39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тайните на безсмъртния Никола Фламел

Go down 
+12
ivo568
pLaYeRmAn
Martinch
The sword of the bear
Ton4o
dsims
ibob98
Badugly
Evelincho
Salem Saberhagen
Arya Dröttningu
nikol4o
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 12:56

О,Тони Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 696782 Прочете ли поредицата да край? Very Happy
Какво мислиш,хареса ли ти?

Но да и този филм май няма да видим на бял свят Very Happy
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 15:27

Аз имам първата книга и бях стигнала до някъде, но ми доскуча леко Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201 Ии сега не съм сигурна къде е Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 17:32

Свилена, да, прочетох я (още преди две години мисля). Като цяло ми хареса, но краят ми се стори доста припрян. Имайки предвид, че във всяка книга акцентът падаше прекалено много върху всякакви герои и магическите им способности, останах разочарован, че накрая по-голямата част от тях бяха просто забравени, а сюжетните им линии – оставени да висят някъде в пространството.

Но най-голямото разочарование беше последната битка, за която беше загатнато още от първата книга. Такава наистина имаше, но се състоя само в рамките на една глава. Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 19:01

И аз мисля така за края...много припрян,бърз и те оставя с пръст в устата...чак се ядосах на Скот.Това,че не показа повече за Скати много ме разочарова,защото тя ми беше любимката,но както отбеляза при положение,че е включил толкова много герои,трудно можех да очаквам да не се разпокъсва в желанието си да покаже за всеки по малко.Но да...битката накрая беше просто един път Very Happy
Тея,явно не е твоята поредица Very Happy
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Сеп 2015, 17:51

На мен ми хареса почти всичко, като нямам и възражения срещу недовършените сюжетни линии. Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201 Харесва ми, когато има известно количество мистерия във финала. Наистина можеше да има малко повече за Скатах, защото тя си беше най-симпатичният герой, но и така е приемливо. Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201 Но фактът, че близнаците не са близнаци, цялата врътка с "легендарните" близнаци и безсмислените действия на "родителите" им бяха прекалено изсмукани от пръстите.
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Сеп 2015, 18:21

Тази поредица имаше толкова много потенциал. Потенциал обаче, който пропиля. До 5 книга всичко вървеше перфектно. Имаше няколко сюжетни линии и митологичните фигури също бяха супер. И после дойде финала на 6, който както каза Митко Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 696782 , беше изсмукан от пръстите. Виждам, че не само на мен Скатах ми беше любимата, което е супер Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 311608 . Та принципно страхотни серии, с не толкова страхотен финал. Щеше да е много хубаво да напише епилог, за всеки от героите, ама за жалост най-вероятно няма никога да видим такъв на бял свят
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Сеп 2015, 18:36

Явно всички са на мнение, че Скати беше страхотен герой и не получи достатъчно присъствие в книгите, а беше много интересен герой.
Знаете ли кое ме подразни най-много...точно това, което Марти Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 417447 изтъкна - тъпотията за близнаците, които не са близнаци и извънземните им родители...оттук нататък поредицата за мен беше изгубена, такава глупост отдавна не бях чела и бях изключително разочарована от Скот, че пропилява потенциала на поредицата си. Иначе краят беше претупан и изсмукан от пръсти, както каза Митко Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 696782

Май го ударихме на як хейт Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Сеп 2015, 19:05

От всичко прочетено разбрах само, че близнаците всъщност не са близнаци, което ми звучи като върховна тъпотия и че родителите им са извънземни Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201 Значии не трябва да съжалявам, че се отказах още на първата книга? Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitimeСъб 26 Сеп 2015, 14:56

Ами...Тея Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 607543 да ти кажа поредицата си има своите плюсове - идеята за аурите,магиите,част от героите,митологията вплетена в историята,първоначалната идея,злодеите и разбира се Скати...тези неща правят поредицата badass и за това си заслужава да я прочетеш.Но вече разбра за минусите и лошият край,което съсипват поредицата като цяло ииии...решението си остава твое.Но определено не е най-лошата поредица,има добри попадения.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайните на безсмъртния Никола Фламел   Тайните на безсмъртния Никола Фламел - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайните на безсмъртния Никола Фламел
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Тайните в книгите.
» Открийте тайните на родителите на Ейми и Дан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: