39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
+11
Ton4o
Dageron321
Blu€ Magic
TiaCahill97f
Grizzly
nikol4o
tania
Lucifer's Fall™
Badugly
Arya Dröttningu
wolf 351
15 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторСъобщение
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:07

Ама аз колко хубаво съм излязъл. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:10

Ей, варненци, всички сте много готини! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608 Супер сте! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 925572 Тази снимка заминава с мен за Виена! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608

Ама как седите на разстояние един от друг! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Все пак сте срамежливи! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
А кой ви снима? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608

Любчо Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 607543 , петък, 13-ти, не е лош ден, 8-ми март е лош, не разбра ли? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 33374

Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 607543 , не разбрах - хубаво ли си излязъл или хубав си излязъл на снимката? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201

Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:11

Мале..ужас... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Всички сте супер,само аз съм със страшна физиономия.....
Самоснимачка,Наде! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201

Любо Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 607543 ,рожденият ми ден е на най-готината дата! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 358796
И съвпадението е гот!
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:11

Наде, говорих в сарказъм. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:11

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 33374
Свилена не можа да си хареса фотограф, затова се доверихме на опасната самоснимачка! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:16

Тъй, тъй за високите критерии сме говорили... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Е, засрамихте софиянци!
Я разкажете сега за срещата - много страшно ли беше да се запознаете? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Някой физически или душевно контузен? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201

Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 607543 , схванах сарказма ти. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Но всъщност много си се променил и си израснал много на височина!!! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 925572
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:22

Ето, затова ме е срах да се срещна със софянците, ще профучи някоя футболна топка и ще ме заслешеви Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Така поне и с другото ухо да чувам ехо. Поне ще стана пърен сътелите, ще си хващам програми Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 736479 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:27

Любчо Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 607543 , ще отидеш на срещата с каска! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201

Аз пък тъкмо си мислех, че ако бях отишла на среща със софиянците - съфорумници и искахме да си направим снимка, да съм организирала момчетата Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 - ти тук клекнал, ти - прав, ти - вляво... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Само не знам как бих прегърнала 6 момчета едновременно за снимката /май са 6 на брой/! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:45

Варненци, супер сте! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608


Свилена, има един недостатък на рождения ти ден - следван е от 14-ти. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 231185 Но когато Надето се върне за някоя ваканция или изпит, софиянците ще трябва да се организираме и да си направим свиждане. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 19:53

Ммммм, даааа, Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 696782 , много ми се иска! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608
Вие, момчетата, се вижте без мен, сприятелете се, а после, когато се видим всички, ще ме глезите с внимание! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608

Ехооо, варненци lol! , разкажете за срещата си! Даже и специална тема имаааа! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 20:03

Много добре сте излезли на снимката браво на Свилена за идеята за самоснимачката, ние един път с някои от нашия клас бяхме излезли на аиязномо тука в стара загора и трябваше някой да ни снима и едно от момичетата взе че даде на някъв дядо фотоапарата , после като видяхме снимката те на половината от хората им липсваха главите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 а си спомням дядото викаше - е много хубаво излезнахте на числовия фотоапарат Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 после почна да разправя че и внукът му имал такъв и с него го снимал на рожденния му ден Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201

Ся нещо интересно ако някой иска да прочете 1 глава на кн 10

Spoiler:

Наде представям си какво строяване щеше да направиш Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 20:07

Привет!

Брат ми се разболя или пък му растът зъби и затова трябваше да се приберем в къщи,понеже имаше температура.Дано да се оправи скоро Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 748458

Варненци снимката е станала много хубава!Ех,кога и нашите ще ме пуснат. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 748458

Свилена аз съм антисуеверен.Това означава че суеверията за мен са наобратно. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Така че ако черна котка мине по пътя това ми носи щастие.Особено с нетърпение чакам петък 13 защото на тези петъци винаги става нещо хубаво с мен или с приятелите ми. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608

Вие как сте?
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 20:24

TiaCahill97f написа:
746
Колежки, извинете за неследването на Надето Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 33374

Обратното би било в нарушение с правилата на форума. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201

Едит: Хайде всички на чат парти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608 (Аз ще гледам Др. Дулитъл 3, но вие започнете без мен!)
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 20:39

Дагерон Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 696782 ,мерси за главата! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608

Срещата беше готина,беше много горещо,но поне имахме вода. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608
Е,софянци време беше да се организирате! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201
Никой не е прикрита горгона-медуза.... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201

Отивам да слушам музика,защото времето ми за компютър свърши за днес!Чао приятели! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 805287
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 20:47

Здравейте!
Мда.. снимката е готина : ) Както и разходката ни : )
Мерси за главата! РАзкрива се и дестивацията! Точно където си представях да свърши приключението!
Аз съм адски изморен и пак ще се гмуркам в леглото Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201
Лека нощ на всички и на всички лека нощ Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 838201
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitimeСря 11 Авг 2010, 21:50

Варненци ,сниката е страхотна.Сега ще ви разкажа как си прекарах на село.

Съботата тръгнахме и 5 часа пътувахме,защото минахме през Хисаря и Панагюрище.Като пристигнахме в Северна България, в Якимово, дядо ни посрещна и ядохме пълнени чушки.

На следващия ден майка ми чистеше къщата , а аз цял ден карах колело.После много ме боляха краката и не можеш да сядам.

Понеделник отидохме до Лом,от където напълнихме котлончето с газ.Разходихме се по главната и с баща ми отидохме до пристанището,докъто дядо отиде с мама до спестовна каса.По пътя татка взе един вестник 24 часа и книжка с кръстословици ,судоку и др.На пристанището имаше спрял кораб ,който снимах, и един който се движеше и него снимах.На връщане си купих сладолед.Седнахме в един ресторант,където ядохме пици и там мама забрави книжката с кръстословици.

Следващите дни не стана нищо интерестно.Отивах до магазина и взимах по два вестника.Имаше една котка,която се казва Калина.Тя е на съседите ,но идваше при нас и аз и давах храна и я галих.Даже и дадох месо.

Вчера галих уличните кучета.Те са ничии ,но съседите главно се грижат за тях.Понякой път и дядо им дава храна.Първото е Лъки(това ,коеот галих),второто е Джони,третото пак е Джони ,но е по-малко куче и последното е Зъбчо.

Днес се прибрах,но този път пътувахме 4 часа.

Интерестното на Якимово ,че в миналото са били три села ,но са ги обединили в едно.По улиците хората се движат с колелета, обаче повечето хора са възрастни.
Има овце и гъски по улиците.Даже имаше една гъска дето искаше да ме нападне ,обаче успях да избягам.Къщите са обърнати на вътре и специално върху наща къща има инициалите КГМ 1945.

Това е от мен.Пожелавам ви лека вечер.



-------

https://the39clues.forummotion.com/viewtopic.forum?t=431
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 40 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 40 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: