39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)

Go down 
+13
Lucifer's Fall™
TiaCahill97f
wolf 351
Avery
nikol4o
dsims
Arya Dröttningu
tania
Ton4o
Martinch
Evelincho
Grizzly
Salem Saberhagen
17 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 12:28

Здравейте и чао! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608
Тръгвам за училище и пожелавам на всички много успешен и весел ден! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608

А за любителите на Пърси Джаксън имам една добра новина,ако не сте я видяли още:
http://egmontbulgaria.com/article_info.php?articles_id=99

Смятам да участвам.
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 13:07

Здравейте и до 15 чао.

Париж,аз идваааааамм! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 33374 юхуууууууууууууууууууууууууууууууу! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 358796
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 14:08

В Париж ли отваш??? Честито!!! Страхотно е, освен да рзгледаш забележителнностите и местата споменати в 39 ключа не забравяй да си починеш в някоя градина или парк. В Париж и Лондон има една атмосфера, която те кара да се чувстваш по-спокоен, а не като в София да се чудиш как да излезеш от задръстването.


Иначе как се справихте по География. Аз имам 4 грешки- пак се разминах с шестицата НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 16:13

Здравейте!Благодаря за поздравленията.Честито Martinch , че ще ходиш в Париж.Дано си прекараш страхотно.Да ви се оплача: госпожата ми по български , която ми е и класна, дава толкова гадни домашни , че и сестра ми не може да отговори на нейните въпроси(сестра ми е на 22г.).На всичкото отгоре е ядосана на класа и като нищо може да ми пише 5 вместо 6, пък ако не е тя ,по физика сигурно ще ми пише 5.Май и тази година ще ми се провалят мечтите за отличен успех,но още нищо не се знае.Ще се опитам да съм оптимист.Как е при вас?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 16:57

Тиа, как бе? До двадесет точки включително си е шестица...Аз поне така знам. Виж, ако даскалите си имат други схеми, става проблем. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810 Нашите обаче и като текущи няма да ги пишат, понеже вече ни оформиха и ни събраха бележниците...А и госпожата по история и география казва, че тя няма да взима предвид тези оценки, защото те не са отражение на работата на ученика през годината. Тя ни е и класна, пък аз взех, че най-зле се справих по нейните предмети...Шест грешки и по история, и по география, ама какво да се прави... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810 Утре имам английски и освен ако не сбъркам от невнимание ще имам 131/150 т. от всички матури взети заедно. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936

Едит: Таня, не се притеснявай, а и не се предавай. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 925572
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 17:58

Е, Ники НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 939362 , вашата класна все пак се оказва готина, защото е точно така - едно класно, външно или каквато и да е друга еднократна "изява" не може да даде представа за цялостната работа през годината!!! А в същност в живота е много важно да прояваваш търпение, упорство и постоянство, а не да назубриш нещо за кратко и край!!!

Тиа НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 939362 , Таня НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 417447 , стискам ви палци! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608 Много е гадно да висиш на кантар и да си зависим от нечие субективно мнение или настроение!!! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 748458

Марти НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 417447 , честито за хубавата почивка!!! Надявам се да харесаш града! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 417447 И да не забравиш да посетиш собствения си бастион! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 84201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936

Свилена НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 939362 , задължително трябва да участваш в конкурса на Егмонт за Пърси! Може и да се реша и аз - ей така - просто за удоволствието, иначе не мога да ти бъда конкурент! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 407102

Аз досега си направих малка ваканция - бях на басейн, на Макдоналдс и си лежахме с приятелите на тревата в парка, за да си четем новите книжки! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 Рай!!! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 Аз се забавлявам с "Фен Шуй Шик"! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:06

Свилена, определено трябва да участваш! Това е възможност за пореден път да покажеш таланта си, а ит определено имаш такъв! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 925572 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 939362
Чудя се дали и аз да участвам, но определено няма да е с рисунка, защото хич не ме бива.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:12

Тони НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 696782 , ти пишеш много добре!!! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 925572 Участвай! НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608

На мен пък ми се рисува... ще видим! Имам и време, май ще се реша. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:19

Здравейте.
Марти, приятна почивка. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 417447 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608
Ники, Тиа с изпитите почти приключихме.Няма нужда да се притесняваме за оценките, защото някой може да се притесни и да има по - слаба оценка.А някой който има слаби оценки, да препише и да изкара по - висока. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 939362
Госпожата по изобразително ме мрази.Остави ми 4 за годината.А каза, че на последната рисунка ако е с бои ще пише най - малко 5.Моята беше с бои и ми писа 4. Mad
Ха, мене в нито една област ме няма май.Ще видя.Надявам се да измисля нещо за конкурса.
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:30

Half-Blood Prince написа:
Тиа, как бе? До двадесет точки включително си е шестица...Аз поне така знам. Виж, ако даскалите си имат други схеми, става проблем. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810 Нашите обаче и като текущи няма да ги пишат, понеже вече ни оформиха и ни събраха бележниците...А и госпожата по история и география казва, че тя няма да взима предвид тези оценки, защото те не са отражение на работата на ученика през годината. Тя ни е и класна, пък аз взех, че най-зле се справих по нейните предмети...Шест грешки и по история, и по география, ама какво да се прави... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810 Утре имам английски и освен ако не сбъркам от невнимание ще имам 131/150 т. от всички матури взети заедно. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936

Едит: Таня, не се притеснявай, а и не се предавай. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 925572


Аз мисля, че до 3 гршки е 6. Защото по БЕЛ едно момче от нашия клас има 4 грешки и госпожата му каза-5. Ама толкова и слушам в час. Днеска цял час си драсках по тетрадката. Абе нали знаеш....22...19....близо са НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201
Аз по история имам 5 за срока, а за годината съм м/у 5 и 6 и утре ще ме изпитват.
Само по ЧП остава проблем, защото съм м/у 5 и 6 (отново- спорна личност съм НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 ) и с тая оценка от "матурата" ще стана за 5. И тя ще ми остави 5 за годината. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810 Доста е злобна. Но може и да ме изпита.... ама не искам да разказвам някои определени... уроци НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 .
Иначе по География съм за 5.60 ама с тая 5 от външното пак ще остана м/у 5 и 6 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 . Както казах- спорна личност. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 33374
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:38

TiaCahill97f написа:
Но може и да ме изпита.... ама не искам да разказвам някои определени... уроци

Полова система, мм? Laughing
Иначе, Васко, при мен положението си беше същото, ама накрая се разви по малко по-различен начин, който обаче не ме устройва много-много, даже мисля, че бях писал тук. Та, остави ми пет за срока и за годината с уговорката, че ако догодина не хареса работата ми ще си вземе единицата от годишната оценка...Та казвам, че това е по-лошия вариант, защото догодина оценката ще ми е по-нужна, пък като си се знам как рисувам нищо чудно да не удовлетворя очакванията й...Тя не че има очаквания специално към мен, де. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936 Ама като не мога да рисувам!? Всъщност, аз мога, но само като гледам. Получават се доста добри рисунки, ама ако не гледам нещо не ми се получава...
Марти, приятна почивка! Razz
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:44

Half-Blood Prince написа:
TiaCahill97f написа:
Но може и да ме изпита.... ама не искам да разказвам някои определени... уроци

Полова система, мм? Laughing

Ммм? Ти не знаеш кво е в нашия клас!!! Момчетата започват да се хилят. После момичетата. И г-жата започва да крещи......защо сме се хилели....защо...тва е нормално. Аз съм съгласна, но и на мен ми става смешно.
Нека да приключим темата, че сигурно на другите не им се слуша разсъжденията на две 13 годишни хлапета НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 18:48

Пуу, по музика поне 6 имам.Аз само по изобразително имам по - ниска оценка от 6.А по география трябва да ми проверят учебната и контурните.Което ми напомня че трябва да попълвам.
Ники, ужас просто.Не всеки може да бъде певец, художник и какво ли още не.Тези умения не се придобиват.
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 19:11

Васко, добави спортист и съм съгласен с тебе. Laughing
По музика госпожата ми писа шест за срока и за годината, ама като я уговарях, защото по музика се учи дооста трудно, особено с тоя малоумен материал, дето тя ни го предава. Карай, и тя ми каза, че догодина ако не е доволна ще си вземе единицата, че даже с лихва. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 680936 Ужас, догодина ме чака яко бъхтене по музика и изобразително...
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 19:16

Помисли от добрата страна:сега имаш 6 ,а до догодина има още време.Тогава ще му мислиш.
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 19:23

Че догодина тея предмети ще ни развалят успеха. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 748458
А по Домашна техника и икономика, всички имаме 6ци.Ако погледнеш днвника ще видиш, че от 1ви до 24ти номер има най - малко по 3 6ци.Има някои като мен с по 5 6ци. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 358796 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 20:16

Те момчетата от нашия клас се бяха ядосали заради трудовото,тъй като момичетата дето бягат имат 6-ици, а момчетата имат 5-ици.
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 20:31

Поздравления на всички които са изкарали добри оценки, не се сърдете на петиците, защото свяка година става все по трудно НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608

На мен тепърва ми предстоят изпити аз още май месец си направих класните ( те са само три ама... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 ) .Сега на 23 юни ще имам писмен изпит по френски и после в периода от 23 до 30 юни ще ми е устния изпит Shocked

Много завиждам на седмокласниците които завършват на 15 юни и на четвъртокласниците кои са на 31 май и най - вече на първокласниците и предочилищната които са до 24 май НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201

Аз сега ви оставам понеже утре имам тест по БЕЛ и ще трябва да преговоря всички произведения от 340 страничния си учебник, отвреме на време ще ви навестявам НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 21:02

Dageron321 написа:
Поздравления на всички които са изкарали добри оценки, не се сърдете на петиците, защото свяка година става все по трудно НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 311608

На мен тепърва ми предстоят изпити аз още май месец си направих класните ( те са само три ама... НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 ) .Сега на 23 юни ще имам писмен изпит по френски и после в периода от 23 до 30 юни ще ми е устния изпит Shocked

Много завиждам на седмокласниците които завършват на 15 юни и на четвъртокласниците кои са на 31 май и най - вече на първокласниците и предочилищната които са до 24 май НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201

Аз сега ви оставам понеже утре имам тест по БЕЛ и ще трябва да преговоря всички произведения от 340 страничния си учебник, отвреме на време ще ви навестявам НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201
Ти в кое даскало си? Да не би да си в 4-та. Сестра ми е там.
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 21:08

Аз в езиковата гимназия в Стара Загора НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 21:17

Dageron321 написа:
Аз в езиковата гимназия в Стара Загора НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201

Ех... не уцелих града. НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 838201 ама карай. Междудругото аз съм отраснала в Нова Загора. И преди 3 години се преместих във Варна.

В Ромен Ролан ли си? Уцелих ли този път?
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeСря 09 Юни 2010, 22:26

Здравейте, отново.Дагерон, ти кой клас си?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeЧет 10 Юни 2010, 08:19

И аз като Тиа съм доста противоречива личност по отношение на оценките. По БЕЛ съм между 5 и 6, по математика - също. За другите, ако нещо не съм се объркал, съм си за шест, но не знам със сигурност... На 18-и имам изпит, след това на 22-и и, накрая, ако се класирам от изпита на 18-и, минавам на устния на 24-и. И след това - Здравей, ваканция!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeЧет 10 Юни 2010, 12:07

Здравейте, какво правите ? Аз утивам към училище НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 56810
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitimeЧет 10 Юни 2010, 12:49

Здравейте и от мен!Днес предадох парите за свидетелствата и продължавам да събирам по 12 лв. за албумите. Страх ме е да не загубя парите ,тъй като живея доста далеч,но никой не ме е карал да се съгласявам да бъда касиер на класа.Шестокластници как ви ина изпита?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)   НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд) - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЛО - Ненормални, Луди, Откачени...Не всичките (Флууд)
Върнете се в началото 
Страница 22 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Парти флууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: