха вмъкнати любопитни факти и можеше да се научи нещо ново.Например за турбините на Тесла.
И също,че правенето на магиите беше обяснено с истински реално съществуващи доказателства-магьосниците използвали целия потенциал на мозъка си,докато нормалните хора използват една 10 процента.

Никълъс Кейдж в ролята на великия магьосник Балтазар Блейк,беше неотразим.Много готин,небрежен и забавен. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
А студентът по физика Дейв беше забавно нескопосан и си изигра ролята страхотно!За мен неговият образ беше нещо както поклон към "загубеняците" към които спадам. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Веднага слизам до книжарницата и ще си накупя литература за физиката!Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201

В крайна сметка филмът ме впечатли много и го препоръчвам на всички.Забавлението е гарантирано!Не е задължително да си претенциозан,филмът не не си е поставил за цел нещо грандиозно,а чисто и просто забавление и зареждане с положителна енергия! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 84201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 358796


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Нед 18 Юли 2010, 20:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 18 Юли 2010, 10:37

Тези дни гледам Гняв (The Grudge). Досега съм изгледал първите две части, но има и още една! Това е първият психо филм в поредица, при която втората част е хиляди пъти по-интересна и страшна и гнусна и т.н. от първата! Shocked Shocked Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Който обича такива филми да си го изтегли, ама на мен лично това е филмът, който най-много ми е "навлязъл" в ума! Така че има малка вероятност да се побъркате! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 20 Юли 2010, 19:29

Здрач 3: Затъмнение
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeЧет 22 Юли 2010, 14:49

Много нещо се изписа за новия филм по кината - "Генезис". Някой да го е гледал вече? Впечатления?
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeПет 23 Юли 2010, 22:02

Е, днес, след дългия дъждовен ден реших да зарадвам сестра си! След като по моя вина трябваше да стане рано, а и да я стимулирам да почете малко повече, отидхме на Шрек Завинаги!
Отидохме на киното, взехме билети /избрахме си 10 и 11 на четвърти ред и спечелихме безплатен чипс, въпреки че можехме да си вземем много други, пак си беше спечелен! Раличка / сестра ми/ си избра Фиона и й взех едно детско меню от Арена! Играчката е доста забавна и хубава, но все още си твърдя, че магарето беше по-добър избор! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Влязохме в кино салона и прожекцията започна! Инересното е, че имаше само звук Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Оправиха екраните малко преди започването на филма! И така филма си започна със стандартната книжка, разказваща историята на затворената в крапостта Фиона... Разочарова ме това, че гласът на Шрек не бе на Кръстьо Лафазанов - отдавна си бях изградил образа на Шрек с този глас! Филмчето беше забавно, без много, много смисъл Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Въпреки че не съм голям фен на Шрек, филмът наистина ми хареса и го препоръчвам! А и 3Д ефектите.. бяха ефектни Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 След филма се отправихме към МакДоналдс, къде й взех едно детско меню с вече надебелелия Пух. Пообиколихме книжарничката, а после и до ХипоЛенд, от където й взех нещо от сорта на коте с памперс?!?.. Както и да е, сподели ми, че това е първото й коте /падали й се само кучета/ и много се зарадва : )
През целия път навръщане говореше за филма, така че ако имате малчугани у вас - водете ги на Шрек Завинаги!
И сега официално се извинявам на варненци - Сиелата НЕ е затворена! Излъгали са ме.. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 369291
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 21:18

Може би всички знаят, но аз пак да го напиша.. Днес гледах Генезис! Преди да вляза в кино салона не бях много въодушевен... Ревюто във Филмче.нет беше положително, но и изтъкваше слабости във филма...
Та така настанихме в кино салона и филмът започна....
.. доста объркано Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Появяваха се някакви сцени после други сцени... Първият един час от филма е доста объркващ, защото явно режисьорът се е опитвал да разясни как действа самият Генезис.. Както и да е.. имаше изключително много стряскащи сцени - направо подскачах по седалката Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 369291
Остатъка на филма беше наистина увлекателен, пълен с екшън сцени и забавен! Филмът трябва да се гледа! Доближава се до Матрицата, но идеята ми се стори доста по-оригинална и интересна! Актьорската игра ме впечатли! Беше доста добра!
Доставете си удоволствието да гледате филма! Както казах - заслужава си! Финалът на филма бе ИДЕАЛЕН! Оставя зрителя в мистерия! В кино салона се чуваха изрази като - *Е не!*, *Оооо, стига бе*, *Как ще свърши така?!?* и *Сега трябва да го гледам пак!* (бях аз Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 )
Невероятен филм! Гледайте го!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 21:23

Връщам се от "Генезис " ии главата ми е кошница. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Хич не исках да го гледам,но заради моя приятелка отидох и не очаквах много.
Беше наистина много зрелищен екшън и актьорите си играеха ролите професионално.
Много ме впечатли как течеше времето в различните нива на сънищата и обяснението за генезиса.
Хареса ми ролята на архитектката(някой може ли да ми каже как е архитект в ж.р.?)във филма.
Музиката ми хареса много!

Но за мен филмът не ми донесе положитални усещания.Просто все едно бях в едни от най-зловещите си и гадни кошмари.Много мрачна и тъмна атмосфера.С изключение на една две шеги от които само едната ми допадна
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936,филмът беше доста потискащ.
Но краят беше добър!
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeСъб 31 Юли 2010, 16:40

При малко изгледах Карате кид!
Като цяло филмът беше увлекателен, забавен и ми показа доста неща от китай, както и от бойните изкуства! Препоръчвам го!
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeСъб 31 Юли 2010, 19:06

Чиракът на Магьосника!Страхотен филм!Битки,магий,Тесла,музика,наука,романтика и много смях!Актьорите си играеха прекрасно ролите,беше добре оформено и можеше да има всякакви изненади.Особено ми хареса момента накрая когато Дейв събужда учителя си и той му казва:
Абе сънувах много странен сън как Дейв ме обижда! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 33374 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 33374 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 33374 Ако сте гледали филма ще ме разберете!Иначе това с музиката много ми хареса.Дано скоро почнат да произвеждат такива уредби. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Доближава се до Хари Потър и ме беше яд че сравнявам двата филма.В заключение:Филма е страхотен и препоръчвам всеки да го гледа!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 01 Авг 2010, 09:58

Тези дни се съм някъде в киното и аз излгедах два филма - "Чиракът на Магьосника" и "Генезис"! И двата филма са прекрасни!

"Чиракът.." беше много увлекателен и с готини магийки! Много хареса идеята за това, че "магията" всъщност е резултат от употребата на 100% от възможностите на мозъка! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608

"Генезис": Е такъва филм не съм гледал с години! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Обожавам го! Толкова сложен, преплетен, с добра история... Всичко беше изпипано до най-малката подробност! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 И наистина те кара да мислиш след като напуснеш кинозалата! Обаче е доста сложничък! Някои моменти не ми останаха напълно ясни и ще го гледам отново! Наистина го препоръчвам на всеки! Аз не съм фен на трилъри, но този филм ме грабна! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Наистина този, който е измислил историята на филма има нещо в главата! (в положителния смисъл) Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Наистина да се сетиш за такова нещо и да го пресъздадеш на лента.... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Просто ходете и го гледайте! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 01 Авг 2010, 13:20

Гледах "Карате Кид".Филмът ми хареса.Готин е.По някой време в началото ти става гадно за хлапето, но след това ти става гот как ги пребива. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 17 Авг 2010, 15:23

Днес реших докато завирам,поне да направя нещо забавно-да изгледам един филм.
И попаднах в Замунда на един от най-теглените торенти- "Tekken".
Играла съм играта и реших да погледам филма.Обаче забравих една подробност...и за това,почити през цялото време бях заслепена от мускули и млатещи се хора....
Впечатли ме това,че външният вид на актьорите поразително напомняше на техните герои от играта...признавам,стилистите си бяха свършили добре работата.
Също ми направи впечатление бойният стил на героите-пеше почити точно копие от играта.
Не бях разочарована,но не бях и възхитена. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Хареса ми. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 19:00

Май само аз гледам филми напоследък.... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201

Днес гледах " Котки и кучета: Отмъщението на Кити".Много обичам животни за това филмът ми допадна! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Отначало се дърпах много,но после се сетих,че може и да ми бъде много забавен.Имаше много сладурски животинки,но точките обираше котката порода сфинкс Кити с руско име.... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 33374 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Изобилстваше от забавни реплики и бисери...
Та филма ми хареса! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeПет 27 Авг 2010, 13:23

Преди малко се върнах от "Последният повелител на въздуха" и искам да кажа първо,че критиците не са никакво мерило и не можах да разбира защо изкараха филма токова лош,като не е...на мен филма ми хареса,само се шашнах от внезапния завършек на филма,сякаш свърши серия на някой сериен филм.....и ми стана много ядно естествено...

Ники Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 607543 ,Тия Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 939362,не познахте-не ми се стори пълна боза... Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Все пак не съм гледала анимето и нямам абсолютно никаква информация относно него и може би за това до някъде филма не ми се стори лош...а и нали знаете,че аз съм позитивен човек и не обичам негативните коментари и за това напук на тях отидох да гледам филма и да му се насладя максимално.
Имаше доста магически елементи,което ми допадна,а историята за контрол над 4-те елемента и нациите им вече ми е много познато от една японска игра...

Филмът е едно визуално пиршество. Ефектите, обстановката и хореографията на битките бяха супер динамични и впечатляващи. Особено красиви са бойните сцена с водните повелители, където водата е техния верен другар.3Д технологията беше представена ненатрапчиво, без да кара очите ми да ме болят след филма,не ми се замая главатаи не ми стана лошо,което е голяма работа след коментарите,че 3Д-то било зле...
Северното водно кралство е направено по невероятен начин, като пейзажът пълнеше окото и беше зашеметяващо красиво.
Беше доста динамично през цялото време и действието вървеше гладко и бързо,не ми доскучавеше...
Актирасата която играеше Катара-Никол Пелц ми беше много симпатична и сладка.
Джаксън Ратбоун си е готин...
А Енг или Ноа си изигра ролята добре и си личи,че е тренирал бойно изкуство...

С няколко думи-филмът не беше зле,беше много красив и ми хареса. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeПет 27 Авг 2010, 16:11

Забравил съм да пиша тази седмица, но преди няколко дни гледах "Генезис"! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608 Филмът ми хареса, но беше доста сложен за разбиране. В първия един час схващах лесно всичко, а след това се появиха разни завъртяни неща. И тъй като всичко във филма се движеше много бързо, понякога ми беше трудно да съм в час с нещата. Very Happy И краят беше доста интересен, което ни позволява да тълкувме филма по различни начини. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 84201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 31 Авг 2010, 12:34

Вчера гледах "Последният повелител на въздуха"! Филмът ме очарова! Изключително много ми хареса! Не знам с какво си заслужи общото мнение, че не става за нищо. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 851948 Но и аз като Свилена съм малко разочарован или по-скоро ме е яд, че филмът свърши така. Не ми се иска да стане като със Златният компас. Филмът е изключително незавършен и е задължително продължението му, а такова няма да има. Дано да не стане така и с този филм! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608

Е, много хубав филм, искам да видя коментарите на Ники и Тия (ако гледате филма), който са фенове на анимето! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 26 Сеп 2010, 19:36

Вчера гледах Step up 3D :
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Step-up-3d-poster-full-2-4-10-kc1

Хареса ми.Наистина беше удоволствие да се гледа хореографията и изпълнението на страхотните танцьори.Много ефектен филм!Ако обичате танците-гледайте го!Няма да съжалявате!Филмът зарежда и с добро настроение и носи положителни емоции. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608

Ето малко инфо за филма: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 84201

Горещата ъндърграунд култура на танци в Ню Йорк се задава в тази трета част на поредицата „Step Up” в нова сурова, изпълнена със страсти, дигитална 3D форма.

Силно сплотена група от улични танцьори, включваща Люк (Рик Маламбри) и Натали (Шарни Винсън) се обединяват с новака от ню йоркския университет, Муус (Адам Севани) и се изправят срещу най-добрите танцьори по брейк в света в една надпревара с много високи залози, която ще промени живота им завинаги.


... Реално Step Up 3D е по-скоро един наистина ефектен спектакъл, отколкото стандартен филм, а схематичният сюжет и щрихираните набързо герои остават на заден план и служат по-скоро за преход между танцовите сцени.
Въпросният схематичен сюжет сблъсква тийнейджърите Муус (Адам Савани от първия Step Up) и Камил (Алисън Стоунър от Step Up 2 the Streets) с харизматичния лидер на сплотена група улични танцьори Люк (Рик Маламбри). Всички те живеят заради адреналиновата еуфория на танците, но за да запазят начина си на живот, трябва да спечелят оспорвано състезание с награден фонд от 100 000 долара. В цялата схема се намесват задължителната фатална красавица Натали (Шарни Винсън) и богат злодей (Джо Слотър), има интриги, предателства и романси, но като цяло още от откриващите кадри е ясно как ще завърши цялата история. След финалните надписи има напълно реален шанс дори да не помните имената на голяма част от героите, но пък някои от танцовите изпълнения са наистина незабравими.


Ето и музикалното видео към филма: https://www.youtube.com/watch?v=SgM3r8xKfGE
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeПон 04 Окт 2010, 18:36

В петък имах възможността да се насладя на Step Up 3D! cheers sunny Прекрасен филм! Един от любимите ми! Нямах определени очаквания към филма, но от 5тата минута натам направо подскачах на седлаката! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Много ми хареса хореографията, историята и разбира се - подбора на песни! Саундтракът е "убийствен"! Чух много познати денс/хаус песни, също и много приятни хип-хоп и RnB песни и ритми. Очарован съм от филма и искам да го гледам пак на кино! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 05 Окт 2010, 18:37

Май съм забравил да спомена, че гледах "Котки и кучета 2".
Филмът наистина си имаше доста бисери и беше забавен.. Не бе точно мой тип, но става за съботния следобед!
Най-много ми хареси мишката на Кити - Апетито Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 680936 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 369291
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 17 Юли 2011, 19:04

Вчера, в събота, гледах Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II

Определено разтърсващ завършек! Много ми хареса, но, след като изгледах филма, останах с впечатлението, че съм очаквал и още нещо, но не съм го получил. Не ме разбирайте погрешно, аз съм сред тези фенове на поредицата, коита са чели и препрочитали книгите, и също като тях се дразнех на отклоненията, но нещо друго не беше наред. Може би заниженото участие на Рон и Хърмаяни, които през една много голяма част от времето украсяваха фона и само от време на време се обаждаха? Може би липсата на по-задълбочени любовни емоции, каквито забелязваме едва ли не във всеки филм напоследък? И, вярвате или не, точно докато пиша това се сещам за истинската причина - книгата беше много по-трогваща и разтръсваща! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 07 Авг 2011, 16:15

Последно гледах Колите 3D .Филмът ми хареса, много е готин.. Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 311608


Последната промяна е направена от smiLe299 на Съб 13 Авг 2011, 09:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeНед 07 Авг 2011, 16:29

Последно гледах Капитан Америка...
Изненадващо грабващ филм. Отидох в кинозалата без особено големи предварителни очаквания и излязох възхитен от там! Имаше много хумор, битки и малко фантазия.... Наистина интересен филм! Препоръчвам го!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeПет 12 Авг 2011, 21:04

"Каубои и извънземни"!Не си го причинявайте,ако се обичате! Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 138564 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 16 Авг 2011, 12:58

"Час Пик" и "Капан за родители" Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 358796 Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 736479
Върнете се в началото Go down
jujokk
Агент
jujokk


Мнения : 117
Регистриран на : 12.09.2011
Години : 25
Местоположение : Димитровград
Агент : Understudy Agent

Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitimeВто 13 Сеп 2011, 22:02

днес гледах зеления фенер и ми хареса беше готин, а и аз си падам по такива филми
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?   Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви? - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последния филм който гледахте и хареса ли ви?
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» The Hangover - Последния ергенски запой.
» СЪЗДАТЕЛИТЕ НА ИГРАЛНИЯ ФИЛМ "39 КЛЮЧА"
» Коя беше последната книга, която прочетохте и хареса ли ви?
» Charmed - Чародейките (Любимия ми филм)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: