39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 тетрологията "Наследството"

Go down 
+10
dsims
Ton4o
Grizzly
The sword of the bear
Evelincho
Salem Saberhagen
nikol4o
Badugly
wolf 351
Arya Dröttningu
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 28 Сеп 2009, 18:33

Това е една от малкото ми настина любими поредици.Обожавам книгите и всичко свързано с тях и сега смятам да ви запозная с тях,ако вие още не сте запознати.От мен ето и малко информация:

За автора:



Кристофър Паолини е роден на 17 ноември 1983 г. в Южна Калифорния, в семейството на Кенет и Талита Паолини. Израства заедно със сестра си Анджела, като и двете деца се обучават вкъщи от своите родители.
Още от малък той обича да пише къси разкази и стихотворения, чест посетител на библиотеките е и чете невероятно много.

Началото

Идеята за „Ерагон“ се ражда от юношеските му фантазии. Любовта на Кристофър към магичните истории го подтиква да напише такъв роман, какъвто би искал да прочете. Високите планини Беъртут, издигащи се от едната страна на долината Парадайз, където той живее, го вдъхновяват за фантастичния свят на Алагезия. Всички герои в книгата са плод на неговото въображение, с изключение на билкарката Анджела, чийто прототип е сестра му. Паолини е едва петнадесетгодишен, когато започва да пише „Ерагон“. Това му отнема близо година, а докато я изглади и редактира, изтича още една.
Първото издание излиза през февруари 2002 г. чрез семейното издателство „Паолини Интърнашънъл“. Отначало се продава само в техния град – Парадайз Вали, Монтана, но до края на годината Кристофър и цялото му семейство се занимават с представянето на книгата в библиотеки, книжарници и училища. Така те спечелват много фенове за драконката Сапфира и нейния малък Ездач.

Големият успех

Но големият успех тепърва предстои. По време на своите обиколки младият Паолини се запознава с писателя Карл Хейсън, който представя „Ерагон“ на своя издател – Алфред А. Кнопф, и през август 2003 г. „Рандъм Хаус“ публикува книгата, която за много кратко време се превръща в бестселър, а деветнадесетгодишният Кристофър става световна знаменитост. В края на 2006 г. „Туентиът Сенчъри Фокс“ пуска по екраните едноименния филм, който донася още повече слава на Паолини.

тетрологията "Наследството" Christopher-paolini

След продължителна обиколка за среща с почитателите си в САЩ и Великобритания, в края на 2004 г. Кристофър отново се връща към приключенията на Ерагон и Сапфира във втората книга от „Наследството“ – „Първородният“. Както и „Ерагон“, и тя достига милионни тиражи и дълго време оглавява класациите на „Ню Йорк Таймс“. Правата и за нея са продадени в над 50 държави.
В началото на 2007 г., когато се залавя с писането на третия роман, авторът си дава сметка, че за убедителното развиване на сложната фабула и по-плътното изграждане на образите на героите няма да му стигне само един том. Така започнатата трилогия „Наследството“ прераства в тетралогия.
Водено от желанието си да откликне на огромния читателски интерес, издателство „Рандъм Хаус Чилдрънс Букс“, САЩ, отпечатва третия том – „Бризингър“, в 2,5 милиона екземпляра – най-големият начален тираж в историята на издателството. Заедно с печатното издание в САЩ е пусната в продажба и аудиоверсия. Книгата излиза едновременно в САЩ, Канада, Австралия, Нова Зеландия, Сингапур и Великобритания.
Появата на „Бризингър“ на пазара е истинско събитие. В САЩ в 2500 книжарници, декорирани в съответствие с атмосферата на романа, се провеждат среднощни партита. Към книжарниците се присъединяват и много библиотеки, в които закупилите така очаквания трети том остават да го четат на групи до зори. Продажбите за първия ден – 550 000 екземпляра – са също рекорд за „Рандъм Хаус Чилдрънс Букс“ за еднодневна продажба на тяхно заглавие. И във Великобритания същия ден реализацията е огромен търговски успех – 45 000 екземпляра. От английския клон на „Рандъм Хаус Чилдрънс Букс“ определят „Бризингър“ като най-бързо продаваната книга, която са издавали – по над 80 екземпляра на минута. За тях заглавието е и най-бързо продаденият детско-юношески роман във Великобритания за 2008 година. В Австралия третата книга от поредицата „Наследството“ е сред първите 10 бестселъра за 2008 г. За трите месеца след излизането й от нея са продадени 141 000 екземпляра. Сред многото награди, с които е отличен романът „Бризингър“, са: наградата на Ю Ес Ей Тудей „Ноутабъл Бук“ за 2008 г. и наградата на Амазон „Най-добра книга за годината – 2008“.
Поредицата „Наследството“ на Кристофър Паолини, която включва възторжено посрещнатите романи „Ерагон“, „Първородният“ и „Бризингър“, се превърна в световна сензация с изданията си на 50 езика и продадените досега 22 милиона екземпляра.

След дълга обиколка за среща с многобройните си фенове Кристофър Паолини работи по четвъртия том, който завършва цикъла за храбрия Драконов ездач.


Ето и малко повече информация за книгите,излезли досега:

Книга Първа от поредицата "Наследството":

тетрологията "Наследството" 1439_1

Анотация

Ерагон намира в гората блестящ сапфир. Бедното момче се надява, че парите от продажбата на скъпоценния камък ще стигнат за прехраната на семейството му през зимата. Камъкът обаче се оказва яйце на дракон и Ерагон осъзнава, че се е натъкнал на наследство, древно колкото самата Империя.
Между младежа и излюпения дракон Сапфира се създава неотменима връзка, която преобръща завинаги живота на Ерагон. Разполагащ само с един стар меч и налудничавите съвети на възрастен разказвач на приказки, Ерагон и младият му дракон трябва да преодолеят невероятни изпитания и да се изправят срещу безчет страховите противници.
Ще съумее ли Ерагон да се превърне в един от легендарните драконови Ездачи, призвани да спасят Алагезия от зловещия император Галбаторикс?


Книга Втора от поредицата "Наследството":

тетрологията "Наследството" 6918_1
Анотация

След като Ерагон и драконът му Сапфира спасяват бунтовниците Варден от внезапното нападение на ургалите, откриятият сблъсък със злия владетел на Империята – Галбаторикс, е въпрос само на време.
Ерагон трябва да замине за страната на елфите, където да продължи обучението си в боравенето с меча и магиите, за да стане истински Ездач, достоен за отредената му от съдбата роля в тези смутни, но и героични времена. Пътят до Елесмера и престоят в приказните гори са изпълнени с безброй приключения, предизвикателства и важни житейски уроци и за Ерагон, и за Сапфира. Докато двамата се готвят да изпълнят дълга си на Ездач и дракон, войските на Империята минават в настъпление.
На бойното поле Ерагон влиза в смрътоносна схватка със смятания за мъртъв Муртаг и разкрива зловеща тайна от своето минало, която ще има неочаквани последици за него.

Книга Трета от поредицата "Наследството":

тетрологията "Наследството" 20090909_0192_330X260

Анотация

Ерагон и Сапфира излизат невредими от сражението в Пламтящите равнини. Ала те знаят, че им предстоят още по-тежки битки, защото всички надежди на бунтовниците Варден и елфите за свалянето от трона на омразния тиранин Галбаторикс са съсредоточени върху тях. Младият Ездач си дава сметка, че за да срази могъщия си враг, има нужда от още умения и добър меч и заминава за Елесмера. Там узнава древна тайна, която може да се окаже съдбоносна за бъдещето на цяла Алагезия. Там се сдобива и с... Бризингър!


Ето и линк за тези които се интерсуват от книгите:

http://www.hermesbooks.com/detail.php?pID=455&pcatID=116

А сега да попитам дали някой е чел поредицата и какви са впечатленията му?
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 28 Сеп 2009, 18:40

звучи ми интересно.Не съм ги чел,но може би ще се хвана да ги прочета.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 28 Сеп 2009, 18:50

Отлична презентация! тетрологията "Наследството" 138349
Аз чета фентъзи, макар че предпочитам научна фантастика. Утре ми е срокът за връщане на книги в библиотеката и обезателно ще си взема Ерагон, ако я имат!
Свилена, разкажи ни и за представянето на книгата, на което беше в неделя, моля! тетрологията "Наследството" 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 28 Сеп 2009, 19:05

Ами мога да ви дам линк от официалният сайт на ИК "Хермес".Иначе мога да кажа че беше приятна презентция.

http://www.hermesbooks.com/news.php?newsID=203

А ако ми е позволено ще дам откъси от всяка книга.Публикувани са в официалният сайт на ИК "Хермес":

"Ерагон": http://www.hermesbooks.com/readchapter.php?pID=794

"Първородният": http://www.hermesbooks.com/readchapter.php?pID=807

"Бризингр": http://www.hermesbooks.com/readchapter.php?pID=1103

Ето и малко любопитни факти:

Любопитни факти

Издателство „Алфред Кнопф Букс“ – подразделение на „Рандъм Хаус Чилдрънс Букс“, ще издаде тази есен уникална книга, базирана на поредицата „Наследството“ от Кристофър Паолини. „Пътеводител на Ерагон за Алагезия“ е създадена съвместно с „Темплър Пъблишинг“, признат като пазарен лидер в областта на разработването на оригинални и бестселърови подаръчни книги. Този проект за първи път ще представи „Наследството“ на Паолини под формата на нехудожествено произведение. Книгата, чиито права държи „Рандъм Хаус Чилдрънс Букс“, ще бъде издадена на 3 ноември 2009 г. в Северна Америка, Великобритания, Австралия и Нова Зеландия. Развълнувани сме от възможността да предложим тази поразителна книга на феновете – казва директорката на „Алфред Кнопф Букс“ Нанси Хинкел. „Пътеводител на Ерагон за Алагезия“ ще въведе читателите по-дълбоко в обаятелния свят, сътворен от Паолини, и ще им даде визуална перспектива за романите, които станаха любими на милиони читатели по целия свят. Книгата е замислена като подарък на Ерагон към читателя, който в действителност е един нов Ездач. На петнадесет прекрасно илюстрирани разтвора читателите ще могат да изследват пейзажа и градовете на Алагезия, както и расите, които я населяват: дракони, хора, ургали, джуджета и елфи. На всеки разтвор има специални ефекти, зашеметяващи конструкции от хартия и други елементи, с които се е прочул „Темплър“.

Ето и едно много хубаво интервю за книгата "Бризингр":

http://www.vbox7.com/play:2b730bdb

Интервю с писателя Кристофър Паолини за българските фенове:

http://hermesbooks.com/news.php?newsID=204


Последната промяна е направена от babukchieva на Вто 10 Ное 2009, 14:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeНед 18 Окт 2009, 11:32

Дам.... Това е една наистиня яка книга. Прочетох първата, когато бях на 10 или 11 и от тогава съм заклет фен на Паолини. Прочетох третата на английски тъй като нямах търпение! Доста ме зарадваха с новината че ще са 4 книги! Направо подскочих до тавана. Не исках да свършва толкова бързо! Сега ще излиза и Пътеводител на Ерагон за Алагейзия. Очаквам го с нетърпение. А за тези които харесват Паолини или изобщо фантастика ви предлагам и Алхимикът на Майкъл скот. Направо върховна книга!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 13:34

Виждал съм ги и са интересни!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 21:46

Така това е поредица номер 1 в списъка ми за рождения ден! Свилена виждам, че ти си им голяма фенка, аи в моя клас има фенове, така че съм 100% сигурен, че е интересна! тетрологията "Наследството" 311608
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 09 Ное 2009, 21:19

Днес си взех Ерагон, ии се надавам скоро да имам и следващите две книги от поредицата! А Свилена (как да казвам на галено?) ще ми кажеш ли защо е тетрология, а в Ерагон пише трилогия? (решението за 4та книга е взето след излизането на първата ли?) тетрологията "Наследството" 851948
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 09 Ное 2009, 21:23

Ами да след като Паолини завършва втората книга и започва да пише третата,решава че книгата ще бъде много дебели и се налага да я разполови.И така е обявено ,че поредицата ще се състои от 4 книги.
Относно името ми-както искаш тетрологията "Наследството" 311608 .
Върнете се в началото Go down
The sword of the bear
Умел ключотърсач



Мнения : 379
Регистриран на : 27.06.2009
Години : 23
Местоположение : Чака нова мисия

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 13:43

Аз съм чел откъс от първата и е много интересна.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 20:41

Не видях някой да е споменал за "Гидът на Ерагон за Алагезия" - той излезе на 4ти Ноември във САЩ!Книгата представлява илюстриран пътепис из света на Алагезия, арена на
действието в поредицата "Наследството" и е разказана от самия Ерагон.
Може да видите повече за нея тук

Имам информация от издателството, че вече се работи по нея. Очакваме я догодина!
И за финал корицата - тетрологията "Наследството" Eragonsguidecover-small
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 20:46

Благодаря,че допълни мнението ми с полезната информация за гайда.Тъкмо имах намерение да напиша за него! тетрологията "Наследството" 311608
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 21:04

Значи ще има такова нещо и тук, така ли! тетрологията "Наследството" 311608 тетрологията "Наследството" 311608 тетрологията "Наследството" 311608 тетрологията "Наследството" 311608 cheers
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 21:27

Да! тетрологията "Наследството" 311608 тетрологията "Наследството" 358796 тетрологията "Наследството" 138349
Великолепно нали!!!!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 22:09

Да! Аз обожавам такива допълнения към дадена поредица! Например на Хари Потър - "Приказките на барда Бийдъл" , "Куидичът през вековете", "Фантастични създание и къде да ги намерим"; Нарниа - пътеводител (ще накарам мама да ми го купи!); Магьоснически наръчник към Хари Потър.... тетрологията "Наследството" 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeВто 10 Ное 2009, 22:12

Малко флууд моля да ме простите.В България издадени ли са Куидича преди вековете и Фантастичните създания и къде да ги намериш?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeСря 11 Ное 2009, 09:55

wolf, има ги само на английски. Аз съм горд притежател на "Куидичът през вековете". Very Happy Надявам се скоро и на "Фантастични зверове и къде да ги открием". Very Happy

ПП. И да, флууд е... Embarassed Very Happy
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeСря 11 Ное 2009, 11:33

Съжелявам за флууда обаче - http://www.e-bookbg.com/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=2405&Itemid=61 - превод на Куидичът през вековете тетрологията "Наследството" 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 08:03

Сега обратон към темата: някой ми беше казал (май Никола), че трите книги от поредицата се продават заедно с отстъпка. Обаче м сайта на Хермес не виждам такова нещо. Жалко, може би така ги продават на място, в книжарница. Много ме е яд, че вчера не се сетих да си ги купя, нали вчера бях в Мола. тетрологията "Наследството" 231185
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 09:39

И аз съм ги гледал в един сайт, че ги дават като трилогия за 35 лв. Ама аз си ги взех на отделно и излизат 48 лв.
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 09:57

Ton4o написа:
Сега обратон към темата: някой ми беше казал (май Никола), че трите книги от поредицата се продават заедно с отстъпка. Обаче м сайта на Хермес не виждам такова нещо. Жалко, може би така ги продават на място, в книжарница. Много ме е яд, че вчера не се сетих да си ги купя, нали вчера бях в Мола. тетрологията "Наследството" 231185
Ей, Тончо - изтърва отстъпката с 2 дни! И не - не е в книжарница само от сайта!
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeПон 25 Яну 2010, 20:09

Днес бях в Мола. Имаше изобилие от Първа и Трета Книга, но следа от втора нямаше! тетрологията "Наследството" 680936

Иначе казано: Прочетох Ерагон. Романът е великолепен!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeЧет 28 Яну 2010, 22:35

Еха....изключително много се радвам,че ви е допаднал "Ерагон". тетрологията "Наследството" 311608 sunny flower тетрологията "Наследството" 999787 тетрологията "Наследството" 407102
Сега остава да продължите епиката с "Първородният" и "Брисингр". тетрологията "Наследството" 311608
И ще можем да си говорим. тетрологията "Наследството" 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeСря 24 Фев 2010, 09:22

lol! "Първородният" е НЕВЕРОЯТНА КНИГА!!!!!!!!!!!!!! lol! Четете, колеги, четете.

Само за отчет: Не съм от любителите на фантастиката, но тази книга е ВЪРХХЪТ, ЧЕ И ОТГОРЕ.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitimeСря 24 Фев 2010, 14:56

Много се радвам,че смяташ така Митко! тетрологията "Наследството" 311608
Наистина за мен и трите книги са уникални по рода си и те съдържат част от моята ценностна система и идеология и това е още една причина да ме привличат!


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Сря 27 Окт 2010, 12:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





тетрологията "Наследството" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тетрологията "Наследството"   тетрологията "Наследството" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
тетрологията "Наследството"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Харесват ли ви темите: "Баката", "Състезание", "Обир на банката"
» Коя историческа фигура от "39 КЛЮЧА" ви е най-интересна?
» Личното творчество на "Мъжът в Черно"
» Исторически и географски забележителности в поредицата"39 ключа"
» Картата "Madrigal Maze"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: