39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
АвторСъобщение
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСъб 12 Ное 2011, 18:08

Ария Флууд - В търсене на наименование... 939362 да фен съм и май пак трябва да гледам филмите Embarassed .Клаудия Флууд - В търсене на наименование... 939362 всъщност в един пост казваш,че в америка дъщерята.та взима името на бащата или нещо такова.Това означава ли,че живееш в америка???
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСъб 12 Ное 2011, 18:09

Пак ще кажа,че Джанъс Флууд - В търсене на наименование... 939362 нарастват! Very Happy
Което е страхотно,защото изкуството ще спаси света! Флууд - В търсене на наименование... 358796

Хей...останалите...ама вие не обърнахте внимание на мнението ми за трейлъра на "Снежанка и ловецът".
https://www.youtube.com/watch?v=dNnhqUlEjFA

Етооо....ха сега кажете,не е ли стилно и готик,а? Флууд - В търсене на наименование... 84201

Крис Флууд - В търсене на наименование... 417447 ,човек се бърка понякога.Това не значи,че не знаеш нещо. Флууд - В търсене на наименование... 84201

Върнете се в началото Go down
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСъб 12 Ное 2011, 18:11

Да,но Ария Флууд - В търсене на наименование... 939362 аз съм такъв човек,че като не направя нещо неправилно се ядосвам много защото знам,че го мога.
Върнете се в началото Go down
ClaudySlavov




Мнения : 11
Регистриран на : 12.11.2011

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСъб 12 Ное 2011, 18:14

Мм... не, не живея в Америка (след 3-4г. може би), но просто знам за това. Флууд - В търсене на наименование... 680936
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 10:34

Arya Dröttningu написа:
Стефи Флууд - В търсене на наименование... 417447 ,твоята бъдеща книга ще бъда роман или сборник разкази?

Ами ще е роман. (по точно ще са 3 книги всяка продължение на предишната). Да се надявам, че първата ще излезне Декември (а следващите Януари и Март 2012г.). Ако нещо ми хрумне ще продължа да пиша по поредицата ( ако не ще започна друга).

Извинявам се, че не съм писал скоро но имах гости и...
Върнете се в началото Go down
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 14:09

Salem Saberhagen написа:
Arya Dröttningu написа:
Стефи Флууд - В търсене на наименование... 417447 ,твоята бъдеща книга ще бъда роман или сборник разкази?

Ами ще е роман. (по точно ще са 3 книги всяка продължение на предишната). Да се надявам, че първата ще излезне Декември (а следващите Януари и Март 2012г.). Ако нещо ми хрумне ще продължа да пиша по поредицата ( ако не ще започна друга).

Извинявам се, че не съм писал скоро но имах гости и...


Ами тогава прати ни първа глава като я напишеш Smile ,естествено ако искаш де.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 15:24

Ето линк към предисторията (не е редактирана!) в DOX ( http://dox.bg/files/dw?a=f1327ff2db ). Инъче съм към края на втората книга!
Върнете се в началото Go down
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 15:47

Книгата е много добра,но според мен трябва да направиш по-голяма предистория и да описваш средата,героите и всичко останало.
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 15:49

Хей!
Вчера бях у баба и затова не можах да пиша. Добре дошла, Клаудия! Защо никой не се пада Томас Флууд - В търсене на наименование... 607543? Mad Но, вие, Джанъс Флууд - В търсене на наименование... 939362, трябва да сте доволни от новото си попълнение.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... 939362, мерси! Гадно ми е за Потърмора. Флууд - В търсене на наименование... 231185
Видях трейлъра. Ако ще ходим във Варна се надявам да не изпусна шанса да го гледам. (Филма, а не трейлъра. Флууд - В търсене на наименование... 838201)

И аз гледах филма. За кой ли път. Но онзи професор, който "оправи" ръката на Хари не е трябвало да го вземат на работа. Флууд - В търсене на наименование... 838201

А колкото до шестиците - те са 20-30. Има време. И 50-100 ще станат, но с малко късмет. Флууд - В търсене на наименование... 84201

Стефи (Салем) Флууд - В търсене на наименование... 417447, дано всичко върви добре с книгите! Флууд - В търсене на наименование... 84201

Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 16:17

kris написа:
Книгата е много добра,но според мен трябва да направиш по-голяма предистория и да описваш средата,героите и всичко останало.
Те са описани в самото начало на книга 1.
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 20:55

Здрасти!

Стефи Флууд - В търсене на наименование... 417447, току-що редактирах предисторията ти. Няма много правописни грешки, но изпуснатите запетаи са повечко. Уголемих и шрифта.
Като история всичко е супер! Флууд - В търсене на наименование... 925572 Веднага ме заинтригува. Но в началото нещо не можах да схвана.
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeНед 13 Ное 2011, 20:59

Бързо в чатааа!


Get your own Chat Box! Go Large!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 15 Ное 2011, 18:11

Хеййй!!!
Хора Флууд - В търсене на наименование... 805287 ,какво става?Много е тихо тук!
Не ми харесва така... Флууд - В търсене на наименование... 838201

Аз се върнах от Търново и реших да намина да видя как я карате,а то какво излезе...

Днес реших да отида на кино,да поработя върху недовършени рисунки...въобще хубаво си прекарах.

Останалите - как върви при вас? Флууд - В търсене на наименование... 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 15 Ное 2011, 18:59

Здрасти!
Днес учихме нотите. Не мога да ги пиша! sad0147 Free Sad Emoticons Флууд - В търсене на наименование... 664877 Но имам ново яке и нови дънки, а вчера получих нови ботуши! Флууд - В търсене на наименование... 576245 Флууд - В търсене на наименование... 938570

Вашият ден как мина? Флууд - В търсене на наименование... 369291
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeВто 15 Ное 2011, 22:15

Мъчаливци Кахил, кажете нещо!
Само един Екат Флууд - В търсене на наименование... 696782 ни трябва и един Мадригал Флууд - В търсене на наименование... 553116 има по един представител на всеки клан. Флууд - В търсене на наименование... 680936
Какво правите? Флууд - В търсене на наименование... 369291
Аз играя на Sims Social във Facebook-а. Вече съм 6-ти левъл! Флууд - В търсене на наименование... 838201
Върнете се в началото Go down
ClaudySlavov




Мнения : 11
Регистриран на : 12.11.2011

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСря 16 Ное 2011, 09:08

Книгата е хубава, ама има нужда от редакция... Smile
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСря 16 Ное 2011, 16:49

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... 607543 ,забавно е да се учат нотите!Само дето не ги помня вече... Флууд - В търсене на наименование... 838201
Забравих ги съвсем,откакто спрях да свиря на китара.

Останалите - как сте? Флууд - В търсене на наименование... 84201

Аз днес си върша работата както винаги и се чудя как да си резервирам билети за "Зазоряване" част 1.Забравих си паролата... Флууд - В търсене на наименование... 838201


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Сря 16 Ное 2011, 17:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeСря 16 Ное 2011, 17:03

Свилена Флууд - В търсене на наименование... 939362 ,спокойно има програми които откриват паролите Флууд - В търсене на наименование... 84201


ЛУСИАН ЩЕ ПОБЕДЯТ!!! Флууд - В търсене на наименование... 417447
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeЧет 17 Ное 2011, 17:04

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... 84201

Как е настроението в четвъртък? Флууд - В търсене на наименование... 358796

При мен е отлично...надула съм си музиката и се забавлявам с различни неща...по-рано днес бях на урок и главата още ме боли. Флууд - В търсене на наименование... 838201

Крис Флууд - В търсене на наименование... 417447 ,успях да си открия паролата,ама реших,че не ми трябва да си запазвам билети... Флууд - В търсене на наименование... 680936
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeЧет 17 Ное 2011, 20:29

Здрасти!
Съжалявам, че не пиша от няколко дни.
Но днес имам (поредната) шестица! Very Happy По рисуване! Колкото и да не съм добра. А вчера си написах нотите и няма да имам ядове събота и неделя. Флууд - В търсене на наименование... 838201

Какво правите?
Казвайте! От няколко дни форума е "мълчалив".

Едит: На Симс-а съм 9-то ниво. Флууд - В търсене на наименование... 358796
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeЧет 17 Ное 2011, 21:06

Хей,Тея Флууд - В търсене на наименование... 607543 !
Честито за шестицата по рисуване!! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Явно си скрит талант! Флууд - В търсене на наименование... 999787

Да се изфукам,че вече имам билети за "Здрача" 4 ("Зазоряване" част 1) и ми е интересно как се е получил филма.Знам,че не си падате много по него(да не кажа хич, за това...млъквам Флууд - В търсене на наименование... 838201 ).

До преди малко си четях "Вещерът" на Майкъл Скот и сега си почивам от магичната и напрегната атмосфера от книгата,като си похапвам мандарини. Флууд - В търсене на наименование... 838201

Колеги,сигурно нямате търпение да отмине петъка за да може да се наслаждавате на почивни дни! Флууд - В търсене на наименование... 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПет 18 Ное 2011, 20:22

Здрасти!
Аз да се похваля - имам нови ботуши, нови дънки и ново яке! Флууд - В търсене на наименование... 576245 Не ме щипете, ако се видим!!! Флууд - В търсене на наименование... 838201
Днес по БЕ ЗИП имахме диктовка. След това имахме Домашен Бит. Като свършихме с това, което правихме Г-жата ни каза да си вземем тетрадките, и който е писал грозно и/или има грешки да преписва, а моята тетрадка беше пример! И нямам да преписвам! Very Happy

Свилена Флууд - В търсене на наименование... 939362, честито за билетите! lol!

Така...утре-кеф! Спане до късно, мързелуване...надявам се при всички да е така! Приятен уикенд на всички! (Ама няма да се отървете от мен! Флууд - В търсене на наименование... 353900) Флууд - В търсене на наименование... 838201

П.П.Яяя! Стигнах 550 мнения! Флууд - В търсене на наименование... 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПет 18 Ное 2011, 21:33

Здрасти на всички Кахил!!! Флууд - В търсене на наименование... 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... 607543,честито за новият ти гардероб! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Да си ги носиш с кеф! Флууд - В търсене на наименование... 999787
И те поздравявам за това,че си примерна ученичка!Старанието винаги дава резултати! Флууд - В търсене на наименование... 925572

Днес си прекарах отлично!
Ходих на кино,позанмавах се с това-онова и стана вечер...времето минава толкова бързо и все не ми достига... Флууд - В търсене на наименование... 838201

Как е при вас?
Утре съботата ще гледаме ли "Хари потър и затворникът от Азкабан" по БТВ в 13 часа? Флууд - В търсене на наименование... 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПет 18 Ное 2011, 21:39

Arya Dröttningu написа:
Утре съботата ще гледаме ли "Хари потър и затворникът от Азкабан" по БТВ в 13 часа? Флууд - В търсене на наименование... 84201

Не знам за другите, но аз ще го гледам! Smile
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitimeПет 18 Ное 2011, 21:43

Радвам се Тея Флууд - В търсене на наименование... 607543 !
Значи ще си правим компания!Между другото той ми е любимият филм от поредицата,заедно с последния. Very Happy

А сега един поздрав за всички,който включва щурият Скрат и неговият желъд!!! Флууд - В търсене на наименование... 680936 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201 Флууд - В търсене на наименование... 838201



Лека вечер от мен!Отивам на нощна разходка! Флууд - В търсене на наименование... 84201
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 21Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: