39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Empty
ПисанеЗаглавие: 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози!   39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Icon_minitimeСъб 30 Яну 2010, 19:35

По-долните забавни реплики имат за цел само забавление, а не оформено литературно творечество! Ако не харесвате по-острите реплики, пропуснете. Забавлявайте се! 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! 311608

Стокхолмското гробище. Привечер. Още не се е стъмнило съвсем. Истерични викове и смехове нарушават цяращата наоколо тишина.
ДАН: Ейми, бързо, вкарай го долу!
ЕЙМИ: Дан, помогни ми, твърде е дебел и не може да влезе в дупката!
АЛИСТЪР: Но, мили деца, толкова много направих за вас! Не ме убивайте!
ЕЙМИ:: Ще се видим в ада, глупако! Само че ти първо ще отидеш там! МУАХАХАХАХАХАХААА!
ДАН: И благодаря за ключовете, наивнико!
ЕЙМИ: Дан, помогни ми, твърде е дебел! Бързо, Дан, донеси бетоновоза!
ДАН: Как да го донеса? Аз да не съм Супермен?
ЕЙМИ: Ами карай го тогава!
АЛИСТЪР: Помощ, не мога да се изкатеря, някой да ми помогне!

ГРЕЙС: Дан, Ейми, какво си мислите, че правите?!
ДАН И ЕЙМИ: Но, Грейс, ние не на сериозно...
ГРЕЙС: Щях да изпусна цялото забавление, малки кретенчета такива! Лично АЗ ще изсипя бетона върху тзи нещастник! Ето такааа...
ЕЙМИ: Дан, бутай!
БАМ!
ГРЕЙС: Ах, вие, малки дяволи, ще ви лиша от наследство!
ЕЙМИ И ДАН: И без това не ни остави нищо, когато уж беше "мъртва"! Само някаква си тъпа надпревара!
ЕЙМИ: Сега и ти ще умреш с дебелия чичо Алистър! Дан, какво става с бетоновоза?! Не мога да водя изтъркани диалози цял ден!
ДАН: Извинявай, Ейми! Говорих с Хамър и той каза, че вече се е отървал от своите. Айзенхауър дори се е разциврил накрая! Сега идва насам!
ЕЙМИ: Супер! Иън и Натали получили ли са "подаръка"?
ДАН: Да! Отцепили са целия район в радиус от 20 км! Още се вдигало прах и воняло!
ЕЙМИ: А какво стана с тримата Старлинг?
ДАН: Хамър е успял да се промъкне вътре и да им спре системите! След това са се мъчили в продължение на 1 час, докато най-накрая са ги открили! Горките! Сега ги режат в моргата!

Изведнъж наоколо се чу тържествена музика, която премина в рок, а след това в рап! Джона Уизард се бе появил на сцената!
ДЖОНА: От центъра на събитието вие гледате новинарската емисия на"Уизард Тъпейшън Простейшън ЧЕНЪЪЪЛ"! Пред вас са изправени двамата загубеняци, които тази вечер ще...
ДАН: Ейми, държа го, държа го! Къде е хлороформа? Бързо!
ЕЙМИ: Аааа, чичо Алистър се е измъкнал! Какво прави тук тази локва?
ПОДХЛЪЗ!
ГРЕЙС: Ейми, не падай върху главата ми!
ПРАААС!!
ЕЙМИ: Грейс, още си корава както преди! Разкарай се от гъза ми!
ГРЕЙС: Не, ти си разкарай задника от лицето ми!
ДАН: Ейми, какво стана, къде е хлороформа???!
ЕЙМИ: Дан, внимавай, Алистър сигурно вече е при теб! Използвай иглите, които свихме от Ирина!

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...


Последната промяна е направена от Ton4o на Нед 31 Яну 2010, 16:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози!   39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Icon_minitimeНед 31 Яну 2010, 16:14

ДЖОНА: Малък тъпак, ти за какъв се мислиш? Леке такова, ще те науча аз теб, пикльо такъв, я го гледай ти как се държи с мен, АЗ СЪМ ДЖОНА УИЗАРД!
ЕЙМИ: Дан, използвай нефритената огърлица, за да го удушиш! В якето върху капака на бетоновоза е! Абе аз не я ли продадох вече? Дан, пази се от Алистър!
ПЛИИИС!!!
АЛИСТЪР: Ааа, прекрасният ми костюм! Какво е това?
ДАН: Нарича се естествена нужда, тъпак такъв!

ДАН: Ееее, сега ми се прави и нещо друго, така че ще трябва да ме изчакате да свърша и после да продължим, ОК?
ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ: Ми ок, ама само не се бави!
ЕЙМИ: Не в тази дупка, тъпчо такъв! Поне се опитай "бомбите" ти да падат при Грейс, не при мен!
ГРЕЙС: Аааа, искам да се изкъпя!
ЕЙМИ: Дан, ама ти имаш разстройство!

Още една кола паркира наоколо. Ама това май е цял ван! От него с гръм и трясък излиза Чука (Хамър):
ДЖОНА: Я, ама тоя верно имал чук! Внимавай, загубеняко, слънчевите ми очила!
ХАМЪР: Така ти се пада, идиот такъв, слънцето отдавна е залязло! Ти си следващият, екатеринска свиня такава!
АЛИСТЪР: Защо всички ме мислят за свиня?! Ходих на гимнастика в петък вечер!
ДАН: Чакайте ме, още не съм се изходил, изпускам речника... уф... исках да кажа екшъна!
ЕЙМИ: Дан, защо стъпвам в нещо гъсто?! ГНУС!

На земята се мъдрят черна шапка и черен шал. Малко вляво лежи цяло черно сако. Но нека погледнем малко по-нагоре...
ХАМЪР: Ъъъъъ, кой си ти?!
ДАН: Някой да има тоалетна хартия?
ЕЙМИ: Дан, ще те убия, само да се изкача!
ДЖОНА: Само тоя сега ни липсваше!
МЪЖА В ЧЕРНО: МАХНЕТЕ СЕ ОТ ПЪТЯ МИИ!

ДАН: ЕЙМИИИ! СЪБУДИ СЕ! ЕЙМИИИИ!
ЕЙМИ: А, какво, Дан?
ДАН: Какво сънува?

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози!   39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Icon_minitimeНед 21 Авг 2011, 18:50

Защо си го спрял?? Супер е смешно 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! 33374 ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози!   39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
39 КЛЮЧА - забавни и абсурдни диалози!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Забавни песники !
» Зоопарк 39 ключа
» КОНКУРС 39 КЛЮЧА
» Герои "39 ключа"
» Презентация 39 ключа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: