39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 14:20

Здрасти!
При мен няма нищо интересно. Rolling Eyes

Ааа, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362, вчера имаше дъжд с градушка. Ох, колко хубаво беше когато бе хладно! Сега и тук е като в Персия. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПон 14 Май 2012, 20:16

Хей... кажете нещо де! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201

Днес във Варна не беше толкова горещо,колкото вчера,но пак се чувствах доста отпаднала от горещината и тежкият въздух... Suspect

Как е при вас?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 19 Май 2012, 09:13

Здрасти!
Съжалявам, че тази седмица не писах, но имах изходни нива и трябваше да уча. Да се надяваме, че на всички имам шестици. Very Happy
Вашите изходни нива (матури) минаха ли? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПон 21 Май 2012, 13:58

Хей!
Какво става при вас, хора?
Аз още не съм си стегнала багажа за почивката. Оказа се, че ще вземем лаптопа. И тъй като прогнозите са да вали, ще имам време да пиша по някой и друг пост. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201 Няма да се отървете от мен! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 353900 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 О, и тъй като Варна ни е по пътя, пък и приемат гостите след 14:00 часа, ще минем през Grand Moll-a, за да убием малко време. Та, мисълта ми е: варненци, искате ли да направим една малка среща на форума? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 369291
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeЧет 24 Май 2012, 12:34

Здравейте,хора!

Честит 24-ти май на всички!!! flower sunny flower Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 748884

Последните няколко дни бях много заета и не съм влизала във форума... трябваше да завърша илюстрациите си по книгата и за това.
Надявам се,че сте добре! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeЧет 24 Май 2012, 13:19

Хей!

Честит 24-ти май!

Тук в Златни пясъци е слънчево. Дори отидохме до морето и плувахме в басейна.
Вчера пътуването мина добре, без инциденти. Само маалко объркахме пътя до хотела, но в крайна сметка ни упътиха. Аз от Мола си купих четири книги, три тениски и едни летни дънки. Very Happy Обаче минах без кино. Не ми харесаха филмите. Карай да върви!

Вие как сте?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeВто 29 Май 2012, 18:49

Здрасти!
Как сте? Усещате ли трусовете?
Тук в Силистра не се усеща нищо и слава Богу!

О, и да ви се похваля - нямам нито една грешка на нито едно от изходните нива! Very Happy Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 999787 flower sunny Пък и учебната година почти свърши - утре и вдругиден и после....ВАКАНЦИЯЯЯЯ!!!! Обаче май само аз съм така. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeЧет 31 Май 2012, 11:28

Здрасти на всички!!!

Гъррр...много мразя така,особено когато не съм влизала отдавна тук и почти никой не е писал нищо.А съм 100 процента сигурна,че много интересни неща ви се случват! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 , и във Варна не се усеща нищо, за което благодарим на Бог!
Горките софиянци и пернинчани....
И,Тея - честито за завършването на учебната година и последвалата я ваканция!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201

А останалите - още малко остана,дръжте се!Вижда му се краят! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeЧет 31 Май 2012, 19:04

Държа се, приятели, дръжте се и вие! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 Честито завършване! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362 не се притеснявай за софиянци, добре сме си! За съжаление обаче не мога да кажа същото и за перникчани. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 231185
Между другото, честити 3000 мнения! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeЧет 31 Май 2012, 21:09

Здрасти!
Само какъв сън сънувах... Имахме среща на форума в някакъв хотел. Беше ми малко странно, защото класната на втори "а" беше камериерка. Бяхме аз, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362, Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362, и Тончо Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 696782. И се разхождахме из хотела... Аз се заключих в една кабинка в тоалетната. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 И се събудих.

Вчера бях в библиотеката и ни показаха как се правят оригами. По-скоро жаби. Днес занесох няколко на класа, за да ги видят, обаче започнаха: "Може ли синята жаба?" "Може ли зелената жаба?" "Може ли жълтата жаба?" И аз какво да правя - раздадох жабите и започнах да им искам листи, за да им правя оригами. Ние бяхме три (учебни) часа в училище един и половина, от които правих жаби. Very Happy

След училище отидохме на ресторант "Дръстър" и ядохме пица и сладолед. Раздадоха ни бележниците и удостоверенията за завършване на трети клас. Аз веднага започнах с книгите от списъка. Отидох до библиотеката да си подновя картата и си взех "Матилда" и "Приключенията на Том Сойер".

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362, честити 3000 мнения! lol! Радвам се, че и при вас трусовете не се усещат. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Вие какво мислите да правите лятната ваканция? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 369291 Да играете, да отидете на село, да учите за догодина...
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПет 01 Юни 2012, 19:47

Здрасти =)

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 ,Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 696782 ,мерси за честитката! flower sunny
Надявам се да сте забелязали в темата "Знаете ли,че" почерпката за мненията ми! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201

Между другото,Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 696782 да си включвал някаква правописна проверка във форума?Защото,когато изпиша нещо грешно(включително и имената ни),то бива подчертано с вълнообразна червена черта,като при синтактичния разбор? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 369291

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 ,от съня ти мога да заключа няколко неща:

Първо - явно подсъзнанието ти смята,че класната на "а"- клас много ще и отива ролята на камериерка Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936
И второ - явно имаш предпочитание към Джанъс братовчедите си...така де,какво да направим,че сме толкова магнетични Wink
О,приятно четене на книжките!Никога не съм харесвала "Том Сойер"... Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201

През ваканцията смятам да правя много неща... ще включа в многобройния си списък много разходки,изучаване на таблета ми за рисуване,рисуване,четене,правеждане и писане на субтитри,слушане на музика,водна война,писане на различни рецензии и неща,които отдавна трябваше да съм написала...но това и още много други ще бъдат само на мое разположение след 16-ти юли,когато е последният ми кандидат-студенски изпит по химия... Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201

Иначе как я карате всички? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 02 Юни 2012, 19:04

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 поласкан съм, че съм участвал в съня ти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362 изглежда имаш доста планове за лятото, което е хубаво, защото аз имам само за началото на юли! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201
Колкото до проверката във форума, такава няма! Това всъщност идва от браузъра ти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Още малко остана тази учебна година, вижда му се краят! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПон 04 Юни 2012, 20:19

Здрасти!
Ох, мисля да се присъединя към отбор "Бедствие", който беше основан от Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362 и Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362.

С две думи: имах много кофти ден. Е, като изключим сутринта. Сутринта карах синьо-лилавото си колело с червена вилка за пръв път от както паднах. Но трябваше и тате да ме придружи. Трябваше да бъда с каска, защото с него минахме по екстремните пътища в Силистра - тоест по главните алеи на Дунавския парк. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201

А след това започнаха моите кандидат-отборни бедствия. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Първо обърнах една чиния свинско със зеле върху пътеката в кухнята и след това трябваше да вися на мивката наказана докато си търкам панталоните. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936 После трябваше да изперем пътеката. Накрая докато ядох сладолед се окапах и искам да ви кажа, че днес смених три панталона и две тениски, май. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 33374
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 09 Юни 2012, 13:00

Споко,Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362 ,с времето ще се усъвършенстваш с бедствията,това още нищо не е!!! Very Happy

Здрасти,народе,как е? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 358796
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 09 Юни 2012, 16:24

Здрасти!
Забравих да ви кажа, че утре заминавам на екскурзия до петнайсти. Тъкмо си стегнах багажа. Обаче не съм много сигурна дали ще мога да се домъкна от автобуса до хотела. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362, много мило от твоя страна, че си ме направила Джанъс Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936 И не, благодаря, толкова усъвършенствани бедствия са ми достатъчни. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 09 Юни 2012, 21:11

Хей,Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 ,приятно прекарване на почивката!!!Дано само куфарът не е много тежък и да помолиш за помощ някой,че да не стане бела... Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201
Относно Джанъс - явно подсъзнателно си мисля,че си част от зеленките вълци... Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936

Сега ви пожелавам лека нощ!!!
Отивам да релаксирам... sunny flower sunny Sleep Sleep Sleep
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 16 Юни 2012, 13:13

Здрасти!
Как сте, хора?
Върнах благополучно в четвъртък, този път автобуса не спря насред нищото както стана на отиване. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Само дето един съученик си навехна китката. Сега май има гипс. Crying or Very sad Аз слава Богу нямам травми. Иначе си прекарах добре - яздихме коне. What a Face

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362, спокойно успях да си занеса куфара до стаята. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 16 Юни 2012, 17:44

Здрасти,Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 !
Радвам се,че си си прекарала екстра1И така ти завиждам,че си яздила кон...благородно ти завиждам,разбира се. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201
Съжалявам за съученика ти,но поне щом е навехната,по-бързо ще му мине.
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeЧет 21 Юни 2012, 19:00

Здрасти!
Аууу, от колко време не съм писала! От миналата седмица.
Обаче трябваше да ходя на кръжок по Етнография, на школа по математика, на село... Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Ами да! Малините са зреят доста бързо! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201
В кръжока по Етнография изучаваме носиите на хората от различните краища на България. Та затова до вчера ших носии. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Сложихме носиите на едни кукли и сега всеки, който минава през училището може да ги види.
А утре заминавам на еднодневна екскурзия до Габрово, ще разглеждаме Априловската гимназия и техния планетарий.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeСъб 23 Юни 2012, 15:42

Здрасти,хора!

Извинявам се за отсъствието си,обаче съм малко натоварена напоследък.Но скоро ще наминавам често,както надявам се и вие! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 ,много интересни неща си правила през изминалата седмица!!!
Как беше екскурзията в Габрово? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Послепис: Изкара ми акъла с този твой десктоп...доста е необичаен и леко зловещ.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПет 29 Юни 2012, 12:41

Хей!
Съжалявам, че не съм писала от...почти седмица, но просто не ми се случваше нищо интересно. Така беше до сряда.

В сряда както винаги имах школа по математика в училището "Иван Вазов". Отидох в един, вместо в един и двайсет, защото майка ми ме носи, а тя е на работа от един. Влязох в училището и една лелка ме посрещна с думите "На къде?" Обясних ѝ, че съм на школа, а тя каза, че няма как да има школа, защото всички учители са заминали за Ветрен. Излязох навън, седнах на една пейка, извадих си книгата и зачетох, понеже трябваше да изчакам Анито (момичето, което води школата). След малко тя се появи обаче лелката я посрещна със същата новина. Тя седна до мен и каза, че ще бъде добре да изчакаме децата, които ще дойдат и след това да решим къде да бъде школата - в близкия ресторант или на пейките. Дойдоха още две деца и отидохме в ресторанта. Анито ни почерпи по един сок, за да не ни изгонят.

Вчера също имах школа, но този път, слава Богу, бяхме в училището.
Когато се връщах, реших да мина през книжарницата да видя дали имат седмата книга от поредицата, която чета. Нямаха я, затова я поръчах. Тогава какичките...ъъ лелките... жените заговориха за "другата книга" или за "Монтесума и свещеното сърце". И така разбрах за изненадата. Very Happy Very Happy Very Happy О, и да ви се похваля - вчера се сдобих с чисто-нова драскотина под окото.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПет 29 Юни 2012, 14:53

Хееей, хора!!!
Извинявайте, че не съм писал от толкова дълго - нямам хубаво извинение.. Просто постоянно бях изморен и от вратата се отправях към леглото Very Happy
Е, годината свърши... Голям зор беше този 10 клас Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 680936
А направо не мога да си представя 11.... Като се има предвид, че съм се записал на 3 извънкласни дейности и, най-вероятно, на още 2, но още не е сигурно...
А догодина ще идват и германците от обмена... Голяма вихрушка ще е Very Happy:D

Радвам се, че всички са добра и, най-важното, щастливи!!
А Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362 , някакви новини от Надето да имаме? Липсва ми това момиче...
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeПет 29 Юни 2012, 21:05

Здравейте, приятели!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 805287

Извинявам се, че не съм писал отдавна, но сега това няма значение, защото най-после ваканцията е ТУК!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 358796 Годината ми беше доста напрегната и се очертава следващите да са подобни!

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 939362 надявам се добре да си прекарваш! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 твоите истории винаги са интересни! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Ники, Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 лично аз не съм записвал извънкласни дейности, но смятам да го направя! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 838201 Успех с твоите!

Желая ви приятна ваканция и ще се опитам да наминавам честичко! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeНед 01 Юли 2012, 12:46

Здрасти на всички Кахил!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201

Големи неща са ви се случили напоследък на всички!

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 ,доста вълнуващи дни имащ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 84201

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 696782 ,какви извънкласни дейност смяташ да посещаваш? Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 369291 И разбирасе,че си прекарвам добре,благодаря! Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 607543 ,сега остава само да си починеш хубаво!На какви извънкласни дейности си се записал? Very Happy
Това с обмена ще бъде голяма забава!!! Very Happy 11-ти клас е подобен на 10-ти,да ти кажа от опит...но вече си свикнал на екшъна. Very Happy
Ами Надето Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 696782 ми писа скоро,че е добре,взела си е всички изпити с отличие и сега е на практика в малък семеен хотел като рецепционистка до 4 юли.А после ще се връща в България да релаксира. Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 311608

Сега отивам да свърша малко работа!До скоро на всички и весел ден!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitimeВто 03 Юли 2012, 18:07

Здрасти!
Как сте хора?
Аз си бях поръчала една книга, която дойде преди малко и съм много доволна. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Не мога да повярвам, че рожденият ми ден е другата седмица. Може би ще отидем на плаж Болата. А хубавото е, че ще бъде петък и плажа ще бъде празен. Smile

Чао засега! Отивам да чета...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 9 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: