39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя книга четете в момента?

Go down 
+20
Avery
wolf 351
didka_2704
pLaYeRmAn
tanpet
Blu€ Magic
Nancy
etimargi
nikol4o
Arya Dröttningu
Evelincho
Badugly
Martinch
The sword of the bear
Salem Saberhagen
dsims
Grizzly
ibob98
Ton4o
Lucifer's Fall™
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitimeЧет 19 Юли 2012, 15:22

Вчера си взех "Златната лилия",книга втора от 4Кръвни връзки" и блажено си чета и се наслаждавам на спокойствието си. Smile))
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitimeВто 24 Юли 2012, 13:36

От известно време чета "Детективи с машина на времето". Много приятна поредица. Коя книга четете в момента? - Page 10 311608 Сега съм на "Загадката на оракула".
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitimeПет 25 Сеп 2015, 18:05

Малко излишна тема при наличие на другата, но със скоростта, с която чета сега, книгата няма да влезе в другата тема скоро. Коя книга четете в момента? - Page 10 838201
"Заточен" на Питър Лайни на издателство Artline Studios:
корица:

Никога не си бях и представял, че ще се стигне дотук, дори и в най-лошите си кошмари. Колкото и да се влошаваха нещата, все вярвах, че всичко ще е наред. Но никой вече не се грижи за теб. А ако не си обществено полезен, като мен, ще свършиш там – на Острова, с всичката останала утайка на обществото: старите, бедните, болните, децата, чиито родители не могат да си позволят да ги отгледат. Всички сме приклещени на този огромен, изгниващ хълм от отпадъци, където драпаме в едно от най-жалките съществувания. Оставени сме на произвола на природните сили, унищожават ни сателитните спътници за наказание в момента, в който се опитаме да избягаме. А най-гадното от всичко е, че в нощите, обгърнати от плътна мъгла, сателитите загубват способността си да виждат. И тези, които властват тук, изпращат ордите си от пищящи изчадия да ни преследват и изтезават. Помислете как се чувствам аз, по прякор „Големия“. Аз, който някога вдъхвах респект и не се страхувах от никого и от нищо. Но след това остарях. А под стар разбирайте безнадежден, разбирайте неспособен да спре най-ужасните неща, които са се случвали някога. Това място е ад или най-близкото нещо до ада, което съм срещал през живота си. Поне докато не намерих тунелите и жената, която живееше там…
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 02:12

В момента чета само 3 книги Коя книга четете в момента? - Page 10 838201 ....припомням си "Среднощна корона" и паралелно чета с това "Ястребът" и "Гръцките герои на Пърси Джаксън", а във вторник най-вероятно ще прибавя още няколко книги към списъка Коя книга четете в момента? - Page 10 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 19:02

Аз чета "Фенка", но не съм я докосвала от известно време Коя книга четете в момента? - Page 10 838201 Разказва се за едно момиче на име Кат, което отива в колеж заедно с близначката си, Рен, но Рен е решила, че ѝ е дошло времето да живее и да се променя и лееко е зарязала Кат, която мрази промените. Сега Кат е оставена сама с фенфикшъна си, съквартирантката ѝ, която не я харесва особено и учителката ѝ по литература, която ненавижда фенфикшъните Коя книга четете в момента? - Page 10 838201 Общо взето е това, случват се някои доста забавни неща. Като например факта, че през първия месец Кат оцелява на вафли Коя книга четете в момента? - Page 10 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitimeНед 13 Дек 2015, 18:09

По препоръка на Марти - "Песен за огън и лед" - Игра на тронове. за сега ми харесва Коя книга четете в момента? - Page 10 311608
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга четете в момента? - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга четете в момента?
Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Какво слушате в момента?
» КНИГА 3: Крадецът на мечове
» КНИГА 6: В дълбините
» Участие в играта
» Коя ви е любимата книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: