39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.

Go down 
+7
Lucifer's Fall™
Arya Dröttningu
Grizzly
Badugly
Blu€ Magic
TiaCahill97f
dsims
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Искате ли
Форума да се сдобие с лятна визия
Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Vote_lcap75%Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Vote_rcap
 75% [ 12 ]
Да включим Геокешинга в ежедневието ни
Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Vote_lcap25%Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Vote_rcap
 25% [ 4 ]
Нито едно от горните две
Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Vote_lcap0%Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 16
 

АвторСъобщение
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСъб 24 Юли 2010, 18:13

Такам, пускам една бърза анкета.
Тема 1 е лятната визия на форума, съгласни ли сте или не? (при положителен вот администраторите ще кажат дали идеята им харесва и може да бъде изпълнена)
Ако сте съгласни, в темата напишете кое и как искате да бъде променено.

Тема 2 е геокешинга, съгласни ли сте или не? (про положителен вот ще съставя общите правила на играта)
Ако сте съгласни, в темата напишете кое от следните предпочитате:
1 Оригиналната игра. Недостатъкът е нуждата от GPS.
2 Наша собствена версия на играта. Недостатъкът е, че около година-две няма да има достатъчно съкровища за да е интересно.
3 И 1 и 2. Недостатъкът е, че ще бъде доста объркано и правилата ще се усложнят.

П.П. Можете да гласувате за повече от едно нещо.
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСъб 24 Юли 2010, 18:40

Аз гласувах за лятната визия. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_sunny
Форумът е супер, но за лятото му трябва нещо сякаш... по-светло. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 748884
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСъб 24 Юли 2010, 20:22

Второто, не мога да го разбера. Какво точно е ?
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСъб 24 Юли 2010, 23:41

Гласувах за лятната визия на форума. Искат ми се шарени бутони, светъл фон, емотиконки като чадърче, коктейлна чаша, делфинче и пр., хващате замисъла... Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Идеята ми е щура, но как ви изглеждат иконките на клановете със сламени шапки? Несериозно ли е за нашите сериозни и целеустремени кланове? Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 680936
После - отново променящи се картинки и фрази в подписите. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608

За Геокешинга - вълнуваща и примамлива идея! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608 Горещ застъпник съм и и бих била активен участник, ако не заминавах. /За заминаването ми още нямам сили да ви пиша./ Затова и не съм гласувала за нея. Но се радвам на всяка идея, която задържа прекрасните хора от този форум заедно!!! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 925572 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 805287 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 17:39

О, да, определено бих искал лятна визия. Нещо по-светло, даже мисля, че може да се сложи фон. Тоест да не са само цветовете, ами да има и някаква картинка. Може нещо морско да се постави, знам ли. Харесва ми идеята.
Геокешинга е много интересно занимание, макар че не съм го практикувал. При геокешинга се скриват най-различни предмети навсякъде из света и след това се пускат координати, които ви отвеждат до скритото. Взимате, каквото е оставено там, обаче трябва да оставите нещо друго със същата стойност доколкото знам или иначе казано - заменяте го. Идеята е добре, може би обаче малко трудно ще се осъществи. Абе не е неосъществимо, ако някой се заеме, може и да се получи. Така ще може да си разменяме разни работи, като карти например. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 576245
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 20:15

Харесват ми и двете идеи-за лятното обновяване на форума и геокешинга.
И съм съгласна с всички останали с идеите им!Харесват ми!
Ако се сетя нещо ново ще допълня.
Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 20:44

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 838201
A какъв цвят мислите, че ще отива на форума?
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:06

Аз съм за основни цветове светло жълто (лимонено някакво...) и светло синьо. Laughing
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:31

ООО, да - светло синьо и светло жълто! Небето и слънцето!!! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Ники Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 939362 , взе ми думите от ръката!!! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 84201 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 838201
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:43

Аз съм с мнение като на Надето и Ники.За съм за цветовете и за Геокешинга. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:52

Резултатите са видни.
1) Ако ви хрумне някаква идея за лятната украса пишете! Може да се притеснявате, че ще я отхвърлят, но все пак пишете!
След един-два дни ще имаме обновлението! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608

2) Геокешинга отпада.
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 21:55

Примерно син фон и жълт форум? Или обратното? Първо това да измислим, после Митьо и Тони ако искат ще направят съответно иконки и лого, така че всичко е да е хармония. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeНед 25 Юли 2010, 22:22

Нее, просто светло жълтото и светло синьото да са основните цветове на форума.
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 10:05

О намерих кирилизатор!Мите Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 696782 защо идеята за геошинга да отпада?
Иначе за фона светло син\ъо на светло жълто е много хубаво. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608


Последната промяна е направена от Martinch на Пон 26 Юли 2010, 14:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 10:22

Ако фона е жъл, а форума син (може и тъмно син), ще бъде леко за очите, но ако се смесвт наляво-надясно цветовете, ще стане твърде ярко...

Марти, Геокешинга отпада, защото освен мен за него са гласували само още 3ма. Т.е. ако се разделим по кланове би имало само по 1 за клан (а не се дали за някой няма да са двама, а за друг да няма никой). Твърде малко сме за да може да е интересно.
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 13:14

Според мен ще се съчетаят добре. Вярно е, че може и да не се получи, но пък какво ни струва да опитаме. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 736479 А за фон може да поставим някоя рисунка или снимка или де да знам и аз какво свързано с лятото.
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 13:25

Това с рисунката много ми допадна. Свилена, ето къде можеш да помогнеш. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 84201 Митко също е добър в това, има много хубави рисунки. Разберете се и по желание нарисувайте нещо. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeПон 26 Юли 2010, 15:49

Супер!Ще се радвам,ако мога да помогна с това! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 00:25

Някъде във флууда го писах - наистина ще бъде страхотно фонът да е картина/рисунка! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608 Аз лично си го представях като светложълто пространство, изпълнено с бели глухарчета. Или почти сливащи се сини небе и море и бели платноходки! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608 Но, разбира се, художниците си решават! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 925572

Едит: А какво ще кажете да включим и "звуковото оформление"? Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 84201 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 838201 Може всеки ден в подписите си да слагаме линк към хубава песен или /в нета има/ линк към ромон на вода, птичи песни и пр. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 00:42

Вижте нещо подходящо за фон на форума: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 00:59

Наде, страхотно предложение, но за жалост ни трябва уоупейпър за фон - иначе картинката се показва няколко пъти и става не толкова хубаво.
Aко си съгласна, си пазя един много хубав торент от Замунда - с картинки на светове, изградени напълно от фантазия. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608

Можеш да го изтеглиш от тук - http://zamunda.net/details.php?id=186341&hit=1 . Според мен има много подходящи картинки за целта. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 84201
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 08:19

Чакайте сега, нямаше ли Митко и Свилена да правят нещо като за фон? Иначе днес смятам да поекспериментирам малко. Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 14:46

Тони, форума е станал много свеж! Единствено заглавията не се виждат. Картинката ги скрива.

Като цяло аз съм направил единствено тези: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 33374
Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. BANЛятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. NEWЛятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. NOЛятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. POP


П.П. Ако се вгледате в картинките ще видите логото на Кахил и цветовете на клановете! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 33374

А Свилена помолих да нарисува няколко летни предмета, от които мислех да направя фон, но и този е страхотен. А от картинките ще направя наши си летни емотиконки.
Свилена, ако позволиш може(ако Тони иска разбира се), Тони да направи с тях и лого на форума...
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 14:52

Може ли да видя картинките? Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitimeСря 28 Юли 2010, 14:53

Разбира се,Мите! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Прави с картинките каквото смяташ за необходимо!
Но,според мен форума е със страхотен летен облик и без тях! Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 84201 Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. 311608
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.   Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лятна анкета за Визията на Форума и Геокешинга.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Затваряне на форума
» Дизайн на форума
» Правила на форума
» Сбирки на форума
» Новини около форума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: