39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторСъобщение
wolf 351
Баща-основател

Години : 21

ПисанеЗаглавие: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 28 Юни 2010, 23:19

Здравейте.
Никии, отново сме се разминали.Аз бях в Макдоналдс на центъра.И да Варна си стана Венеция.
Свилена, взех си душ на път към спирката.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 26
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 28 Юни 2010, 23:33

Васе,обаче двамата с теб не се разминахме.Заедно с приятелите си минахте покрай мен под козирката на Макдоналдс.

Лека нощ от мен!

3.Тони  

wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 28 Юни 2010, 23:47

Вярно ли бе?Малеее, голяма съм шматка.Извинявай Свилена.
Badugly
Клуб 3000

Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 07:17

Приятели, добро утро!

Имам проблеми с влизането във форума. Днес ще пробвам с различен браузър, но нашите много са си свикнали с ИЕ и малко се дърпат. Както и да е. Не се притеснявайте за мен!

Пожелавам ви ппрекрасен ден! sunny
Lucifer's Fall™
Администратор

Години : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 09:39

Наде, и аз ползвам два браузъра. Нашите влизат с ИЕ, пък аз си ползвам мозилата.
Вижте профила на потребителя http://the39clues.forummotion.com
tania
ТОП агент

Агент : Black mamba

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 11:29

Добро утро!Вчера ли легнах късно и чак сега ставам.Отивам да закусвам или по-точно да закусообядвам.Лек ден на всички.
nikol4o
Баща-основател

Години : 23
Агент : MVP

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 12:39

Здравейте!
Днес се събудих рано рано ии си чета книжката...
Ето още един трейлър за Хари https://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE&feature=player_embedded
Мисля, че е крайно време да я прочета тази поредица
Във Варна пак е мрачно и вали... Е, поне ще ми се даде възможност да свърша книгата
Сега отивам да обядвам : )
Лек ден!

Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 17:54

Здрасти!

Васе,няма проблем!
Аз бях толкова мокра и размъкната,че не приличах на себе си.
Нормално е да не ме познаеш!

Ники,мерси за трейлъра!
Направо настръхнах цялата докато го гледах!Обаче имам съмнението,че ще бъде нещо като детски трилър.
И Ники,приятно четене!

Наде ,и аз имах проблеми с влизането във форума с Интернет Експлорера.Все ми затваряше страницата.За това специално си изтегли Фокса и сега го ползвам за форума.

3.Тони  

Grizzly
Алфа вълк

Агент : Celebrity Agent (5)

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 19:16

Здравейте!
Мен ми прави ИЕ-то проблеми със сайта, ама ще го преживея...
Ники, не си ли чел Потър? Ооо, задължително трябва да го прочетеш. Страхотно зарибява. Трейлърът е як...АйМакс 3Д? Сериозно? Ще се побъркам. Обичам гиии...
Наде, дотука се сещам за два случая, в които уж щеше да разказваш, пък не го направи. Този път ще чакам.
Тони, не вярвах, че ще го чуя от тебе...Тези форумни игри по едно време бяха станали такава напаст... Laughing
Еви, честито за оценките!
Свилена, не се отказвай! Как ще се отказваш, бе. И между другото и аз завърших с две петици и останалото шестици. Супер си. Как ти е крака?

Едит: Уф, бе. Постоянно изпускам нещо.

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
TiaCahill97f
Алфа вълк

Агент : Celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 21:49

Оооо, супер е трейлъра. Аз трябва малко да си поприпомня книгата. Тя ми беше най-объркана. За кратко време я прочетох и меже би за това не мога да си спомня подробностите
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 29 Юни 2010, 23:50

Ники,дай пет!
Браво на нас!Какво съвпадение за оценките ни!

Крака ми е наред,благодаря за загрижеността.Нямам синьо,но е леко подут...така е като се правя на Дастан.

Аз ще кажа лека нощ на всички,защото утре трябва да изглеждам представително за раздаването на бележниците.
И пожелавам утре да си прекарате незбравимо и забавно,независимо от времето!

3.Тони  

Blu€ Magic
Баща-основател

Агент : MVP Agent

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 12:05

Добър ден, какво правите? На всички ли ви дават бележниците днес, защо само на нас на 1 юли Shocked
TiaCahill97f
Алфа вълк

Агент : Celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 12:19

Ей, хора, сънувах форума . Бяхме си направили среща в моето даскало . Ама всички, не само варненци. И сънувах, че Свилена събираше по 20 лв. за форума . Голям смях беше като се събудих(като изключим, че имах главоболие)
Вие сънували ли сте нещо, свързано с форума?
Dageron321
Умел ключотърсач

Агент : Super Nova

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 12:39

Здравейте, тамън се връщам от училище

Любо ти пак си по - добре на нас чак на 7

Тия аз не съм сънувал иначе тва за 20 лв. беше много смешно

Май ще пускат сайта на 39 ключа ( българския де ) , спомняте ли че в началото не ни го отворяше, сега пак не може явно го оправят и сигурно ще сложат брояча за книга 7
Blu€ Magic
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 12:59

И аз никога не съм сънувал хората от форума. Ами как няма да имаш главоболие Тия да сануваш 10 човека намеднъж Чак на 7 Shocked До тогава ще учите?
Grizzly
Алфа вълк

Агент : Celebrity Agent (5)

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 14:21

И аз сънувах нещо свързано с училище...Тия, голяма забава е паднала при тебе. Laughing
Дагерон, доколкото разбрах заради скандинавците има проблеми и с нашия сайт и изглежда няма да може да се възстанови...Абе май имало някакъв шанс, ама имаше нещо такова, помня.

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
Dageron321
Умел ключотърсач

Агент : Super Nova

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 17:11

Не ние сме до днес, ама ще ни ги дават на 7
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 18:03

Здрасти!

Ужким тръгнах да си лягам вчера "рано" по моите стандарти,но се зачетох в една книга и стана доста късничко и сутринта се успах-звънна алармата ми и аз я изкючих под предтекст,че ще си полежа още малко...ее полежах си,откъртих цели 20 минути и това с доброто изглеждане при даването на бележниците беше минало ...облякох първото нещо,изпречило се пред очите ми и бях в прилично размъкнато състояние...

И ни раздаваха характеристики за училищно поведение и там други показатели.Аз имам най-добрата характеристика от целият ми клас.
Оценена съм с най-много точки във всяка една подточка...
И съм на второ място по успех в класа,след една от моите приятелки,която има пълно 6.

Малее,Тия,значи аз събирам финикийски знаци за форума...
И то къде да е срещата...в любимото ми бивше училище.
Сигурно е било много забавно!
Аз сънувах книги и любимата си книжарница.
Моят е супер скучен в сравнение със забавата в твоя!

Какво правите в този доста променлив по време ден?

3.Тони  

Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Сря 30 Юни 2010, 18:45; мнението е било променяно общо 1 път
tania
ТОП агент

Агент : Black mamba

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 18:13

Здравейте!Поздравления Arya! Тиа сигурно е било яко в съня ти.Аз пък сънувах море ,пясък и че плувам.
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 19:09

Здравейте, банда! На обяд ни извикаха, за да ни дадат бележниците и характеристиките. Всички носеха цветя, а освен това бяхме купили подарък на госпожата. Сега, няма да ви казвам за характеристиката ми, защото е лично нещо, но по„ти на всички токи с малки изключения имам пълния брой. Иначе завършвам с две петици и всичко останало - шест. Средно аритметично: 5,81 в период.

Тиа, много готин сън си имала! Аз като цяло рядко сънувам, за което много ме е яд. Но съм имал прекрасни сънища.

Blu€ Magic
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 19:26

Аз още от сега мога да ви кажа средния си успех. 4,26 е за което ме е яд, защото математиката и логиката ме провалиха.
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Сря 30 Юни 2010, 22:54

Любо, не унивай, гледай напред, ваканция е!! Между другото, съвсем скоро ще направиш 1000 мнения!

Лека нощ на всички! Желая ви вълшебна и вълнуваща ваканция!

wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Чет 01 Юли 2010, 01:32

Здравейте.
Нещо мозилата ми прави проблеми пък на мен.
Тия, готин сън.Кое е твоето училище?
Хайде честито 8-класнци и нагоре до 11 класничка.
Salem Saberhagen
Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Чет 01 Юли 2010, 10:02

Здравейте!

Как-сте?
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Чет 01 Юли 2010, 13:50

Здрасти!
Благодаря,Таня ,Васко .
И честит ни първи ден от ваканцията!

3.Тони  

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 40Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ремонтна книга и книга за поддръжка на симсон
» Ремонтна книга за Симсон S51
» Книга - Наръчник на мотоциклетиста
» Книга за ремонт на симсон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: