39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
+11
Ton4o
Dageron321
Blu€ Magic
TiaCahill97f
Grizzly
nikol4o
tania
Lucifer's Fall™
Badugly
Arya Dröttningu
wolf 351
15 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АвторСъобщение
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 10:37

Добро утро.
Мите, честит нов профил.
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 10:42

Добро утро!Благодаря ви.Честити нови профили на всички.wolf 351 добре си се справил със съединяването на песните.Много е хубаво.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 10:48

Здравейте! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608
Иха..всички сме чисто нови! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 84201


Мите,честит нов профил!Прекрасни лисици! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608
Наде,много мил профил!
Любо,честит профил и на теб!

Много благодаря за поздравите на всички! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 471696

Васе,впечатлена съм!Страхотно произведение на изкуството си създал! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 925572 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 138349
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 11:24

Добро утро! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608 Знам, че е ден, но станах преди малко!!! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201
Ужас, от горещините не можех да спя, а тези две нощи ме приспива дъждът! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608

Тони, благодаря ти за съвета! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608 Аз реших да си репликирам три карти с пъзели. Така и ще се позабавлявам повече! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608

Мите, Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 925572 за профила ти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608

Таниа, картинката в "Искам да споделя" е на Кълън, нали? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608

Дани Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362 , не си спомнях, че и истинските вампири блестят. Embarassed Сега разбирам негодуванието ти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608 Ти харесваш класическия образ! Не знам, вероятно и аз бих се чувствала объркана, ако някой автор започне да описва елфите по "нов" начин! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201
А Стефани, доколкото знам, е мормон и домакиня - майка на три деца. Едва ли при това положение е много "навътре" с митологичната литература!


Последната промяна е направена от Badugly на Вто 27 Юли 2010, 11:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 11:31

Да.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 11:32

Картинката в Искам да Споделя е супер!
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 12:35

Уф, в такъв случай и аз да побързам да си сменя профила. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201

Наде, когато си писател и пишеш книга, си поел някаква отговорност. Дали ще пишеш за вампири, елфи и така нататък, трябва да знаеш нещо за тях. Не е задължително да е навътре в митологията, за да прочете някоя и друга статия - просто за да знае за какво пише.
Странно е, да, защото и ти няма да се почувстваш добре, ако някой те сюрпризира, че Волдемор свети в тъмното. xD Не е съвсем същото, но е подобно. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 84201

Пък аз сега се връщам след малка порция приключение - първо обърках улицата за НПМГ, да кажем, че като за начало е нормално. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 33374 Лутах се малко, но все се оправих до Семинарията. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201
След това един дядо в трамвая откърти една седалка. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 142408
После метрото, с което се връщах, спря в средата на тунела - преди Опълченска. Не обявиха да е имало авария, защото аз си пътувах с него чак до Люлин, но след като ''заседна'', половината пътници от вагона слязоха. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 33374
Пък още като бях в училището, имаше две госпожи, и като ги питах къде да ходя, за да си предам отпусното, те ме гледаха лайк ''Моля?! Shocked ''. После отново попитах, те пак ми отговориха същото и ме пратиха в дъното на коридора, там вече видях жената, с която си работиме вече няколко дни xD и се оправихме.
Абе не беше от най-скучните пътувания. Laughing
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 13:48

Здравейте!
Леле, Дани Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362 , добра арзходка си си направил.. Обичам мини-приключенията Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201
Снимките ти са доста добри! Някои си ги отделих в папка Wallpapers xD Прочетох и творението ти1 Добре ти се е получило Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 84201 Заинтригува ме!
Честито на всички с нови профили! И аз да ен остана по-назад....
Митко Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 696782 , невероятно е оригамито! Супер е!
Ваде Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 607543 , Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Lol Не бих могъл да направя нещо такова!
Йеее! Браво Свилена Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362 ! Честито второ място!
А, Варненци - обсъдихте ли предложението на Свилена? Ще ходим ли на кино Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 369291
Съжалявам, ако съм пропуснал някого... Ама много сте писали снощи! Човек да остане един път без интернет и Флууда е препълнен! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 680936
Сега изхвърча! Ще поуча, а после ще ходя на Генезис!
Приятен следобед : )
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 14:17

Защо на сайта www.the39clues.com пише, че до книга 9 остават 399 дни
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 14:24

Марти, Наде, Свилена, Любо, Митко, Стефи, Таня, Ники,честити обновления по профилите! Много сте яки. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 512973 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 546971 Съжалявам, ако съм изпуснал някого. Embarassed
Свиленаа, честито второ място! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 925572 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 999787
Ахаха, Дани, яко пътуване. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 46872 Сега отивам да чета пародията ти с вампирите, чувам, че си я пуснал. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 576245 А сравнението ти с блестящия Волдемор ме уби. xD
Ники, да споделиш после впечатления от "Генезис", защото и на мен ми се стори интересно. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 857938
Стефи, при мен си изписва нормално...34 дена.
Васе, сега слушам микса! Страхотно се е получило! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 938570


Последната промяна е направена от Half-Blood Prince на Вто 27 Юли 2010, 14:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 14:35

Здравейте! Честити обновления на всички! Свилена, честито второ място (макар, че трябваше да бъде 1во)!

Сега и аз ще почвам да си обновявам профила.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 14:57

Тия, честито обновление! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608

Едит: ЗДРАВЕЙ, ЕВИ! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 696782 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 696782 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 696782 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 999787


Последната промяна е направена от dsims на Вто 27 Юли 2010, 15:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:03

Митко, профилът ти е страхотен, но трябва да намалиш малко аватара.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:04

Ще се опитам, но не обещавам, защото картинката не е моя и е анимирана, а това води до ограничения. Ще се пробвам да я преправя, смаля и анимирам отново, но...
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:21

Ооо, Тия, честито обновление! Як профил! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 512973
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:22

Свилена, честито 2-ро място!

Тиа, честит нов профил. Митко, и на теб!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:25

dsims написа:
Ще се опитам, но не обещавам, защото картинката не е моя и е анимирана, а това води до ограничения. Ще се пробвам да я преправя, смаля и анимирам отново, но...

https://2img.net/h/oi25.tinypic.com/spxfue.gif
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:28

Честито обновление Тиа Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362 !
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:31

Всеки брояч който отворя ми показва някакви апсурдни дати че остават 200 или 300 дни пък то може да остават 4!
Дано като се прибера у нас да не ми е така!
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 15:53

Дани, ти с какво ходи до НПМГ? Ще взема да ти направя едно упътващо видео. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201

Веднъж докато пътувах към Люлин с трамвая през Тунела, трамвая се сблъска с една от машините, които оправят лампите и предната част на трамвая, където беше водача, се смачка. Ние излязохме от трамвая и тръгнахме към другия край на тунела в тоя задушен въздух. Представи си всички пътници тръгнали по върволица, беше ужасно. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201 И накрая дори не споменаха за това по новините. От СКГТ набързо разчистиха и това беше. Единственото, което остана бяха стъклата разпилени навсякъде.
А на всичко отгоре машината беше на СКГТ! Как може да не съобщят, че се извършва нещо там? Можеше ватмана да умре, само защото на някой му е скимнало, че го мързи да съобщи...
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 16:06

Така...доста неща са се случили докато ме е нямало... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 680936
И доста от тях са забавни! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 84201

Първо да честитя на Тия Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362 и Ники Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 607543 за обновените и готини профили! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 358796
И да благодаря на всички,че ми честитиха наградата! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608

Дани Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362 ,това се казва забавно пътуване!За съжаление скоро съм нямала такава случка... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 680936


Мите,това което разказваш е много кофти преживяване... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 748458

Ники,утре и аз ще ходя на "Генезис",въпреки,че не изгарях от желание. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201

Преди малко се върнах от фризьор и вече имам бретон,с който не съм свикнала да се гледам и ми е много смешно като се погледна. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 838201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 680936
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 16:09

Мерси Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 471696 . Идеята ми беше друга, докато правих картинките, но и тези станаха добре, като за начинаеща, която работи с Фотошоп и Адоб Флаш, съм доволна.

Това с трамвая направо ме изуми!
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 16:29

Здравейте.Свилена, честита награда.Заслужи си я. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 138349 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 939362
Мен са ме избрали от жребия за гласуването и аз съм спечелил. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 938570
Емии, аз съм съгласен за "Чиракът".Кажете ден без четвъртък.
Честит нов профил, Ники и Тия.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 16:45

Васко, тъкмо щях да пиша, че си спечелил, но ти вече сам си се похвали. Поздравления! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 138349
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 16:47

Мерси, Тони.Някой друг да е спечелил?
Аз си поръчах 7 и 8 книга от магазина където си ги поръча Ники.Казаха ми че утре ще ми звъннат и ще ми кажат кои ги има и колко е цената.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 19 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: