39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+14
Ейми Кахил
Дан Кахил
katnis kane
smiLe299
wolf 351
dsims
tania
Dageron321
Grizzly
Salem Saberhagen
Ton4o
TiaCahill97f
Arya Dröttningu
nikol4o
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторСъобщение
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Фев 2011, 15:52

Хей, хора!
Прекъснах малко с ученето по биология, за да надзърна какво правите Флууд - В търсене на наименование... 680936
Днес, след като сестра ми си изплака очите от нещастие, нашите се сломиха да ни купят рибка Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Очаквам я да пристигне всеки момент...
Излязла е и корицата на седмата книга от бразилските 39 ключа!

Spoiler:
Не си спомням да съм ви казвал, но баща ми ходи в Швейцария.. Та сега имаме тонове шоколад вкъщи Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Варненци са поканени на шоко-купон у нас! Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Мислех си, че няма да е нищо особено.. Така де.. Шоколад като шоколад.. Ама явно жестоко съм се лъгал! По-вкусна комбинация от мляко и какао не съм пробвал! Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Довечера, ако не забравя, ще се преобразя за 14-ти! Подкрепям и идеята на Ники!
Свилена, ризите не са хубави! Толкова са.. неподходящи Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Една шарка да им бяха сложили... С тези униформи не приличаме на нищо!
А колкото до песента на Гага.. Ами, и аз да си призная очаквах повече, но все пак съм й заклет фен Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 А и като я превъртях два-три пъти ми допадна и то доста Флууд - В търсене на наименование... 680936 Текстът, обаче, е най-добрият й до сега =]

Рибикте дойдохаааааа! Страхотни са! Ще ги снимам като ни дойде водата Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Спряла е и няма с какво да напълним аквариума Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Фев 2011, 18:11

Здравейте! Флууд - В търсене на наименование... 805287

Ники Флууд - В търсене на наименование... 607543 ,мерси за корицата!Нещо не ми харесва обаче... Флууд - В търсене на наименование... 838201 Другите бяха по-красиви!
Честито за швейцарския шоколад и мерси за поканата! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Обаче ако ме извиниш,аз ще пропусна,защото не си падам хич по шоколада,пък бил и той швейцарски. Флууд - В търсене на наименование... 680936
И щом казваш за ризите...просто изглеждаха хубави за черна вратовръзка! Very Happy
И Ники Флууд - В търсене на наименование... 607543 ,честито за рибките! Флууд - В търсене на наименование... 311608
Обаче нали знаеш,че водата трябва да е няколко дни престояла за да не им влияе зле?

Ама само аз ли ще празнувам утре? Флууд - В търсене на наименование... 84201
Малко компания не е излишна,да знаете.... Флууд - В търсене на наименование... 369291
Аз се захващам да "завихря нещата" наоколо...

А къде е нашият демоничен админ Луцифер?Може би е зает да прави нови и нови форуми и няма време да ни посещава толкова често,както преди...
Флууд - В търсене на наименование... 84201



"Любовта е като войната – лесно е да я започнеш, но трудно можеш да я спреш."
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Фев 2011, 20:04

Здравейте, хорица( и по-точно Ники и Свилена)
Аз пак малко се отнесох и си викам "въй... 3 дни не съм писала" Флууд - В търсене на наименование... 838201

Видях, че Свилена ме беше питала за Соня-ние сме на 1вия етаж, ама не сме правили бели Флууд - В търсене на наименование... 680936 , отделен е въпроса, че може да я убием, както ни крещи....
Ники, мерси за поканата за шоколад... ще си помисля Флууд - В търсене на наименование... 736479 А за униформите- хич не съм стресната, добре де само малко... ама те са напълно...едноцветни Флууд - В търсене на наименование... 369291 Без да се обиждаш, но са като за бледосиня лудница Флууд - В търсене на наименование... 838201 Ще видим др година какво ще мисля Флууд - В търсене на наименование... 838201

Аз пак ще ви оставя, че утре имам колнтролно по история. Госпожата обеща, че ще направи най-гадното контролно на света.То и аз щях да направя като нея, ако бях учителка-3 закъснели, 1 за изпитване и още 1, който се хилил и айде... всички на дъската Флууд - В търсене на наименование... 33374 И 5тимата нищо не знаят, а на всичкото отгоре единият- всезнайко(всъщност той искаше да бъде изпитан)
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 10:50

Здравейте, приятели! Флууд - В търсене на наименование... 311608 Флууд - В търсене на наименование... 805287

Честит Свети Валентин! Пожелавам ви да намерите половинката, с която най-добре си пасвате (ако вече не сте го направили, разбира се)! Флууд - В търсене на наименование... 215268 Флууд - В търсене на наименование... 999787 Флууд - В търсене на наименование... 407102 Флууд - В търсене на наименование... 407102 Флууд - В търсене на наименование... 938570 Приятно прекарване на днешния празник! А какво смятате да правите? В училище имате ли традиция за размяна на валентинки?

Ето и малко почерпка от мен:
Естествено, първо бонбони:
Флууд - В търсене на наименование... Chocolate-hearts

Ето я и тортата!
Флууд - В търсене на наименование... Valentine-cake5
Или може би...
Флууд - В търсене на наименование... Valentine-cake-heart

Приятно хапване! Флууд - В търсене на наименование... 736479
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 14:19

Честит празник,приятели! Флууд - В търсене на наименование... 805287
Пожелавам на всички ви много романтика,любов навсякъде около вас и много валентинки за днешния ден!!!Флууд - В търсене на наименование... 84201

Флууд - В търсене на наименование... 27wsxmv

Този красив букет е за всички вас! Флууд - В търсене на наименование... 407102 Флууд - В търсене на наименование... 22131 Флууд - В търсене на наименование... 14983
Искам да ви благодаря за часовете и дните,прекарани с вас!Всички вие сте прекрасни и много скъпи за мен хора!!!
flower sunny Флууд - В търсене на наименование... 407102

Пожелавам на всички днес да си прекарате много хубаво! flower sunny Флууд - В търсене на наименование... 84201

Тони Флууд - В търсене на наименование... 696782 ,много ти благодаря за милото пожелание и за вкусната почерпка! Флууд - В търсене на наименование... 407102 Флууд - В търсене на наименование... 925572 Флууд - В търсене на наименование... 999787
По-късно ще си опитам от втората торта! Флууд - В търсене на наименование... 311608

Сега почерпка и от мен! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Малко шоколадови сърца и шампанско!А сега и някой да ни "почерпи" и с хубава музика,ценa няма да има...

Флууд - В търсене на наименование... 291fdra

Флууд - В търсене на наименование... %D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE

В училище нямаме такава практика за валентинки.Но в "Св.Климен Охридски" има,нали Миша Флууд - В търсене на наименование... 939362 ? Флууд - В търсене на наименование... 84201
Хей,хора...за "Аз съм номер четири" още ли сте навити? Флууд - В търсене на наименование... 369291



"Истинската любов не може да говори, защото истинското чувство се изразява по-скоро с дела, отколкото с думи."


Последната промяна е направена от Heart на Вто 15 Фев 2011, 02:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 14:56

Честит Св. Валентин
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 19:38

Добър вечер! Скачайте в чатааа! Флууд - В търсене на наименование... 938570


Get your own Chat Box! Go Large!

Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 20:53

Здравейте, хора!
Наминавам само да ви честитя Свети Валентин и Трифон Зарезан!
Нека тази година любовта и обичта да ни заобграждат, а и виното да не липсва на трапезата Very Happy xD
По-добро нещо не можах да измисля... Флууд - В търсене на наименование... 175414
Хапнах и пийнах с вас, но веднага се отправям да уча, макар и в празника....
Много благодаря и за букета от Свилена Флууд - В търсене на наименование... 939362 Флууд - В търсене на наименование... 22131 , и за поздрава на Тони в подписа Флууд - В търсене на наименование... 938570 Флууд - В търсене на наименование... 175414
Прекарайте си страхотен остатък от вечерта!
Пожелавам ви и прекрасен утрешен ден и... Лека нощ ^^
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 21:09

Ники Флууд - В търсене на наименование... 607543 ,много благодаря за пожеланието! Флууд - В търсене на наименование... 407102 Флууд - В търсене на наименование... 391219
Успешно учене!!! Флууд - В търсене на наименование... 84201

Аз също в разгара на празника имам работа - трябва да си издялкам линолеума и мисля,че за да свърша работата си до край,трябва да не спя тази нощ. Very Happy Флууд - В търсене на наименование... 680936
За това приятели оставям ви с три поздрава от мен по случай Свети Валентин и ви пожелавам приятно изкарване на празника!Флууд - В търсене на наименование... 84201
Разбира се ще наминавам отвреме на време,като се схвана от дялкане! Флууд - В търсене на наименование... 838201

Ето ги и поздравите ми към вас:

https://www.youtube.com/watch?v=ZSM3w1v-A_Y и https://www.youtube.com/watch?v=g4By_cfI_1g и http://vbox7.com/play:9c879d4a

Бъдете щастливи!!! Флууд - В търсене на наименование... 407102 Флууд - В търсене на наименование... 999787 Флууд - В търсене на наименование... 805287 flower sunny

Послепис: Страхотни профили сте си подготвили за Свети Валентин!Много ми харесват! Флууд - В търсене на наименование... 925572


"Ние можем само да се научим да обичаме с любов."
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 21:50

Честит Свети Валентин

Тони, мерси започерпката
Свилена, мирси за букетчето, бонбонките и шампанското. Малко в повече ми дойде и се замаях... Флууд - В търсене на наименование... 175414 Относно валентинките в даскало... от 2 години няма такава "традиция", така че... нямам картички(не че съм очаквала). Аз още съм навита за "Аз съм номер 4"... би трябвало скоро да излезе, вече видях рекламата по TVто.

От мен нямате голям подарък, ама мисля, че и по една розичка е супер Флууд - В търсене на наименование... 22131 Бие си знаете, че сте супер Флууд - В търсене на наименование... 14983

Приятна вечер. Аз ще влизам в форума, ама май вие нещо не сте на линия...
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 14 Фев 2011, 21:58

Лека нощ, хора, надявам се да сте си прекарали добре! Флууд - В търсене на наименование... 84201 Свилена, Флууд - В търсене на наименование... 939362 много вкусна почрпка, даже забелязах, че сме поднесли едни и същи бонбони. Флууд - В търсене на наименование... 680936

Успешен ден на всички утре! Флууд - В търсене на наименование... 311608 Флууд - В търсене на наименование... 805287 Флууд - В търсене на наименование... 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 15 Фев 2011, 20:20

Здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... 805287

Наминавам само да проверя дали сте писали нещо и ще бягам да си разучавам E454 Walkman®️ с 8 GB видео MP3 плейъра,който си купих днес. Флууд - В търсене на наименование... 358796
Обаче имам проблем...някой може ли да ми каже как да си премахна безопасно устройството от компютъра,че не са ми приложили кратко ръководство на български към плейъра... Флууд - В търсене на наименование... 369291
Влизах в официалния сайт на Сони България,обаче ръководството на български не иска да ми се изтегли.

Едит: Мисля,че се оправих...Не е нужно да го премахвам безопасно от компютъра,май.Или поне не прочетох никъде това.
Обаче плейърът е жесток! Флууд - В търсене на наименование... 358796 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Отивам да си го пробвам по продължително! flower sunny
За това лека вечер на всички! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСря 16 Фев 2011, 13:17

Здравейте всички!

Днес не ми е много добре и затова реих да си остана вкъщи. Флууд - В търсене на наименование... 231185 Флууд - В търсене на наименование... 311608 И ма се разболявам, непрекъснато кихам, от време на време се сополивя, а носът ми ме сърби. Флууд - В търсене на наименование... 838201 вие какво правите? Флууд - В търсене на наименование... 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСря 16 Фев 2011, 21:04

Здрасти,хора! Флууд - В търсене на наименование... 805287 Флууд - В търсене на наименование... 84201

Тони Флууд - В търсене на наименование... 696782 ,оправяй се бързо!Сигурна съм,че само си пипнал настинка!

Как сте,останалите?
Варненци,аз не издържах и си взех билети за кино в петък за "Аз съм номер четири",нали примиерата е на 18-ти февруари.Но ако искате да ходим заедно,няма да имам нещо против да дойда да го гледам пак с вас. Флууд - В търсене на наименование... 369291

Аз ще ходя да продължа с дялкането на линолеума ми,като си пусна музика.Не мога без нея. Very Happy
За това лека вечер и сладки сънища! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeЧет 17 Фев 2011, 16:46

Колеги! Флууд - В търсене на наименование... 805287
Нещо ново при вас? Флууд - В търсене на наименование... 84201

Аз пак си захващам вечното дялкане и си пускам музика... Флууд - В търсене на наименование... 838201
Приятно прекарване на деня! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 20 Фев 2011, 16:33

Хей!
Има ли някой тук?

Колеги,някой гледа ли "Аз съм номер четири"?Или не ви се гледа филма...
Аз наминах да видя какво правите,обаче не виждам нищо...което е жалко.

Така де,пожелавам на всички приятен ден и успешен старт на седмицата.А аз отивам да си завърша произвидението на изкуството. Флууд - В търсене на наименование... 84201
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 20 Фев 2011, 21:10

Хееей, хора!
Тони Флууд - В търсене на наименование... 696782 , оправяй се!
Свилена, аз най-вероятно ще пропусна филма... Все още не съм прочел книгата, а и в следващите 3 седмици имам 6 контролни...
Соу, какво правите?
Днес братовчетка ми ми дойде на гости и си прекарахме много хубаво! През останалото преве учих по биология и английски..
Сега ще попрочета малко анализи върху Прикованият Прометей, за да си помогна за домашното за вторник!
Утре най-вероятно ще ходя и да ми вземат мерки за новата униформа... Това е ужасно губене не време! Чакаш поне 2 часа, за да се стигне до теб... Преди поне бяхме разпределени по класове и часове, а сега който когато може отива и ще е... Ужас!
Та сега отивам да се къпя и после малко ще почета...
Лека нощ и успешно начало на седмицата!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 21 Фев 2011, 21:02

Ехоооо, хораа!
Защо никой не пише? Постаянно влизам и чакам някой да коментира! А никога не съм сам във форума!
Е, на вас като не ви се пише, на мен нищо не ми прече да разкажа за деня си Флууд - В търсене на наименование... 369291
Като цяло денят мина успешно и благполучно Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Госпожата по физика ни каза, че ще правим контролно в четвъртък и ще трябва да поуча доста... И по география ще изпитват тогава...
Дойдоха и добри новини, че госпожата по Химия ще отсъства и голямото контролно отпада за 2 седмици! Флууд - В търсене на наименование... 938570 Така ще имам предостатъчно време да се подготвя!
Сега би трябвало да уча едни гадни уроци по история, ама не ми се учи много и се надявам утре да не ме изпитат Very Happy
И така де.. Всичко се върти около училище Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Сега отивам да си взема един дълъг душ и после ще взема да почета по история!
ЛЕка вечер и успешен утрешен ден! Like a Star @ heaven Sleep Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПон 21 Фев 2011, 22:05

Здрасти,Ники Флууд - В търсене на наименование... 607543 !
Явно само с теб ще водим разговор... Флууд - В търсене на наименование... 680936
Много сладко ловджийско куче имаш в спойлера!А тази комбинация от цветове на снимата е музика за очите ми! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Радвам се,че данят ти е минал добре!Надявам се денят да е минал отлично и при останалите! Флууд - В търсене на наименование... 311608

Днес се сдобих с болка в гърба ми,защото бях близо 5 астрономически часа наведена без да се изправям.Много кофти,ама ще ми мине до няколко дена.

Тони Флууд - В търсене на наименование... 696782 ,новата анкета ми харесва!Аз гласувах за "Хари Потър и Даровете на Смартта" част втора.Останалите какво си избрахте?

Аз бягам да си взема душ и да си лягам,защото съм гроги...
Лека вечер на всички!И успешен ден утре! Флууд - В търсене на наименование... 84201

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 22 Фев 2011, 22:07

Здравейтее!
Влизам набързо да видя какво сте писали, а то...
Е, днес денят беше натоварващ... Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 След училище ходих да ми взимат мерки за униформите и като заваля един дъжд... Едвам се прибрах вкъщи! Добре, че мама е болна и си остана вкъщи, та имах прясно сготвен обяд Флууд - В търсене на наименование... 680936 Макар и да беше 3 и половина Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Свилена, надявам се вече гърбът ти да е по-добре!
Днес една съученичка донесе речник на жаргоните! Твоята любима дума гроги бе там, наред с "манастирска джапанка - глупак", "забка - близалка", "гага - физиономия" и много други, които не си спомням Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Сега ставам да се приспивам с урока по психология... Лека вечер и успешен утрешен ден! Sleep Sleep Sleep
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 22 Фев 2011, 23:08

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... 805287
Ники Флууд - В търсене на наименование... 607543 ,здрасти и на теб! Флууд - В търсене на наименование... 84201

Наистина беше гаден дъжд...а аз не си бях взела чадър и станах доста мокра. Флууд - В търсене на наименование... 838201
И моят ден беше натоварващ и гърба ме заболя още повече,ама какво да се прави...ще ми мине.Няма как,след като се пъхах в една пластмасова каца,пълна с глина. Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201

Ники Флууд - В търсене на наименование... 607543 , много интересен речник!Заинтригува ме!А щом и любимата ми дума е там,ще взема да си потърся такъв,за да науча някои наистина цветущи изрази! Флууд - В търсене на наименование... 680936

Аз съм наистина много уморена,защото днес бях от 10 и 30 до 18 часа на училище и в дъжда...а сега,челюстта ми се откъчи от прозяване! Флууд - В търсене на наименование... 838201
Лека нощ,приятели! Sleep Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСря 23 Фев 2011, 17:59

Здрасти,пак! Флууд - В търсене на наименование... 680936
Ама съм много нахална,не мислите ли... Флууд - В търсене на наименование... 84201

Днес съм още по-изморена от вчера,въпреки,че имах 2 учебни часа. Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201
Обаче съм в много добро настроение от сутринта. Флууд - В търсене на наименование... 358796
От няколко дена чакам един клип,който трябваше да излезе в 00:00 в Америка вторник срещу сряда и аз трябваше да намеря часовата разлика и да пресметна при нас в колко часа да го чакам в официалния сайт.Обаче нещо обърках сметките,което разбрах в последствие след като проверих в един сайт часовите пояси и сутринта станах 2 часа по-рано,а те закъсняха с пускането на клипа половин час и аз тъкмо се отчаях,че тотално съм сгрешила в изчисленията и щях да изключвам компютъра,когато за последен път рефрешнах страницата и ми излезе един голям черен прозорец... Shocked защото нета ми точно в това време реши да се пошегува с мен и ми направи засечка - не ми даваше да гледам каквито и да е било клипове - даваше ми черен правоъгълник на мястото на клипчето и аз направо се вбесих. Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 680936
А идеята ми беше да гледам клипа първа... Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 33374 Но за мое щастие имам резервен интернет и в крайна сметка го изгледах и така се заблеях,че имах останал половин час до учебните часове,когато погледнах часовника. Флууд - В търсене на наименование... 838201

А вие как си изкарахте деня? Флууд - В търсене на наименование... 805287 Флууд - В търсене на наименование... 84201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 01 Мар 2011, 19:47

Честита Баба Марта, скъпи приятели! albino cherry Флууд - В търсене на наименование... 805287 Флууд - В търсене на наименование... 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 01 Мар 2011, 19:58

Честита Баба Марта на всички!

Нека всички да бъдат много здрави,щастливи и усмихнати! Флууд - В търсене на наименование... 805287
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 01 Мар 2011, 21:35

Честита баба Марта, хорааа. Флууд - В търсене на наименование... 999787 Пожелавам ви здраве и късмет!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 40Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: