39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)

Go down 
+13
Lucifer's Fall™
TiaCahill97f
wolf 351
Avery
nikol4o
dsims
Arya Dröttningu
tania
Ton4o
Martinch
Evelincho
Grizzly
Salem Saberhagen
17 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeНед 27 Юни 2010, 22:40

Лека,Ники!
И аз много обичам "Шепота...",обаче не съм теглила скоро нови серии.

Аз ще си догледам "Пърси Джаксън" и ще лягам за това от сега пожелавам на всички приятни сънища и лека нощ!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeНед 27 Юни 2010, 23:06

Свилена, нали не говориш сериозно, че ще се отказваш от конкурса? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 2002 Не го прави, в никакъв случай! Между другото, състезанието няма успех засега, както гледам, само около десетима души са пратили творбите си... Но сигурно тези, които са пуснали имейл, са мноото повече...

Лека нощ на всички и приятен, хубав и щастлив утрешен ден! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 311608 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 805287 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeНед 27 Юни 2010, 23:40

Здравейтее.
Надееее, разказвай.
Свилена, не се отказвай.Имаш огромен шанс да спечелиш.
Еви, честито за 6-та.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 11:05

Свилена НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 939362 , хорааа, Егмонт щял да издава книга по филма "Пясъците на времето"! Shocked Иначе никъде, ама никъде по сайтове и бюлетини не открих нещо да се споменава за "39 ключа". Явно ще чакаме 5-ти юли! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 748458

Да е хубав денят ви!
Много ми е студено в София! На морето беше 25 градуса, почти не валя в Созопол, а тук! Бррр!
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 12:30

Студено в София Shocked Досега бях вън и щях да получа топлинен удар + това и в църквата нямаше вода, и едвам издържах.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 16:03

Мда, в София е доста топло днес. Варненци, вие как сте? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 16:59

Здравейте.В Пловдив времето е страхотно.Слънчево и топло.Честно казано ми е много скучно и по цял ден нищо не правя.Отвреме на време гледам телевизия, седя на компютъра или някой път рисувам и правя кули от карти.Как е при вас?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 20:40

Хораа, пиште във форумните игри! Преди помня каква веселба ставаше, а сега разделът е напълно замрял... За което аз нося отговорност, опасявам се... Нали помните как го затворих за известно време, защото твърде много пишехме в него, но предпочитам онова време отколкото това. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 56810
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:04

Ами Тони, възроди играта примерно познаи следващия или там коя беше, вече ги забравих.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:06

Леле във Варна как валяяяя :Х
Особено на центъра - такива реки бяха..... Добре че автобуса дойде бързо, иначе не знам какво щях да правя НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 Въпреки че заваля към 16 и спря на бързо - пак си бяха големи реки НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 Преди това пак валя, ама реките не бяха толкова големи НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 838201
Е, днес си дадох бележника за подпечатване иии чакам сряда, за да съм официално свободен НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 680936
До сега четох и въпреки че изобщо не искам да спирам, такъв екшън е тази книга простоооооо хD, ще трябва, защото ме заболяха леко очите..
Е сега продължавам с трети сезон на *Шепот от отвъдното* ии после лягам..
Лека и спокойна вечер : )
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:06

Наде,аз знаех за "Принцът",но съм ти много благодарна,че си си направи труда да го споделиш.

Тони,Варна беше река допреди няколко часа.А аз и моите приятелки се превърнахме в мокри кокошки,които за малко не бяха изпържени от една мълния,която падна близо до нас.И това се случи,защото бяхме под дървета.И това се случи точно на градинката на Севастопол.
Васе,ти намокри ли се много?

Тони,аз се колебаех дали да участвам,защото няма да е честно спрямо останалите участници.Или решението е да участвам и ако спечеля да откажа наградата.


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Пон 28 Юни 2010, 21:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:08

Какво става тука бе, Свилена как направи двоен пост с еднасъв текст Shocked
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:27

Не разбирам,Любо.
Къде е двойният ми пост за да изтрия поне едното от двете еднакви неща.

Днес докато прескачах една каменна дупка се подхлъзнах с единия крак и го ударих много гадно и сега ме боли доста.Дано не стане много синьо.
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:29

Ами просто така ми го искара по едно време.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:35

Не ти се е сторило, наистина имаше двоен пост, затова го изтрих. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 84201
Свилена, не се отказвай! И вторият вариант не е решение! Просто си си добра и другите ще трябва да се примирят с това! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 84201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 21:39

Тони,благодаря,че покри гафа ми! Embarassed
И мерси за подкрепата!Като си довърша рисунката,тогава ще го измисля по-нататък. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 311608


-------

https://the39clues.forummotion.com/viewtopic.forum?t=416
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 40 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 40 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: