39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)

Go down 
+13
Lucifer's Fall™
TiaCahill97f
wolf 351
Avery
nikol4o
dsims
Arya Dröttningu
tania
Ton4o
Martinch
Evelincho
Grizzly
Salem Saberhagen
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 14:51

Аз туко що репликирах 2 карти и се с сдобих с 2 ключа и останах на 29 репликатора! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 358796 Сега и ако печеля репликатори на арената...
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 14:55

Еее, Марти това е доста добра идея, ама май тези, които правят сайта не са се сетили! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 369291 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 15:13

Аз имах 30, ама използвах 9 за да си запълна колекцията, другите 21 ще ги паза !
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 15:26

Любчо, в общия профил използвах доста репликатори и сега имаме 8 нови ключа! Общо станаха 25 ключа, от възможни за общия 29, защото няма как да имаме ключовете от книгите! И ако си намерим 2 репликатора още ще имаме и ключ 25 на Джанъс! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608 Виж им клипчетата! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 15:31

На мен ми трябват точно 10 ключа за да имам общо 39 , аз си отключих едно комбо от пакет 4 и затова са 29 в момента
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:10

Какъв е смисълът да репликирате? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 851948
Стефи, честито за АйПода. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:17

Half-Blood Prince написа:
Какъв е смисълът да репликирате? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 851948
Стефи, честито за АйПода. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
благодаря ти!!!
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:19

Half-Blood Prince написа:
Какъв е смисълът да репликирате? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 851948
Стефи, честито за АйПода. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Получаме повече ключове от комбо НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201 , тва си е мое мнение, никой не ви задължава да репликирате карти НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201

А пък и нали репликаторите са за това НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:26

Това беше един вид реторичен въпрос, ясно ми е защо ги използвате, ама не намирам голям смисъл, нали така или иначе ще ги съберете и без репликатори...

Едит: Дани, какво стана днеска, бе?


Последната промяна е направена от Half-Blood Prince на Чет 27 Май 2010, 16:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:30

Half-Blood Prince написа:
Какъв е смисълът да репликирате? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 851948

Ами например моите родители не ми дават да си купувам пакети с карти и с репликиране мога да ви настигна с ключовете... Сега репликирах 4 карти от старите пакети и само ще се надявам, когато вече сте събрали 39те ключа да са ви останали карти от 3ти и 4ти и да ми ги подарите....
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:50

Здравейте,хора! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Стефи,честито за айпода! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Относно историята с обезценяването на репликаторите...много яко. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201
Само дето трябва да ме почакат,защото трябва да ми минат изпитите и конролните за да се заема. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Иии честито на всички,които са се сдобили с нови ключове! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Ама из исках да ви питам-имате ли изпити по специалността си.Например по немски в края на всяка година и дали оценката от изпита ви я оставят за крайна?

Дани,Таня,как мина изпита?


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Чет 27 Май 2010, 17:03; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:59

Здравейте всички!
Бях на Панаира на книгата в НДК и успях да заваря там Веско и Надя.
Мисля, че вече ен е нужно да им пишем писмо.

Свилена, аз имам изпит по немски накрая на годината, но той ще преставлява само текуща оценка. Нищо особено - все едно е класно. Дори не знам защо го наричат изпит. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 680936 Защо питаш?

П.П. Хора, вие луди ли сте?! Каква крайна оценка - не може целият ви труд, положен през срока, да се измери само в един изпит! И оценките от другите контролни не се зачитат, така ли? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201


Последната промяна е направена от Ton4o на Чет 27 Май 2010, 17:01; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:59

Arya Dröttningu написа:
Здравейте,хора! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
,как
Стефи,честито за айпода! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Относно историята с обезценяването на репликаторите...много яко. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201
Само дето трябва да ме почакат,защото трябва да ми минат изпитите и конролните за да се заема. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Иии честито на всички,които са се сдобили с нови ключове! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608

Ама из исках да ви питам-имате ли изпити по специалността си.Например по немски в края на всяка година и дали оценката от изпита ви я оставят за крайна?

Дани,Танякак мина изпита?

Еми Свилена, аз другия месец имам устен и писмен изпит по Френски Език Shocked , не съм много сигурен далия оставят за крайна или правят нещо аритметично
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:02

Ами Тони,Дагерон,питах,защото и аз имам два изпита,обаче са си буквално изпити по рисуване и независимо какво са ти писали през годината ти оставят оценката от изпита за крайна.
И исках да попитам вас за справка,дали имате изпити.

Тони,какво стана на базара?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:11

На базара не стана нищо съществено. От Веско разбрах, че и те не знаели със сигурност какво се случва и кога ще успеят да издадат книгата. Причината не била само грешно отпечатано заглавие, така и не разбрах какво е точно. За сайта - нали знаете, че са на една платформа със Скандинавия - изглежда скандинавците са се преместили и нещо с неймсървърите се е объркало и ЕГМОНТ май няма да могат да го оправят или е много сложно. Казаха ми, че в краен случай могат да направят такава секция в техния сайт.
Научих още, че ще изместят графика на издаването на книгите заради забавянето и заради СХОЛАСТИК, които са дръпнали напред своя.

Накрая ми обещаха, че скоро (до няколко седмици) (специално казаха седмица-две, но можело и малко повече) ще излезе информация кога излиза книгата.

Иначе аз си купих две книги, едната на ЕГМОНТ - "100 съвета как да поредим цифровия си дом" и "Древният път на чая". Интересното на втората е, че е написана от истински пътешественик, който е минал през един от най-важните търговски пътища в света. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 358796

Седмокласници, как мина изпита? НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:16

Ох, слава на Тони. Мерси много. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 407102
Честно казано, не ми е кой знае колко за сайта...И все пак, играта с наградите ще продължи ли? Дали знаеш?
А, и това за изместването на графика...Имаш предвид, че оттук нататък книгите ще излизат в по-кратък срок от време ли?

Иначе, и аз чакам да чуя как са минали изпитите за седмокласниците. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 857938
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:22

Нещо не можах да разбера това с графика, тоест по късно ще получим книгите ли???

Браво за информацията, ако не беше ти още щяхме да си чакаме информацията а ти направо от източника, най - после да кажат нещо което си заслужава.

Явно онзи часовник който отброява в чуждестранния сайт книга 6, ще е за книга 7 и както са казали седмица-две то точно се пада до 14 юни според часовника явно книга седем ще е тук тогава, може би няколко дена по късно lol!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:26

Тони,много благодаря за информацията! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 407102 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 925572 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Значи скоро книга 7 ще бъде при нас! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:33

Не сте ме разбрали правилно. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201 Казах, че след няколко седмици ще се появи информация за излизането на седмата книга, но не и самата книга. Колокото до играта с награди - нали все още не се знае кога ще излезе книгата и съответно тепърва трябва да се обновяват графиките с датите на етапите и други накива неща.
А за графика на излизането на книгите - сега като казахте различните възможности се замислих, но, доколкото аз разбрах, графикът ще се измести напред. Примерно ако седмата книга излезе юни, осмата ще си излезе два месеца по-късно и така, както винаги е било досега по график. Това е само мое предположение, но най-вероятно десетата книга няма да излезе едновременно тук и в САЩ. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 748458
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:50

Искам да споделя нещо с вас.Репликирах си една карта от Пакет 4 - Cahill DNA

Spoiler:

Картата ме заинтригува, понеже мисля че мадригалите притежават всички качества на другите четери клана.Спомнети си какви качества имаха Ейми и Дан по малко от всеки клан НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 358796 .Ето и текста от самата карта

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Avery

Avery


Мнения : 31
Регистриран на : 05.03.2010
Години : 27
Местоположение : София
Агент : VIP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:55

Здравейте хораа!!
Тони,браво,че си говорил с Веско и Таня ии мерси за инфото.
Изпита беше написан като за идиоти. Имам само 1 грешчицаа.. [[sun]] Иии май ще имам над 60т.
Другите,как мина изпита?
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:07

Тестът е бил меко казано елементарен, преразказа също. Дано всички сте изкарали с отличен! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:12

Здравейте.Как минаха изпитите 7-мо класници?
Днес гледах "Принца .." и се видях със Свилена имахме 1 място разлика.
Свилена, съжалявам че не поговирхме но приятелят ми ми мрънкаше да ходим на игрите.Много исках да поговорим.НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 231185
За репликаторите - супееер. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 938570
Тони, да си жив и здрав.Страхотен си, честно ти казвам. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:27

Няма нищо,Васе! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 84201
Ама какво съвпадение беше... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 838201
А относно паркура-аз отдавна си падам по екстремните неща,но за жалост не ми позволяват да практикувам нищо от този сорт... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 680936 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 748458
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 18:31

Имам нещо интересно за вас, но информацията от части има извадки от пакет 4 и книга девет затова слагам всичко в Spoiler, а ако желаете можете да го видите.Ако го прочетете моля споделете какво мислите




Spoiler:


Последната промяна е направена от Dageron321 на Чет 27 Май 2010, 18:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: