39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)

Go down 
+11
Ton4o
Dageron321
Blu€ Magic
TiaCahill97f
Grizzly
nikol4o
tania
Lucifer's Fall™
Badugly
Arya Dröttningu
wolf 351
15 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АвторСъобщение
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 17:34

Защо не направим нещо като във форума за Пърси. Фон отстрани, по-свеж цвят на останалото, иконките да ги сменим с нещо простичко и да добавим няколко емотиконки.

Дори, за да не придаваме цвета на някой клан, нито да се откъсваме напълно към основата ни, просто да използваме временно по-светло сиво.

ЕДИТ: Ники, здравей! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 407102 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 999787

Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 18:02

Хеееей! Томас защо е последен ><
Здравей, Ники : )
И аз нямах търпение за ключовете за това вчера репликирах карти за 4 ключа! За жалост репликаторите ми не ми стигат за повече от още един ключ....
Емотиконите много ми харесват Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_sunny
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 18:08

Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 , супер е предложението ти за "летния" форум! Координирай и давайте! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608
Пак ще кажа, ако мога с нещо да помогна, съм на линия тези дни...
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 18:10

Ники здрасти Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 939362 !!! Very Happy
Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 много хубави емотикони!И идеята за фона на пърси ми харесва.

Какво смятате за новия ми профил? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 358796



Последната промяна е направена от Martinch на Пон 26 Юли 2010, 10:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 18:14

Марти, новият ти профил е стилен и страховит! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 925572

Хора, излизам от форума. Не само, че ми ги няма иконките на темите и това ме затруднява с новите мнения, ами ми се губят букви... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 748458 Ще дам почивка на компа! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 18:25

Защо само букви ми искарва ? Без картинки ?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 19:05

Свилена пак се вманиачи. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 546971 И на мен филмът ми изглежда интересен, така че сигурно тези дни ще ходя да го гледам.
Защо казвате, че в Хеликон книгите са скъпи? 22 лв. са все пак, с 3 лв. повече от нашите. И аз оттам си бях набелязъл да си поръчвам. Ако не друго, то поне десетата книга ще си я взема на английски, за да ми е по-интересно да си я чета, защото като се знам няма да издържа и ще разбера какво се случва.
Между другото, мислех си, защо Егмонт не пуснат някаква по-малка бройка от книгите, но с карти...Знам ли, звучи тъпо, признавам, но пък предполагам, че повечето тук, а и сигурно и други искаме да имаме всички там екстри и други работи. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 546971
За геокешинга и аз разбрах от БТВ и се поинтересувах, но така и не се включих.
Тони, Ю-Ги-О картите от Амазон ли ги поръча и ако да за доставка и тем подобни работи колко плати?
Ники, каква е тази играчка с 10 батерии...О.о Laughing А ти между другото откъде си поръча книжката?
Тия, доста добре си си прекарала. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 512973 Яко е било. Иии, честити канарчета! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 925572
Свилена, честити подаръци! Дай да видим гривната. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 546971
Вземете качете иконките някъде другаде. Предполагам, че след това ще се оправи.
Здравейте, здравейте. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 71246 И аз мисля да помогна с нещо около лятната визия. Имам някаква идея, дето я пазех за празника на Джанъс... Ама така пък няма да сме чак толкова оригинални. Ще видя какво да измисля, да не стоя без работа.
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 19:11

Здрасти!

Любо, и на мен ми зареждат по-бавно картинките днес.

Последния месец се занимавах повече с Пърси и позанемарих влизането си тук. Дано не сте се обидили.
Видях мненията на Надето и Митко. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 Ще е супер, ако и тук освежим форума. Тези дни имам време и желание, така че още довечера ще говоря с Тони. Ние бяхме три дни на вилата до днес. Изкарахме си супер и обещавам до утре да кача снимките, които направих там.

Не съм ви честитил за продължаването на поредицата в България - е, ами доживяхме. cheers Жалко обаче, че засега няма да можем да съберем всички ключове...

Та така. Аз мога да кача емотиконките от предишната страница още сега, сигурен съм, че Тони няма да има против. Обаче май ще трябва да махна зимните, защото ако не се лъжа форумът можеше да поема само 150 емотиконки.
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 19:33

На линия съм! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201

Здравейте,Ники,Дани!
Липсвахте ми приятели Джанъс Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 939362 !
Което ме подсеща,че имаме малко работа за вършене.... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201

Марти,профилът ти ми харесва!Крилато огнен! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608

Наде,Мите Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 добри идеи!
Сега остава Дани и Тони да се съгласуват...
Аз мога ли да помогна с нещо?
А картинката с костенурчетата ще оставя без коментар,въпреки,че ми се струва,че сте объркали цвета на първото коснетурче с няколко нюанса....
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 680936

Ники,мисля,че се вписвам отлично в ролята на манияк на измислени светове! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 19:42

Свилена, всички можете да помогнете - с идеи. Ходете в темата на Митко и там споделете предпочитанията си. След няколко дни ще ги разгледаме, ще ги обсъдим и ще се захванем за работа. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 19:51

Да бе, Свилена, и аз това забелязах, че май са объркали цветовете. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 680936
Дани, аз пък се обидих. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 512973 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 546971 Шегувам се, не съм... засега Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 576245
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:39

Продължавам да съм без иконки, но поне текстът сега е четлив! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201

Дани Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 939362 , привет! Не съм се обидила от отсъствието ти. Човек има право на предпочитания. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Иначе - както казва едно познато момче: "Не ревнувам, но не ми става хубаво!" Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201

Ники Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 939362 , ти май си изчел всичко, което сме писали по време на отсъствието ти! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Браво! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 138349 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 939362

А за нюансите на костенурчетата ... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201 Знаете, че Митко е с ръка и око на художник! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 138349 Не може да сбърка! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 736479 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:44

Здравейте.Аз се върнах от почивката.И сега почвам да чета флууд. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201
А може ли някой да ми каже темите в които сте си писали, че на мен отново ми изчезнаха? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 369291
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:48

Васе Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 607543 , привет! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608

От началната страница на форума долу вдясно можеш да кликнеш на "Todays active topics". Горе-долу там, където писахме днес, сме писали и през изминалите дни. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:51

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 680936 Я виж Надето колко е напред вече.
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 22:37

Мерси Наде.
Таа, почвам.
Тиа, страшно си си прекарала и честити канарчета. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608
Свилена, честити награди.Да си ги носиш със здраве. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608
Наде, в анкетата на Егмонт и аз се включих.Не ми трябва много много абонамент, но да се пробвам. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201
Мите, къде мога да видя къде са съкровищата във Варна?
Ааа, май забравих нещо, но мързелът ме обзе и ме домързя да мисля.Ще ме извините ако съм забравил някого. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 680936 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 369291
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 22:47

Използвай тази карта: http://www.geocaching.com/map/default.aspx
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 09:07

Добро утро.Как сте? Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 09:50

Ами аз съм добре във Велинград вали проливен дъжд и ние сме затворени в хотела.Имаме вътрешен басейн ама той е доста студен и смятаме да лежим в леглата и да гледаме ТВ.

Ники,Васко,Свилена как е във Варна?
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 10:12

Марти, тук не вали, но не пече толкова много.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 10:18

Добро утро! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608

Като сме тръгнали с бюлетина за времето... Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 838201

В София валя, сега времето е хладно и духа доста силен вятър, плътна облачност.

Много се радвам, че ще имаме лятна визия на форума! cheers Благодаря на модераторите и админите! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 22131
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 10:23

Добро утро Наде Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 !

Наистина е хубаво че ще имаме лятна визия но освен на модераторите и админите трябва да благодарим и на Митко Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 !
Очаквай ЛС от мен скоро да обсъдим нещо. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201



Последната промяна е направена от Martinch на Пон 26 Юли 2010, 14:35; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 10:26

Марти Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 417447 , Митко Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 е модератор. Не съм го забравила или пренебрегнала. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Та нали ми е и колега Екат при това!!! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782

Иначе, братовчеде Лусиан, тръпна в нетърпение за ЛС-то. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Но се надявам, че ще обсъждаме, а няма да осъждаме някого. Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608


Последната промяна е направена от Badugly на Пон 26 Юли 2010, 11:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 11:09

ФЛУУУУУУД! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 209175 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 209175 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 209175 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 209175 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 209175
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 His_First_Mouse_by_Skia
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 11:21

Колко е приятно да видя трима колеги Екат!!! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 696782

И Бащата-Основател на Томасите, който явно напредва в търсенето на ключове! Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 84201 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 311608 Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 607543
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)   Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд) - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как до седмата книга ще издържим, краят на август изглежда недостижим (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 16 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: