39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
dsims
Баща-основател

Години : 24
Агент : Quantum

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 20:08

Ники, дано ти отменят наказанието възможно най-бързо.

Наде, сушито е наистина вкусно. И първоначално е наподобявало МакДоналдс в Япония. Освен това рибата не може да те зарази с нещо неприятно, за разлика от останалите видове месо, които ядем. А те понякога са опасни дори когато са сготвени. И можеш да си сигурна, че рибата е прясна, за разлика от останалото месо, нито пък е тъпкана с хормони и токсини. Пък и слагат специална риба, с която си премахваш вкуса на риба. Звучи смешно, но помага.

3. Тони           lol!

Админ, братовчед, приятел, джентълмен, long live Toni!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
wolf 351
Баща-основател

Години : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 20:53

Здравейте.Ще си изтрия мнението в играта.
За сушито:Аз сготвена риба не ям, пък камо ли сурова.
Едит:Свилена, на играта с картините си пуснала постер на 2-та.Но няма нищо и този ме кефи.
Badugly
Клуб 3000

Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 21:44

Ама кулинарно-японско-суши дебат сте заформили!
Е, вегетарианско суши може да ям, ама друго - не!!! И има такова и с охлюви, съвсем скоро четох едно меню.
А едно от най-гадните неща за мен е като си режеш парче сурова риба и си я топиш в разбито сурово яйце! What a Face

Свилена , благодаря, че ще има и за мен какво да хапна! Ориз със зеленчуци мога да ям до пръсване! Мама как прави ризото от лук, червени чушки, гъби и соев сос - да си оближете пръстите /нали помните - за да си задействате рецепторите за удоволствие , писала съм ви /

Мите , не съм съгласна с теб - рибата също може да е много замърсена и то с тежки метали. Прочети - дори рибата тон е заплашена от отравяне, а тя живее в дълбоки води!!!
Освен това в сушито имаше един особен деликатес от силно отровна сама по себе си риба. Готвачът трябва да е много опитен, за да я приготви, в противен случай - последна вечеря! За съжаление в момента не мога да си спомня името на рибата.

Васе , как може морски човек да не яде риба?
dsims
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 22:04

Наде, суши с охлюви и сос от сурови яйца вече не е суши. Това са измислици. Оригиналното японско суши няма нищо общо.
Рибите съдържащи олово се приготвят по по-различен начин!!!
А рибата балон се прави на супа, не на суши. И се яде дори в Мексико, където е и често срещан вид.
Пък и тук няма да срещнеш риба балон в менюто. Суши баровете с истински японски майстори в България са малко!
Аз не съм любител на рибата, когато е сготвена е неприятна на вкус, но сушито ми харесва.

3. Тони           lol!

TiaCahill97f
Алфа вълк

Агент : Celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 22:07

Здравейте! Как сте съфорумници?
Аз лично харесвам сушито, но немога да изям повече от 4, 5 сушенца ( ).
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 22:56

Мите , явно си добре запознат с темата "суши"! Аз не чак толкова, защото познанията ми са само теоретични.
Да, май беше точно риба-балон - тази много отровната! Впечатлена съм, колега Екат!
Мите , хайде, когато пораснем, да те поканя на суши-бар /ако съм постигнала това към което се стремя, може и в Япония /, а ти ще ми повишиш кулинарната култура.

Нощна стража, да знаете колко ми е гот - уморена съм да върша нещо сериозно, уморена съм да чета и знам, че когато вляза във форума, ще си намеря любимите другарчета, за да си побъбрим!
wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 23:30

Ехх, суши суши.Не толкова любима на мен тема.
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 23:39

Е, Васе , трябваше да уважа колегата Екат!

Тази вечер какво ще разчепкваме? Комара-убиец?

О, прочетох, че отлагат с цяла година появата на филма "Хобитът"! Трябваше да излезе другата година, а сега... И са решили да го правят в две части! А книжката е доста малка в сравнение с всяка една от книгите на трилогията "Властелинът...". Дано поне покажат всички приключения на Билбо!
wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 23:45

Хмм, аз знаех че ще го разделят.Но ми казаха че ще има и продължение на Хобит.Хобит 2. Shocked
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 26
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 23:55

Скъпи колеги...приказвайте си сладко и за мен,защото ми стана зле рязко и ще си лягам...за това до утре и сладки сънища!

3.Тони  

Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Пон 09 Авг 2010, 23:57

Че кой ще е написал продължението на "Хобит"?! И за какво ще се разказва?
Нали в края на книгата Билбо се връща в Графството и започва да води богат и спокоен живот, макар и лишен от уважението, на което винаги дотогава са се радвали Бегинсови!

Зная, че синът на Джон Толкин - Кристофър - довършва много от приказките на баща си, използвайки неговите записки. Но не мога да си представя продължение на "Хобит".

О, Свилена , съжалявам! Лека и дано на сутринта всичко да е ОК!
wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 00:01

Да се оправиш Свилена.
Наде, продължението ще го има само на филм, но така ми казаха.Но много не ми се вярва.
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 00:13

Е, тогава много се съмнявам, Васе . По някакви причини снимките на "Хобит" са започнали едва тази пролет. Докато направят двата филма, ще минат две години!
Много се радвам, че Виго Мортенсън - Арагорн и Йън Маккелан - Гандалф са приели да участват и в този филм. cheers

Къде ли пак се губи Еви?

Едит: Оооо, администратор онлайн!

Секънд едит: Лека нощ, мълчаливо присъствие! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
dsims
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 09:28

Добро утро, колеги!

Наде, баба ми както ме навива да се явя на изпит за следване в Япония, като нищо да си направим едно кулинарно съвещание. А и със сигурност ще постигнеш, това което си си наумила.

3. Тони           lol!

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 10:13

Здравейте,хора!

Наде ,благодаря за поздрава,отправен от аватара ти!Много ми харесва!Симпатична черна котка!
Не пропускай възможността на петък 13-ти да пуснеш малко бели и черни котки да щъкът насам-натам...

Хъмм...странно...мен никъде не ме пускат да следвам,освен в България.Не,че съм задрапала за другаде.

Вчера съм се пропила с вода и за това ми стана лошо....
Ужас...изпих една чаша вода наведнъж и после час се чудих какво да правя за да ми мине и да заспя.

Значи ще чакам с нетърпение "Хобитът".Бях чела,че му сменяха режисьорите....кой го режисира последно Гилермо Дел Торо ли?

Аз ще проверя времето за следващите дни....

Едит: Васе ,в играта "Искай картинка" поправих постера на филма.

3.Тони  

Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 10:54

Добро утро, колеги!

Свилена , радвам се да ти видя във форма!
Не, Гилермо дел Торо се отказал да режисира филма "Хобит" заради многократното отлагане на снимките. Но остава свързан с проекта като съсценарист. А и вероятно ще има епизодична роля на някакво чудовище.
Не знам кой е новият режисьор, нито актьорът, който ще играе главната роля - на Билбо. Много съм любопитна и за Торин Дъбовият Щит.

Мите , мисля, че следване в Япония много ще ти подхожда! Японците съчетават рационалност и естетизъм, точно както и ти.
Доколкото знам, в много университети по света можеш да кандидатстваш само с изпитите на Тойфел и Сат. Тоест, постигайки високи резултати на тези изпити, можеш да си подадеш документите за прием в различни университети.
И знам със сигурност, че японците отпускат много стипендии.

Веско не ми отговаря на писмото за кодовете от картите, нищо за играта с наградите...пълно затишие!
wolf 351
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 11:32

Добро утро.
Какво ще правите днес?
Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 11:38

Идея нямам, Васе !
Ваканция съм в пълен смисъл на думата!

Ходи ми се на открит басейн.
dsims
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 12:19

Ох, открит басейн. След това ужасно слънце ще си постоя няколко дни в нас.

3. Тони           lol!

Evelincho
Баща-основател

Години : 23
Агент : SuperNova(7th)

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 14:12

Здравейте, приятелиии! sunny Вече съм си тук и съм в "пълна ваканция"! А пък днес няма никой от приятелите ми и вися вкъщи и се топя от жега.

А вие? Пак сте писали доста, така че ме чака доста четене... помня, че не съм чел от 18 страница на флууда! Ще си откъсна едно листче от тетрадка и каквото се сетя покрай коментарите ви ще си го записвам, че....нямам такава памет - 50 стр. флууд!
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 16:33

Евии !!! cheers flower sunny
Здрасти!Има доста да четеш...

Аз се топя в буквалния смисъл за това ей сега направо бум в банята и не излизам докато не се разхладя!
Само дето си търся от пловин ден лилавият лак и не мога да го открия никъде... scratch

Как си прекарвате в този горещ ден?
Проверих прогнозата до края на седмицата и видях,че ме чака човешко барбекю във Варна в петък...ордьовърът съм аз...

3.Тони  

TiaCahill97f
Алфа вълк

Агент : Celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 16:47

Ей!
Какво правите?
Аз бях от 10 до 2часа на плаж! Адска жега е!
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 16:54

Мале...май само аз не посещавам плажа...никога...
И не ям риба въобще....не ставам за морски човек...

Тия,хвана ли тен?

Всъщност обичате ли да се печете на слънце или предпочитате бледия тен?

Между другото да вметна,че на 13-ти август имаме двоен празник- Васко тогава навършва една година от престоя си във форума! flower

Искам да поздравя с този много забавен клип с котета,големият любител на котки във форума-Надето!

http://www.vbox7.com/play:73a5e589

3.Тони  

Badugly
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 19:15

О, много благодаря за поздрава, Свилена ! Страшно се забавлявах! Наистина в клипа котките са много смешни! Но показват и грация, и характер!

Да, и аз се сетих за едногодишния юбилей на Васко в петък! Колеги , давайте идеи как да почетем Първия Баща-Основател на Томасите!

Еви , много се радвам да те видя отново във форума! cheers sunny
nikol4o
Баща-основател

Години : 23
Агент : MVP

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Вто 10 Авг 2010, 20:25

Здравейтее!
Еви , добре дошъл отново!
Свилена , много се посмях на клипа
Варненци, утре как ще оцелеем в тази жега
Гледахте ли Teen Choice Awards? Не бях доволен от повечето спечелили :/
Какво правихте днес : )

ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 38 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» ремонтна книга и книга за поддръжка на симсон
» Ремонтна книга за Симсон S51
» Книга - Наръчник на мотоциклетиста
» Книга за ремонт на симсон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: