39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тайните на безсмъртния Никола Фламел

Go down 
+12
ivo568
pLaYeRmAn
Martinch
The sword of the bear
Ton4o
dsims
ibob98
Badugly
Evelincho
Salem Saberhagen
Arya Dröttningu
nikol4o
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
[Kati]




Мнения : 3
Регистриран на : 05.09.2010

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 05 Сеп 2010, 16:02

Обажавам фантастиката и магията и се гордея със колекцията от всякакви такива книги Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 311608 Прочела съм и трите книги на Майкъл Скот - Алхимикът , Магьосникът и Вълшебницата- уникални книги. Сега чакам четвъртата част. Ако някай има информация за неямоля да я сподели ,че нямам търпение SmileSmileSmileSmile
Тези книги много ме запалиха по Никола и Пернел Фламел !!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПон 06 Сеп 2010, 14:32

След като вече следя неотлъчно Хари Потър, леко съм занемарил останалите поредици и ни ги следя така както преди.. Но сега новата ни потребителка, Кати, ми напомни за Никола... Влязох в сайта, чудейки се дали са показали корицата на петата книга, а видях че авторът е пуснал Е-книга за поредицата!
Казва се "Смъртта на Жана 'Дарк". Когато го прочетох се стреснах, че е умряла в поредицата.
Прочитайки резюмето разбрах, че това всъщност е нещо като прелюдия към сагата. Разказва се как Скати е спасила Жана от смърт през 1431.
Историята е кратка - 12 страници, но за жалост се плаща -1 долар.
http://www.dillonscott.com/the-secrets-of-the-immortal-nicholas-flamel/books/the-death-of-joan-of-arc.htm
Ако някой има възможност да я купи.. Моля, да я сподели Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 838201 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 838201
Догодина излиза The Warlock, книга 5 от поредицата! Разгледах във форумите и нещо доста интересно е станало в 4тата книга - всички очакват с доста голямо нетърпение книгата!
Най вероятно, когато те четат петата, ние ще се сдобиваме с четвъртата, но надеждата умира последна!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 03 Окт 2010, 09:17

E, надеждата наистина умира последна!
http://www.hermesbooks.com/detail.php?pID=1225&pcatID=142
След по-маклко от седмица всеки ще може да се сдобие с копие от "Некромантът"!
Имах възможността да стигна до средата на книгата на Английски - книгата е НЕВЕРОЯТНА!
Остава ни само да чакаме до 8-ми октомври!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 03 Окт 2010, 11:26

Багодаря ти много, Ники! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 607543 lol! lol! cheers Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 407102 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 407102 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Леле, нямам търпение! Най-вероятно ще си я взема след училище от Мола.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 10 Окт 2010, 16:01

"Некромантът" е просто страхотна книга! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 358796 flower sunny lol!
Тази поредица ми става все по-любима с всяка изминала книга.
Така майсторски е написана,а героите се разкриват постепенно.Много екшън,напрежение и не липсавха и забавни моменти,особенно с Вирджиния Деър и Джон.
Spoiler:

Какво е вашето мнение?
Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 84201



Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Пон 11 Окт 2010, 17:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 10 Окт 2010, 18:46

Дааа!
С всека книга става все по-интересна! Днес не съм учил по биология, за да я прочета Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 838201 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 838201
Иии следват спойлери!
Заплита се супер интрига! Искаше ми се битката с Архонтката да е малко по-дълга, ама...
Надявам се Джош да се осъзнае, а Ифа си ми харесваше от самото начало на книгата! Само да можеше да не се жертва...
Сега мира нямам
Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 838201 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 838201
Защо са Вещицата е повикала Озирис и Изида?... НЯмам търпение до следващата!
А мнението на останалите?


Последната промяна е направена от nikol4o на Нед 10 Окт 2010, 20:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 10 Окт 2010, 19:23

Еее, някои хора тук не са чели книгата и не искат да им се издава целият сюжет! Поне предупретете, че следват спойлери!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeНед 30 Яну 2011, 22:29

Ето я и корицата на следващата книга - Вещерът!
Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 76717_174151112602542_100000229620628_520999_2091868_n

Книгата ще бъде на пазара в САЩ на 24 Май, а за Обединените кралства все още не е сугирно..
Както и да е, корицата е страхотна! Много ми допада! А на вас?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПон 31 Яну 2011, 10:39

Леле, Ники, супер съм ти благодарен за това инфо, а още повече, че ме зариби по тази фантастична поредица! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 311608 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 607543 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 407102 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Надявам се някъде през лятото или най-късно през есента книгата да излезе и тук.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПон 31 Яну 2011, 12:17

О...книгата изглежда невероятно!!!!
Нямам търпение да я прочета!
Страхотна поредица,наистина!!!! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 358796

Мерси,Ники! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 607543 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 925572 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 407102
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПон 31 Яну 2011, 15:16

Аз много харесвам Египет. Чакам книгата с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
list4e

list4e


Мнения : 1
Регистриран на : 03.03.2011

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 03 Мар 2011, 16:44

Чудя се дали някой може да ми помогне? аз също искам да прочета книгата но съм твърде зает за да ходя до софя/пловдив специялно заради нея. Може ли някой да ми даде линк или поне да ми каже дали книгата я има онлайн? Много благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 07 Апр 2011, 17:14

Пуснали са брояч до излизането на книгата, както и нейното резюме..
http://www.dillonscott.com/the-secrets-of-the-immortal-nicholas-flamel/books/the-warlock/
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 26 Май 2011, 17:05

Книгата вече е излязла в Америка! Хермес ни обещават, че ще видим книгата и на българския пазар до края на годината!
Ето я и английската корица:
Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Book5-ukcover1
Какво мислите за нея?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 26 Май 2011, 19:32

Да си призная,английската кореца не ми харесва...оригиналната е много по-хубава...
А знаете ли,че книгата се очаква да излизе на българския пазар до края на тази календарна година?
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПет 27 Май 2011, 19:36

Да, Свилена! Написал съм го в предния пост =]
Днес, за моя радост, открих, докато се ровех в интернет, малката прелюдия на Майкъл Скот - Смъртта на Жана 'Дарк. Отваряше се с някаква странна програма, която изтеглих и така нататък,и така нататък.... Малко трудно, но все пак я прехвърлих на текстов документ! Давам ви линка, на който съм качил Doc файл, защото не знам дали всички сте с Win7...
http://dox.bg/files/dw?a=49da435a93
enjoy=]

Едит:Прочетох го! Жесток е!
Върнете се в началото Go down
borky_qk




Мнения : 1
Регистриран на : 13.07.2011

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeСря 13 Юли 2011, 11:31

Здравейте, и на мен много ми харесват книгите. Имам два въпроса: Някой знае ли вече кога ще излиза "Вещерът"? И имате ли повече информация за новата поредица, която Майкъл Скот пише за траките? Благодаря предварително. Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПет 07 Окт 2011, 19:26

Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПет 07 Окт 2011, 19:42

Супер!!! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570
Мерси,Ники Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 607543 !
Вчера провярявах сайтовете и много се разочаровах,че не видях нищо в "Хермес",но днес ти ме зарадва...Тъкмо смятах да им пиша писмо със запитване какво стана с книгата! flower sunny flower sunny
Определено ще има какво да чета в края на октомври!
Вече съм прещастлива за днес! flower flower sunny sunny
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeПет 21 Окт 2011, 18:26

Днес си я купих! Направо не можах да повярвам, че я имам във Варна толкова скоро!!
И сега проверих в сайта и вижте какво намерих!!!
Spoiler:
Направо е... брутална!!! Very Happy:D
+ ще има още едно допълнително интернет издание за Били Хлапето! Отново ще се опитам да ви го доставя Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 680936
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeСъб 22 Окт 2011, 12:52

Оооо.... Shocked Shocked Shocked каква яка корица!!!!
Суперрр!!! Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 938570 Мерси ,Ники Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 607543 Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 407102 !

И ти завиждам,че си си взел книгата!От къде я купииии...от Оринджа ли? Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 369291
Да изтърча до там и аз да си я взема....
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 03 Ное 2011, 21:25

Ами какво да ви кажа.... Жестока!!!
Прочетох я доста бързо, преди 2 - 3 дни, имайки предвид натоварения ми график Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 680936
Хареса ми, че е направил книгата без особено много битки и магии... Беше перфектното начало преди края.. Разказваше се повече за душевността на героите, а Дану Талис взе да ми харесва много!!! Изключителна книга... великолепна поредица... Нямам търпение за следващата!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeСря 19 Сеп 2012, 18:05

Вчера свърших Чародейката... /ще има леки спойлери.. Който не иска, да не чете/
Да ви кажа честно... Очаквах много повече. Имаше твърде много герои, твърде голямо размесване на събитията.. Твърде много нереално глупави същества, които се появиха на края на книгата..Твърде претрупани битки... Отрупана с твърде плоски шеги...
Да не говорим за истината за близнаците.. Тъпа работа!
Книгата започва доста добре, но след това някак се.. Обърква.. Провлачва..
Ама.. Нали е Майкъл Скот.. Книгата завърши.. Скандално! Изобщо не го очаквах!


Като цяло.. Тази книга ми харесва най-малко от поредицата, но се радвам, че всичко свърши.. Макар и доста тъжно..
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 20 Сеп 2012, 12:01

Ооо....Ники Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 607543 ,не ми харесва последното ти изречение,че е свършило тъжно... не обичам тъжните завършеци.... Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 231185
Ако имаш време...може ли да ми пратиш ЛС с спойлер за завършека?Ще съм ти много признателна Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitimeЧет 03 Сеп 2015, 20:10

Още една поредица, за която уж щеше да излиза филм. Защо само по такива си падам?! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Sponsored content





Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайните на безсмъртния Никола Фламел
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Тайните в книгите.
» Открийте тайните на родителите на Ейми и Дан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: