39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)

Go down 
+13
Lucifer's Fall™
TiaCahill97f
wolf 351
Avery
nikol4o
dsims
Arya Dröttningu
tania
Ton4o
Martinch
Evelincho
Grizzly
Salem Saberhagen
17 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 13:52

wolf 351 написа:
Аз по български имам 22 точки. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 46872
По ЧП ме затрудниха някои задачи.6-та едва,едва я разбрах. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201
Стефи, твоя тъч ли е?
да. твоя?
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 13:59

И моят 3та генерация.Твоя коя генерация е?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 14:03

Васко, отваря ли ти се ключа по човекът и природата? Аз виждам, че пише "Човекът и природата", но като го натисна нещо не ми се получава...
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 14:13

И при мен така, Ники.
Явно има някакъв технически проблем.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 14:14

wolf 351 написа:
И моят 3та генерация.Твоя коя генерация е?
нз.?????
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 14:30

Йей, получи се! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201
Едит: Отвори се .pdf файла, ама излезе само сив екран и като го отворих на ново пак ми показва грешка. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 14:56

Отвори ми се като по чудо, та ако на тебе не ти се отваря, дай да ти копна отговорите...

Spoiler:
Аз имам 4 грешки, ама здраве да е. Не е фатално. Wink
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 15:17

Може ли да посетите животното ми?:
http://www.jivotno.com/lion_me
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:01

Оуууууу, ще се изям НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201 . Имам 5 грешки-мн. добър 5. И кво тая по ЧП ще ми остави 5 и като я знам освен за срока, а и за годината ще имам 5. И не си мислете, че съм зубарка. Просто майка ми ми обеща нов телефон, ако имам пълно 6 за годината. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 56810
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:02

Защо ''зубърка''? Да си умен не е лошо.
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:08

Здравейте, хора! Марти, поздравления! Наистина си Лусиан и си го доказал многократно! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 84201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 417447 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 925572

Ники, Васе, сигурен съм, че сте се справили блестящо на външното оценяване! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608

Късмет и на седмокласниците! Нали този петък трябва да излязат резултатите? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608

Колко е хубаво времето, а трябва да седя пред гадното бюро с учебниците... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 231185 Днес ни зарадваха, че ще ни оформят до 28!!! Направо предложих на госпожата да не губят 29 и 30 и да сини изпитват! Mad Пък на 15 септември, ако остане време да ни раздадат бележниците... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 231185

Днес се надявах да прочета нещо ново и от Егмонт, ама....явно не е било писано... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 231185 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 748458
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:13

Lucifer's Fall™ написа:
Защо ''зубърка''? Да си умен не е лошо.


Моя грешка. "Белжкарка". Имам впредвид, че не ме интересуват много оценките. Тва е просто една цифра, която не винаги е правилно използвана. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201 А пък от кога приканвам родителите ми да ми купят телефон....ама май няма да е за края на годината. Моя ми служи вярно- падна локва и не се повреди; говоря с някого и го изтървам....и още е жив. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 369291
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:19

Една моя съученичка ми беше разказвала дългата история на телефона си! Опредлено си поживя "човека" и е посетил много места - даже лигени с вода! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201 Ама е оцелял! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 84201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201

Ей, хора минали сме 20 000 мнения! ЧЕСТИТО! Razz cheers sunny
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:27

Шерлок Холмс написа:
Може ли да посетите животното ми?:
http://www.jivotno.com/lion_me
Когато посетите животното ми под снимката му има поленце да препишете код! Препишете кода и натиснете бутона.
Така ще дадете една жълтичка на животното ми!!
Благодаря!


Честити 20 000 мнения!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:36

Готово, Стефи! Само че искам да те питам за какво служат всички тези зоопаркове и животни и т.н.? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:46

Mr. Freebird написа:
Готово, Стефи! Само че искам да те питам за какво служат всички тези зоопаркове и животни и т.н.? Rolling Eyes
За забавление.

С тези жълтички на животното му копувам дрехи и техника.
Инъче ти благодаря!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 16:59

НИКИИИИИИИИИ! http://www.movieweb.com/news/NEmJksqtCZEPqq cheers НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 209175 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 45860 sunny НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608

Който не ме разбра - първи кадри от Даровете на Смъртта! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 17:31

Здрасти, хора! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608
Горките ми приятели-шестокласниоци!!! Мъчат ви като за международна олимпиада! Аз въобще не разбирам защо е целият този стрес за учениците!!!
Като иска Министерството да уеднаквява стандартите, нека тези тестове да бъдат критерий за работата на учителите!!! Какви са тези оценки на външното, които даже са и от значение за годишната оценка!
Много сбъркана работа! А доколкото знам това външно оценяване се прави само за 3-ти до 7-ми клас вкл. По-горните класове нямат. Нали така?

Еви НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 696782 , ама във вашето училище нещо не е наред! Ние вече всички, и то още на 1 юни, си знаехме годишните оценки! Защото все пак те оценяват труда ни през цялата година!!!
Само тези, които не са доволни, в момента се напрягат да ги изпитват!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 17:45

Еви, мързи ме да гледам, ама мерси за линка, ще изгледам видеото после. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 680936
Наде, при нас специално оценката от външното оценяване не е от голямо значение. Всъщност, утре е последният срок да ни дооформят, така че явно останалите оценки дори няма да бъдат вписани и като текущи.
Иии, мисля, че външните почват от четвърти и така до седми, да...
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 17:53

Не, Ники НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 939362 , външните почват от трети. Нали съм ментор на третокласници - подготвях ги по математика, български, Човек и природа и Човек и общество.

На мен пък не ми тръгва видеото за Хари, което ни даде Еви. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 748458
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 18:10

Откакто се помня, а и на сайта на МОН пише, че външните оценявания започват от четвърти клас...Може това да е само за вас, знам ли...
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 19:01

Eй, утре е Денят на най-добрия приятел!!! Как ще го празнуваме? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 680936 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201

Я предварително да ви поздравя! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608 Клик ей тук:
http://www.123greetings.com/events/best_friends_day/happy/happy67.html
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 19:38

Badugly написа:
Eй, утре е Денят на най-добрия приятел!!! Как ще го празнуваме? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 680936 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 838201

Я предварително да ви поздравя! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608 Клик ей тук:
http://www.123greetings.com/events/best_friends_day/happy/happy67.html
Наде, според Уикипедия е в сряда...
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 19:54

Добрее - преди малко ме извикаха и нямах време, но сега мога да си напиша поста...
http://www.cinefish.bg/Hari-Potar-i-darovete-na-smartta-Chast-1-Treylar-trailer7735.html
Ето Наде, спеиално съм го издирвал за теб НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 680936 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 680936
Днес съм многоооо болен... И взимахме една тежка граматика в училище...
Класното наближава, а изобщо не съм сигурен в себе си.. и тази болест...
И аз ще правя контролно по музика (да не остна по-назад) И имаме да запомним 8000 имена и техните произведения... Ух.. И в същия ден и контролно на тежката граматика по английски НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 648295 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 648295
Така не съм боледувал от мноого време... Сега като ме почнаха едни болести и не мога да ги спра - все едни и същи НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 648295
Сега ще си почина малко, пък да видим дали ще се оправя..
А вие как сте?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitimeПон 07 Юни 2010, 20:46

Здравейте! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608

Ники НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 607543 ,бързо оздравяване и не се давай без борба на болестта! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 84201
Покажи и какво може един Томас НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 607543 !

Еви,мерси за трейлъра на Хари...очаквам филма с нетърпение. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608

Връщам се от рожден ден,на който леко ме напръскаха няколко пъти с вода и сега съм гроги
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 680936 ,а пък имам да се упражнявам над портрети за прилика за годишния ми изпит по рисуване и да си науча задачите по математика отново на изуст.

За това пожелавам на всички спокойна,топла и много ,много приятна вечер и много хубави сънища,без кошмари!
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 311608 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 84201

Наде,сигурно е много интересно да бъдеш ментор...винаги съм искала да се пробвам дали ставам,но в нашето училище няма подобна функция.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 20 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Парти флууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: