39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
+11
Ton4o
Dageron321
Blu€ Magic
TiaCahill97f
Grizzly
nikol4o
tania
Lucifer's Fall™
Badugly
Arya Dröttningu
wolf 351
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторСъобщение
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 23:19

Здравейте.
Никии, отново сме се разминали.Аз бях в Макдоналдс на центъра.И да Варна си стана Венеция.
Свилена, взех си душ на път към спирката. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 23:33

Васе,обаче двамата с теб не се разминахме.Заедно с приятелите си минахте покрай мен под козирката на Макдоналдс.

Лека нощ от мен!
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeПон 28 Юни 2010, 23:47

Вярно ли бе?Малеее, голяма съм шматка.Извинявай Свилена.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 07:17

Приятели, добро утро! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608

Имам проблеми с влизането във форума. Днес ще пробвам с различен браузър, но нашите много са си свикнали с ИЕ и малко се дърпат. Както и да е. Не се притеснявайте за мен! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201

Пожелавам ви ппрекрасен ден! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 sunny
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 09:39

Наде, и аз ползвам два браузъра. Нашите влизат с ИЕ, пък аз си ползвам мозилата. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 925572
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 11:29

Добро утро!Вчера ли легнах късно и чак сега ставам.Отивам да закусвам или по-точно да закусообядвам.Лек ден на всички.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 12:39

Здравейте!
Днес се събудих рано рано ии си чета книжката...
Ето още един трейлър за Хари https://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE&feature=player_embedded
Мисля, че е крайно време да я прочета тази поредица Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Във Варна пак е мрачно и вали... Е, поне ще ми се даде възможност да свърша книгата Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Сега отивам да обядвам : )
Лек ден!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 17:54

Здрасти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608

Васе,няма проблем! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201
Аз бях толкова мокра и размъкната,че не приличах на себе си. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Нормално е да не ме познаеш! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 680936

Ники,мерси за трейлъра! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608
Направо настръхнах цялата докато го гледах!Обаче имам съмнението,че ще бъде нещо като детски трилър.
И Ники,приятно четене! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201

Наде Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 696782 ,и аз имах проблеми с влизането във форума с Интернет Експлорера.Все ми затваряше страницата.За това специално си изтегли Фокса и сега го ползвам за форума.
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 19:16

Здравейте!
Мен ми прави ИЕ-то проблеми със сайта, ама ще го преживея... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Ники, не си ли чел Потър? Ооо, задължително трябва да го прочетеш. Страхотно зарибява. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 925572 Трейлърът е як...АйМакс 3Д? Сериозно? Ще се побъркам. Обичам гиии... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 938570 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 576245
Наде, дотука се сещам за два случая, в които уж щеше да разказваш, пък не го направи. Този път ще чакам. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 157935
Тони, не вярвах, че ще го чуя от тебе...Тези форумни игри по едно време бяха станали такава напаст... Laughing
Еви, честито за оценките! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 925572 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 999787
Свилена, не се отказвай! Как ще се отказваш, бе. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 176208 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 46872 И между другото и аз завърших с две петици и останалото шестици. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 576245 Супер си. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 999787 Как ти е крака?

Едит: Уф, бе. Постоянно изпускам нещо. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 176208 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 157935
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 21:49

Оооо, супер е трейлъра. Аз трябва малко да си поприпомня книгата. Тя ми беше най-объркана. За кратко време я прочетох и меже би за това не мога да си спомня подробностите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 369291
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeВто 29 Юни 2010, 23:50

Ники,дай пет! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201
Браво на нас!Какво съвпадение за оценките ни! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 358796 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 512973

Крака ми е наред,благодаря за загрижеността.Нямам синьо,но е леко подут...така е като се правя на Дастан. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 680936


Аз ще кажа лека нощ на всички,защото утре трябва да изглеждам представително за раздаването на бележниците. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 680936
И пожелавам утре да си прекарате незбравимо и забавно,независимо от времето! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 358796 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 999787 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 938570
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 12:05

Добър ден, какво правите? На всички ли ви дават бележниците днес, защо само на нас на 1 юли Shocked
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 12:19

Ей, хора, сънувах форума Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 . Бяхме си направили среща в моето даскало Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 . Ама всички, не само варненци. И сънувах, че Свилена събираше по 20 лв. за форума Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 . Голям смях беше като се събудих(като изключим, че имах главоболие) Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Вие сънували ли сте нещо, свързано с форума?
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 12:39

Здравейте, тамън се връщам от училище

Любо ти пак си по - добре на нас чак на 7 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201

Тия аз не съм сънувал иначе тва за 20 лв. беше много смешно Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201

Май ще пускат сайта на 39 ключа ( българския де ) Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 938570 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 938570 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 938570 , спомняте ли че в началото не ни го отворяше, сега пак не може явно го оправят и сигурно ще сложат брояча за книга 7
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 12:59

И аз никога не съм сънувал хората от форума. Ами как няма да имаш главоболие Тия да сануваш 10 човека намеднъж Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Чак на 7 Shocked До тогава ще учите?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 14:21

И аз сънувах нещо свързано с училище...Тия, голяма забава е паднала при тебе. Laughing
Дагерон, доколкото разбрах заради скандинавците има проблеми и с нашия сайт и изглежда няма да може да се възстанови...Абе май имало някакъв шанс, ама имаше нещо такова, помня.
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 17:11

Не ние сме до днес, ама ще ни ги дават на 7
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 18:03

Здрасти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608

Ужким тръгнах да си лягам вчера "рано" по моите стандарти,но се зачетох в една книга и стана доста късничко и сутринта се успах-звънна алармата ми и аз я изкючих под предтекст,че ще си полежа още малко...ее полежах си,откъртих цели 20 минути и това с доброто изглеждане при даването на бележниците беше минало Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 ...облякох първото нещо,изпречило се пред очите ми и бях в прилично размъкнато състояние... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 680936

И ни раздаваха характеристики за училищно поведение и там други показатели.Аз имам най-добрата характеристика от целият ми клас. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 358796
Оценена съм с най-много точки във всяка една подточка...
И съм на второ място по успех в класа,след една от моите приятелки,която има пълно 6.
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608

Малее,Тия,значи аз събирам финикийски знаци за форума... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 680936
И то къде да е срещата...в любимото ми бивше училище. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Сигурно е било много забавно! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Аз сънувах книги и любимата си книжарница. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Моят е супер скучен в сравнение със забавата в твоя! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 84201

Какво правите в този доста променлив по време ден?


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Сря 30 Юни 2010, 18:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 18:13

Здравейте!Поздравления Arya! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 138349 Тиа сигурно е било яко в съня ти.Аз пък сънувах море ,пясък и че плувам.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 19:09

Здравейте, банда! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 На обяд ни извикаха, за да ни дадат бележниците и характеристиките. Всички носеха цветя, а освен това бяхме купили подарък на госпожата. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 Сега, няма да ви казвам за характеристиката ми, защото е лично нещо, Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 но по„ти на всички токи с малки изключения имам пълния брой. Иначе завършвам с две петици и всичко останало - шест. Средно аритметично: 5,81 в период. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 358796

Тиа, много готин сън си имала! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 358796 Аз като цяло рядко сънувам, за което много ме е яд. Но съм имал прекрасни сънища. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 19:26

Аз още от сега мога да ви кажа средния си успех. 4,26 е за което ме е яд, защото математиката и логиката ме провалиха.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeСря 30 Юни 2010, 22:54

Любо, не унивай, гледай напред, ваканция е!! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608 Между другото, съвсем скоро ще направиш 1000 мнения! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608

Лека нощ на всички! Желая ви вълшебна и вълнуваща ваканция! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 805287 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 01:32

Здравейте.
Нещо мозилата ми прави проблеми пък на мен.
Тия, готин сън.Кое е твоето училище?
Хайде честито 8-класнци и нагоре до 11 класничка. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 10:02

Здравейте!

Как-сте?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 13:50

Здрасти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 311608
Благодаря,Таня Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 417447 ,Васко Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 607543 .
И честит ни първи ден от ваканцията!
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 358796 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) 838201
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 40Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: