39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
+11
Ton4o
Dageron321
Blu€ Magic
TiaCahill97f
Grizzly
nikol4o
tania
Lucifer's Fall™
Badugly
Arya Dröttningu
wolf 351
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 14:17

За мен от утре почва ваканцията. Но все пак ви пожелавам приятна ваканция, да си я изкaрате супер.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 14:46

Мерси,Любо! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608

Искам да оппитам дали някой от вас се е пробвал да си поръча нещо от интеренет магазин,обаче извън България.Като Амазон...
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 14:51

Аз съм си поръчвал, но не от Amazon и само неща с онлайн доставка. Но мисля, че на Amazon може да се вярва. Потърси мнения в интернет. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 15:23

Здравейте, хорааа! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608 sunny cheers Ооо, ваканция смее! Какво правите?

Чак сега успях да вляза във форума! Не съм влизал от 100 години, за което съжалявам, но нямаше начин! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608 Понеделник и вторник бяхме на екскурзия до Банско! 13 човека от нашия и 5 от другите класове! Беше прекрасно! По-хубава екскурзия не бях имал досега с училище!

Вчера ни дадоха бележниците, а на 9 юли - дипломите за основно образование и характеристиките! А Тони, Свилена те имат критерии и точкуване ли? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 851948

За мен ваканцията започва на 1 август! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Знаете, споменавал съм за проблемите с нашата учителка по английски и реших да не се оставям така и се записах на летен интензивен курс с подготовка за сертификат! Ходих да дръжа изпит и интервю за определяне на нивото и ми казаха, че съм за C1, което всъщност ми е крайната цел. Но при пложение, че миналата година взех B1, тази година да съм за C1... Попитах дали има възможност да ме свалят за B2 и така днес ми започна курса (от 1 до 30 юли, от понеделник до петък по 4 часа). Направо си се самоизтезавам с курса - все пак губя половината си ваканция, но пък хубавото е, че така ще си наваксам изпуснатото, ще изкарам сертификат и другата година няма да сме с тая учителка, ще ни е някой друг, надявам се добър учител! Така ще мога да си взема сертификат и без курс, както в осми клас! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608

Еми, май забравих нещо, ама по-късно пак ще пиша! Сега отивам да пиша домашни! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 15:53

Здравейте, хора! Вчера срещу днес беше Джулай морнинг. Празнувахте ли го? Аз да, с една фр, бяхме в тях. Беше супер. Не спахме цяла нощ. Малко преди изгрева на нея и влезе нещо в окото и много я заболя и тя отиде да спи, за да и мине окото, пък аз реших, че няма да видя слънцето без нея и аз отидох да спа. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Иначе беше супер.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 16:03

July
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 16:07

Еее, Еви, цяла година си учил и сега така ще си прекараш ваканцията... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 2002 Да, за добра кауза е, но все пак... То май и аз трябва да се записвам на курс по английски, защото досега не съм учил, а 9-и клас ще ми е за пръв път и ми казаха, че не се почва съвсем от начало. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 56810

Тиа, сигурно е било сутрин! Аз май миналата или по-миналата година щях да ходя на това нещо, но се отказах. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Разкажи по-подробно, каква беше програмата? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 16:37

Е, програма- нямаше. Просто се събрахме в тях. По-точно във вилата им. Стояхме цяла нощ. И към 4:40 излязохме на двора, където бяха сестрата на приятелката ми и нейните приятели. Само, че разбрахме, че слънцето изгрява в 5:45. И стояхме навън с одеала 1 час. Ако бяхме влезли отново в къщата сигурно майката на приятелката ми щеше да ни убие, защото ние ходихме наляво- надясно и вдигахме мн шум.
Та мина един час, обаче слънце няма. Ставаше все по-светло и после разбрахме, че слънцето е зад облаци. И още решихме да чакаме.Една от фр на сестрата на приятелката ми Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936 щеше да пуска песента July Morning. Ама както вече казах, нещо влеза в окото на приятелката ми и тя неможеше да вижда и много я болеше и... си легна. Пък аз нямаше кво да си кажа с другите, пък и... щеше да бъде гадно аз да съм отвън, а фр ми вътре, пък и все пак тя ме покани. И... и аз влязох вътре. После разбрах, че съм заспала, когато се събудих в 11:30.


Това е един от най-дългите ми постове. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 17:10

Ама не отидохте ли по-късно на брега, където по принцип се събират всички? Поне така съм чувал де, че се прави. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 17:19

Еми да, така се прави, ама ние сме на 13 и ако искахме да отидем на брега, трябваше да дойде и някой възрастен, а пък нямаше кой. И... беше скромно посрещане на Юли
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 22:50

Здравейте.
Честит Джулай Морнинг.
Аз миналата година го празнувах с братовчед ми и негови приятели.Стояхме цяла нощ на плейстейшъна като се въртяхме всеки да спи по 10 минути.И след това отидахме на плажа и беше величествоно.Изгревът беше с много много цветове.И отражението му във водата.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 23:21

Еее, Васко, сигурно е било вълшебно! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608

Лека нощ на всички! Желая ви прекрасни и вълшебни сънища! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 805287 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 23:30

Лека нощ. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Sleep
Колко странно- хич не ми се спи. А пък съм спала 5 часа снощи. Ама ще лягам, защото утре ще пътувам за Нова Загора. Стискайте палци да имам нет. Ако не се появя отново до 5 дни, мъчно ми е да го кажа, но... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_sad Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_sad Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_sad явно съм нямала нет. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Неочаквайте да се оттървете така лесно от мен Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936 .
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 23:35

Днес се записах на турнир по фифа, и веднага започнах със загуба. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 А сега лека нощ!
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeЧет 01 Юли 2010, 23:47

Какъв турнир Любо?В Гранд Мол имаше турнир по световното на ПС3.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 08:27

Предполагам се е записал на такъв, че да играе на собствения си компютър. Има много подобни в интернет. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608

Иначе - добро утро! Сега е 2 юли и само след няколко дни идва съобщението от Егмонт! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 358796
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 20:02

Привееет!
Бях при баба за няколко дни, после се опитах да вляза във форума, ама пак нещо не се получи....
Та както и да е..
Днес преживях мини инфаркт като видях, че *Отвъд гробницата* ми пада.. Леко е поочукана, ама карай xD
Наде Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 696782 - аз лично си ползвам Файърфокс, но напоследък ми прави проблеми - а и някъде писаха, че новата версия изобщо не я бивало...Ако нещо зацепи използвам Опера или Гугъл Хорм / или както там си се поризнася/
Сега аз да помоля за съвет - да си сложа ли Уиндоус седем? Имам възможност и.. По добър ли е?
Знаете ли за новата поредица на Патрик Карман? Като 39 ключа е Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936 http://www.trackersbook.com/
Вече има възможност / не знам дали аз го откривам/ да се види какво чете Линда Парк от 9тата книга http://cdn.static.the39clues.com/pdf/Book9Excerpt.pdf
Явно някои от нас са си изкарали подобаващо Джулай морниг Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Аз.. спах Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201
От днес ходя и на плуване - беше забавно xD... От 2 дни се опитвам да наредя кубчето на Рубик.. Бях точно перди финала като ми се разпадна в ръцете.. сега трябва пак от началоо....
Егмонт вече издава и турско - не знам вече.. Рушат Нури, Елиф Шарак... от всякъде сме затрупани... Пфу! Вече ми става и смешно.. Като взех автобуса за баба по стъклото на автобуса имаше плакати на Мехмет и Инджи от прочутата *Перла*...
Чудя се... дали този Шерлок и отрядът.. се продават повече от другите прекъснати поредици... Така де - на мен не ми е толкова интересен /вече xD/ Така де.. не спират да го издават.... А тези, които са чели *Морето на чудовищата* имаха ли проблем с превода? Вече не знам дали да си я купувам...
Варненци, утре ще се опитам да дойда на Водната Война, но не обещавам...
Сега ме викат за вечеря.. Аз си казах каквото ми е на душа пък.. Може и да няма много смисъл xD
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 20:05

Здравейте и от мен!Тези дни при мен е пълна скука и няма нищо интерестно.Как сте?
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 20:39

Здравейте, колеги, радвам се да ви видя.
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Vuvuzela_by_Skia
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 21:15

Ники, аз проблеми с превода не съм имал. Мисля, че всичко си е наред с него. Все пак, не става дума за Масларова. Wink Laughing
Мерси за линка към новата книга на Патрик...Наистина прилича доста на 39 КЛЮЧА...Дори самият дизайн на книгата напомня за поредицата. Ще го поразгледам, пък ако излезе тук, ще си я купя. Той доста добре написа петата книга. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 84201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 21:52

Лека нощ на всички! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 22:05

Здравейте,хора! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608

Ники Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 607543 ,не само ти си прекарал Джулая в сладка дрямка... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201
Четох до късно през нощта и станах късно.

Ей,Мите и аз се радвам да ти видя! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608

Утре някой ще ходи ли на водната война?

Лека,Тони! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 22:25

Здравейте!!!
Аз съм в Нова Загора с една фр. Днеска към 7:30 се появи голям облак и заваля, и ние отидохме в нас. Да, ама стана 8:30 и баба ми ми се обади да ходим там, защото ставало късно(спим там, защото няма как да спим само двете в нас сами), еми... трябваше някак да се приберем, а нямаше чадъри и... какво решихме... да бягаме до баба ми. После тя като ни видя щеше да ни убие, целите бяхме мокри и аз бях с флекса на фр ми, защото нямаше как да виждам(целите ми очила бяха в капки) и целите ни коси и дрехи бяха... без коментар Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936 . Та... беше забавно. Тея дни ще влизам по-малко, защото, както казах съм в Н.З.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 22:47

Tия Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 939362 ,винаги е забавно под дъжда,стига обаче да имаш компания и да не пракалиш със стоенето под него. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 838201

Хъм...аз се отказах от водните войни утре...притиснява ме,че ще има много хора.За това предпочитам персонално пръскане. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 680936


Пожелавам на всички лека нощ и вълнуващ уикенд. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 84201 sunny flower Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 358796 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 23:23

Здравейте.
Аз утре няма да мога да дойда.Така че, Ники сам оставаш.Съжалявам.Нека някой друг път.
Поредицата изглежда интересна.Мерси Ники.
И аз не съм забелязал нищо при превода.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: