39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+14
Ейми Кахил
Дан Кахил
katnis kane
smiLe299
wolf 351
dsims
tania
Dageron321
Grizzly
Salem Saberhagen
Ton4o
TiaCahill97f
Arya Dröttningu
nikol4o
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 01 Мар 2011, 22:00

ЧЕСТИТА БАБА МАРТААА!
Пожелавам на всички много здраве, щасие и усмивки!

Какво привте хора? Колко мартеници получихте?
Аз напоследък съм доста натоварен - контри след контролни... Добре, че са тези 2 почивни дни!
НАдявам се при вас е по-леко =]
Пожелавам ви лика вечер е успешен утрешен ден! Like a Star @ heaven Sleep Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeСря 02 Мар 2011, 16:44

Здравейте, колеги!
Честита ваканция! Дано си я изкарате добре!
Видяхтели добрите новини от днес?
http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2213%3Aparsi-dzhaksan-shte-poluchi-vtori-shans&catid=41%3Anews&Itemid=77
http://egmontbulgaria.com/vazrast-4/13-godini-24/1-chervenata-piramida-1258.html
Е, как ви мина последният учебен ден за тази седмица?
При мен мина нормално, но сега съм малко изморен....
Така че.. Отивам да релаксирам!
Приятен остатък от деня!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeСря 02 Мар 2011, 20:08

Хей,здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287
Честита почивка! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 358796

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 ,мерси за инфото относно "Пърси..." и "Пирамидата..."
Очаквам с нетърпение книгата! sunny sunny flower

Днес мина обикновено скучно - имахме заместник по английски,защото госпожата ни по английски замина за Турция заедно с няколко от приятелките ми по някакъв Европейски проект.И както винаги имахме три учебни часа... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
А сега отивам да дорисувам моят проект за тениска на Natаlia Kills.Надявам се,че ще се хареса и хората ще гласуват за мен. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 358796
Ако ме изберат, ще пуснат серия от тениски с моята рисунка. sunny flower sunny sunny flower flower

О,хора забравих...
Ето нов трейлър на "Карибските..." http://cinebum.eu/?p=1664
И още едно нещо,което страшно ме заинтригува.Попаднах на него случайно и направо зяпнах: https://www.youtube.com/watch?v=cyw5KiT0tM0&feature=feedu

А сега бягам да творя,че ме споходи музата... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Мар 2011, 16:32

Хей...!
Защо е толкова пусто тук? Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 851948

Наминах да ви видя и да кажа,че вече няма да мога да влизам толкова често във форума и да пиша,защото задълженията ми се увеличиха,а и края на годината за мен неближава и трябва да се подготвя добре.Ама като гледам май няма много желаещи да пишат...

Пожелавам хубави почивни дни и да влизате по-често тук и да пишете!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeНед 06 Мар 2011, 09:41

Здравейте

От кога не съм писал Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201

Как сте тея от егмонт както винаги нищо не праят девета книга още я няма

скоро ще излезне новата поредица гледахте ли видеото за нея
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2011, 23:06

Ей,хора - здрасти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287

Дагерон Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 696782 ,прав си за жалост за Егмонт.Много са некоректни и много съм им сърдита.Не,направо съм им бясна. Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Как сте всички?
Много ли ви натоварват в училище?
Надявам се да сте добре всички!
Аз ще отивам да си правя нощният тоалет и ще си лягам,защото денят ми утре е натоварен.
Лека нощ и сладки сънища и приятно и гладко вървящ учебен ден! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201

П.П: Мога ли да ви помоля за нещо?Както ви казах аз участвам в един конкурс за проект за тениска на Natаlia Kills и искам да спечеля.Обаче ми трябва помощта ви.Ако може да гласувате за мен от този линк ще съм ви много благодарна: http://www.nataliakills-concours.com/#/concours/tshirt/110
Натискате сърцето и после въвеждате антиспам кода и при правилно въведен код ми носите 10 точки.
Не гледайте колко неугледно е излязла тениската,всъщност на живо е много,много по-хубава. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeПет 11 Мар 2011, 09:32

Здравейте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608

Извинявам се, че не пиша напоследък, но сега съм много зает, тъй като се подготвям да посрещам гост утре. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608 Участвам в една обменна програма (всъщност целият клас) и утре очакваме гости от Германия, които ще живеят при нас за 1 седмица. След това сигурно ще ви пиша как е минало! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeНед 13 Мар 2011, 00:12

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287

Много отдавна не съм писала по моите стандарти... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
Как сте?Виждам,че и вие не пишете...
Аз съм много заета и само отвреме на време наминавам,обаче без да пусна някой коментар...
Но днес не се удържах и...

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 696782 ,това е много интересно!
Сигурно ще е и вълнуващо!
Разкажи,моля те после!С нетърпение очаквам да разбера как е минало и какво се е случило! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeЧет 17 Мар 2011, 16:10

Честит Свети Патрик на всички!!! lol! flower sunny Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 292793 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 22131 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 22131 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 512973 flower sunny Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201

Ако сте забравили кой е Свети Патрик ще ви припомня най-учитиво! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201

Свети Патрик (на ирландски: Naomh Pádraig, около 390 - 460 г. сл. Хр.) е келтско-британски християнски мисионер, който е и покровител на Ирландия (макар Бритиг Ирландска и Колумба също да са формални покровители).

До днес са оцелели две автентични негови писма, от където са взети единствените приети и потвърдени детайли за неговия живот. Когато е на 14, е заловен от ирландци и отведен в Ирландия като роб, където живее шест години преди да избяга и да се завърне при семейството си в Британия. След като става проповедник, се завръща в Ирландия като ръкоположен епископ в северната и западната част на острова. Малко са сведенията за мястото, където работи, и няма доказателства за някаква връзка между него и някоя църковна сграда.

До началото на 8 век той става светец покровител на Ирландия. Ирландската църковна система се развива след времето на Патрик и ирландската църква не следва модела, който светецът и други ранни мисионери се опитват да създадат.


Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeПет 18 Мар 2011, 14:00

Здравейтее!
Май никой не пише много много Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
И аз отдавна не съм влизал... Сега отново съм болен Very Happy:D:D Някакъв вирус тип Б, при който главният симптом е висока температура, а мен ако ме почне температурата не ме оставя Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 За това и от почти 24 часа температурата не е падала под 37,2 и постоянно се покачва Cloud
Тони, много интересно! Нашите немски паралелки вече го правиха в началото на годината Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936 Останаха много доволни от контакта си с гермаците Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608
Не знам дали знаете, но Егмонт предоставя всеки ден един човек да спечели копие от Червената порамида... https://www.facebook.com/#!/HronikiteNaKein
Вчера накарах и майка ми да учества и тази сутрин какво виждам - тя е спечелила! А аз се чудех кога ще имам време да отида да си я купя Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
А видяхте ли това? http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2270:a-first-look-behind-the-scenes-of-deathly-hallows-part-2&catid=61:videos-and-trailers&Itemid=77
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeСъб 19 Мар 2011, 15:00

Здрасти на всички братовчеди! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 ,да оздравяваш бързо! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
И честито за "Червената пирамида"! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 925572

Мерси за клипчето за "Хари Потър и Даровете на Смъртта" част 2.Аз точно тази вечер чаках доста дълго да излезе и да го гледам първа,ама пак не успях... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
А видяхте ли първият фотос от филма? Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
http://www.bulgariancovers.com/

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 696782 ,днес съвсем случайно попаднах на кадри от фашинга на гимназията ти!
Тъй като гледам само музикални телевизии вкъщи и нищо друго и днес сутринта случайно го по the voice - даваха го като репортаж...
Беше много интересно! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeСря 23 Мар 2011, 22:22

Здравейте,хора! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287
Днес имах доста пълен със събития ден и направо се луднах кое да гледам първо и на кое да обърна внимание първо! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
Толкова хубави новини и неща ми се струпаха днес,че направо...супер късмет,мога да кажа само! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 292793 lol! flower flower sunny sunny
Много ме беше яд за това,че днес от рано съм си вкъщи и като никога се улисах в четени и дялане на поредната ми работа по графика и не можах да хвана пика на така зарадвалите ме новини,които чета и гледам чак сега.Направо... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
Тази новина за „Наследството” ме взриви от вълнение и радост!Направо нямам думи!!! lol! flower flower sunny sunny

Някой да си е взeл „Червената пирамида”?Аз я преполових и ми е доста интересна,въпреки,че има доста сходства с Пърси.

Разкажете нещо,де!!!Не се стеснявайте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeЧет 24 Мар 2011, 18:37

Здравейте!
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 939362 , дано да съм те зарадвал с новините за книгата! Аз съвсем случайно влязох в официалния сайт и първоначално нямаше нищо и след като се порових малко отново отидох на главната страница - там стоеше корицата! Новината толкова ме зарадва, че ми се прииска отново да прочета книгите Very Happy:D
Но тъй като съм натрупал няколко, които не съм прочел почнах от тях... Поне пак си я подбрах - за дракони е Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936
А клипчето... И него имах възможността да видя по случайност - влязох пак да се поровя в сайта и то изникна пред мен Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 После видях, че са го обявили и във фейсбук, но 15 минути след като го гледах Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936

Днес ми излязоха резултатите от изследванията - най-накрая разбраха защо боледувам толкова напоследък - имам една по-специфичне бактерия в синусите, която не иска да се маха Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
Тоза път лечението ще продължи 3 месеца, като всеки ден пия по едно хапче и си слагам специални капки Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 369291
За жалост все още копието ми от "Червената пирамида" не е пристигнало... Обикновено колко дни им отнема, за да стигнат до Варна?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Мар 2011, 20:47

Хейй...ама защо нищо не сте казали? Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 ,аз съм в предерагонова треска и направо не мога да си намеря място от вчера! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936 flower sunny Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 938570
А между другото коя е книжката за дракони,която четеш... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 369291
Пожелавам ти тази бактерия бързо,бързо да бъде унищожена от ултра мощният антибиотик и да нямаш повече проблеми! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201

Ами предполагам,че веча трябваше да е пристигнала книгата ти...това е много съмнително...освен ако не дойде или събота или понеделник.Ако не дойде и тогава,вече им се обади!
Аз книгата я прочетох и сега ще отида да споделя мнение в темата! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
Мога да кажа че е многоо яка!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeСъб 26 Мар 2011, 20:09

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287

Наминах да ви питам дали ще отбелязвате часът на Земята?
Аз се включвам,защото смятам,че каузата е достойна и ако ние не се включим,вчики хора имим предвид,то значи сме пълни загубеняци и си заслужаваме всичко.

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 ,пристигана ли книгата?
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeНед 27 Мар 2011, 20:36

Здравейте , колеги! От колко време не съм писала , направо се забравихме.Как сте ?Какво правите?Като гледам имам доста да наваксам , но някой друг път ще прочета 10стр , кото сте изписали .Та Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 , Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 939362 честити книги.Напоследък ми е доста натоварено.Сега пиша едно есе , което цял ден мъдря.Вчера бях на състезание по химия и на връщане се записах на рисуване и вторник ще ходя.Завърших поредицата "Академия за вампири" наскоро , а сега смятам да започна една друга и да си взема следващата книга от една поредица.Доста дълъг ми е списъка за нещата , които ще направя следващия месец.Ами вие ? Имате ли планове за ваканцията?
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeПон 28 Мар 2011, 15:05

Здравейте!
Здравей и на теб, Тия!
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 939362 , книжката пристигна в петък и я започнах веднага.. Плени ме веднага! Смятам, че ще е най-добрата на Рик! =]
Преди малко влязох в официалния сайт и пак са пуснали видео! - http://www.the39clues.com/vespers
Този път за Маделин.
Утре ще имаме базар и всички средства ще отидат за страдащите в Япония. Нашия клас се нае със задачата да организира базара, така че утре цял ден ще съм в еуфория Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936
Отивам да поуча малко! Хубав ден!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeЧет 31 Мар 2011, 21:43

Здравейте на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 805287

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 ,честито за книгата и после да споелиш какво мислиш за нея! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 84201
И мерси за видеото!

Таня Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 417447 ,мерси.Гледам,че си много натоварена. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 748458
Дано да имаш достатъчно време да си починеш.Между другото и аз чета "Академията..",но поредицата нали свърши,но ще има продължение.

Някой да е ходил случайно на "Sucker Punch: Измислен свят"?
Аз днес най-накрая отидох,при положение,че едва се удържах да не отида предния петък.Трябваше да изчакам една приятелка да отидем заедно.
Филмът ми хареса.Ако не забравя ще споделя мнението си за него в темата за филмите.

А сега лека вечер на всички! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Отивам в стаята си да слушам музика на плеъра си.
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 11:21

Здравейте хора как сте

Тези Егмонт за пореден път ни доказаха колко са тъпи

https://2img.net/r/ihimizer/i/97222456.png

Ясно се подразбира че скоро няма да се сдобием нито с книга девет нито с книга десет, та мислех си ( ако знаете английски добре ) защо не си поръчаме книгите и форума ни да продължи да с темпо на нещата все пак днес излиза новата поредица,а ние още си чакаме деветата книга, според мен ако продължаваме с темпото на Егмонт форума ни ще остане накрая без потребители Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 231185
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 16:02

Хорааа, здравейтее!
Туй за книгата наистина е много гадно, обаче като се налага, ще го прежиея....дано не я протакат като седмата книга.
Иначе, аз съм превел няколко глави на компа, може да ги пусна, ако желаете...
Чакам от сутринта още да обновят официалния сайт и нищо...
Вие как сте, какво правите?
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 16:12

Ники и аз чакам от сутринта, но още нищо няма иначе ти ще си взимаш ли книгата защото ако егмонт решат да преведат и втората поредица книгата ще я видим най - рано 2013
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 16:18

E недей да бъдеш такъв песимист. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936
Амии засега няма да си я взимам, по-скоро ще си поръчвам пакети с карти, щото искам да ги събера, няма да се успокоя иначе. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
А ти? Cool
Между другото, тук не знам дали споменах, но в първия ми трети пакет с карти имах репликатор без код. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 358796
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 16:40

Здравейте!
Последните няколко дни бях при баба и аз това отсътвах Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 838201
Червената пирамида ми допада много! Скоро ще я прочета! Нямам особено много време Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936
Тази ваканция Мол Варна организира "Денс Ваканция". Всички стилове танци и фитнеса са безплатни за ученици, ако се регистрират. Аз се записах на народни танци Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 369291 Днес беше първият ми час и беше голям купон! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936
Надявам се и вие си прекарвате добре! Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 696782 , свикна ли с лещите?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 19:57

Хораа, здравейте, пуснали са инфо за 11-тата книга!!!
На началната страница няма нищо ново, обаче са качили картите към книгата и има инфо за самата нея, като има и снимка на Фиске...Не си го представях точно така, ама... Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 680936
Има и нова - 11-та мисия - която можете да отключите и минете само ако имате новата книга, за съжаление. Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 56810 Изглежда интересно!!! Обичам тази поредица! <3 ^^ Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 938570
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitimeВто 05 Апр 2011, 20:30

Здравейте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608

Как сте, какво правите? Много кофти това за книгата, просто нямам думи....

Ники, Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 607543 благодаря, вече свикнах напълно с лещите и не ги усещам въобще на очите си, направо забравям, че са там! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608 Вече минавам от еднодневни ан едномесечни! Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд
» Флууд 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: