39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
АвторСъобщение
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 00:45

Честито за резултатите от състезанията и олимпиадите Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572
Аз си чакам тези от олимпиадата по немски от втория кръг, как може да са излезли за всички езици, само не и за немския. Neutral
Последната книга засега е супер яката, ама продължавам да си мисля, че петата е най-добрата, не знам защо, просто такова чувство имам Very Happy Тъпо е, че Патрик не написа поне още една книга...
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 20:10

Здрасти!
Чувствам се сякаш съм падала по стълбите от 600-ния етаж. Ужасно съм уморена!
Днес писах домашни, къпах се, излизах навън, гледах малки деца, после пак дописвах домашните (дядо ми продиктува всичко по телефона) и все такива работи...

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362, дано резултатите излязат скоро и да си сред първите! Стискам палци! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeВто 27 Мар 2012, 10:15

Здравейте!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287

Мерси на всички и мерси на Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362 за пожеланието за есето.Аз искам да участвам в 1000 стипендии и това есе е на преден план!Написах половината от него и т.н.

Ники, Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362 успех за олимпиадата! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572

Прочетох "Игрите на Глада" буквално за един ден!Вече се влюбих в поредицата!Аз ще гледам уикенда филма и много се вълнувам! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 157935

Иначе, вие как си прекарвате, как сте? Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 576245
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeПет 30 Мар 2012, 13:40

Хей!
От нашия клас ще бъдем лазарки момичетата и имахме 7 часа. Не беше кой знае какво, но... След часовете трябваше да чакам баба на ул."Ал. Стамболийски", но тъй като аз хабер си нямам от имената на улиците (на всичкото отгоре заваля) си направих една мааалка разходка под дъжда. После я намерих, дядо ни взе и отидохме да меря носия. Довечера мама трябва да оправи фустата.
Но макар да имах разходка под дъжда, пак съм щастлива. Вчера бях на награждаване. Получих четиристотин и няколко-страницова книга и грамота. А класната получи някакъв адрес и 30 лева.
Сега все още вали като из ведро и отивам да чета.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeСъб 31 Мар 2012, 19:25

Драги приятели,
В знак на уважение към събитието "Часът на Земята", форумът ще бъде недостъпен за малко повече от час, считано от този момент! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeСря 04 Апр 2012, 17:07

Хей!
Днес взехме деление с някакви опашки пет реда надолу. Досадна работа! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Дори на мен ми беше трудно да схвана от първия път какво дърдори госпожата. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Но се оказа лесно. После почнахме с опашките и остатък.
Teya Kas написа:
Досадна работа! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Бяхме и лазарки. Пяхме, танцувахме, рецитирахме и объркахме на две места. Embarassed Е, нищо, де. Спечелихме стотина лева и т.н. Обаче се прибрах чак в 16:00 и имах да пиша три домашни. Добре, че не бяха големи. А по математика не видях седма задача и писах на госпожата във Фейсбук. После я видях и се извиних на госпожата. Сега чакам мама да се върне и да ми подпише трите шестици. sunny flower
Какво става при вас? Нищо не казвате!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeСря 04 Апр 2012, 18:41

Здравейте, приятели! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 много се радвам за теб! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608 Всъщност Лазаровден е един от празниците, който особено много уважавам!

Аз тия дни нямам особено време да пиша, тъй като съм затрупан от контролни. Днес беше кулминационното и сега остава само още едно - в петък!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeПет 06 Апр 2012, 12:18

Здрасти!
Трябваше да пиша вчера, но бях много изморена, а и трябваше да си донапиша домашното. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 369291

Вчера лазарувахме в къщата на една съученичка. Беше малко странно сама да си пожелава здраве и живот... Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 След като свършихме, ни почерпиха с питка. Беше мнооого вкусна! След това слязохме долу и играхме тенис на маса (пинг-понг). След известно време непрестанно търчене след топчето (Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 33374), ни омръзна и се качихме горе да си поиграем с кучето. Малката Лейди (странно име за куче) е много сладка. Правете сметка, всички момичета сме с носиите! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Играхме на Магаре и Скелет. Тъкмо хванах топката и какво да видя - кучето бяга навън. Хвърлих топката и тръгнах да гоня кучето. Не ми се мислеше за носията, единственото, за което мислех е как да хвана Лейди. Гоних я почти през целия квартал. Оказа се, че Лейди е искала да хване една котка. Когато котката се скри, а аз бях останала без сили, Лейди взе да се връща по същия път, но започна да се върти в кръг и загуби посоката. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 33374 Хванах я едва когато стигнахме до най-близкия блок до къщата. После я вкарах вътре и се наложи да тръгваме. Още когато играехме да Магаре, усетих, че престилката ми започва да пада и я сложих вътре. Като си тръгвах, си завързах престилката отпред, но забравих да я завъртя. Така пресякох булеварда. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 После се усетих.

Днес бяхме в Административния Съд. В два часа ще ходим в НОИ-то, а в осем вечерта - в заведение "Куин" (или нещо от сорта), понеже утре лекарите имали празник и ние ще им танцуваме.

Стига съм писала. Вие кажете какво се случва при вас!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 08 Апр 2012, 18:27

Здрасти на всички!
Честит празник Цветница!!! sunny flower

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 ,страхотно приключение си имала!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 А предполагам,че името на кучето идва от едноименния филм на Дисни "Лейди и скитника",гледала ли си го?Страшно е сладък...

Как сте,хора?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 08 Апр 2012, 18:30

Здрасти!
Честита Цветница и от мен! lol! flower flower

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362, права си. Голяма гледка беше. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Едно момиче се скъсало от смях. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Мисля, че съм гледала филма...или съм чела книгата... Не си спомням!
Брей! Препоръчвам ти всеки ден да пишеш, че бързо да стигнеш 3000 мнения. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 84201
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeПон 09 Апр 2012, 09:42

Хей! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287

Честит празник Цветница на патерици!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936

Аз днес имам олимпиада по география (областен кръг) и в момента си преговарям, че олимпиадата ми почва в два .. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 поздравления, че си хванала кучето! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Аз съм добре..вие? Smile
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeСря 11 Апр 2012, 15:00

Здрасти!
Исках да пиша още вчера, но мама не ми отстъпи лаптопа... Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 369291
Та...вчера Рая (една съученичка) ме покани у тях, заедно с още едно момиче. Беше весело - слушахме музика, играхме на компютъра, хилихме се, пуснахме три торби вода през балкона... Спокойно, не уцелихме никой. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Днес имахме Етнография. Правихме платформа, облечена в зелена салфетка. Отгоре залепихме нещо, което се води трева. После залепихме и по едно цвете. Не е нищо особено, но това с тревата става бавно. Аз не можах да свърша, а и мама бързаше. Затова до сега рязах тревички на масата в трапезарията. Утре като си довърша, ако дадат да си вземем нещата, ще сложа снимка. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 84201

Отивам да се излегна и да чета с измръзнал нос и пръсти на краката. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 33374
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 15 Апр 2012, 10:04

Честито Възкресение Христово! lol! lol! lol!
Чукнахте ли се с яйцата, като се събудихте?
Ще ходите ли някъде другаде да се чукате? Ако не - кой излезе с бореца?
Ние сме канени у баба. Ще се чукаме с братовчедката. Ще видим коя ще бъде с бореца...дали да не си взема дървеното яйце??? Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 353900 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 15 Апр 2012, 16:28

Христос Воскресе, приятели!
Тея, аз се чукнах чак на обяд с цялата... рода Very Happy:D:D
Както и да е, братовчедка ми имаше борец - счупи около 15 яйца Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
А как прекарахте останалите?
Аз съм много изморен и смятам да си почина, гледайки Анатамоията на Грей Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 15 Апр 2012, 17:45

Здрасти!
На обяд у баба аз бях с бореца. Very Happy Very Happy Very Happy Без дървеното яйце. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Е, вярно, че бореца ми най-накрая остана със счупен нос, но дупето още е здраво. Макар, че у нас има здрави яйца и докато свършат може да има нов борец... Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936

Следобед ходихме на църква с едни приятели. Тъкмо като стигнахме нашия блок и заваля така силно, че мама викна: "Деца бягайте, че да стигнете по-бързо!" Аз хукнах напред с чадъра пред лицето. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Докато да стигна вратата дънките ми бяха мокри. Сега съхнат някъде.

Чао за сега! Отивам да решавам задачи от Великденското Математическо състезание, което е след седмица.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 15 Апр 2012, 21:19

Здравейте, приятели! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287

Напълно забравих да напиша в темата за отсъствия, че заминавам, но така или иначе вече се върнах! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Както и да е, пожелавам ви Христос Воскресе! и отговарям на тези преди мен с Воистина Воскресе! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608 Виждам, че сте си прекарали страхотно, но при мен не беше нищо особено. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Спазвахме си традицията като всяка годиа, което включва ходене на църква в полунощ, обикаляне три пъти около нея, както и всички неща, включващи козунаците и яйцата, но нищо необичайно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeВто 17 Апр 2012, 15:15

Здрасти!
Вчера играх тенис с една приятелка. Обаче паднах два пъти. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Втория път направих шпагат. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 И си ударих левия крак на същото място, на което си го ударих по-миналата година. Evil or Very Mad Затова куцах по стълбите нагоре, когато се връщахме от баба. А след това оцапах чаршафа с мазило за рани. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936
Днес на училище пак аз излязох с бореца. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Даже ми остана едно здраво яйце. Е, вярно, че само четирима си носиха яйца, но...
Госпожата каза, че в края на годината ще ни събере читателските дневници. А аз от кога не съм писала в него... Като се прибрах го потърсих, но не го намерих. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 231185 След малко пак ще се разровя, но не знам къде да го търся. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 56810 Поне има още месец до края на годината. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeВто 17 Апр 2012, 21:09

Здравейте,хора!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287
Извинявайте,че изчезнах така внезапно,но ми се наложи внезапно весело отсътвие и така... Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Първо да ви кажа Христос Воскресе! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608
Много се радвам,че всички са си прекарали весело и приятно на Великден!При мен също беше много забавно,защото с брат ми и братовчед ми изпочупихме 30-тината яйца,събрани от роднините и се позабавлявахме хубаво.Ама после отнесохме не малко викания.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 ,да ни кажеш как е минало Великденското мартенско състезание!!!
И спокойно за читетелския дневник,може да си направиш нов,ако си изгубила стория и пак да го предадеш! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 84201
Между другото страшно много ми допада новият ти буен огнен вид!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796

За сега ви казвам чао,защото целият ми врат и ръцете ми ме болят от терапията на която бях подложена днес и заради която пътувах до Бургас! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeВто 17 Апр 2012, 21:23

Хей! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287

Христос Воскресе! Very Happy

И Воистина Воскресе на тези, които са писали преди мен Smile .Аз и семейството ми бяхме в Гърция за Великден.Градовете Ксанти и Кавала са страхотни и останах очарован!Аз както винаги, не излязох с борец, но нищо. Very Happy Аз да ви се похваля съм 2-ри на областния кръг на олимпиадата по география. cheers

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362 за каква терапия си била в Бургас?Интересно ми е .. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 тенис и на маса и на корт е лесно!Аз мога да те науча ако отскочиш до Димитровград.. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936

Иначе, вие как сте? Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeСря 18 Апр 2012, 16:05

Здрасти!
Да ви се похваля - имаме нов матрак. Дормео. Довечера с мама ще се излегнем върху него, за да гледаме "Столичани в повече". Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796
Ееее, само аз ли не съм ходила никъде през последните 2-3 месеца??? Evil or Very Mad Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362, оказа се, че дневникът е бил при учебниците, под тълковния речник. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Радвам се, че огненият ми вид ти харесва. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362, честито за постиженията по география! lol! lol! lol! Да продължаваш все така! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572
И не си мисли, че ме няма на тенис. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Бива си ме, хич да не. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 736479 Добре де, само на корт. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 369291 А и да не искам да дойда, мама няма да ме докара. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Върнете се в началото Go down
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeСря 18 Апр 2012, 21:36

Ехааа....

От колко време не съм писал!!!

Е как сте???

Във ваканцията бях на лагер на старозагорските минерални бани!!!Направих около 400 снимки,та ако някой иска мога да пратя!!!

И да не забравя Христос Воскресе със закъснение от няколко дни Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeПет 20 Апр 2012, 20:03

Добър вечер!
Днес ни изпитваха по ФВС и май получих шестица. Не съм сигурна. Е, и да е петица - какво толкова! Бях на Национално Състезание и сигурно резултатите ще излязат другия месец. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Като си научих абсолютно всичко (което стана към 19:00 часа Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 369291), влязох да се изкъпя, но се подхлъзнах и по инерция се хванах за стойката. Тя пък точно тогава взе да се счупи (а толкова много пъти съм се хващала за нея!) и ми остана в ръцете. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 33374 Наместих я, но след малко пак падна. Отново я сложих на мястото ѝ, обаче по едно време слушалката започна да се плъзга надолу... Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Та в крайна сметка се изкъпах, докато слушалката почти ми се опираше в главата. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Какво става при вас?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeНед 22 Апр 2012, 11:26

Здравейте,хора! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796

Няколко дена бях настинала неприятно гадно и бях абсолютно гроги и не можех да се добера до компютъра.
Та сега четох как си прекарвате... и да ви кажа,никак не звучи зле. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287 ,сигурна съм че ще се класираш за нататъшен кръг на състезанието. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 925572
Честито за 6-цата по ФБС,приятно е когато получиш вика оценка за постиженията си. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608
Неприятен инцидент в банята,но пък ми стана много смешно,извинявай! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 33374
Нова стойка значи се задава.

Крис Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 417447 ,привет!Защо не споделиш във флууда най-добрите снимки?Предполагам на всички ще им бъде интересно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 84201

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362 ,имал си голямо приключение значи!Поздравления за географията! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 138349
А терапията на която ходя се нарича боуен и ми я прилагат за да се отстрани проклетата болка в дясната ми ръка. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Представлява нещо като акопунктура,обаче без игли. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608

Останалите,как сте? Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608

П.П: Мисля, че е време да си обновя профила. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796
Едит: Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 ,правя ти компания с огнен профил. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeПон 23 Апр 2012, 19:14

Здрасти!
Аз забравих да ви се похваля вчера - първа съм на Великденското математическо състезание! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 748884 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 292793 flower sunny afro cheers С 12 точки по-малко от максимума! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 369291 За награда получих първата книга от Игрите на Глада. Няма да изоставам, я! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 О, и една тениска с Бъгс Бъни. (ако се пише така Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936) Вече имам четири тениски от дамската номерация. Всичките размер S. Rolling Eyes

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362, новият ти вид е страхотен! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 358796 lol!
И няма нищо. На това с инцидента всеки ще се засмее. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Обаче като се къпах вчера пак падна. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 33374 Но този път само веднъж. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 680936

Казвам ви чао и отивам да чета. Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 736479 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 736479 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 736479
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitimeВто 24 Апр 2012, 08:36

Честито за състезанието, Тея!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 Very Happy Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 805287 Ти явно си един истински Кахил! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 311608

Много яки профили, момичета! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 939362 Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 607543 Моят не съм го сменял от Хелоуин и, честно казано, доста ме мързи!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 838201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 7 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд
» Флууд 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: