39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Флууд - В търсене на наименование...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 25
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 03 Мар 2012, 12:55

Честит 3-ти март на всички!!!

3.Тони  

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Години : 21
Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 03 Мар 2012, 21:15

Честит Трети Март, БЪЛГАРИ! Гордейте се с националността си и не се притеснявайте да я покажете на околните!!

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 08 Мар 2012, 21:55

Честит празник, дами!!

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 09 Мар 2012, 15:45

Тони ,благодаря за честитката относно вчера!

Хора,участвахте ли в играта с есемесите за книга 10?

3.Тони  

katnis kane
Майка-основателка

Години : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 10 Мар 2012, 11:37

Здрасти!
Малее, откога не съм влизала! Да ви честитя празниците! lol! Малко на патерица, ама съм заета този месец... Трябва да решавам задачи за предстоящото състезание по математика.

Да ви се похваля, имам (най-накрая!) етажерка! cheers cheers sunny flower farao afro Very Happy Вече няма да трупам книгите в шкафовете... Етажерката ми е подарък за Тодоровден. Знам, че не съм Тодорка, Теодора, Тодора и други подобни, но празнувам. Макар, че дори на Тодоровден, когато баба, дядо, вуйна и Тодор Опрев (Laughing) празнуват, братовчедка ми Гергана получава подаръци. Баба нарочно прави подаръци и на двете ни, за да не се сърдим... Very Happy

Тъкмо проверих сайта на Егмонт. Книга 10 е излязла! lol! lol! Току-що я поръчах. Сега търся разни други книги, за да може доставката да е безплатна... Дали да не си поръчам пакетите с карти още веднъж?
Късмет на тези, които са участвали в играта с SMS-ите! lol! lol! lol!

Нещо интересно при вас?

katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 14 Мар 2012, 20:25

Здрасти!
Току-що проверих печелившите от етап 37 в играта с награди. Свилена , ако си Душкова, честито! lol! lol! lol! Спечелила си книга 10! lol!
Моята поръчана дойде днес и тъкмо я почнах. flower sunny

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 17 Мар 2012, 10:54

Здрасти хора!!!

Първо:

Честит Свети Патрик!!!(любимият ми ирландски празник flower sunny lol! )

Второ: Честито на спичилилите книга 10 (Мите ,честито!! )и благодаря за честитката Тея!! Вчера ми пристигна и направо не се откъснах от нея...страхотна е...

Не влизам често,защото пак съм ангажирана да илюстрирам на книга и... не ми остава време да пиша...но всики ден наминавам да ви видя.

3.Тони  

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пон 19 Мар 2012, 10:32

Честито, приятели! Аз обаче напълно забравих да изпратя СМС за съответния етап! Както и да е, още не съм си взел книгата, но смятам веднага да поправя тази грешка! Пишете впечатленията си от нея като я свършите, само че в съответния раздел, за да живне форума и на други места!

katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пон 19 Мар 2012, 13:28

Здрасти!
Да ви се похваля първа съм на математическото състезание "Европейско Кенгуру"! afro afro flower sunny sunny flower Тъкмо разбрах и исках да звънна на мама да се похваля, че съм първа, и се оказа, че ми е паднала батерията. Обаче една съученичка ми даде телефона си и ѝ звъннах.

Свилена , ако може да попитам, каква книга илюстрираш?

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пон 19 Мар 2012, 18:44

Браво, Тея, много се радвам за теб!

Аз си взех десетата книга и вече я чета удобно разположен на стола у нас!

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 20 Мар 2012, 22:07

Скъпи братовчеди,
Наистина очаквах раздвижване от ваша страна в новата тема! Моля ви, не ме разочаровайте!

smiLe299
Умел ключотърсач

Години : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 21 Мар 2012, 12:09

Здравейте!!

Кахил, официално се завръщам във форума!!Имаше една половин година, дето писах един път в месеца, причината беше, че имах страшно много за учене и олимпиада..

Сега да ви се похваля!1-ви съм на областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за 6 клас ^^ ето линк за сайта : http://www.riobg.com/start.php?RIO_NUMBER=26 2-рия документ, отдолу-нагоре! Very Happy

За европейското кенгуру, нищо не са ми казали, иначе БРАВО Тея, !!

Свилена, сега се зарибих по "Игрите на Глада" ти знаеш какво е това Very Happy .Иначе коя книга илюстрираш? Smile

Тончо, щеше да ме разплачеш с твоето приканване за още потребители Very Happy и отчасти, заради него се връщам ^^.
katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 21 Мар 2012, 18:55

Хей!
Да ви се похваля преди малко изтичах до книжарницата и си взех "Еребус" от Урсула Познански. Да имам какво да чета след "В тунела", защото я преполових. Very Happy
Днес не бях на училище, защото имаше опасност да се разболея. Rolling Eyes Но иначе спах до късно. (чак до 8:13 ч. ) Цял следобед една по една се изредиха всички съученички, които имат Skype, за да ме питат дали съм болна.

Стеф , честито! lol! lol! lol! Радвам се, че си първи и че се завръщаш!

smiLe299
Умел ключотърсач

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 21 Мар 2012, 19:07

Мерси много,Тея .Аз съм болен с възпалено гърло от 19-ти .Хубаво е, че си си останала вкъщи !
katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 21 Мар 2012, 19:12

Стефчо , добре, че по форумите се пише, защото с това гърло ще станеш още по-зле. И да се оправяш!

smiLe299
Умел ключотърсач

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 21 Мар 2012, 19:44

smiLe299 написа:
Мерси много,Тея .

Почнах да се оправям, останаха ми налепи само по едната сливица .
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 21 Мар 2012, 22:16

smiLe299 написа:

Тончо, щеше да ме разплачеш с твоето приканване за още потребители Very Happy и отчасти, заради него се връщам ^^.

Не знаех, че звучи толкова сълзливо отстрани. Както и да е, много ти благодаря, че се отзова!

Тея, бас държа, че също като мен не можеш да откъснеш очи от "В тунела"!
Вижте профила на потребителя http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 22 Мар 2012, 15:29

Здрасти на всички!
Много се радвам да видя Тея , Ники и Стефи отново на линия!

Пожелавам на болните да се оправят бързо!
Аз останах абсолютно очарована от "В тунела" ,но ще споделя мнение след и като останалите прочетат книгата.

Тея , книгата "Игрите на глада" я харесвам,замисълът и е страхотен,но е брутална на моменти.Да знаеш.А утре,като се върна от киното ще ви кажа дали филмът е бил невероятен.

Книгата която илюстрирам е на едно момиче от моят литературен клуб.Да ви кажа, разказите и са много дарк (но въпреки това пише много хубаво) и....
Аз вече съм почти готова с корицата на книгата...в момента имам малки проблеми със съчетанието на цветовете.

След като се наприказвах (и особено се зарадвах,че има толкова много хора,писали преди мен),отивам да уча...
Лек ден!

3.Тони  

Grizzly
Алфа вълк

Години : 20
Агент : Celebrity Agent (5)

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 22 Мар 2012, 19:49

Здравейте! Свиленаа, и аз вас Very Happy
Аз още не съм приключил последната книга , ноо нарочно се опитвам да я чета по-бавно да не да я свърша и да си чакам после до 2016-та година за следващата Иначе е супер интересна :33 Вие на кое място я поставяте в личната ви класация

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 22 Мар 2012, 20:43

Ники, за да отговоря на последния ти въпрос за съжаление би ми се наложило да прочета отново цялата поредица. Мисълта ми е, че не може да съм напълно обективен именно заради големите "дупки", между които бяха публикувани книгите. Но въпреки това определено заема едно от първите места, мнението си вече съм споделил в съответната тема.
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 23 Мар 2012, 19:23

Здрасти хора!!!И честити свободни дни!!!! flower sunny lol!

Ники , за книга десет - определено някъде много напред...ще си дели мястото със 6-тата книга при мен.

Иначе как си прекарвате?Чудно,нали?

3.Тони  

smiLe299
Умел ключотърсач

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 23 Мар 2012, 23:18

Здравейтее!!

Аз още не съм си купил последната книга утре отивам да си я взема заедно с 1-вата книга от "Игрите на Глада" Very Happy . Аз, добре си прекарвам, оздравях, ще се разхождам по парковете на Димитровград, ще чета, че се подготвям за олимпиада и т.н. Да се похваля - 4-ти съм на Кенгуруто и награждаването беше днес, ама аз не можах да отида No .Иначе искам да ви помоля за помощ за есе на тема - "Математиката е чисто и просто език". Very Happy
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 24 Мар 2012, 19:19

Здрасти!!!

Стефи ,честито за спечеленото място на състезанието!
И приятно четене на "Игрите на глада"!
Мразя математиката и за съжаление не бих ти била много от полза за есето,но се надявам да го напишеш за 6!

Някой гледа ли вече "Игрите на глада" на кино?
Тони , ще ми е интересно да чуя мнението ти относно филма.Не преувеличих коментара си за филма,но определено не очаквах,че се е получил толкова въздействащ и ти е направил впечатление.Но филмът определено си заслужава.

Как си прекарвате съботата?

3.Тони  

katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 24 Мар 2012, 19:32

Здрасти!
Да ви се похваля - днес ходих на областното състезание по математика и съм втора. О, и имам нови слънчеви очила.

Ники , радвам се да те видя! И за книга десет - определено ми стана любима!

Стефи , честито за постижението на състезанието! lol! Радвам се, че вече си здрав. И приятно четене!

Чао засега, че имам да търся задачите от минали години от предстоящото състезание по български език.

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 24 Мар 2012, 22:53

Браво бе, радвам се, че във форума има толкова добри математици! Поздравления на всички за страхотните постижения!

Свилена, коментарът ти по филма наистина много ме впечатли и още отогава разбрах, че това е филм който просто ТРЯБВА да изгледам. Направих го и не съжалих ни най-малко! Описал съм в съответната темата.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   

Флууд - В търсене на наименование...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next