39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Клановете

Go down 
+7
dsims
Salem Saberhagen
Lucifer's Fall™
The sword of the bear
Badugly
Ton4o
Grizzly
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 24 Авг 2009, 22:11

Аз имам да кажа две неща - първо- за враждите между клановете те всички не могат да се понасят но в книгата(мисля Клановете - Page 2 838201 ) е споменато че специално има много силна омраза между Екатерина и Томас, и съществува известна връжда между Джанъс и Лусиан!
второ- в третата книга Ейми и Дан са наречени ПЛЕМЕННИЦИ на Алистър Ох, което ни навежда на мисълта че все пак те имат роднинска връзка поне на този етап от поредицата!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 24 Авг 2009, 22:15

Yellow Dragon32 написа:
Аз имам да кажа две неща - първо- за враждите между клановете те всички не могат да се понасят но в книгата(мисля Клановете - Page 2 838201 ) е споменато че специално има много силна омраза между Екатерина и Томас, и съществува известна връжда между Джанъс и Лусиан!
второ- в третата книга Ейми и Дан са наречени ПЛЕМЕННИЦИ на Алистър Ох, което ни навежда на мисълта че все пак те имат роднинска връзка поне на този етап от поредицата!

Те са полу-племенници на Алистър Ох. Грейс и Аластър имат един и същ дядо, но различни баби.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Авг 2009, 17:25

Ton4o написа:
Yellow Dragon32 написа:
Аз имам да кажа две неща - първо- за враждите между клановете те всички не могат да се понасят но в книгата(мисля Клановете - Page 2 838201 ) е споменато че специално има много силна омраза между Екатерина и Томас, и съществува известна връжда между Джанъс и Лусиан!
второ- в третата книга Ейми и Дан са наречени ПЛЕМЕННИЦИ на Алистър Ох, което ни навежда на мисълта че все пак те имат роднинска връзка поне на този етап от поредицата!

Те са полу-племенници на Алистър Ох. Грейс и Аластър имат един и същ дядо, но различни баби.

Да, това е едно от доказателствата:
-Нефритеното колие.
-Връзката със Алистър.

Аз съм сигурен че са от Екатерина, може и да се окажат Мадригали или пък смесица от Четирите клана.!!!

П.П. Възможно ли е Мадригалите да са комбинация от Четирите клана????
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Авг 2009, 17:50

dsims написа:
Ton4o написа:
Yellow Dragon32 написа:
Аз имам да кажа две неща - първо- за враждите между клановете те всички не могат да се понасят но в книгата(мисля Клановете - Page 2 838201 ) е споменато че специално има много силна омраза между Екатерина и Томас, и съществува известна връжда между Джанъс и Лусиан!
второ- в третата книга Ейми и Дан са наречени ПЛЕМЕННИЦИ на Алистър Ох, което ни навежда на мисълта че все пак те имат роднинска връзка поне на този етап от поредицата!

Те са полу-племенници на Алистър Ох. Грейс и Аластър имат един и същ дядо, но различни баби.

Да, това е едно от доказателствата:
-Нефритеното колие.
-Връзката със Алистър.

Аз съм сигурен че са от Екатерина, може и да се окажат Мадригали или пък смесица от Четирите клана.!!!

П.П. Възможно ли е Мадригалите да са комбинация от Четирите клана????

Ясно е, че ве Ейми и Дан има екатеринска кръв. Колкото колието с дракона, това не е доказателство, тъй като се виждат много неща на различните кланове в подземието в имението на Грейс. Аз се сетих за още едно екатеринско явление в подземието на Грейс - драконите по стените, които отвеждат Ейми и Дан навън. Но, както вече казах, това не може да се смята за доказателство.

След като помислих много внимателно, в продължение на дни, вече съм почти сигурен, да не кажа съвсем сигурен, от кой клан са Ейми и Дан.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 31 Авг 2009, 14:35

Клановете - Page 2 39card115frontКлановете - Page 2 39card99frontКлановете - Page 2 39card124frontКлановете - Page 2 39card82front

Това са картите, показващи основателите на четирите клана.
От ляво на дясно карта:
No.115 Люк Кахил - основател на клана Лусиан
No.99 Катерин Кахил - основател на клана Екатерина
No.124 Томас Кахил - основател на клана Томас
и No.82 Джейн Кахил - основател на клана Джанъс

Четирите карти онлайн събрани заедно дават много информация за четирите клана, тяхната история и враждата помежду им!

Този пост е резултат от съвместната работа на maria и balbukcho! Клановете - Page 2 311608
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 31 Авг 2009, 15:00

Тогава къщата отзад на кой клан е?
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 31 Авг 2009, 15:04

March написа:
Тогава къщата отзад на кой клан е?
Вероятно това е къщата на семейство Кахил преди братята и сестрите да се "разделят".
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 31 Авг 2009, 15:42

А от къде имате картите с основателите наклановете от репликатори ли?
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПон 31 Авг 2009, 18:17

Изображенията на всички карти ги има в един друг сайт...
Ъм, иначе картите на основателите, образуват картинката, която Ейми и Дан видяха в Париж.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПет 11 Сеп 2009, 08:44

Grizzly написа:
Изображенията на всички карти ги има в един друг сайт...
Ъм, иначе картите на основателите, образуват картинката, която Ейми и Дан видяха в Париж.

Това е страхотно, мерси.
Върнете се в началото Go down
Nancy
Агент
Nancy


Мнения : 78
Регистриран на : 04.11.2009
Години : 27

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeЧет 05 Ное 2009, 20:15

Не съм напълно сигурна дали това мнение е точно за тази тема, но не ви ли се струва странно, че любимата храна на Саладин е ЧЕРВЕН ЛУЦИАН? "Луциан" е почти същото като "Лусиан", пък и гербът на Лусиан е червен! Мислите ли, че това може да има някаква връзка?
Върнете се в началото Go down
X-Saber
ТОП агент
X-Saber


Мнения : 211
Регистриран на : 05.11.2009
Години : 27
Местоположение : Обичам кексчета.

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeПет 06 Ное 2009, 22:49

Чуда се дали Мадригалите са клан на персонажи в историята като Хитлер и т.н. Клановете - Page 2 838201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 07:28

Nancy написа:
Не съм напълно сигурна дали това мнение е точно за тази тема, но не ви ли се струва странно, че любимата храна на Саладин е ЧЕРВЕН ЛУЦИАН? "Луциан" е почти същото като "Лусиан", пък и гербът на Лусиан е червен! Мислите ли, че това може да има някаква връзка?

За това не съм се замислял, но имй предвид, че "луциан" на английски е "snapper". А това май няма нищо общо с клана Лусиан.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Nancy
Агент
Nancy


Мнения : 78
Регистриран на : 04.11.2009
Години : 27

Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 15:31

Аз това "луциан" изобщо не знам какво е (може би защото мразя котки и никога не съм имала). Да, вероятно не означава нищо...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клановете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клановете   Клановете - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клановете
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Общ форум 39 КЛЮЧА-
Идете на: