39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeСъб 07 Юли 2012, 11:56

Хей, хора!
Как сте?
Аз съм супер! На осми ходих на море. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 358796 Ама само за един ден.
А пък днес извадих късмет - успях да се регистрирам в Потърмор. Обаче сега имам един проблем - свърших първата книга и не ми дава да продължа с втората. И прочетох, че трябва лятото да свърши, за да продължа. Някой да има идея какво да правя? Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeНед 08 Юли 2012, 08:08

Ахой, колеги! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608 Радвам се да видя, че сте живи и здрави и че сте си започнали лятото добре. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
И благодаря на всички за пожеланията ви (макар и от преди месец) Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
Ники, 11ти клас си е като 1ви, реално всяка година си е еднакво тежка. А извънкласните дейности може да са ти в услуга за кандидатстване в чужбина. И щом си си ги харесал да ги посещаваш, съм сигурен, че няма да ти тежат. Важното е да имаш достатъчно развлечения и да не приемаш истериите на учителите, те са си луди, няма какво да се направи по въпроса. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeНед 08 Юли 2012, 15:58

Здравейте на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287

Боже...във Варна е ужасно...супер горещо и задушно.Имам чувството,че се разтапям като сладолед... Надявам се при вас да е по-поносимо.

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 , в кой дом си разпределена?Каква ти е пръчката? Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291
И още книга втора не е достъпна.Не са я пуснали в сайта.сега само можеш да минеш пак книга първа или да се дуелираш или да правиш отвари и т.н докато чакаш да излезе книга 2....

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 ,радвам се да ти видя!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 407102

И сега трябва да предам много поздрави на всички от Надето Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 .Ето и цитат от самата нея:

"Поздрави Ники Томас и Ники Джанъс специално, но и всички останали. Обичам ви!"

Аз отивам да си взема един душ...не мога повече да се топя така... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
За това лек ден!

Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeНед 08 Юли 2012, 17:21

Здрасти!
Вчера, след като писах мама ми каза, че ще ходим у едни приятели на басейн. Отидохме, беше весело, обаче басейнът беше дълбок 1,80, а аз с моите 1,40 какво да правя??? Добре, че си бях взела дъската, възглавничката, плавниците и маската иначе щях да стоя само в края, тъй като има много, ама много по-добри плувци от мен. Embarassed Така де, гмурках се докато ме заболяха ушите. После скачах докато всичката вода излезе от ушите ми. (Ох, пак ме заболяха!)

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, разпределиха ме в Слидерин. Бях малко разочарована, но какво да се прави! Ето я пръчката ми:Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 ?ui=2&ik=1d08efef3c&view=att&th=1386728852092c1c&attid=0
Жалко за книга две. Обаче винаги когато правя отвари или избухва или ми казва, че нещо не съм направила както трябва. Mad

Чао засега!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeСъб 14 Юли 2012, 08:36

Хей!
Как изкарахте петък 13-ти? Викахте ли духове? Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Аз имах наистина незабравим рожден ден. Първо отидохме на плаж. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 947527 Обаче водата беше ледена и GPS-а ни закара на някакъв плаж с минерални извори, където водата уж била много топла. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936 Е, вярно беше по-топла, ама много мътна. След това вместо да се връщаме в Силистра, поехме към Варна да гледаме "Ледена епоха 4: Континентален дрейф". Филма беше страхотен! Макар и четвърта част все още кърти. Като се сетя има филми, които още от втора част стават бози. Но не и този.

Чао, че имам да помагам на мама с боба. Very Happy
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeСря 18 Юли 2012, 19:32

Хеееееей!
Най-сетне и аз да се включа Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 ужасно съжалявам, че не съм влизала от година някъде, но откакто свършихме училище, или излизам, или си релаксирам вкъщи с аниме, или съм над скицника. Гледам много интересни неща са се случвали докато ме е нямало. Честно да призная, днес ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 ме подсети, че мога да ви посетя Razz
Аз да се похваля (иначе няма да съм аз Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 ), завърших и тази година с пълна шестица и в момента въобще не ми се мисли за училище, макар че ходих на зелено у-ще и там трябваше да учим, но дори и класната я мързеше, пък и на 3 заминавам за германия, така че лятото ми е изпълнено с немски Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
вие как сте? как е ваканцията до сега?

пс: и аз си направих регистрация в pottermore април някъде, но си стоя до 1 книга и това е Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

пс2: о, време е да си оправя аватара и подписа, че стоят така от хелоуин Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeЧет 19 Юли 2012, 15:20

Здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 417447 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287

Радвам се да те видя,Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 !Много натоварена програма имаш,но дано поне ти е забавно! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201 И разбира се,честито за отличния успех-пълната шестица!Това е невероятно,да знаеш!Винаги съм искала да го постигна,но така и не успях,колкото и усилено да се опитвах!сега си почини заслужено! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201 А това със скицника - рисуваш за удоволствие ли?Какво,ако мога така нахално да попитам? А какви анимета гледаш,много интересно ми стана,защото преди беше споменала,че четеш манга,но не знаех,че гледаш анимета,значи си ми колега и в дветеSmile)) Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291
Приятна ваканция в Германия!!!

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 ,макар и късно,радвам се,че рожденият ти ден е минал добре! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608

Аз съм добре,във съботата ще ходя в Младежкия дом на представянето на книгата която излюстрирах преди няколко месеца.Развълнувана съм да видя как изглежда,защото не съм я виждала книжното и издание. Very Happy Иначе си прекарвам суперски,надявам се и останалите също!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeЧет 19 Юли 2012, 18:09

Привет, Кахил! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Или по-скоро - Джанъс Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 ...
Аз днес излязох да играя и тъкмо се връщам. Ох, нямам търпение да се изкъпя. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, радвам се да те видя! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608 Честито за пълната шестица! Сигурна съм, че осми клас изобщо не е лесно. Уау, дори класната да я мързи да ви учи, кой знае какво учене е паднало през учебната година. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936 Приятно прекарване в Германия!!!!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, ако може да попитам, как се казва книгата, която си илюстрирала, за да може след няколко седмици да видя дали я нямат в книжарницата, макар, че щом ти си илюстраторът съм сигурна, че илюстрациите са супер! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 925572
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeЧет 19 Юли 2012, 18:10

Привет, Кахил! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Или по-скоро - Джанъс Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 ...
Аз днес излязох да играя и тъкмо се връщам. Ох, нямам търпение да се изкъпя. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, радвам се да те видя! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608 Честито за пълната шестица! Сигурна съм, че осми клас изобщо не е лесно. Уау, дори класната да я мързи да ви учи, кой знае какво учене е паднало през учебната година. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936 Приятно прекарване в Германия!!!!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, ако може да попитам, как се казва книгата, която си илюстрирала, за да може след няколко седмици да видя дали я нямат в книжарницата, макар, че щом ти си илюстраторът съм сигурна, че илюстрациите са супер! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 925572
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeЧет 19 Юли 2012, 19:19

Здравейте! Дано да се включи още някой и да живне малко форумът.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 , и аз не знам как стана това с шестицата, трябваше да ми оставят 5 по немски, но никога не съм ги разбирала тези учители...те са странни индивиди Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 не че се оплаквам Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 За рисуването... цяла година не съм пипнала моливи и в момента каквото и да нарисувам, 90% от листите отиват в коша директно, защото е някакъв ужас Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 но се надявам другата година да мога да вместя в графика си и това, защото искам да ходя на курсове. Ами аз от миналото лято гледам анимета и чета манга (те винаги са си под ръчичка заедно Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 ). Гледала съм най-известните анимета + някои не толкова популярни, но общо- взето съм гледала Death Note, Fullmetal Alchemist: Brotherhood (в момента съм преполовила Fullmetal Alchemist (2003), Soul Eater, DRRR!, Kaichou wa Maid-Sama, Kuroshitsuji, Toradora, Angel Beats, Clannad още не съм по приключила и в плановете ми са Cowboy Bebop, за което ми казаха, че е доста добро, Shugo Chara и Chaos Head. Ох, доста излязоха Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 . Така че...да...гледам всякакви жанрове Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 , но от мангата си падам по shoujo-то (мисля, че вече го коментирах в темата "Манга ^^". Естествено, че съм ти колега, ние, Джанъс Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 , все пак сме хора на изкуството Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 И аз много искам да знам заглавието на книгата...ако може Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291
Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 , 8 клас определено не е от най-яките...води ми класацията за гадни класове за сега (ама колко още ми остава silent ). На учителите в по-горните класове много не им се занимава...нормално е Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Мерси за пожеланията за приятното прекарване в Германия Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeЧет 19 Юли 2012, 21:13

Алоха! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608

Свилена, от това, което съм видял в Девианта, илюстрациите ще са страхотни! Задължително трябва да кажеш коя е книгата! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608

Миша, на учителите определено не им се преподава повече отколкото на учениците им се учи. Но и в двете среди има изключения... Но най-важното си остава да не ги оставяш да те дразнят! В този форум съм от 8ми клас и на какви ли не учители съм се нагледал от тогава, но дори и най-ужасният учител може да те научи на много и важни неща! Иначе в повечето случаи оценките към последните класове трябва да стават по-високи, а не по-ниски. Така че ти пожелавам да продължиш с отличен и занапред! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608 И весело прекарване в Германия! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608

Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПет 20 Юли 2012, 16:28

Хей,Кахил!Много се радвам да ви видя!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287

Здрасти,Мите Лисичков! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 471696
Много сладък десктоп претижаваш! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
И Мите,ти опрадалено си обичаш училището и учителите Wink))

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 ,прочете ли вече някоя от книгите,които са ви дали от училище за лятната ваканция?

Книгата,която илюстрирах се казва "Емпатия",но няма да можете да я намерите в книжарниците за да я разгледате,защото книжката не се продава и се издава в ограничени бройки.Много мило,че се интерсувате! Smile

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362,спокойно,отпусни се и не се напрягай да нарисуваш нещото така,като искаш.Колкото повече се стягаш и впрягаш,толкова повече не се получава,знам го от собствен опит,даже преди няколко дена ми се случи Smile)) А тома,че възнамеряваш да ходиш на уроци по рисуване е супер!Искаш да можеш да построяваш композиции и да рисуваш портрети или си се насочила към анимето и мангата?

Част от аниметата,които си изброила не съм гледала,може и да погледна,но аз по принцип съм супер критична към арта,цветовете и историята и ако има сравнително голямо количество кръв,просто го отписвам и за това,трудно си избирам аниме и нещата,които съм изгледала до сега са изключително малко на брой.И аз гледам разнообразни по жанр анимета,но с изненада открих,че предпочитам сред характеристиките на анимето да бъде и комедията - стигнах по средата на Железният алхимик(Fullmetal Alchemist (2003),но кръвтта и краят ми дойдоха в повече и се пренасочих към Fullmetal Alchemist: Brotherhood,който е изцяло по мангата. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Може да пробваш едно много красиво нарисувано и симпатично аниме с малко на брой епизоди - Hanasaku Iroha ,мисля че може да ти допадне. Smile))
В момента съм изключително запалена по един шонен за магове и дракони,казва се Fairy Tail (Фейри Тейл),следя и анимето и мангата,защото отговаря на всичките ми високи изисквания и най-изненадващото в такова аниме за момчета е,кръвта отсъства,а това е иделно за мен! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Има и изобно количество фенсървис,но на мен не ми пречи,мога да го преглътна,защото много се забавлявам да го гледам и чета. Smile))

Стига съм дрънкала,отавам да си взема един душ!!!Приятно завършване на деня и моля,пожелайте ми успех утре!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПет 20 Юли 2012, 17:15

Хей!
Най-накрая форума живна малко. Very Happy Не е бил така от...ноември?

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, прочела съм седем книги и сега съм на края на осмата, обаче мисля пак да прочета две-три от книгите, защото ги четох в началото на лятото и съм ги позабравила... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 546971 Значи...прочела съм седем, махаме три, защото пак ще ги чета, остават четири и излиза, че съм на края на петата. Laughing Laughing Laughing

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782, радвам се да те видя!
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeСъб 21 Юли 2012, 09:15

Добро утро, брат'чеди! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608

Свилена, определено си харесвам учителите и училището, ама тази година имаше много проблеми извън него, които попречиха да му се нарадвам като за предпоследна година.
Любимата ти изпълнителка Natalia Kills ли е? Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291
С емотиконката реверанс ми напомни за Надето, предай ѝ поздрави, когато можеш! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608


Тея, страхотен лисичарски десктоп имаш? lol!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeСъб 21 Юли 2012, 22:21

Здрасти,хора!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287

Днес представянето на книгата мина супер,даже ми подариха букет,което беше супер шак за мен Shocked Shocked ,но бях приятно изненадана от милия жест на едно момиче от моя клуб,което не познавам.

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 ,аз на твое място не бих се връщала назад към книгите,които съм прочела за да си ги припомня,а бих продължила напред да чета нови от списъка,защото в училище пак ще се налага да се припомнят Wink))

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 ,завиждам ти благородно,че така си обичаш училището!Нищо де,другата година ще мине перфектно и ще се нарадваш на училището си в целия му блясък!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
Ще пратя поздрави на Надето Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 ,обещавам!!! =)
Ами Наталия Килс I love you ,Пинк и Еня са любимите ми изпълнителки.Иначе имам и няколко рок групи,които харесвам. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
Което ми напомня,че не съм те питала ти кои изпълнители харесваш Smile) мисля,че и ти харесваш Пинк,тя е толкова готина,че няма как да не я харесват хората...видях новата песен,която си постнал в темата за музиката.Много е хубава! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeНед 22 Юли 2012, 10:15

Добрутру! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608

Свилена, като цяло не мога да ти кажа някой любим изпълнител или група, харесвам разнообразни неща, които не мога да сравнявам ;д като започнем от Тина Търнър, Бони Тейлър, Queen, Euritmics и минем до Natalia Kills, P!nk, No Doubt и тн ;д
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeНед 22 Юли 2012, 21:15

Хей!
О, господин Лисичков Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 , как е? И аз много ти завиждам, че обичаш училището, аз ако можех да бягам всеки ден и от всеки час, щях да ходя с удоволствие Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Такам, аз си продължавам усилено със спама Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 , много се радвам, че представянето на книгата е минало добре. Пожелавам ти още много такива! А, това с рисуването, ще пробвам да се поуспокоя, макар че рядко ми се получава Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 За уроците...още не знам, т.е. най-голяма ми е страстта към аниметата и мангата, но аз по принцип искам по-късно да уча нещо с рисуване, а ако се огранича в мангата и анимето ,всичко става много по-сложно, така че май ще е композиции и портрети Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Аз отдавна си мисля дали да започна Fairy Tail, т.е. доста е известно и си има доста почитатели, но има прекалено много епизоди, а това нещо не ми се нрави, защото предпочитам по-кратките и прости сюжети...Hanasaku Iroha изглежда доста интересно и определено ще си го добавя към листата на чакащите, която за добро или за зло е дооооста голяма Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 От тези, които съм изброила в предния си пост, предполагам, че Toradora! ще ти хареса най-много. Няма кръв (само в 1 епизод Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291 ), като сюжет на мен лично ми харесва, има и хубав арт. Няма да повдигам темата за фансървисите, че и аз не си знам точното мнение за тях Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Доста живнахме, а? Аз се появих и вие станахте активни Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 (надявам се никой да не си помисли, че съм го казала сериозно Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 )

пс. реших да пораздвижа форумните игри...чакам активност Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПон 23 Юли 2012, 12:31

Здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 805287
Извинявайте вчера за отсъствието,но се поувлякох с рисуването цял ден и пропуснах да напиша нещо... Very Happy
Много се радвам,че живнахме!Толкова е приятно!

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 696782 ,значи и ти харесваш Наталия?Супер!!!А слушаш ли Елвис Пресли?Него го харесвам най много от отминалата ера на музиката.Също така харесвам и Ерос Рамацоти, Mariana's Trench, Skillet и частини песни на множество изпълнители... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543,как върви с препрочитането на книгите?

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362,благодаря за пожеланието! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 ,не се отчайвай!Искам а ти кажа,че първо ще ти е много полезно и ще ти влезе в употреба,когато искаш да рисуваш аниме и манга герои,ако преди това се научиш да построяваш композиции и да рисуваш портрети!Аз много искам да работя като аниматор някой ден при Дисни например и мисля,че цялото ми обучение с композициите и хората помага страшно много.Просто сега като искам да нарисувам някой анимационнен герой,колкото и сложен да е той,с лекота го построявам и рисувам точно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
Ти къде точно гледаш аниметата?Теглиш си ги от тракера на Анимас бг или на английски? Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 369291
Много ти благодаря за предложеното аниме!Виждам,че е и кратко и симпатично,хареса ми!Определено ще го изгледам!!! sunny flower Ако има още,които би ми препоръчала,давай!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
Колкото до Фейри Тейл,мисля че ще ти допадне.А броят на епизодите не трябва да те притеснява,ако само това те спира.Не се усещат,24 минути минават като няколко и естествено,като спрат на най-интересното се налага да си пуснеш още и още...и ето те вече си на 140 епизод...просто увлича хората Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Аз започнах да го гледам ноември миналата година,след като брат ми ме убеди че си заслужава,но аз не му обърнах голямо внимание,защото той си пада по-мъжкарски анимета Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 ,но един път наминах да го проверя какво гледа и ми стана интересно и останах да догледам един от епизодите и сега съм по-голям фен на анимето от него. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Наваксах с епизодите много бързо и от началото на годината,чакам покорно всяка седмица за нов епизод. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936

Сега смятам да си пусна диска с пилатес упражнения и да се забавлявам!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
До скоро!!!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПон 23 Юли 2012, 13:31

Здрасти!
Стана малко като миналото лято - през минута - ново мнение. Ех, как ми липсваше това време...

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, радвам се, че представянето на книгата е минало добре. Колкото до книгите - днес ходих до библиотеката да върна старите и си взех две сравнително тънки, за да ги препрочета.

Едит: Днес изведнъж в съзнанието ми изникна една реплика на братовчедка ми. Били на плаж, обаче имало много водорасли и тя казала: "Тука има много лопуш!" Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПон 23 Юли 2012, 15:58

Гутен Морген! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 , еми така трябва да е...да знаеш лято 2010 колко активни бяхме...ох, остаряваме Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 ,мерси за подробното ти обяснение относно рисуването. Ами...и аз така си мисля, да уча нещо по-общо, то все ще ми влезе в полза Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Дисни...оооо, ще ни поканиш някой път на гости и даже на дисниленд ще ни заведеш Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Аз принципно тегля всичко от замунда, включително и анимета и си търся субтитри после. Ако там нещо го няма, гледам в гугъл дали ще намеря някой торент сайт, който има това, което търся, ако не...значи на това аниме не му е писано Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Мога да ти препоръчам предимно шоджо, защото нямам голям опит в шонен сферата...та, добри са Kaichou wa maid-sama (бях го дала като препоръчително в темата "манга") и Kimi Ni-Todoke. И двете са леки, точно като за лятото, романтични. Мога също и да ти препоръчам Drrr!, но не съм много сигурна дали ще ти хареса. Шонен е, мисля, че има малко кръв, т.е. във 3-4 епизода, иначе няма, но не съм много сигурна. Погледни ако искаш в уики и в YouTube да видиш дали сюжета ще те грабне. Ами аз принципно и Fairy Tail съм си добавила към списъка, но...едва ли ще е това лято. Въобще нямам време. Имам още доста набелязани, така че...най-вероятно ще почака.
Много се радвам, че с брат ти имате еднакви интереси, сестра ми знае, че гледам анимета и чета манга, но въобще не я интересува Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 . Онзи ден ми разглежда телефона и влиза в папката ми с картинки, където всичко е аниме и манга и вика: Ти още ли ги гледаш тези манги?. Аз просто я изгледах злобно и си подминах Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Аз отивам да следобядвам Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 , че нещо днес не мога да се наям като хората и после сигурно пак ще намина.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПон 23 Юли 2012, 17:26

Здрасти,пак! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Цитат :
Едит: Днес изведнъж в съзнанието ми изникна една реплика на братовчедка ми. Били на плаж, обаче имало много водорасли и тя казала: "Тука има много лопуш!"

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 ,какво е "лопуш"? Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 ,знам че не си ме питала и не си ми искала съвет,но реших да споделя малко мисли с теб и се надявам,че не се сърдиш,че ти "давам акъл".Просто,ако някой ми го беше казал много по-рано,нямаше толкова да недоволствам,че се налага да преминавам през тези етапи на усъвършенстване и каква ще е ползата от тях. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Другото,много важно нещо е,че от личен многострадален опит научих,че при изкуството нещата не седят така,като при всяко друго нещо.Там никой не те учи и няма значение дали ходиш в университет по изкуства или не,защото просто не става така - учителят да дойде и да ти каже как точно да го направиш.Няма универсален метод.Само с упоритост и множество скици и рисунки и план,който ти самият си си избрал помага да се научиш да рисуваш по-добре и по-добре.С мъка на сърцето го признавам това,защото си е чистата истина и го открих след много години яд,че никой от учителите ми не ме е научил на нищо,освен само да ми дават да изпълнявам множество задачи (единствено господинът ми по графика от бившото ми училище е човекът,който ме научи на много неща) с които искам,не искам се научавам да рисувам.Дори моите приятелки,които следват изкуство във Велико Търново казват,че не ги учат как да рисуват,а им дават задачи.И познати бивши ученици от училището ми,които учат навън,казват,че ги карат да работят на компютри и ги оставят да правят каквото си искат и каквото си искат да рисуват,без професорите да ги учат.Тъй,че...изписах много,но мисля,че ме разбра - рано или късно разбираш,че най удачното решение е сам да си си учител.И се извинявам,че съм толкова многословна...просто се разгорещих.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Мерси за другите анимета,които си ми предложила.Аз започнах да гледам Toradora и ми хареса,и то много! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 311608
Аз и брат ми нямаме много сходни интереси,но това,че и двамата гледаме анимета са припокрива.Той обожава видео игрите,а аз не... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 За това,да не те е грижа,че сестра ти,не я интерсува - може пък,знае ли човек,някой ден да ги хареса - майка ми е доказателство за това,преди не понасяше и японския говор и "грозно нарисуваните" картинки,които чуваше да се носят от стаята ми и ми се чудеше как ги гледам,а сега ги гледа с мен и и харесва... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374 Стават чудеса! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
А ако Дисни наистина ме вземат на работа,като аниматор,не ще ви поканя в Дисниленд,ами направо в студиото на разходка из него! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 358796
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПон 23 Юли 2012, 18:15

Хей!

Хм, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, какво е лопуш? Ами, ами, ами, лопуша е...е...и аз не съм много сигурна. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936 Това е лопуш:
Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 9k=

Абе, треволяк. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Можеш да си направиш разни ястия с лопуш, ама не съм ги наизустила. Трябва да провериш в чичко Гугъл. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201 Може да го чуеш и като лапад. Ето линк към страницата в Уикипедия: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4 Надявам се, ти стана ясно какво е лопуш, пардон, лапад. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeПон 23 Юли 2012, 18:53

здравейте отново Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 , извинявай. Въобще не исках да прозвучи така (сега като прочетох точно какво съм написала, наистина звучи много не както трябва). Аз даже много ценя мнението ти, защото не познавам никой, който да разбира толкова много от изкуство и да има опит. Напълно се съгласявам с теб, че човек си е сам учител и най-вече в изкуството. Аз принципно много не приемам съвети и за това нямам напредък във самоусъвършенстването си (специално в рисуването) от 2-3 години Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Но трябва да почна уроци, ако искам да се занимавам с нещо такова, защото и основни знания нямам. Мерси много, че си изписала толкова много, за да ми обясниш и отново извинявай, че е прозвучало така Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 22131
За сестра ми...хаха...по-добре да не почва да харесва анимета и манга, че ще я изритам собственоръчно от fandom-a. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 157935
Аз отивам да вечерям, после непременно пак ще вляза.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeВто 24 Юли 2012, 12:21

Здрасти на всички!

Еха...днес се разтопих като сладолед,оставаше само някой да ме изяде... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936
Ужасно горещо беше и сутринта...карах колело в морската градина и беше много горещо,особено на връщане... Suspect

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 607543 ,благодаря за обяснението!Аз си помислих,че е измислена дума от братовчедка ти и за това питах... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362 ,извинявай,не си ме разбрала правилно...не те обвинявам,че си казала нещо не на място,не,даже много добре си отговорила.Просто аз се притесних,че мога да ти досадя с всичките тази съвети и изводи,които те затрупах и исках да ти се извиня... Embarassed
Но разбира се,че първо трябва да се научат главните неща и основата,а после нещата,които ти казах ще ти влязат в употреба. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201
Ако има нещо,което те интересува или те затруднява,свързано с рисуването(колонните сенки при обли и при продълговати предмети например,как най-правилно да се нарисува око,или от къде се започва да рисува човешка глава и т.н.),а винаги съм на разположение,даже ще ми бъде много приятно,че някой се интересува... Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 84201

Сега ще погледам малко любимите си магове от Фейри Тейл и ще си легна да спя,защото се чувствам изморена,топлината ме изтощи...
До скоро! flower sunny
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitimeВто 24 Юли 2012, 12:34

Хей!

Преди обед влязох в ролята на главен готвач. Мама беше на работа, тате спеше и затова на мен се падна честа да сготвя наденичките, които за мой късмет станаха хубави. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 838201 Ако някой иска, да ми даде адрес, да му пратя по пощата. Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 33374 Не, сериозно, останаха още две. Very Happy

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 939362, много гадно, че е толкова топло във Варна. Тук в Силистра от няколко дни караме на силен вятър. Но погледни от добрата страна - това, че навън е горещо ти дава повод да си останеш вкъщи цял ден и да разпускаш. Very Happy Късметлийка! Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 680936
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 10 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: