39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Интересни факти и неща

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Martinch
Баща-основател

Години : 18
Агент : Mad scientist

ПисанеЗаглавие: Интересни факти и неща   Вто 24 Ное 2015, 23:49

По случай на празника на Екатерина, реших да направя тази тема, където всички ще могат да споделят разни неща, които са им харесали или са ги впечатлили!

Ще започна с едни gif-чета, който показват колко много потенциал има в магнитите и как могат да бъдат изпозлвани за игра:

А ако искате на научите повече за тях, може да посетите ето тази страница: http://maginationgame.com

И ето още едно, което е само да ни покаже колко малки сме всички ние, спрямо Вселената. Това показва, колко пъти масата на слънцето, може да се събере в масата на една от най-големите черни дупки във Вселената:

Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 24
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Интересни факти и неща   Сря 25 Ное 2015, 00:58

Лорд TooSchoolForCool , прекрасна тема! Влюбена съм в тези магнити и много искам да си ги имам за домашен любимец...нямам търпение да ги пуснат в продажба, прекрасни са!
А последвалият gif просто ме кара да осъзная колко сме малки сме всъщност....и леко ме стресна като го видях черно на бяло, друго е да го учиш на суха материя За това е хубаво в училище да показват такива неща, че да не се стряскаме после като ги видим в "действие"

Не знам дали сте чували, но съвсем в скоро време сгъваемите колела ще бъдат доста често срещана гледка. Ето да видите за какъв сладур става дума. Компактен е, нали?
Сгъваемо колело:

Има и сгъваеми електрически колела

Това колело на горната снимка е от специална баварска линия. Изработено от въглеродни нишки и алуминий. Тежи 20-ина килограма и разполага със система за регенерация на кинетичната енергия при активиране на хидравличните спирачки. Зарядът на батериите стига за изминаването на 15 до 40 километра.

3.Тони  

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Интересни факти и неща
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1