39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Флууд - В търсене на наименование...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 25
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пон 07 Ное 2011, 21:55

Тея ,радвам се,че денят ти е минал супер!
Браво за отличното представяне по история!!!

Днес си прекарах приятно деня,като от час на час прескачах до компютъра да отмервам часовете до излизането да книгата,която чакам.

Колкото до ранка...предната година през септември,Тея ,ние всички Джанъси тогава решихме да си поставим ранк алфа вълк специално за партито ни,но ни хареса и си го оставихме.

А сега отивам да си разходя кучето,което ме ядоса вече на няколко пъти...
Лека вечер на всички Кахил!

3.Тони  

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
katnis kane
Майка-основателка

Години : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 08 Ное 2011, 19:18

Здрастии! Very Happy Very Happy Very Happy
Много е хубаво отново да видиш стария вид на форума! Но още не са ми свикнали очите...

Хайде, сменям темата!... Относно вчерашния тест (барабани за внимание) - имам шест! Very Happy cheers Май, без грешка! Very Happy Госпожата каза, че някой е писал нещо такова: "светец - човек, който свети". И целия клас прихна да се смее...
А, утре по информационни няма да правя нищо, защото миналия път свърших две задачи или нещо такова... Въобще ми е щастлив живота! Като изключим факта, че няма да имам нов телефон. Mad Mad Mad Mad Mad Sad Sad Sad Sad Sad Но може би, ще имаме нов телевизор! Very Happy Едно такова объркано...

До утре първия-втория час трябва да съм нарисувала още три момента по КРУ. (Казах ли какво е? ) Остават ми как лисицата седи в тревата, как яде грозде...опа! Изпуснала съм един момент! Дай пак ще ги преброя...Успокоих се! Май! Не! Има 9 момента! Или 10. Ще изпусна един или пък два... Rolling Eyes Embarassed Вече се смятам за тъпа!scared0001 Free Scared EmoticonsСега ги преброих 11! Какво ще правя??? sad0002 Free Sad Emoticons Щеше да е по-лесно да разказваме! Но помнете - при разказване няма "тогава"! Това аз го помня много добре, защото една приятелка разказваше „...Тогава...Без тогава! След това...“.

Свилена , радвам се, че ти харесва феникса ми.
Така! Разбрах за ранга! Wink И за името. Грешката е моя. Embarassed

Хммм...От няколко дни само двете пишем... Защо е така? scratch

katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 08 Ное 2011, 21:58

Хайде, нищо не казвате!
Как мина денят ви?
Какво правите?

Ако ви се чати...

Get your own Chat Box! Go Large!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

smiLe299
Умел ключотърсач

Години : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 09 Ное 2011, 18:07

Хей!

Първо, извинявам се, че вече не пиша толкова често,но имам страшно много за учене, готвя се за национално състезание, което е след 15 дни, трябва да се стягам по български, понеже оценките ми са 4,5,6 по български и 6,5 по литература, така че вися на косъм от 5-ца за срока, ако не се стегна Sad .Всички сте страхотни!

Тея, браво за всички шестици и въобще не си тъпа!!

Свилена, тази на аватара ти е доста красива!Коя е актрисата? Нищо, че ще видя след седмица.

Кахил, вие сте страхотни и не искам да смятате, че не искам да пиша тук.В следващите 2 седмици няма да ме има, защото трябва да уча здраво.Така, че Чао за няколко дни..
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 09 Ное 2011, 18:14

Хей!
Здравейте,мълчаливци Кахил!!!

Как е?

Аз днес уча,получих си книгата "синът на Нептун" но все още не съм я отваряла,защото са ме налегнали терзания относно последната книга на "Ерагон" и не ми се чете друго в момента...

Тея ,честито за хубавата оценка!
Предполагам си успяла да си направиш домашното КРУ(който и да е този предмет )!
И не се ядосвай,че няма да получиш нов телефон.Може би пък след известно време да се сдобиеш с с нещо ултра модерно!

Стефи ,успех на състезанието! Стискам ти палци от сега!!!

А сега отивам да си продължа ученето,но преди това да си взема поредната порция информация....

Послепис: Стефи ,това е Сиена Гилори,играе в "Ерагон" принцеса Аря(никът ми тук във форума).И аз много я харесвам.

3.Тони  

katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 09 Ное 2011, 19:20

Здрасти! Very Happy Very Happy Very Happy
Днес всичко беше супер! На баскетбола моя отбор победи 7:2! Very Happy Учихме крачките и госпожата каза, че за кош с крачки ще зачита 4 точки! И вкарах един кош при изпълняване на фал, един с крачки и още един. cheers cheers cheers По физическо победихме г-клас. Very Happy Very Happy Very Happy

Свилена , стискам палци да получа нещо такова! Може би i-Phone или пък i-Pad...Ако се пише така...

КРУ-то е Комуникативно Речеви Умения.
Никой ли не е имал КРУ? По какво сте писали преразкази и съчинения? Neutral

Стефи , чак ми стана неудобно... Embarassed Embarassed Embarassed
И късмет на състезанието! Стискам палци! happy0034 Free Emoticons   Happy
Късмет и на контролните по български!
Ииии...какво стана с Торонто? Кога заминаваше? Rolling Eyes

Какво правихте цял ден, освен, че учихте?

П.П. Защо не пишете в игрите? Question Всички са "запушени" с мой пост.

Едит: Колко жалко, че Евелин го няма, за да му честитим рождения ден, който е след няколко дни.

katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 10 Ное 2011, 19:08

Здрасти!
От както може да си направя регистрация в Потърмор, не мога да нацеля времето! Sad Cloud sad0147 Free Sad Emoticons mad0235 Free Emoticons   Anger mad0233 Free Emoticons   Anger Идеи кога ще мога да се регистрирам?

Иначе, имам две шестици. flower sunny По математика и по рисуване. По рисуване трябваше да нарисуваме природни форми. Аз нарисувах един нов вид риба и нов вид риба меч.

Вашият ден как мина?

kris
Агент

Години : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 10 Ное 2011, 20:41

Тея съжелявам,че не пиша,но имаме доста домашни и уроци.Едвам сядам на компютъра.А пък имам и тренировки така че си написвам към седем и половина-осем.

Иначе денят ми мина добре.Ще правя презентация за Египет cheers cheers cheers .Вашият как мина??
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 11 Ное 2011, 14:30

Хей!
Здравейте!

Тея ,честито за хубавите оценки и победата по баскетбол!
А твоите комуникатвни речеви умения при мен носеха съвсем друго наименование...ама не мога да се сетя както точно беше.Твоето име е по-завъртяно!

А за Потърмора - още няма точно обявена дата.На няколко пъти обявяваха,но после отменяха пускатено на Потърмор и сеге вече не се знае...съжалявам.

Крис ,супер късмет имаш с презентацията!Египет!!!Много го обичам! sunny flower
Приятно презентиране и ти пожелавам да получиш отлична оценка! flower sunny

Интересно ми е дали сте чували за двете продукции на "Снежанка",които се очакват да излязат другата година.Аз се ядосах,че сценаристите си позволяват да путат хубавата приказка и да я направят на нищо.Особенно за "Снежанка и ловецът".Но днес е излязъл трейлъра и останах очарована от зашеметяващата визия на филма.И определно се запалих да го гледам:

http://www.dailymotion.com/video/xm9axt_snow-white-and-the-huntsman-trailer_shortfilms#from=embediframe

Какво мислите?

3.Тони  

Salem Saberhagen
Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 11 Ное 2011, 18:30

Здравейте всички!
Съжелявам, че скоро не съм писъл но просто в училище е много сложно ( не материала а домашни и тестове )

На скоро почнах един разказ и сега той се развива в книга която попитах и ще бъде издадена (ако може защото ще питам една печатница колко ще струва.)
В момента по-цял ден само пиша. Все още има няколко неща които трябва да направя ( корица и др. )
ако искате да прочетете глава 1 скоро ще я кача в dox.

Също така мисля да прочета Ерагон (всички книги) и да си купя на английски четвъртата.
katnis kane
Майка-основателка

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 11 Ное 2011, 22:40

Здрасти!
Как се чувствате на 11.11.11г.? На мен ми носи късмет. Ето пример:
Днес на баскета бихме 14:0! cheers
Имам и шестица! Very Happy По Ч...История.
По Домашен бит правихме къщи от клечки за зъби, но моята постоянно падаше и накрая я развалих, като изхвърлих клечките, а запазих пластелина.
По Литература двама-трима нямаха домашно, били писали по БЕ-ЗИП. Какво му е толкова трудното на домашното по БЕ-ЗИП? Трябваше да напишем начало и край на една случка, а по Литература трябваше да разкажем началото на „Бяла приказка“ в тетрадките. Имаше хора, на които г-жата каза да напишат домашното наново, а аз - не. Very Happy

Е, вашият ден как мина?

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 12 Ное 2011, 16:56

Хей!

Наминах да ви кажа "Здрасти"!
Преди малко свърших с гледането на "Хари Потър и Стайта на тайните" по БТВ и се чувствам страхотно!!!

Тея ,вчера денят ми беше супер!Много приятен ден! Very Happy Четох си "Синът на Нептун" и си се радвах на живота.
И Тея ,честито за следващата отлична оценка!Те станаха безчет,май?

Стефи ,твоята бъдеща книга ще бъда роман или сборник разкази?
И приятно четене на поредицата за "Ерагон"! flower sunny

Утре съм в Търново за това може и да не се "видим"...
Пожелавам ви приятни почивни дни!

3.Тони  

ClaudySlavov

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 12 Ное 2011, 17:49

Здравейте! Нова съм!
kris
Агент

Години : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 12 Ное 2011, 17:58

Здравей,Клаудия!Честито регистриране надявам се да си редовна!!!Мисля,че ще е хубаво да кажеш от кой клан си ,но това е твое мнение.

Ария и аз гледах филма.Много пъти съм го гледал и ще го гледам.Супер е и,че там Хари хваща първият си златен сничер (мисля,че беше така)
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 12 Ное 2011, 18:00

Здрасти,Клаудия!
Може ли така да те наричам!
Приятно прекарване във форума!
А към кой клан се числиш? О....съжалявам...не съм видяла!
Казвам добре дошла на новият Джанъс агент
Да знаеш,че при нас е най-готино,а сме и едни от най-готините кланове! Very Happy

Крис ,значи и ти си фен на Хари?Супер!
Всъщност в първият филм е първото хващане на снич от Хари - не еточно хващане а направо поглъщане,но това е друг въпрос.

3.Тони  

ClaudySlavov

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 12 Ное 2011, 18:03

Благодаря ви за посрещането.
И да, ще съм редовна, доколкото мога.
Част съм от Джанъс.

И да, може да ме наричате Клаудия. Smile

-------

http://the39clues.forummotion.com/viewtopic.forum?t=496
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   

Флууд - В търсене на наименование...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 40 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40