39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За Нели...

Go down 
+10
Martinch
wolf 351
TiaCahill97f
Arya Dröttningu
Badugly
dsims
Salem Saberhagen
Evelincho
Grizzly
Ton4o
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeНед 11 Апр 2010, 13:28

Е, Ники, ти понеже знаеш в осмата книга не се ли разбират повече неща??? Направо всичките тайни са ги оставили да се разкриват в самия край на поредицата! За Нели... - Page 2 851948 Аз си мислех, че седма и осма ще разкрият всичко за Мадригалите, заедно с пакет 3! За Нели... - Page 2 748458
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeНед 11 Апр 2010, 14:04

Мне, всичко, което се разкрива съм го споделил тука. Но поне в деветата ще се разкрият много повече неща. Всъщност, четох една теория, но не съм сигурен дали беше само тероия или така е обяснено в осмата книга, но когато се съберат всички ключове, този който ги събере ще придобие качествата и на четирите клана и един вид ще стане непобедим. Може би това е причината всеки клан да си има отделни ключове. Но тъй като това няма много общо с Нели, преставам да флуудя тук.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeНед 11 Апр 2010, 23:27

Васко може би много точно се доближва до истината за Нели. Нейното появяване като гувернантка на Дан и Ейми не може да се случайност! Това е планирано и организирано! Определено Нели симпатизира на децата, което по някакъв начин би трябвало да и помага в задачата и - а тя /смятам аз/ е наблюдение, помощ и защита.

А ако не Грейс, то Макинтайър /забравяте го, хора!/ е поддържал връзка с Фиске и Фиске е бил напълно наясно с двата вида завещание на Грейс, както и с хода на болестта и. Помните навярно, че той се появява в къщата на Грейс веднага след смъртта й. Откога е бил там? Не знаем. Но със сигурност е можел да планира "внедряването" на Нели като гувернантка по-рано и ръководенето и по време на надпреварата.


Искам да цитирам един откъс от книга 4, стр. 182. Ейми на Дан: "... Не се доверявах на спомените си. Грейс все пак ни е подготвяла за това, но не от някакво властолюбие. Подготвяла ни е от любов. Знаела е какво ни чака. Знаела е и че не можем да го избегнем. Има си причина да е държала да участваме в тази надпревара за ключовете към загадката. Ние все още не я знаем..."

Еви, с този цитат, мисля, вече е ясно, че не става дума за тест.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Апр 2010, 07:26

Моите теорий:
Нели - Приятелка на Хоуп и Артър
Нели - Хоуп
Мъжът в черно - Фиске Кахил
Мъжът в черно - Артър
Мъжът в черно - Приятел на Хопу и Артър
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Апр 2010, 17:10

За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374
Как може Хоуп да бъде Нели????Имат поне 20-30 години разлика! За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374

Искам обаче да ви попитам?Мислите ли че Беатрис може да има и друга роля в играта.В книга първа тя спомена за ключовете.Тя знаеше за тях!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Апр 2010, 17:24

Започвам и аз като в някои други форуми

ТЕМА: ЗА НЕЛИ

Ако пак предупредя, ще заключа темата за няколко дена, но така и така ми се ще да коментирам мненията ви, ще го направя. Laughing

Абсурд е Нели да е Хоуп. Най-малкото Ейми щеше да я познае или си е направила пластична операция и сега изглежда с двадесет години по-млада!? Освен това, няма как да им е приятелка, тъй като те са починали, когато тя е била на...колко, четири? Ще обсъждам още около другите ти теории Салем, една от тях е правилна, да не кажа две, заради Фиске, който смяташ за мъжа в черно, но засега предпочитам да изчакам. Като излезе седмата книга, ще имаме достатъчно да обсъждаме.

Мисля, че Биатрис няма особено голяма роля. Тя не се интересува, дори не се поколеба. Смятам, че по- голямо значение има ДЕТЕКТИВЪТ на Биатрис. Laughing Даже си мисля, че и другото завещание на Грейс може да крие някаква изненада. Ако някой има да казва нещо по въпроса на Марти, да казва и нека повече не се отклоняваме от темата.

Сега ще се върна към поста на Надето. Нели хубаво може да е внедрена като гувернантка, но никой не би могъл да бъде сигурен, че те ще изберат нея, ако тръгнат на околосветско пътешествие. Да не говорим, че можеше и да им щукне сами да обикалят...Имам предвид, че може би са я наели след началото на надпреварата, знам ли. Истина е, че бързо се съгласи да тръгне с тях, но пък наистина изглеждаше убедително, когато ги разпитваше за какво става въпрос...
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Апр 2010, 17:32

Добре е много добре да прочетете тайната на карта 438.На нея пише че Нели е внедрена при Ейми и Дан и тя не знаят.Също така се споменава че огърлицата на Грейс има някаква тайна-но се отклоняваме от темата!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Апр 2010, 17:47

Е, скоро ще разберат. Laughing И все пак, това не противоречи на мнението ми, че Нели е наета по-късно. Wink
За огърлицата също имам да коментирам някои неща, но пак трябва да изчакате седмата книга.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Апр 2010, 23:20

Цитат :
Сега ще се върна към поста на Надето. Нели хубаво може да е внедрена като гувернантка, но никой не би могъл да бъде сигурен, че те ще изберат нея, ако тръгнат на околосветско пътешествие. Да не говорим, че можеше и да им щукне сами да обикалят...Имам предвид, че може би са я наели след началото на надпреварата, знам ли. Истина е, че бързо се съгласи да тръгне с тях, но пък наистина изглеждаше убедително, когато ги разпитваше за какво става въпрос...

Една голяма организация /правителствена, Мадригали/ може спокойно да залага мрежа от "спящи" агенти, които до подходящия случай остават неактивни. Така Нели би могла да бъде внедрен агент дори много преди старта на надпреварата и след това, оказвайки се на подходящото място, да бъде инструктирана!
А основен принцип на работата на големите шпионски структури е, че всяко ниво трябва да познава само толкова инфо от цялата "картина", колкото му е нужно да изпълни задачата си. Така Нели наистина ще бъде изумена от разказа на децата за ключовете. За Нели... - Page 2 311608

Но и в твоите думи има логика, Ники! Само тогава въпросът е как и срещу какво толкова бързо Нели е била вербувана? Rolling Eyes

Сега искам да ви представя още един цитат от книга 5, стр. 69.
Дан и Ейми, тръгвайки от хотела в Кайро са взели телефона на Нели, за да могат да и се обаждат в хотелския апартамент, но...политат към Русия. Телефонът е изключен и едва в Санкт Петербурт Ейми го включва. Има 7 съобщения, последното е:

"- Свържете се, за да докладвате - каза сякаш през шепот някакъв мъж. - Отдавна не сме ви чували."

Как ви звучи това, а? За Нели... - Page 2 838201 Несъмнено Нели е нечий агент! Чий? Ако Фиске е сам, едва ли би употребил множественото число в "не сме ви чували". Значи е организация, каквото е и моето предположение!

Освен, ако с Нели не говори някаква кралска особа. Както знаем, те говорят за себе си в мн.число, защото те са народът! За Нели... - Page 2 84201 За Нели... - Page 2 680936 За Нели... - Page 2 838201 За Нели... - Page 2 33374
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 17:02

Не е сигурно Наде.Може "не сме Ви чували" ,а не както е в книгата "не сме ви чували".Може да е печатна грешка.(то книгите целите бъкат от грешки де)
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 19:53

Аз съм на мнението на Martinch, Нели може да работи само за един човек, но да кажем, че никога не са се виждали и той й говори на "Вие", а това за малката буква, мисля, че е чиста печатна грешка. На всеки се случва, дори и на Танка Симеонова- коректорката, на която това й е работата. За Нели... - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 20:06

Флуудим, ама... За Нели... - Page 2 838201

Тиа За Нели... - Page 2 939362 , Марти За Нели... - Page 2 417447 , аз имам предвид числото на глаголната форма - " не сме ви чували", а не е "не съм ви чувал", както би казал един човек.
И това няма нищо общо с обръщението - в учтива форма или не. За Нели... - Page 2 84201
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 20:13

Badugly написа:
Флуудим, ама... За Нели... - Page 2 838201 ,

Тиа За Нели... - Page 2 939362 , Марти За Нели... - Page 2 417447 , аз имам предвид числото на глаголната форма - " не сме ви чували", а не е "не съм ви чувал", както би казал един човек.
И това няма нищо общо с обръщението - в учтива форма или не. За Нели... - Page 2 84201

Еееее, не не флуудим, става дума за Нели, нали?!
Та да се върна към темата- Ааа, верно бе,че се гледа числото на гл. форма, аз направо изключих! За Нели... - Page 2 369291
Върнете се в началото Go down
Мадригал




Мнения : 24
Регистриран на : 08.08.2009

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 20:21

Дори си нямате и напредстава каква е Нели! Twisted Evil

Само ние, мадригалите знаем, понеже имаме достъп до информация, до която вие никога няма да имате! Хахахаха! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 20:27

Мадригал написа:
Дори си нямате и напредстава каква е Нели! Twisted Evil

Само ние, мадригалите знаем, понеже имаме достъп до информация, до която вие никога няма да имате! Хахахаха! Twisted Evil
Знам, че преди 1 пост писах, ама ми е интересно.Откъде я имате тая информация, Мадригал?!

Иначе Нели ме кефеше много, ама откакто почнаха тея съобщения от незнайни хора и странни неща ми стана антипатична.
Върнете се в началото Go down
Мадригал




Мнения : 24
Регистриран на : 08.08.2009

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 20:30

Строго секретно е!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 20:56

Нели е от :
Spoiler:
Сайта в фейсбук на клана на нели е:
https://www.facebook.com/group.php?gid=108080819230922&ref=ts

Не само Мадригалите имат инфо???????????
_______________________________________________________________

Това инфо е от НАЙ-НЕДОСТОВЕРНИЯТ источник на света!
В книга 7,8,9 и 10 може да можем да го докажем!


Последната промяна е направена от Sabretooth на Вто 13 Апр 2010, 21:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 13 Апр 2010, 21:27

Салем, аз съм на мнение, че това, което показваш, не е вярно, но, естествено, не мога да го кажа 100%. Това е Фейсбук, всеки може да си измисли някаква глупост. И погледни колко малко почитатели има на тази страница. И логото изглежда нелепо... И те моля да напишеш в поста ти, че това не е потвърдено (или ако е, да дадеш линк с доказателства)...
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Апр 2010, 17:27

Ама вие си вярвате, а? Ще изпратя последните две мнения, заедно с моето в кошчето, след като прочетете това, да знаете.

Наде, права си. Наистина е странно...Но пък може би, ако Фиске е мъжът в черно, "ние" може би са той и Макинтайър. Хм, пак си оставаме само с предположенията...
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeНед 02 Май 2010, 11:33

Браво, че открихте снимката на Нели!!! За Нели... - Page 2 311608 За Нели... - Page 2 925572
Аз не си я представях такава! Много "емо" ми изглежда! За Нели... - Page 2 748458 И с тези тънички устни! За Нели... - Page 2 748458
Представях си я усмихната, дива, весела и отвреме-навреме "паднала в айпода си"!

Мислех си и за това, че Макинтайър нещо го няма в последните 3 книги! Ако са в комбина с Мъжа в черно, то е възможно и Макинтайър да е работодателят на Нели!
О, иска ми се вече да прочета книга7!!! И да си поговорим за това дали пък случайно няма вътрешна тайна организация в тайната организация на Мадригалите! За Нели... - Page 2 84201 За Нели... - Page 2 680936
Върнете се в началото Go down
petia_97
Агент
petia_97


Мнения : 52
Регистриран на : 21.01.2010
Години : 27
Местоположение : Пловдив

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeПон 03 Май 2010, 10:40

знам че сега не говорим за него но Макинтайър одавна си е комбина с Мъжа в черно още в 1та книга на последната глава пише колегата му .А това с нели е възможно и тя да е мадригал но с тая обица на носа с Змя Shocked .Пууф обърках се
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Май 2010, 20:29

В обновения сайт открих снимка на Нели. Изглежда ми доста малка! За Нели... - Page 2 838201
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 16:57

Значи,аз се изумих... Shocked Shocked

Снимката от картата на Нели в пакета беше много по-добра и там ми харесваше повече.
И Тони е прав-много малка ми изглежда за гувернантка...
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 17:01

И аз се изумих,на картата е наистина много по яка, тука на това може би ни се струва малка понеже главата и е по малка от тази на картата За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374 За Нели... - Page 2 33374
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Май 2010, 20:13

На мен също не ми харесва. Лошото е, че сега този образ ми "се заби" в съзнанието и като чета книгата не мога да си я представя ясно! Вссе едно ми се меша стария моя си образ, които съм си изградил за нея, с този от снимката! За Нели... - Page 2 231185
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За Нели... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Нели...   За Нели... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За Нели...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Саладин , Нели или Распутин
» За Нели и Фиске или Мъжът в черно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Общ форум 39 КЛЮЧА-
Идете на: