39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/

Go down 
+58
jujokk
katnis kane
smiLe299
crystalcrab
Wolferine
Клаудия
chemist
flora1997
joko
nikol4o
krisi10
Krisinka
petia_97
Uncletiggs™
Dageron321
cris4an
Nemalus
TiaCahill97f
Avery
little_lady32
tania
tanpet
didka_2704
pLaYeRmAn
X-Saber
Salem Saberhagen
Nancy
etimargi
gotinia012
valentin-1
Blu€ Magic
valentin se izvinqva
gotin
Emma_Cullen
Arya Dröttningu
wolf 351
dsims
Krisity
gotinia
gankster
boika_87
danitoo
Lucian Cahill
Badugly
Martinch
Leo
Dan Cahill
Bobby Cahill
HeruEldA
The sword of the bear
ibob98
Дан_Кахил
Evelincho
Grizzly
Lucifer's Fall™
Marty
Ballerina
Ton4o
62 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Krisinka

Krisinka


Мнения : 1
Регистриран на : 07.05.2010
Години : 27

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeПет 07 Май 2010, 23:15

Аз съм от Екатерина. От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 10:00

Добре дошла! Приятно прекарване във форума! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
krisi10




Мнения : 5
Регистриран на : 23.05.2010

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:11

Аз съм от Екатерина!
и съм приятел на Салем Саберхаген (Сегашен: Шерлок Холмс)
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:15

krisi10 написа:
Аз съм от Екатерина!
и съм приятел на Салем Саберхаген (Сегашен: Шерлок Холмс)
Здравей!
Добре Дошъл!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:20

Добре дошъл! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:32

Да, здравей Салем! silent
Върнете се в началото Go down
krisi10




Мнения : 5
Регистриран на : 23.05.2010

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:33

Half-Blood Prince написа:
Да, здравей Салем! silent
Аз съм приятел на Салем. От неговият клас. Фен на 39 ключа! (имам само 6! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 231185 )
Въпросният САЛЕМ ми е най-добрият приятел!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:34

Интересно как въпросният Салем пише от същия IP адрес...
Върнете се в началото Go down
krisi10




Мнения : 5
Регистриран на : 23.05.2010

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:35

Half-Blood Prince написа:
Интересно как въпросният Салем пише от същия IP адрес...
гостувам му!
ние сме съседи!
трябва ми риза за 24.05!

Това не се ли води ФЛУУД? (каквото и да е тва!)
Аз за първи път ползвам форум!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:39

Ами, по принцип флууд се води, да. После ще разчистя темата. И как така ме питаш дали не се води за флууд, като не знаеш какво означава. О.о
И как пък да му се не види, когато двама потребители пишат от едно и също място, винаги единият е на гости на другия...Нещо не ми се вярва...Я как директно нападна бастиона на Екатерина...Агентска карта имаш ли?
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 21:52

Half-Blood Prince написа:
Ами, по принцип флууд се води, да. После ще разчистя темата. И как така ме питаш дали не се води за флууд, като не знаеш какво означава. О.о
И как пък да му се не види, когато двама потребители пишат от едно и също място, винаги единият е на гости на другия...Нещо не ми се вярва...Я как директно нападна бастиона на Екатерина...Агентска карта имаш ли?
Аз имам неговата агентска карта:
P39H66JMXP
Тя е лусианска но има и акаунт от Екатерина от Джанъс и от Томас!!!Той не е правил целият тест (кликвал с мишката където му падне) и последният му е лусиански!
Сега аз на един лист съм му превел анкетата и какъвто клан се падне такъв си остава!
Скоро ще я направи! Зает е с математика!

ДАВАМ КАРТАТА МУ БЕЗ НЕГОВО РАЗРЕШЕНИЕ!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 22:04

Шерлок Холмс написа:
! Зает е с математика!
Сериозно? С математика? В 10 часа вечерта? Като имате още 2 почвни дни?
Салем - това не ми се вярва От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 838201 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 838201 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 838201
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 22:09

nikol4o написа:
Шерлок Холмс написа:
! Зает е с математика!
Сериозно? С математика? В 10 часа вечерта? Като имате още 2 почвни дни?
Салем - това не ми се вярва От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 838201 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 838201 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 838201
какво да кажа. Обича да учи!
За това сигурно сега няма време да влезе. Той има да учи и една песен за 24-ти май (утре!)
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 22:12

Half-Blood Prince написа:
Ами, по принцип флууд се води, да. После ще разчистя темата. И как така ме питаш дали не се води за флууд, като не знаеш какво означава. О.о
И как пък да му се не види, когато двама потребители пишат от едно и също място, винаги единият е на гости на другия...Нещо не ми се вярва...Я как директно нападна бастиона на Екатерина...Агентска карта имаш ли?
относно това че "напада" бастиона на Екатерина е от това че там се чувства най-добре!
Учен , любознателен!
В www.the39clues.com аз също се чудех в кой клан ще съм защото имам черти на всеки от тях!
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 22:23

Стефи, моля те, стига. От този акаунт не е написано дори и едно мнения от друг адрес, което ме отвежда до мисълта, че въпросният потребител няма свой дом.
Ники, моля те, разчисти темата.
Акаунтът ще бъде деактивиран. Стефи, надявам се да признаеш грешката си и да се въздържаш от подобни в бъдеще. От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeНед 23 Май 2010, 22:44

Lucifer's Fall™ написа:
Стефи, моля те, стига. От този акаунт не е написано дори и едно мнения от друг адрес, което ме отвежда до мисълта, че въпросният потребител няма свой дом.
Ники, моля те, разчисти темата.
Акаунтът ще бъде деактивиран. Стефи, надявам се да признаеш грешката си и да се въздържаш от подобни в бъдеще. От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Благодаря за инфото!
Утре на манифистацията ще кажа на Криси че е деактивиран!

Послепис: Не е писал защото има работа!
Обади ми се понеже каза че ще си чатим когато се върне У ТЯХ! но ми звънна и каза че има др.работа.Ще вечеря и такива!
но все пак ви благодаря че ме оведомихте!
Върнете се в началото Go down
joko




Мнения : 1
Регистриран на : 04.08.2010

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeСря 04 Авг 2010, 12:42

Аз съм от Екатерина От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 696782
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeСря 04 Авг 2010, 12:44

Добре дошъл във форума! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeСря 04 Авг 2010, 12:44

От името на целия клан Екатерина те приветствам във форума ни, колега joko От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 696782 ! Добре дошъл! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 22131
Върнете се в началото Go down
flora1997




Мнения : 1
Регистриран на : 13.08.2010
Години : 28

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeПон 16 Авг 2010, 14:33

Аз съм от Джанъс От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeПон 16 Авг 2010, 14:36

Добре дошла! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
chemist

chemist


Мнения : 5
Регистриран на : 01.09.2010

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 17:19

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 925572


Последната промяна е направена от chemist на Сря 01 Сеп 2010, 17:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
chemist

chemist


Мнения : 5
Регистриран на : 01.09.2010

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 17:19

Екатерина От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 696782 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
Клаудия

Клаудия


Мнения : 12
Регистриран на : 02.09.2010
Години : 24
Местоположение : Варна,България
Агент : Claudia Black

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Сеп 2010, 15:47

Аз съм от Джанъс! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362 От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 939362
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Сеп 2010, 16:34

Добре дошли и на двама ви и приятно прекарване във форума! От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Sponsored content





От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/   От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/ - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
От кой клан сте? /Всеки нов потребител да прочете тази тема!/
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Колко sms-a сте пратил досега за всеки етап?
» Най-готин потребител на месец февруари!
» Най-готин потребител за месец април!
» Тема за всички нужди!
» От кой клан ИСКАТЕ да бъдете на карнавала?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Начало :: Правила и новини на форума-
Идете на: