39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Парти флууд

Go down 
+6
Arya Dröttningu
katnis kane
НеКрОмаНа
Гошко
wolf 351
Ton4o
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeВто 03 Ное 2015, 23:10

А, бе човек...да си заврат 175-те точки където не ги грее слънцето...108 са си перфе за носител на Нотев, супер си! Парти флууд - Page 6 358796
Радвам се, че фонът ви харесва Парти флууд - Page 6 358796 Подготвила съм и зимен фон Very Happy

Уау....ама то имало супер много състезания по математика, изненадана съм...и всичките носят имена, които трудно ще запомня Парти флууд - Page 6 838201 Ама учителите отново изкъртват Парти флууд - Page 6 838201

МартиПарти флууд - Page 6 417447 , още от сега ти стискам палци Парти флууд - Page 6 84201 И отново доказваш медиумски способности...явно не съм единствената, която си е патила стъпвайки многократно на зарядните за смартфони Парти флууд - Page 6 838201

О...явно съм направила надписа да се слива с картинката...хммм, това ще го отчета Парти флууд - Page 6 838201 Иначе "Fidelis et fortis" /като произношение - фиделис ет фортис/от латински се превежда като "Верен и силен" и беше предложение за лого на форума от Надето Парти флууд - Page 6 696782 и реших да го добавя защото ми харесва. Парти флууд - Page 6 1896547183
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeСря 04 Ное 2015, 18:09

Благодаря ви, хора Razz Embarassed

Свилена, имам някакви опити на таблета, но още става доста мудно и не точно с резултата, който искам. Но да...практика трябва все пак.
Йесс, значи не съм само аз да настъпвам постоянно накрайника на зарядното си...толкова е гадно и неочаквано..
Фонът е супер Парти флууд - Page 6 138349

Тея, ами това беше най-доброто, което съм се сетила през годините. с надеждата, че все някой ще се почувства неудобно.
На трето място си?! Как така си се изложила...да не съм чула повече такива неща от теб!

Хахаха гледам станало е дума за състезания, затова ще ви споделя моето почти ходене на Черноризец Храбър. Но първо малко въведение: значи, аз като цяло никога не съм имала проблеми с математиката в училище, но определено не съм гений. И понеже кандидатсвам архитектура, а нямам никакви грамоти от олимпиади и т.н. и господинът ми по математика предложи на мен и едно момиче да отидем на някакво състезание декември, но ние до тогава искаме вече да сме си подали документите, затова го отхвърлихме като вариант. Така де, аз реших да търся състезание и единственото най-близко се оказа точно Черноризец Храбър и то след 10 дена. Ентусиазмът ми в началото беше похвален, но после осъзнах реалността, че няма как за 10 дена да се подготвя както трябва за състезание, на което даже не разрешават калкулатори и справочници (окей, за справочника не съм сигурна, но май да) и така де...състезанието си мина и отмина без да отида на него. Не знам защо, но майка ми намира тази история за много забавна, тъй като аз съм сравнително пасивен ученик, що се отнася до състезания и участия...

Този Fidelis et fortis го бях забелязала по едно време, но чак сега разбирам смисъла му, благодаря за което.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeСря 04 Ное 2015, 19:01

Привет,приятели Парти флууд - Page 6 805287

Оказа се,че съм откъртила жестоко след като съм се върнала от даскало,преди малко се събудих...а щях да ходя до "Слънчоглед",ужас Парти флууд - Page 6 838201 А днес направих върховна глупост - влязох в "Пикадили-център" и си заключих в сейфчетата единственото нещо,което носех -шише вода и през цялото време си повтарях да не взема да забравя водата си в сейфа...е...излязох от магазина и се върнах вкъщи като чиста болярка и тръгнах да си изкарвам нещата от джобовете и тогава напипах ключа и се светнах,че все пак съм забравила Парти флууд - Page 6 680936 Ииии така...май след малко ще ходя за водата Парти флууд - Page 6 838201

Разбира се,упражнението е всичко! Каква марка е таблета ти? А колко е голям-А4.
Всички харесаха рисунките ти,продължавай само така Парти флууд - Page 6 138349 Парти флууд - Page 6 925572

Мислех си,че съм единствената която се бучи на зарядните...благодаря за компанията Миша! Парти флууд - Page 6 84201 И се радвам,че фонът и логото са ти допаднали! Парти флууд - Page 6 84201

Прочетох разказа ти за състезанието Черноризец Храбър и ме доядя,че не си се пробвала...все пак си учила и си се подготвяла!Можеше да успееш! А имаш ли намерение да се явяваш на друга олимпиада по математика?Заради портфолиото? Парти флууд - Page 6 369291
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeСря 04 Ное 2015, 21:54

Свилена, много хубав поздрав сме имали в логото, а аз чак сега да разбера. Мерси за превода Парти флууд - Page 6 84201 И като прочетох това за Пикадили, имам чувството че ще излезеш по-разсеяна и от мен Парти флууд - Page 6 838201

Миша Парти флууд - Page 6 939362 , мен също ми се стори забавна историята Парти флууд - Page 6 838201 Вярно е, че на състезанията не разрешават калкулатори, а справочници разрешават май само на големите национални. Обаче съм сигурен, че дори да се беше явила без да си се подготвяла, пак си щяла да се справиш. Според мен, най-важното нещо като ходиш на състезание е да си спокоен и да не ти пука за нищо. С този начин на мислене съм постигал най-добрите си резултати. Но спокойно, не е голяма загуба, че си пропуснала някое състезание. Аз на твое място ако можех, бих отишъл един път поне да видя какво е. Дори не е нужно да се подготвяш ако не искаш, просто за спорта. Парти флууд - Page 6 84201

Тея Парти флууд - Page 6 607543 , нали от много време искаш някой да сподели история и днес е денят.

Принципно днес имам школа по английски, която ми се пада доста близко до училище и ходя пеш. Обаче днес, малко ме задържаха последния час и аз за да не закъснея, вървях с доста бързо темпо. И докато си вървя гледам някакво момче пред мен(може би 5-6 клас) което се обръща на няколко пъти и всеки път след като се обърне, започва да върви по-бързо. По едно време, започна да бяга и избяга около 50м, след което спря и започна да си върви с нормалното за него темпо. Добре де, обаче аз нали бързам и след около 100м го понастигнах.
През цялото време, той се обръщаше и гледаше към мен. Аз през това време се чудех дали гледа към мен и дали си мисли, че нещо не го преследвам. Наближих отбивката, където трябва да пресека от другата страна на улицата, като за целта използвам един подлез. Обаче това момче пред мен, също тръгна да слиза по стълбите. Точно в подножието на подлеза, двамата бяхме наравно. Обаче, за моя огромна изненада, то не продължи през подлеза, ами тръгна да се качва по стълбите отсреща (нали стълбите са като буквата V) и само го погледах, как някакво си отдъхна след като ме видя да завивам надясно. Та да... днеска мисля че ме помислиха за някакъв побойник Парти флууд - Page 6 838201 Трябва да му призная, че ако наистина го преследвах идеята да слезе в подлеза беше доста добра. Аз може би щях да използвам схемата с трите леви завоя xD
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeСря 04 Ное 2015, 23:13

Миша Парти флууд - Page 6 939362 , принципно в по-горните класове не се явяват много ученици. Добре де, така е при нас, във Варна едва ли ще се яви само един човек, но би трябвало пак да са по-малко. Аз лично не се подготвям да областните състезания, по простата причина че се сещам за тях когато госпожата ми по математика каже до кога иска таксата Парти флууд - Page 6 838201 А сега един смотан въпрос от мен...ти завърши ли? xD

Свилена Парти флууд - Page 6 939362 , на мен ми се е случвало да отивам на рожден ден и да оставя подаръка точно до вратата, през цялото време преди да тръгна си мислех как не трябва да забравям подаръка и...после се връщах Парти флууд - Page 6 838201

Марти Парти флууд - Page 6 417447 , много ти благодаря за историята, имах нужда да се посмея Парти флууд - Page 6 838201 Изводът от нея е, че ако си висок 1,80 и бързаш трябва да се постараеш да не изглеждаш подозрително xD Би ли ми обяснил каква е схемата с трите леви завоя? Правиш три леви завоя и се озоваваш на същото място? xD (Тея разцепва с невероятна логика Парти флууд - Page 6 838201 )
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeЧет 05 Ное 2015, 00:38

Аз си ходих да си взема шишето Парти флууд - Page 6 838201

Тея Парти флууд - Page 6 607543, това....винаги ме е било страх да не ми се случи Парти флууд - Page 6 838201

Марти Парти флууд - Page 6 417447 , радвам се че одобряваш значението на логото Парти флууд - Page 6 84201 май се събрахме много разсеяни -Тея, аз и ти...дали Миша ще се включи в клуба "Отнесени от вихъра"? Парти флууд - Page 6 680936

Обаче, Марти...историята ти беше много добра, накара ме да се посмея, благодаря за което Парти флууд - Page 6 838201 Горкото детенце, изплашило се е от теб...явно си гледал сърдито и съсредоточено хД И аз като Тея Парти флууд - Page 6 607543 ми е интересно да науча това за трите леви завоя Парти флууд - Page 6 84201

А сега отивам да спя, защото ми се спи много. Лека от мен, приятели Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeЧет 05 Ное 2015, 17:39

Тея Парти флууд - Page 6 607543 , това с подаръка и на мен ми се е случвало.Може би най-голямата простотия, която съм правил е да объркам кога е рожденият ден. С цяло денонощие... Един път отивам на рождения ден, само да разбера, че всъщност вчера по това време е било партито и аз съм изпуснал всичко. Поне рожденника после си получи подаръка и остана доволен xD

Свилена Парти флууд - Page 6 939362, спомням си как наистина имах един сериозен поглед, понеже чантата ми тежеше ужасно много и аз се чувствах като костенурка. А и забравих да спомена, как на всичкото отгоре, бях по анцуг, понеже последните часове имах физическо(абе изглеждах като Ято, само дето в синьо и с маратонки Laughing ). То детето сигурно ме е взело за някаква батка(не че има някакъв начин някой да ме вземе така, сериозно не мога дори да се го представя) та да... Парти флууд - Page 6 838201

Иначе схемата с трите леви завоя е както си вървиш да направиш 3 пъти ляв завой. Идеята е, че всеки нормален няма да направи 3 леви, ами просто ще направи 1 десен. Ако човек наистина те преследва, той също ще ги направи с теб и ти поне ще знаеш как веднага трябва да се отправиш към най-близката полиция.

Това всъщност го бях научил от един епизод на "Ловци на митове", където проверяваха дали правенето на 3 леви завоя е по-бързо от правенето на 1 десен с кола. Там нали се движат от другата страна на улицата и десният им завой е все едно нашия ляв, където обикновено чакаш по 1 минута да се изниже колоната отсреща и да завиеш.

И хора, ще гледаме ли днес Норагами? Трябваше отдавна да сме изгледали този епизод, а и 4 свърши в такъв момент, че дори не разбирам как съм издържал почти седмица Very Happy

Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeЧет 05 Ное 2015, 20:27

Йоу! Парти флууд - Page 6 805287
Оказа се, че пак съм заспала ама този път съм откъртила до преди малко и съм пропуснала лекциите Парти флууд - Page 6 838201 Коала в действие Парти флууд - Page 6 838201

Гледам само Марти  Парти флууд - Page 6 417447  се е разписал. Марти, благодаря ти, че не ме оставяш да си говоря сама Парти флууд - Page 6 925572  Парти флууд - Page 6 407102  Парти флууд - Page 6 999787  Парти флууд - Page 6 22131

Хей, Марти...това с подаръка и аз съм го правила Laughing Много е засрамващо, но както каза поне човекът си получава подаръка Парти флууд - Page 6 838201
И Марти...ти ме довърши...ясно защо момчето се  е стреснало...имал е един ядосан Ято зад себе си Парти флууд - Page 6 680936 Парти флууд - Page 6 33374 Това с батката...не си се хвалил, че вадиш яки мускули Парти флууд - Page 6 838201  

О, това с левите завои много ми хареса! Не бях го чувала и се надявам да не се налага да го използвам.

Аз съм навита винаги на Норагами, просто изчаквах някой да каже "Искам да го гледам" за да го гледам с него Very Happy Тея Парти флууд - Page 6 607543 , ще се присъединиш ли?

Едит: Хора на вас да не ви излиза когато има ново мнение в раздела за Хелуин, където пишем? Чак като цъкнах, нещастна че никой не е писал се зарадвах на Марти Парти флууд - Page 6 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 19:59

Здрасти, здрасти, здрасти! Парти флууд - Page 6 736479

Днес цял ден от сутринта бях на стаж в зъботехническа лаборатория и си прекарах приятно. Естествено пак имаше страхотен случай, от който ме заболя корема от смях Парти флууд - Page 6 838201  Няма как да пропусна да ви споделя тази снимка като преди това ви обясня следните неща:
- Този топуз, който виждате е на зъболекар преподавател в денталния факултет и би трябвало да си напише собственоръчно двойката в бележника, защото...това е абсолютно грешно и супер смешно и е забранено да се прави Парти флууд - Page 6 33374
- На снимката има два модела...един, който показва как би трябвало да изглежда въпросния топуз и другият е самият топуз в цялото му великолепие. Laughing
И сега познайте кой трябва да оформя и изрязва топуза...горките зъботехници Парти флууд - Page 6 838201
Spoiler:

Та, приятели...ваш ред е, разкажете как ви мина деня Парти флууд - Page 6 311608 Обичам да чета за ежедневието ви Парти флууд - Page 6 84201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 20:40

Хей!

Свилена Парти флууд - Page 6 939362 , това че не ти се показват мненията и на мен понякога ми се е случвало. Ако ми изглежда, че никой не е поствал, гледам кога някой последно е поствал в даден подфорум. Обикновено става ако вляза във форума от телефона си и след това седна на компютър.

Значи, ако трябва да разбирам, горното е образеца, а долното е "готовият" продукт, така ли? Със сигурност едното не е като другото Парти флууд - Page 6 838201

Моя ден беше доста обикновен, единственото забавно, което си спомням, бяха часовете по руски, където учителката ни се оплака, как другия клас, който ползва стаята, подал ПИСМЕНО оплакване към директора за това, че някой клас им е откраднал листа с месец Ноември от календара Парти флууд - Page 6 838201 И сега нашата учителка, смята да ходи да търси нов календар да замени този, понеже не й се разправяло xD

Тея Парти флууд - Page 6 607543 , Миша Парти флууд - Page 6 939362 , Тони Парти флууд - Page 6 696782 , Митко Парти флууд - Page 6 696782 - къде се криете? Хелуин може да е приключил, ама купона винаги продължава във форума Парти флууд - Page 6 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 21:13

Хей, хора Парти флууд - Page 6 805287
Съжалявам, че се писах последните няколко дни, просто не бях в настроение. Утре имам лекции от 10, но наистина не ми пука в момента Парти флууд - Page 6 838201
Таа, разбрах схемата с трите леви завоя, след малко ще гледам Noragami ии никога не ми се е случвало да бъркам датата на рождения ден xD

Свилена Парти флууд - Page 6 939362 , държа да ти кажа, че абсолютно нищо не разбрах от обяснението ти за зъбите, но се радвам, че си се посмяла Парти флууд - Page 6 838201

Марти Парти флууд - Page 6 417447 , направо ме разби с това писменото оплакване Парти флууд - Page 6 838201 Ние миналата година спорихме с класа от другата смяна какъв да бъде календара в стаята и в крайна сметка имахме два Парти флууд - Page 6 838201 Сега нямаме нито един xD И сега като се замислих...имаме часовник, който стои над дъската и от 15 септември няма батерия, но на никой не му се занимава и от двата класа, така че просто стои на стената Парти флууд - Page 6 838201

Днес един съученик ме помоли за химикал и в часа по музика изтърва капачката под стола на момичето зад него. Той реши да не се занимава и понеже станах свидетел на случващото се, отидох и си взех капачката. След малко съученикът ми се обърна да помоли момичето зад него за капачката, но установи, че вече капачка под стола няма. Ии така, той прекара остатъка от деня търсейки капачката на химикала ми Парти флууд - Page 6 838201 (искам да преброите колко пъти казах думата "капачка" xD)
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 21:42

Марти Парти флууд - Page 6 417447 , имах предвид да не ти показва, че няма мнение никъде по разделите и като влезеш примерно в Хелуинския подраздел и вече да ти свети в жълто иконката за ново мнение на темата "Хелуински купон". Но ти благодаря за съвета, случвало ми се е като ползвам телефона Парти флууд - Page 6 84201

Относно това със зъбите...значи...ще пробвам пак хД Спретнатото и добре оформено моделче е образец как трябва да изглежда другото обезформено нещо под него Парти флууд - Page 6 838201

Марти...Тея...........това за календарите ми се стори много забавно Парти флууд - Page 6 838201 Писменото оплакване е добра идея хД Ама не си струва за един лист...по-добре нов календар както учителката ви е решила.
Защо не смените батериите на часовника...стълба ли трябва да стигнете самия часовник? Very Happy

Иначе, Тея Парти флууд - Page 6 607543 , добре дошла сред нас! Парти флууд - Page 6 84201 Надявам се настроението ти вече да е на макс ииии да не ти пука ама за нещо, не само за лекциите Парти флууд - Page 6 838201 Чакаме мнението ти за Норагами cheers sunny flower Иначе това за химикала...хахаха, посмях се добре хД Преброих 5 пъти ако не броим споменаването на химикала във скоби Very Happy И сега ако ми кажеш, че си се шегувала за преброяването................................................хД
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeСъб 07 Ное 2015, 23:38

Здравейте, приятели! Парти флууд - Page 6 22131

Днес цял ден се забавлявах с фотошоп, като преди това излязох да купя подарък за рожденият ден на учителката ми от литературния клуб, който посещавам. Беше приятен ден, гледам че не сте писали, което значи че си изкарвате супер яко за което много се радвам! Парти флууд - Page 6 1896547183
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 11:28

Здравейте!

Аз вчера си прекарах страхотно в слушане на музика и в игране на една нова игра, която открих наскоро. Дори ходих на фитнес и сега съм с мускулна треска xD.

Видях, че Свилена Парти флууд - Page 6 939362 е постнала нещо във facebook за края на месеца и съм много развълнуван какво ни очакваПарти флууд - Page 6 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 14:42

О,Марти  Парти флууд - Page 6 417447 явно си си изкарал супер.Сега ако ми кажеш,че посещаваш и фитнеса на "Макао"... хД
Тренирал си яко вчера май Парти флууд - Page 6 838201 Дано не си се натоварил много,почивай си днес Wink

О,да...готвя супер изненада,вчера цял ден работих над нея,така че...очаквайте парти на макс Парти флууд - Page 6 838201

Да попитам...кога искате да гледаме 6-ти епизод на Норагами? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 16:04

Свилена Парти флууд - Page 6 939362 ,посещавам Gym Palace xD. Не съм ходил на този до Макао, да не би да си го посещавала?

Очаквам партито Парти флууд - Page 6 358796

Аз съм навит да го гледаме днеска, ако и Тея Парти флууд - Page 6 607543 е съгласна да го почваме?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 16:54

Сега проверих къде се намира Gum palace,оказа се че е съвсем близо до университета ми хД Доволен ли си от фитнес центъра там,Марти Парти флууд - Page 6 417447? Има ли много хора?
Да,посещавала съм този до Макао,но тъй като не ми се ходеше сама,а брат ми не изявяваше особено желание да идва с мен се отказах да ходя.

Супер Парти флууд - Page 6 358796

Значи чакаме Тея Парти флууд - Page 6 607543 да каже дали е навита.

Хора...ама ние така и не играхме на игрите,които предложихте за Хелуин...голяма загуба!
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 17:43

Той е точно да ХЕИ-то. Иначе съм много доволен, не са високи таксите, а качеството е много добро. Ако отидеш през седмицата, извън работно време няма толкова много хора, но през уикенда се понапълва. Вчера може би бяха към 15-на човека. А и за бонус, който обича, има безплатна сауна за хората ползващи фитнеса Парти флууд - Page 6 838201

А за игрите - винаги има Коледа и Нова Година, ще намерим време да ги играем!Парти флууд - Page 6 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 18:51

Ходила съм в този фитнес да си купувам хранителна добавка (да не си помислите нещо, един лекар ми я изписа Парти флууд - Page 6 838201 ), в Ян палах е. Всъщност там скоро не стана ли пожар?
Леле...15 човека...аз на 3 откачам,Марти ти си герой Парти флууд - Page 6 838201 Не съм посещавала сауна ама никога...някой от вас, приятели ходил ли е на сауна?

Прав си ще си намерим повод Парти флууд - Page 6 358796

Хей, Тея Парти флууд - Page 6 607543! Привет Парти флууд - Page 6 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 19:13

Хей Парти флууд - Page 6 553116
Не съм ходила на сауна, нито на фитнес, снощи бях на парти за Хелоуин (да, знам, че мина седмица) ии просто не ми се пише.

Честит имен ден на Миша Парти флууд - Page 6 939362 Парти флууд - Page 6 939362 Парти флууд - Page 6 939362

Бла, хайде да гледаме Норагами Парти флууд - Page 6 838201
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 20:14

Здравееейте, хора...съжалявам, че тези дни не бях много активна, но да... На няколко пъти се канех да влеза, ама все нещо излизаше (аз с моите извинения... само защото не мога да си организирам времето)

Как сте, как е настроението?

Свилена, мерси за пожеланието. Много ме изненада и зарадва Парти флууд - Page 6 1094416488

Ооо, и аз съм ходила 2 пъти на този на Ян Палах Парти флууд - Page 6 838201 Наистина е хубав- има си място, но и аз съм малко като Свилена и при повече от 2-3 решавам да си ходя

Тея, като какво беше маскирана, ако може да попитам?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 20:27

Тея Парти флууд - Page 6 607543 , Хелуин парти винаги е гот. Как мина? Парти флууд - Page 6 369291
И много си бърза с Норагами...аз докато си разпъна сергията и си приглуша осветлението ти вече си го изгледала  Парти флууд - Page 6 838201


Здрасти, Миша Парти флууд - Page 6 939362 Аааа...аз те видях на линия много пъти Парти флууд - Page 6 84201
И моята организация куца...още не съм се наканила да уча за изпита си във сряда, така че не си сама!  Парти флууд - Page 6 838201

Настроението е на макс, както винаги  Парти флууд - Page 6 358796 Предполагам не само при мен  Парти флууд - Page 6 358796 И няма защо, радвам се че съм успяла да те изненадам и зарадвам  Парти флууд - Page 6 1896547183  

Миша, дай пет! Интровертността ни се обажда. След тази хвалби по фитнес центъра ще взема да го посетя като се моля да няма никой. Понякога има такива уреди, че да се чудиш как се използват  Парти флууд - Page 6 838201 Надявам се да не съм единствената хД
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 20:35

Честит имен ден Миша Парти флууд - Page 6 939362 ! lol! lol! lol!

Тея Парти флууд - Page 6 607543 , като ти падне да ти се пише, разкажи как е минало Парти флууд - Page 6 84201

Свилена Парти флууд - Page 6 939362 , ако отидеш извън работно време през седмицата е просто рай - няма никой в залата и може да правиш каквото си поискаш. А дори да не знаеш някой уред как се ползва, има написани обяснения за повечето Парти флууд - Page 6 311608

Айде, аз отивам да гледам Норагами
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 21:14

Екстра...бушонът вкъщи падна и аз както всеки път, когато реша да не си записвам нещо на Уърд-а...изгубих мнението си за Норагами хД

Марти Парти флууд - Page 6 417447 , ще го имам предвид Парти флууд - Page 6 84201 О, знам за упътванията....един път 10 минути стоях пред едно такова и така и не разбрах как се ползва.

Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 22:35

Свилена, май и двете сме в клуб "Отлагам, колкото се може повече, докато не изпадна в нервна криза " опс втората част може и да съм само аз...

Благодаря за пожеланията. Страшно сте мили Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парти флууд - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парти флууд   Парти флууд - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парти флууд
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Начало :: Хелоуински купон-
Идете на: