39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+14
Ейми Кахил
Дан Кахил
katnis kane
smiLe299
wolf 351
dsims
tania
Dageron321
Grizzly
Salem Saberhagen
Ton4o
TiaCahill97f
Arya Dröttningu
nikol4o
18 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeСъб 27 Авг 2011, 16:47

Здравейте!

Тъкмо се връщам от поредната почивка. Беше страхотно! Плажът е много красив! Ето снимки :http://teyakas.snimka.bg/other/bolata.616621
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeНед 28 Авг 2011, 21:36

Хайоо!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 805287

За онзи проблем (с двете момичета) вече е решен.Иначе от доста време не бях влизал във форума, защото бяхме на Приморско за кратко (2 дни) Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 680936 .Иначе на панаира там имаше една гондола и аз се качвам.Качват се още двама-трима и започва да се люлее.И аз като имам страх от височини и бях в края на гондолата и почнах да пищя от страх Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 ..После хубаво, че не паднах някъде, 'щото ми се виеше свят Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 .Иначе утре е рожденият ми ден и се надявам да мине добре, не като предишните два.. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201

Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeПон 29 Авг 2011, 16:26

Хей,колеги!!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 805287 Как е? Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 700490

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 ,знаех си,че си ти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Ама бях тколкова изморена и не се и съмнявах,че може вече да халюцинирам...

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 ,честито за писмото!!!Да не би да харесваш Слидерин и да си искал да се паднеш там? Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 369291
Аз съм си чистокръвна грифиндорка,защото съм си за там.Но все още си чакам писмото.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 56810 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 748458

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,не се притеснявай! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 84201 Аз ще се опатам да го организирам.Мисля,че ще се справя.но друг е въпросът колко от вас ще се включат...няма да е забавно само аз да си чета,нали? Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Аз винаги съм си мислела да си записвам сънищата на лист хартия,но все не се наканвам.Но пък за това запаметявам тази,които си заслужават помненето.Колко пъти съм сънувала невероятни произведения на изобразителното изкуство и като стана са само блед,неясен спомен...ставям бясна... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 И математиката винаги ми е била трудна...но в 10-ти клас си открих алгоритми и започнах да се справям завидно добре за човек,който си няма и понятие от математика. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 Литературата ми харесва много-повече. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608

Teya Kas Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 607543 ,болата е много красиво заливче!Радвам се,че е било страхотно прекарване за теб! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
То се намира много близо до нос Калиакра и преди месец ходих там....и останах очарована.само многото хора ме посмутиха повече,но реших че някой път ще отида вечерта....

smiLe299 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,радвам се,че проблемът ти с двете дами се е разрешил.Всичко е добре,когато свършва добре!Пожелавам ти приятно преготовление за рожденият ти ден и да си прекараш хубаво на него! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
И...мразя гондоли,защото страдам от морска болест. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Когато преди няколко дена ми се наложи да пътувам до София,хванах самолет и направо не знам как издържах да не направя някоя глупост...а софиянци,метрото ви е убиец(нямах търпение да се кача в него,но след 4 спирки осъзнах,че веднага трябва да сляза... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 )!То ме разката допълнително!След като излязох от него следваше един ескалатор и после движеща се равна пътека...те ме довършиха тотално...такава морска болест не съм имала никога...едва се довлачих до близкото кафене... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201

Едит: Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,в кой дом си приет?Видях съобщението ти в скайп и ми стана любопитно...
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 11:15

Оооо, съфорумници, от кога не сме се чували (2-3 дни Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 )

smile Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 , радвам се, че си разрешил проблемите с двете дами Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608 Аз на гондола така и не съм се качвала, но може би защото знам, че после ще ми е лошо и не си струват 5-те минути забавление за 20 минути после стоене на стол и повдигане Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 , при повечето хора е така- литература е по-лесна от математиката...ще ми се и аз да съм от вас. В училище предметите свързани с точните науки са малко- математика, физика, тук-там химия и сега не се сещам за други (може и да няма), а с литературата- всички езици, другата част от разказвателните и самата литература...и по този случай трябва да отделям много повече внимание на езиците и разказвателните, което малко по малко ми скъсява живота Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Съчувствам ти за морската болест...сигурно е много гадно... Аз претърпях лекия и вариант (само ми е лошо, не мога да хапна нищо, пък съм гладна и се клатушкам наляво-надясно), когато бях на круиз и за щастие ми беше така само за 1 ден...

Teya Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 607543 , снимката е много хубава...може и аз някой път да отида...

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 , и на мен ми е любопитно в кой дом си...Аз лично харесвам най-много Хафълпаф(може би защото на един тест в интернет ми се беше паднало, че съм от там...)

Аз да ви споделя днескашните ми емоции...доста лоши. Майка ми реши, че след като сестра ми ще заминава, е време и двете да си направим кръвни картини...Станахме в 7 и 7и 30 бяхме изтупани пред клиниката...Взимат ми на мен кръв (ама аз си знам, че малко ми става лошо като видя кръв и си гледам настрани), почети нищо не усетих, но нали съм гениална и реших, че мога да погледана като взимат кръв на майка ми...после ставам, отивам да си взема чантата от закачалката и черно. Стоя малко, около 3-4 минути, обаче не се оправя и си викам край- аз нищо не мога да кажа, а след малко усещам , че ще падна. Ама лекарката ме видя и с майка ми ме хванаха и ме сложиха да седна, после още 5 минути докато ми се проясни (от черно, минах през силуети и стигнах до пълна картина Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 ) Дадоха ми вода и захар и най-накрая се оправих...Така че, вече никаква кръв, а камо ли кръвни картини....
По късно ще ходя за униформата си Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 157935 и честно да ви кажа, се радвам... Ще ви пиша по-късно Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 12:30

Tia, майка ми има същия проблем. Преди няколко дни ходихме във Варна да си пусне едни изследвания и й вземаха кръв. Но, слава богу, нищо й няма.


Последната промяна е направена от Teya Kas на Вто 30 Авг 2011, 14:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 13:12

Здравейте

Свилена исках да се падна или в Слидерин или в Грифиндор, но се радвам че съм в Слидерин, а и нищо не се знае може и ти да попаднеш при мен Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374

Тия спокой, аз имам същият проблем Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 след като ми вземат кръв почва да ми причернява и ме обливат топли и студени вълни и после марш към тоалетните да повръщам Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 , много мразя инжекциите

Тея къде се пада тази плаж , точно такава вода обичам кристална Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 358796
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 14:00

Dageron321 написа:
Здравейте

Свилена исках да се падна или в Слидерин или в Грифиндор, но се радвам че съм в Слидерин, а и нищо не се знае може и ти да попаднеш при мен Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374

Тия спокой, аз имам същият проблем Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 след като ми вземат кръв почва да ми причернява и ме обливат топли и студени вълни и после марш към тоалетните да повръщам Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 , много мразя инжекциите

Тея къде се пада тази плаж , точно такава вода обичам кристална Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 358796

От северната страна на нос Калиакра. Можеш да го намериш в Google maps като копираш следното: 43.382033,28.470805
Но плажът не е А, той е зелената стелка. Също така можеш да намериш информация в Google, като напишеш плаж Болата. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 84201
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 16:33

И мен ме разпределиха в Слидерин. Shocked Laughing Мислех си, че или ще съм в Рейвънклоу, или пък в Грифиндор (понеже няколко онлайн теста ме слагаха там), обаче въпросите бяха супер гадни, много пъти се двоумих, троумих, етц. какво да отговоря, на няколко пъти рефрешвах да ми се падне нов въпрос и така. Very Happy Ноо, все пак Slytherin is your way to greatness Wink (rofl) А учениците там са най-близко до тези в Грифиндор според информацията там, така че... Very Happy И Мерлин е бил слидеринец. Cool Ааа общата стая се намира под езерото и явно през прозорците то се вижда, както и гигантската сепия и други морски същества. Very Happy В началото ми беше тъпо, че съм там, ама не е чак толкова зле. Пък и не съм 100% Слидерин, защото на мноооого пъти се двоумях какво да отговоря!! Имаше много гадни въпроси ;s Иначе чета, че другите са минали всичко за няколко часа, пък аз вече 3-ти ден експлорвам сайта и съм на 10-та глава, има много информация, макар и на някои места да има само по едно изречение Laughing ии можеш да правиш отвари, да се дуелираш, ама вие си го знаете!
ПП. Пухчо е много як!! Laughing
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 16:40

Хора нали днеска обновяват сайта, та от един сайт за книги на sony си купих баплатна карта от новата версия номер 449, за кода не съм много сигурен ама май е getvespers
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 19:34

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 805287

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,съчуствам ти за преживяното в кръвния център....и аз много мразя да ми взимат кръв и да ми бият инжекции.Но не ми призлява като видя кръв.То и това оставаше,наред с морската болест и спъването в неравности... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 ,не понасям Слидерин и не знам как ще го приема ако се падна там,но съм сигурна,че ще съм Грифиндор!Надявам се,че нивото на английския във въпросника за разпределение не е много трудно,защото иначе ще имам сериозни затруднения...
А я кажете,пръчките ви какви са? Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 369291
Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 ,не можах да те разбера за картата... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 19:35

Леле хора, форумът доста е живнал! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608 Съжалявам, че не са появявам напоследък. Сега последната седмица бях на море и болен едновременно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 648295 Надявам се добре да си прекарвате ваканцията! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:05

Здравейте отново, братовчеди...
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 , до днес не бях забелязвала да ми става лошо от кръв, но явно сутринта това е подпомогнало да ми стане лошо.Вече съм инструктирана от леля ми (тя е лекарка), че ако трябва нещо да ми вземат кръв, да казвам, че ми прилошава и да стоя легнала след това десетина минути...само това оставаше...А относно морската ти болест и спъването, спокойно, аз пък постоянно успявам да бутна нещо, някого, да не говорим за събарянето на предмети...просто съм кралица Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 , радвам се, че не съм единствена. И аз също не можах да те разбера за картата Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 680936
Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 , . Браво за оптимистичното ти мислене относно Слидерин...Сега и ако Свилена е там, ще си имате малък 39-ключа-България отбор Laughing
Тончо Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 , ако изключим болестта, как мина морето?
Абе знаете ли, сега забелязвам, че Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 607543 , отдавна не е влизал...хм...той е редовен посетител...
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:18

Ухаа....хора,ама вие ме разбихте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 805287
Толкова много сме...

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,аз също събарям хора и неща... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Не си сама...правим си женски отбор "Бедствия..." Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 84201
Наистина много кофти за кръвта...съжалявам...дано друг път да минава по гладко...

Здрасти Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 607543 ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
Как я караш?

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 ,съжалявам за болеста ти.Дано вече си по-добре!
Аз си прекарвам ваканцията екстра....даже днес брах различни изсушени треви...беше много интересно...до сега не го бях правила. Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:20

Хей, хорааа!
Леле, обновения сайт.... Има две нови мисии, обаче началната му страница не ми харесва много... Но в новата поредица явно ще има много алхимия... Надявам се, че ще издадат поредицата и в България... Не ми се поръчва отново... Макар, че вече мога да си ги поръчвам без карти, благодарение на новото откритие на Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 , и ще ми излиза по-евтино...
Радвам се, че на всички почивките им са минали добре Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 84201
Аз още не съм си получил писмото от Потърмор... Ама и не бързам Very Happy
Тия, поласкан съм, че си забелязала отсъствието ми Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 369291
Eдит: Здравей и на теб Свилена! Добре я карам.. Даже много добре =]
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:27

Олеле....чак сега загрях,че официалният сайт на 39 ключа е обновен!И аз не мога да се ориентирам в него.Първо- защо рангът ми е спаднал.Второ каква карта,какъв код и какъв е този ужасен скин....ужас...може ли някой любезен господин или дама да ме упъти? Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 369291


Здрасти Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 607543 ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
Радвам се да те видя!И се радвам,че си добре!
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:35

Охооо много се разписахте нещо Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374

За картата не е това кода пробвах го явно няма да може да си я вкараме там но инак ето я https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/i408pc.png
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:35

Здравейте...(за 3 път минимум)
От кога не сме писали толкова много...
Отбор "Бедствия..." е на линия днес...Внимавайте!!! Не знаете какво сме ви приготвили Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 680936
Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 607543 , само вие с Свилена останахте...ще ви видим къде ще сте... И аз се надявам да издадат поредицата, обаче хич няма да съм учудена, ако не го направят. Как да не забележа, че отсъстваш...Днес изредих иманата на всички редовни посетители, ама твоето не го мернах Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201

Аз ще отсъствам 40 минути и после ако има още някой буден, ще се включа отново...It's DEATH NOTE time!!! (новата ми зарибявка) Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 938570
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:55

Дааа, и аз не харесвам някои от новите допълнения към сайта и защо няма информация за първата книга от новата поредица :?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 20:56

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,приятно дейтносване! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 84201
Ти в Хафълпаф ли си разпределена,че не можах да схвана?

Мите Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 696782 ,мерси за картата,но май трябва да издирим кода за да си я вкараме...

Вижте какво открих....много е яко... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 680936 http://en.akinator.com/

Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 21:16

Аааа, не, Свилена, това нещо позна...честно...мислех си за този от подписа ми и то позна...уоу...нинджа-маг сайт Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201
Не съм разпределена никъде, защото не се регистрирах в Pottermore...и малко съжалявам Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 748458

ЕДИТ: Позна още два пъти, май трябва да си претърся стаята за микрофони и камери Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201


Последната промяна е направена от TiaCahill97f на Вто 30 Авг 2011, 21:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 21:18

Здравейте, колеги! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608

Свилена, Джина е наистина добър познавач. Позна Ейми! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 21:32

Аз съм страшно неучитива....Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,моля те извини ме,но забравих да те поздравя за хубавият ти манга облик!Много е хубав! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 311608
Аз се премених и разбира се,много се харесвам! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 358796

И много се радвам,че ви харесва джинът!Наистина е много добър....мопъчих се да го изментя,но и двата пъти позна за кого си мисля - в случая първия път за Ема Уотсън,а втория за Хърмаяни.

Сега ще се отправям към банята за вечерният си тоалет и да изпия една чаша пресен портокалов сок.

Едит: Хааа....пипнах гооо...джинчетоо....не позна... Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Вто 30 Авг 2011, 21:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeВто 30 Авг 2011, 21:38

Мерси. Честита промяна и на теб.
Джинът е уникален...Позна Виле Вало (вокалист на HIM) и Миро от Каризма...Сега вече и сестра ми мисли, че е крийпи...Два пъти го изментихме ние...1 не позна Лили Иванова Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 838201 , явно няма толкова отдавашна (въобще има ли такава дума?!) информация, а другия път си мислих за един близнак, той позна другия...

EDIT: Виждам, че никой не пише, така че ви казвам лека нощ..И приятни сънища
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeСря 31 Авг 2011, 12:53

Хей,здравейте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 805287

Чухте ли по новините за изпуснатата кобра на граничния пункт "Кулата"?Аз реших да пусна търсачка за 10-те най-отровни змии на планетата( и друг път го бях правила за да видя тайпана на кое място е...) и се оказа,че в една от класациите кралката кобра е на 3-то място за отровност при змиите,а при отровните животни е на 2-ро.

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 939362 ,какво означава крийпи в този случай?

И хора,защо не се включите в темата за забавните реплики от книгите....има толкова смешни,които още не са написани.
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitimeСря 31 Авг 2011, 12:59

Въх ся остава тая кобра да охапи някой Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374

Свилена, темата е много интересна, само дето нямам тоно определи реплики, а пък и съм ги забравил иначе е яка, особено онова за джона дето бабата извикала бомбааа Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374

Ха , хора да ви се похваля на този адрес http://www.the39clues.com/damien има част от втората книга на втората поредица, та малко бъзикнах тук там и премахнах черното и прочетох останалата част Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 33374
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 12 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: