39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Затягане на гайките

Go down 
+5
Arya Dröttningu
Grizzly
katnis kane
smiLe299
Ton4o
9 posters
АвторСъобщение
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПон 19 Мар 2012, 10:57

Драги потребители на the39clues.forummotion.com... (Моля прочете това дори да ви отегчава!)

Както всички виждаме, нещата за нас не вървят на добре. Преди бяхме едно прекрасно малко общество, в което не само, че активно обсъждахме нашата любима поредица, която се превърна в предпоставка за събирането ни, но и говорехме за нещата от живота като кой как е прекарал деня си, какво интересно му се е случило и т.н.

С течение на времето обаче форумът буквално ЗАМРЯ и започнаха да се образуват първите паяжини по "стените" му. Какво точно се случи? По една или по друга причина, потребители малко по малко започнаха да си отиват, самата поредица не подлежеше вече на толкова интензивно общуване. Това, което по едно време можеше да се определи като задружна общност, се превърна в събор от няколко души (ветераните Laughing), които просто не бяха готови да се разделят с останалите! И ето ни тук, около петима сравнително активни потребители, все още стараещи се да не скъсат връзките помежду си!

Няма днес се впускам в много подробности, обяснявайки причините. От една старана са отговорни Егмонт с тяхното несериозно отношение спрямо поредицата, с което убиха манията на повечето фенове, от друга страна аз съм виновен с понякога натрапчивото ми държане на администратор, за което не осъзнах веднага, че всъщност понякога пречи. Затягане на гайките 838201 Има и други фактори, за които няма смисъл да споменаваме.

Целта на темата е да бъдат изслушани предложения относно въпроса, какво трябва да се направи! Чакам вашите предложения, целящи да запазят тези връзки и да ги укрепят, как можем да привлечем нови потребители, как можем да се върнем към това, което бяхме преди, или поне да се опитаме! Очаквам ГОЛЯМА активност от ваша страна, поне доколкото това е възможно в този форум, затова не ме разочаровайте! Затягане на гайките 311608


Последната промяна е направена от Ton4o на Чет 17 Сеп 2015, 20:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 21 Мар 2012, 12:27

Моето предложение е вече да не сме само форум за 39 ключа, а форум изцяло за фентъзи книгите.Така ще привлечем много повече потребители, форума ще се уголеми и предлагам още от сега да има кой да ти помага, нов админ. Затягане на гайките 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 21 Мар 2012, 15:08

Идеята ти много ми допада, всъщност си мислех за нещо подобно, но наистина трябва добре да се помисли преди да се направи такава голяма стъпка.
А именно защото има супер много други фентъзи форуми! Трябва ни нещо уникално, което да насочва феновете именно към този форум!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 21 Мар 2012, 15:22

Нещо уникално казваш значи.. хм трябва да помисля, да видя..Защо не ползваме да се поучим от някой голям форум, как е успял?Аз преди бях част от форум за Джъстин Бийбър.Форумът замираше, но направиха съвсем нов дизайн, направиха теми за всички останали певци, сериали, филми, и форумът стана на 2 години със 1100 потребителя и 58000 мнения, но.. форумът го изтриха заради караница.Админите се интересуваха от потребителите си.Според мен трябва да добавим нещо във нашия - социалност, общественост. Затягане на гайките 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 21 Мар 2012, 19:16

Може да има раздели за други детски книги, които писателите на "39 ключа" са написали. Така може да привлечем още фенове на фентъзи романи, а може да харесат и "39 ключа" нищо не се знае!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeЧет 22 Мар 2012, 11:49

Здрасти, аз минавам от време на време тук, но не пиша, защото просто не знам какво... Embarassed Сега, когато излезе последната книга, ще се опитам да влизам и пиша по-често.
Може би наистина трябва да се промени нещо във форума, макар че на мен и сега си ми харесва Very Happy, но каквото и да правите, моля, МНОГО ви моля не го правете форум за всякакви поредици, сериали и т.н. Ще ми бъде някакво супер гадно, защото целта на форума ще се загуби, не знам....просто не ми се иска да става. Neutral
А пък за да бъдем всички толкова активни, колкото преди, може би не бива да се спойлваме отвсякъде..и на мене ми липсва преди, когато постоянно имаше нещо за Фиске, за 5-тата книга, за Мадригалите и техните тайни...Тогава бяхме само с 1-2 книги назад от САЩ, а сега, когато сме бая назад и навсякъде има информация за всичко, нормално да няма какво да обсъждаме, след като знаем какво ще стане...Демек единственото място, свързано с 39 КЛЮЧА, което трябва да посещаваме, трябва да е само и единствено форума, за да могат да се оформят хубави дискусии и да влизаме все по-често, мене например това би ме накарало да влизам по-често, ако знам, че си имаме няколко яки дискусии и ме човърка какво са измислили другите и как разсъждават. Макар че като не знаем дали ЕГМОНТ ще продължава с поредицата... Neutral
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПет 23 Мар 2012, 19:19

Съгласна съм с Ники Затягане на гайките 939362 и това,което той казва.Мисля,че трябва да помислим още по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeВто 27 Мар 2012, 18:21

Аз съм от тези неактивни потребители но вече ще се промени. Просто започнах YouTube канал и правя видеота...
Идеята ми е да се заемем няколко човека да преведем новите книги (Аз мисля, че ще си ги поръчвам а и ако ги има в електронен вариант мога да ги взема) и да ги поставим в форума за да ги прочетат всички... След това ще имаме какво да обсъждаме... Все пак книга 4 от новата поредица излиза чак Септември. (Егмонт може и да не издадат Cahills vs. Vespers за това може да ги преведем тук а ако случайно ги издадът ще ги махнем от форума)

Идеята форума да е за всички фентъзи книги...
Съгласен съм от една страна защото ще обединим малко фенове от тук, малко от там и ще стане по-голямо общество.
Но с толкова раздели ще трябва да имат отговорници... Един за 39 ключа, един за Игрите на глада... те все трябва да са администратори или модератори.

Картите (от книгите)
освен с репликатори или с кодове от е-издания??

Картите (от пакетите)
Един може да поръча пакет с карти и да продава всяка карта на определена цена (по пощата доставка)
Картите ще излизат около 1лв (зависи колко ще струва пакета с доставката обикновенно е 18/19 лв.)
А пакетите от новата поредица (тъй като те са в един пакет всички карти от даденияпакет 16карти) за тях не знам.
Върнете се в началото Go down
kris
Агент
kris


Мнения : 107
Регистриран на : 23.10.2011
Години : 24

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeЧет 19 Апр 2012, 21:25

Здравейте,

Не пиша често,но мисля,че мога да помогна с идеи.

Защо да не направим реклами в други сайтове и както много хора казаха да направим форума за всички фентъзи книги,дори може да се направи и раздел за други жанрове.

Както салем Затягане на гайките 417447 каза,че може да има отговорници за всяка поредица или жанр(ще намали броя на отговорниците).

Ники Затягане на гайките 939362 ако не направим форума за всичко това ще скъсаме двата края (дано някой ме е разбрал).

И едно последно изречение,защото сигорно вече половината започнали да четат това са спряли.Защо не направим един раздел изцяло посветен на технологията в частност програмите и видео игрите,защото по света има хиляди играчи от които съм и аз.Така ще вдигнем потребителите,а който влиза ще му стане интересно да види какво пишем в другите теми и по този начин той щи се „зариби“ да чете и пише в тях.
Върнете се в началото Go down
sami1105




Мнения : 3
Регистриран на : 09.03.2015

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПон 09 Мар 2015, 17:27

Здравейте днес се регистрирах преди дни започнах поредицата и съм до пета книга.Много се надявах сайта още да работи но явно не е така и е затворен удавна. Но ако направим форума на няколко раздела за различни поредици се надявам да съм админ на тази за Пърси Джаксън.Моля ви кажете че сте все още тук
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 01:50

Здравей ;Д
не мисля, че някой е останал тук освен мен...аз се отбивам само от време на време, но си добре дошъл да ми правиш компания ;Д
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 02 Сеп 2015, 21:02

Здравейте,
И аз се отбивам от време на време. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 02 Сеп 2015, 21:35

Здрасти, Тони Very Happy Радвам се да те прочета ^^
Значи ставаме все повече. Тея също се отбива, но нещо не се е похвалила още Very Happy
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 02 Сеп 2015, 21:44

Хей, Тони ^^
Тц тц, Свилена ми развали прикритието Very Happy
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 02 Сеп 2015, 22:37

Бива ме да развалям изненади, знам, Тея Very Happy
Освен ние тримата...някой друг да се спотайва под прикритие? Затягане на гайките 84201
sami1105 не се притеснявай да пишеш във форума, както видя има много мълчаливи хора ;Д

Послепис: Обърнахме го на чат, май Затягане на гайките 838201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 02 Сеп 2015, 23:27

Май ще започна да чета из теми, за да си припомня добрите стари времена. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
sami1105




Мнения : 3
Регистриран на : 09.03.2015

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 00:16

Здравейте представители на Затягане на гайките 696782 Затягане на гайките 939362 и Затягане на гайките 607543 не виждам да има на лусиан предлагам да създадем чат в facebook за да обсъдим как да раздвижим форума
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 00:28

Здравей, Сами Затягане на гайките 939362
Имаше доста Лусианци, но нещо липсват Затягане на гайките 417447
Защо вместо във фейсбук, не си говорим тук, във форума тъкмо да го посъживим. Ако искаш го разгледай и се включи в темите които ти харесат, пиши в тях, ние също ще се включим. Затягане на гайките 311608
Върнете се в началото Go down
sami1105




Мнения : 3
Регистриран на : 09.03.2015

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 00:32

Оххххххх толкова искам да се добера до зоната на Затягане на гайките 417447
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeПет 04 Сеп 2015, 01:00

Хей, зоната на Джанъс е много яка Затягане на гайките 939362 Затягане на гайките 939362 Затягане на гайките 939362 Недей така Затягане на гайките 838201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitimeСря 16 Сеп 2015, 19:04

Като заврънал се Лусианец Затягане на гайките 417447 не искам да подценявате зоната ни, все пак ние сме доста потайни и гледаме да си пазим добре тайните, затова ви се струва така скучна Затягане на гайките 84201

Иначе според мен най-добрият начин да съживим форума е просто като пишем в него. Навремето какви хубави историйки си разказвахме, стихотворения се творяха, а арт-а и до ден днешен е невероятен. Добре е да се помисли и за преструктуриране, ама за това трябва да се съберем всички и сериозно да се обмисли. Да видим колко хора ще се появят през идните дни(защо хората не си четат по-често емайла в днешно време е извън пределите на моето съзнание) и може да си организираме нещо интересно, в което всички да вземем участие Затягане на гайките 311608
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Затягане на гайките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на гайките   Затягане на гайките Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Затягане на гайките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Начало :: Правила и новини на форума-
Идете на: