39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя книга четете в момента?

Go down 
+20
Avery
wolf 351
didka_2704
pLaYeRmAn
tanpet
Blu€ Magic
Nancy
etimargi
nikol4o
Arya Dröttningu
Evelincho
Badugly
Martinch
The sword of the bear
Salem Saberhagen
dsims
Grizzly
ibob98
Ton4o
Lucifer's Fall™
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeВто 23 Авг 2011, 20:21

Днес си купих от книжарницата резервно издание на Амос Дарагон "Гневът на Енки" (Брайън Перо) за всеки случай и заедно с нея си купих първа книга на поредицата от Дерек Ланди "Скълдъгъри Плезънт".Братовчед ми ми разказа за нея и реших да я пробвам и за сега оставам приятно изненадана.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПет 02 Сеп 2011, 14:17

"Мост към Терабития" на Катрин Патерсън
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeНед 11 Сеп 2011, 14:35

Дон Кихот на Мигел де Сервантес, но не ме грабва особено....
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 09:36

Хари Потър и Орденът на Феникса
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 15:10

Почнах Голяма Детска Енциклопедия - Животни том 1
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 15:24

Вчера,в едно среднощно пазаруване в "Метро" реших да си купя книгата "Скритият дар. 101 притчи за истински ценното в живота" на Джериес Авад. И прочетох голяма част от нея вчера и мога да кажа,че е изключителна поучителна и трогателна едновременно!Много приятно четиво! Коя книга четете в момента? - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeСъб 17 Сеп 2011, 20:20

Голяма Детска Енциклопедия - Животни том 2
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeЧет 22 Сеп 2011, 20:01

Днес,докато бях в Мола съвсем случайно се натъкнах на книга,която веднага харесах...и си я купих... Коя книга четете в момента? - Page 9 838201
Казва се "Разговорът или как общуването може да промени живота ви"... Коя книга четете в момента? - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeВто 04 Окт 2011, 19:49

39 ключа - книга втора - Фалшивата нота
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeЧет 13 Окт 2011, 20:37

Ванда. Телевизионна звезда.
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeЧет 20 Окт 2011, 20:38

Сори за тройния пост...
Голяма Детска Енциклопедия: Земята том 1
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПон 31 Окт 2011, 22:30

Хари Потър и Орденът на Феникса
Върнете се в началото Go down
jujokk
Агент
jujokk


Мнения : 117
Регистриран на : 12.09.2011
Години : 25
Местоположение : Димитровград
Агент : Understudy Agent

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeВто 01 Ное 2011, 21:29

Някой чел ли е "Хрониките на Спайдъруик"? Първата е страхотна!! Сега започвам да чета втората! lol!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeВто 31 Яну 2012, 14:41

Преди малко прочетох Инкарсерон!
До ви кажа, в началото бях обезкураен от свилена - кнагата в началото наистина си беше малко странна...
Но все пак тя те грабва и не те оставя много-много на мира... Книгата е невероятна и нямам търпение за продължението й! Дори ме изненада с хубавите си герои и свежата си идея! Четеше ми се точно такова нещо! Препоръчвам ви я!

Сега започвам с продължението на Аз съм номер 4 - Силата на шестимата Коя книга четете в момента? - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeСря 01 Фев 2012, 14:25

Аз съм към края на Червената пирамида.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeСъб 11 Фев 2012, 21:10

Силата на шестимата е една невероятна книга... Честно казано изобщо нямах намерението да я прочета, но виж пък ти, майка ми запомнила, че четох Аз съм номер 4 и ми я подари за Коледа... Първата книга от сериите не ми хареса особено.. Останах по-очарован от филма отколкото от самата книга... Но втората си е къде-къде по добра от първата! Илючително обичам книги, къде няма само 1 главен герой и те макар и не винаги по случайност се събират! Книгата е изключително оригинална и свежа! Не е за изпускане!

А иначе преди малко завърших Игрите на глада. Големият шум, който се вдигна около поредизата, заради филма и множеството миймове с "One does not simly read the Hunger Games just once" определено си свършиха работата да привлекат вниманието на тези, които не са ги прочели.... Честно казано в началото останах малко разочарован, защото, може би, вече знаех концепцията на книгата след като бях гледал трейлърите, но книгата е забележителна от корица до корица, ако не си ги гледал... Няма да издавам нищо, тъй като книгата си заслужава да се прочете - всяка тръпка и всяка изненада на края на главите е главозамайваща! А и рядко хващам книга, където историята се разказва от момиче - беше си доста интересно, макар и понякога да си ли чеше твърде много, че книгата е била насочена към точно тази аудитория...
Нямам търпение за следващите!!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeСъб 24 Мар 2012, 19:17

Започнах да чета "Еребус".
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeСъб 24 Мар 2012, 19:22

Преди 3 дена си взех "Джейк Ренсъм и Кралят на Черепите".Хубава книжка,хареса ми.Напомня на Индиана Джоунс по приключенския дух,заложен в книгата.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 11:36

Завърших и Сойка-присмехулка.
Горещо препоръчвах трилогията на всичките си познати и си мислих, че ще продължавам да го правя до преди малко - моментът, в който прочетох епилога.
Да, историята е невероятна, дори понякога не можех да повярвам колко съм вглабен в нея.
Трудно ми е да опиша това, което си изпитвам сега. Книгата има изключително влияние и, вярвам, не само върху мен.
Вчера се чудех какво прави тази поредица толкова изключителна за мен и толкова по-хубава от останалите поредици. Стигнах до заключението, че не е брилятната идея на авторката, не майскорски описаните герои, а именно мъките, през които Катнис трябваше да премине. Ето това прави книгата специална - точно както и Хари, но смея да твърдя, че Катнис преживява много, много повече от прочутия магьосник.
Не мисля, че бих разбрал смисъла на книгата, ако бях по-малък. Книгата е твърдо насочена към по-зрелите хора. Може би колкото по-възрастен ще ставам, толкова повече неща ще извлека от нея. Исками се да прочета трите книги отново, точно сега. Но знам, че ще направя грешка, ако го направя. Може би след някоя друга година....

Препоръчвам ви трилогията, но.... Оставете си една дълга пауза преди третата книга. Няма да искате да свърши, а и колкото повече се отложи прочитането ѝ - толкова по-добре.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:03

Аз днес започнах да чета първата книга от поредицата, а именно "Игрите на глада"! Коя книга четете в момента? - Page 9 311608 Засега се движи по филма, може би направих грешка първо да го изгледам и след това да си взема книгата, но не мисля, че е чак толкова фатално. Направи ми впечатление, че е написана в първо лице СЕГАШНО време, което определено е доста странно, но хубавото е, че не пречи при четене. Коя книга четете в момента? - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeВто 27 Мар 2012, 18:24

Дочитам Игрите на Глада "Възпламеняване" и ще почвам "Сойка-Присмехулка"
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПет 06 Апр 2012, 12:24

Започнах "Хари Потър и Даровете на Смъртта".
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПет 06 Апр 2012, 20:22

Аз преполових набързо "Игрите на глада" и "Възпламеняване" и сега съм някъде след средата на "Сойка-присмехулка"! Коя книга четете в момента? - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПет 06 Апр 2012, 21:50

Бел Ами Коя книга четете в момента? - Page 9 369291
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitimeПет 29 Юни 2012, 14:55

В момента съм на "Игра на Тронове" - първата книга от поредицата "Песни за огън и лед"...
Завладяваща е!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга четете в момента? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга четете в момента?
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Какво слушате в момента?
» КНИГА 3: Крадецът на мечове
» КНИГА 6: В дълбините
» Участие в играта
» Коя ви е любимата книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: