39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
+11
Ton4o
Dageron321
Blu€ Magic
TiaCahill97f
Grizzly
nikol4o
tania
Lucifer's Fall™
Badugly
Arya Dröttningu
wolf 351
15 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 20:08

Ники, дано ти отменят наказанието възможно най-бързо. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Наде, сушито е наистина вкусно. И първоначално е наподобявало МакДоналдс в Япония. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 Освен това рибата не може да те зарази с нещо неприятно, за разлика от останалите видове месо, които ядем. А те понякога са опасни дори когато са сготвени. И можеш да си сигурна, че рибата е прясна, за разлика от останалото месо, нито пък е тъпкана с хормони и токсини. Пък и слагат специална риба, с която си премахваш вкуса на риба. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Звучи смешно, но помага. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 20:53

Здравейте.Ще си изтрия мнението в играта.
За сушито:Аз сготвена риба не ям, пък камо ли сурова. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Едит:Свилена, на играта с картините си пуснала постер на 2-та.Но няма нищо и този ме кефи. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 21:44

Ама кулинарно-японско-суши дебат сте заформили! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Е, вегетарианско суши може да ям, ама друго - не!!! И има такова и с охлюви, съвсем скоро четох едно меню.
А едно от най-гадните неща за мен е като си режеш парче сурова риба и си я топиш в разбито сурово яйце! What a Face

Свилена Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 939362 , благодаря, че ще има и за мен какво да хапна! Ориз със зеленчуци мога да ям до пръсване! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Мама как прави ризото от лук, червени чушки, гъби и соев сос - да си оближете пръстите /нали помните - за да си задействате рецепторите за удоволствие Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 , писала съм ви Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 /

Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 , не съм съгласна с теб - рибата също може да е много замърсена и то с тежки метали. Прочети - дори рибата тон е заплашена от отравяне, а тя живее в дълбоки води!!!
Освен това в сушито имаше един особен деликатес от силно отровна сама по себе си риба. Готвачът трябва да е много опитен, за да я приготви, в противен случай - последна вечеря! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 За съжаление в момента не мога да си спомня името на рибата.

Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 , как може морски човек да не яде риба? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 22:04

Наде, суши с охлюви и сос от сурови яйца вече не е суши. Това са измислици. Оригиналното японско суши няма нищо общо.
Рибите съдържащи олово се приготвят по по-различен начин!!!
А рибата балон се прави на супа, не на суши. И се яде дори в Мексико, където е и често срещан вид.
Пък и тук няма да срещнеш риба балон в менюто. Суши баровете с истински японски майстори в България са малко!
Аз не съм любител на рибата, когато е сготвена е неприятна на вкус, но сушито ми харесва.
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 22:07

Здравейте! Как сте съфорумници?
Аз лично харесвам сушито, но немога да изям повече от 4, 5 сушенца ( Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 ).
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 22:56

Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 , явно си добре запознат с темата "суши"! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 391219 Аз не чак толкова, защото познанията ми са само теоретични.
Да, май беше точно риба-балон - тази много отровната! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Впечатлена съм, колега Екат! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 925572
Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782, хайде, когато пораснем, да те поканя на суши-бар /ако съм постигнала това към което се стремя, може и в Япония Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 /, а ти ще ми повишиш кулинарната култура. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Нощна стража, да знаете колко ми е гот - уморена съм да върша нещо сериозно, уморена съм да чета и знам, че когато вляза във форума, ще си намеря любимите другарчета, за да си побъбрим! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 358796 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 22131
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 23:30

Ехх, суши суши.Не толкова любима на мен тема. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 23:39

Е, Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 , трябваше да уважа колегата Екат! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Тази вечер какво ще разчепкваме? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 369291 Комара-убиец? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201

О, прочетох, че отлагат с цяла година появата на филма "Хобитът"! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 231185 Трябваше да излезе другата година, а сега... И са решили да го правят в две части! А книжката е доста малка в сравнение с всяка една от книгите на трилогията "Властелинът...". Дано поне покажат всички приключения на Билбо! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 23:45

Хмм, аз знаех че ще го разделят.Но ми казаха че ще има и продължение на Хобит.Хобит 2. Shocked
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 23:55

Скъпи колеги...приказвайте си сладко и за мен,защото ми стана зле рязко и ще си лягам...за това до утре и сладки сънища! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeПон 09 Авг 2010, 23:57

Че кой ще е написал продължението на "Хобит"?! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 369291 И за какво ще се разказва?
Нали в края на книгата Билбо се връща в Графството и започва да води богат и спокоен живот, макар и лишен от уважението, на което винаги дотогава са се радвали Бегинсови! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201

Зная, че синът на Джон Толкин - Кристофър - довършва много от приказките на баща си, използвайки неговите записки. Но не мога да си представя продължение на "Хобит".

О, Свилена Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 939362 , съжалявам! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 748458 Лека и дано на сутринта всичко да е ОК! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 925572
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 00:01

Да се оправиш Свилена. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Наде, продължението ще го има само на филм, но така ми казаха.Но много не ми се вярва.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 00:13

Е, тогава много се съмнявам, Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 . По някакви причини снимките на "Хобит" са започнали едва тази пролет. Докато направят двата филма, ще минат две години!
Много се радвам, че Виго Мортенсън - Арагорн и Йън Маккелан - Гандалф са приели да участват и в този филм. cheers

Къде ли пак се губи Еви? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 369291

Едит: Оооо, администратор онлайн! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 391219

Секънд едит: Лека нощ, мълчаливо присъствие! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 09:28

Добро утро, колеги! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Наде, баба ми както ме навива да се явя на изпит за следване в Япония, като нищо да си направим едно кулинарно съвещание. А и със сигурност ще постигнеш, това което си си наумила. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 10:13

Здравейте,хора! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 805287 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

НадеКак до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 ,благодаря за поздрава,отправен от аватара ти!Много ми харесва!Симпатична черна котка!Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201
Не пропускай възможността на петък 13-ти да пуснеш малко бели и черни котки да щъкът насам-натам... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 680936

Хъмм...странно...мен никъде не ме пускат да следвам,освен в България.Не,че съм задрапала за другаде.

Вчера съм се пропила с вода и за това ми стана лошо.... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Ужас...изпих една чаша вода наведнъж и после час се чудих какво да правя за да ми мине и да заспя.

Значи ще чакам с нетърпение "Хобитът".Бях чела,че му сменяха режисьорите....кой го режисира последно Гилермо Дел Торо ли?

Аз ще проверя времето за следващите дни....

Едит: Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 ,в играта "Искай картинка" поправих постера на филма. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 10:54

Добро утро, колеги! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Свилена Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 939362 , радвам се да ти видя във форма! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Не, Гилермо дел Торо се отказал да режисира филма "Хобит" заради многократното отлагане на снимките. Но остава свързан с проекта като съсценарист. А и вероятно ще има епизодична роля на някакво чудовище. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Не знам кой е новият режисьор, нито актьорът, който ще играе главната роля - на Билбо. Много съм любопитна и за Торин Дъбовият Щит.

Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 , мисля, че следване в Япония много ще ти подхожда! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Японците съчетават рационалност и естетизъм, точно както и ти. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Доколкото знам, в много университети по света можеш да кандидатстваш само с изпитите на Тойфел и Сат. Тоест, постигайки високи резултати на тези изпити, можеш да си подадеш документите за прием в различни университети.
И знам със сигурност, че японците отпускат много стипендии.

Веско не ми отговаря на писмото за кодовете от картите, нищо за играта с наградите...пълно затишие! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 748458
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 11:32

Добро утро.
Какво ще правите днес?
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 11:38

Идея нямам, Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 ! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Ваканция съм в пълен смисъл на думата! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201

Ходи ми се на открит басейн. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 12:19

Ох, открит басейн. След това ужасно слънце ще си постоя няколко дни в нас. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 14:12

Здравейте, приятелиии! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 sunny Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 407102 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 407102 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 407102 Вече съм си тук и съм в "пълна ваканция"! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 А пък днес няма никой от приятелите ми и вися вкъщи и се топя от жега. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201

А вие? Пак сте писали доста, така че ме чака доста четене... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 помня, че не съм чел от 18 страница на флууда! Ще си откъсна едно листче от тетрадка и каквото се сетя покрай коментарите ви ще си го записвам, че....нямам такава памет - 50 стр. флууд! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 16:33

Евии Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 !!! cheers flower sunny Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 407102 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 407102 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 999787
Здрасти!Има доста да четеш...

Аз се топя в буквалния смисъл за това ей сега направо бум в банята и не излизам докато не се разхладя! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
Само дето си търся от пловин ден лилавият лак и не мога да го открия никъде... scratch

Как си прекарвате в този горещ ден?
Проверих прогнозата до края на седмицата и видях,че ме чака човешко барбекю във Варна в петък...ордьовърът съм аз... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 358796
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 16:47

Ей!
Какво правите?
Аз бях от 10 до 2часа на плаж! Адска жега е!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 16:54

Мале...май само аз не посещавам плажа...никога... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201
И не ям риба въобще....не ставам за морски човек...

Тия,хвана ли тен? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Всъщност обичате ли да се печете на слънце или предпочитате бледия тен?

Между другото да вметна,че на 13-ти август имаме двоен празник- Васко тогава навършва една година от престоя си във форума! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 607543 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 358796 flower Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 138349 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 138349

Искам да поздравя с този много забавен клип с котета,големият любител на котки във форума-Надето!Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 84201

http://www.vbox7.com/play:73a5e589
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 19:15

О, много благодаря за поздрава, Свилена Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 939362 ! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Страшно се забавлявах! Наистина в клипа котките са много смешни! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 838201 Но показват и грация, и характер! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Да, и аз се сетих за едногодишния юбилей на Васко в петък! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608 Колеги Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 805287 , давайте идеи как да почетем Първия Баща-Основател на Томасите! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 311608

Еви Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 , много се радвам да те видя отново във форума! cheers sunny
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitimeВто 10 Авг 2010, 20:25

Здравейтее!
Еви Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 696782 , добре дошъл отново!
Свилена Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 939362 , много се посмях на клипа Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 680936
Варненци, утре как ще оцелеем в тази жега Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 902882
Гледахте ли Teen Choice Awards? Не бях доволен от повечето спечелили :/
Какво правихте днес : )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 38 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 38 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: