39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)

Go down 
+13
Lucifer's Fall™
TiaCahill97f
wolf 351
Avery
nikol4o
dsims
Arya Dröttningu
tania
Ton4o
Martinch
Evelincho
Grizzly
Salem Saberhagen
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторСъобщение
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:34

Здравейте!При мен нещата минаха добре.Теста беше лесен , ама само последният въпрос-отговор на литературен въпрос си го поукрасих малко.Преразказът ми беше проблема.Запомних съдържанието , ама не запомних имената на 2ма от героите, ни в крайна сметка каквото такова.
между другото много интересна информация си намерил Дагерон НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 696782.


Последната промяна е направена от tania на Чет 27 Май 2010, 18:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:36

Дагерон, наистина интересно. Мисля, че си прав.
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:37

Наистина, Свилена.Аз вчера се пробвах малко.Намерих една малка стена под наклон и с един мой приятел почнахме да я катерим.После се качвахме на един трансформатор.Паркура ме влече от всякъдеее.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:54

Дагерон,мисля,че освен,че си прав,а и си отличен търсач на информация! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 84201

Васе,трябва да те попитам къде е тази стена и аз да се пробвам...ще се измъкна тайно от вкъщи и ще се пробвам някъде...проблемът е,че на хубавите места за тази цел има много хора... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 851948
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:57

Във Владиславово има едно място наречено "Гъбата" има да го изкачваш 20 минути.След това от там ще видиш нещо като малка къщичка с 2 малки комина.Трябва да слезеш и там има една ограда.На едно място има дупка влизаш и нямаш проблем.Няма абсолютно никой.
Отлично откритие, Дагерон. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 925572
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 19:06

Мерси,Васе! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608
В някой от по-свободните си дни ще отида там. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 84201

Днес го карам много отпускарски,а пък за утре имам да уча страшно много. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201
Време е да ви кажа чао и приятен остатък на деня!

Варна е истинска Персия...само Дастан и Тамина ни липсват...толкова е горещо... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 680936

Много се извинявам,защото заради моя аватар цялата страница се разтяга...как мога да го оправя и да го смаля?
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 19:08

Няма нищо, Свилена.Това е вярно.Но ни липсва и пясъка.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 19:09

Как...имаме плаж...малко вятър и ще го довее и по улиците... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 680936
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 19:17

Ако чакате вятъра ... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 369291 доста ще чакате, по добре с по една кофичка пълниш и изсипваш , нали знаеш капка по капка вир става, може да ви отнеме година - три ама накрая ще заприлича на Персия НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 19:37

Добра логика Дагерон.*върти глава като Ники пънчев* НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 19:52

Емотиконката ли НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 , искаш да сложа една друга ама я няма тука във форума
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:09

Е, седмокласници, справихте ли се?
Според мен теста е лесен в сравнение от минали години...
Но се гответе за математиката - всяка година става все по труден!
Утре би трябвало да имате нещо по английски, така ли? Пак ще ви стискам палци!
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:31

Мерси и аз стискам палци на другите седмокласници!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:39

Здравейте, хора! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 Какво правите?

Аз след многото задачи реших да се поразходя с приятели. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Хора, ама вие много сте репликирали! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 На мен ми се е случвало по една карта само, а вие направо цели ключове! Не знам, така според мен се разваля удоволствието да събираш картите! За това аз ще чакам! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201
Тонии, страхотен си! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 925572 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 999787 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 938570 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 Най-сетне някаква смислена информация да получим! Дано наистина скоро разберем приблизителна дата! И хубавото е, че наистина ще видим книгите! Дори да излизат до 2011, няма значение! Важното е да излязат всички! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Свилена, ние имахме в осми клас изпит по английски език. В езиковите гимназии след като си изкарал осми клас подготвителен с интензивно изучаване на чуждия език (т.е 20 часа седмично) държиш изпит, ама то не е нищо особено, и нищо не ти зависи от него, освен ако не изкараш 2ка, тогава може и да преповтаряш. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Стефи, честито за телефона и за рага ти в сайта - ти си първият търсач от форума с 6ти ранг! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 cheers НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 417447 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 925572 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Поздравления за изпита седмокласници! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 138349 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:44

Какво направи 2011 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 , аз дотогава ще откача.Ама те само за 7 книга ли са казали че до седмица, две или три ще дадът информация ами за 8, дали няма да ги пуснат заедно Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:51

Е какво? Не е ли по-добре късно отколкото никога? Макар и да ми се иска, не вярвам Егмонт да пусне и осма книга, въпреки че ако всичко с нея си е вървяло по график би трябвало тя вече да е готова! Независимо от забавянето на седма! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:54

Мне, питах специално - няма да ги пуснат заедно...
Нали вече ви го казах?! Ще бутат графика напред...
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:59

Много гадно, а да са споменали нещо че вече книга 8 е готова
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:01

Dageron321 написа:
Много гадно, а да са споменали нещо че вече книга 8 е готова

Питах ги до къде са стигнали с превода, казаха ми, че не знаят. Сетих се и да питам дали книгата се печата, но май не го направих. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 Но не мисля, че има особено значение - така или иначе знаем, че ще излезе след седмата. Вероятно след като излезе "Змийско гнездо" нещата ще се задвижват малко по-бързо, докато не влезем в график, което всъщност не знам дали ще стане навреме.
Имайте предвид, че от "Вероятно..." натам са моите собствени разсъждения. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:02

Аа, съжалявам, Тони, нещо не съм доразбрал! Embarassed НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 369291

Ники, видя ли, че преди няколко дни са снимали епилога на седма книга на гара Кингс Крос ? Sad Значи снимките почти са свършили! Даже видях снимки на състарени Джини и Хари! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:04

Mr. Freebird написа:
Аа, съжалявам, Тони, нещо не съм доразбрал! Embarassed НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 369291

Ники, видя ли, че преди няколко дни са снимали епилога на седма книга на гара Кингс Крос ? Sad Значи снимките почти са свършили! Даже видях снимки на състарени Джини и Хари! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Някъде бях чел, че те си снимат хаотично сцените. Даже по едно време снимали такива от втория филм, въпреки че тези от първия все още не са завършени. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 Но не знам, може и да са накрая на снимките, щом вече снимат съвсем краен момент...
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:06

Да, точно това е - потвърдили са, че последната сцена , която ще снимат е именно епилогът! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:14

Mr. Freebird написа:
Здравейте, хора! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 Какво правите?

Аз след многото задачи реших да се поразходя с приятели. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Хора, ама вие много сте репликирали! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201 На мен ми се е случвало по една карта само, а вие направо цели ключове! Не знам, така според мен се разваля удоволствието да събираш картите! За това аз ще чакам! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 838201
Тонии, страхотен си! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 925572 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 999787 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 938570 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 Най-сетне някаква смислена информация да получим! Дано наистина скоро разберем приблизителна дата! И хубавото е, че наистина ще видим книгите! Дори да излизат до 2011, няма значение! Важното е да излязат всички! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Свилена, ние имахме в осми клас изпит по английски език. В езиковите гимназии след като си изкарал осми клас подготвителен с интензивно изучаване на чуждия език (т.е 20 часа седмично) държиш изпит, ама то не е нищо особено, и нищо не ти зависи от него, освен ако не изкараш 2ка, тогава може и да преповтаряш. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Стефи, честито за телефона и за рага ти в сайта - ти си първият търсач от форума с 6ти ранг! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608 cheers НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 417447 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 925572 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608

Поздравления за изпита седмокласници! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 138349 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 311608
благодаря!
Честно казано не съм видял ранга!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:15

Прати снимки!!! Ще видя дали в Мъгълнет има нещо! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 857938
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 21:18

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 4 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: