39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любими откъси, мисли, цитати...

Go down 
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Любими откъси, мисли, цитати... Empty
ПисанеЗаглавие: Любими откъси, мисли, цитати...   Любими откъси, мисли, цитати... Icon_minitimeВто 24 Ное 2015, 20:59

Това е още един "подарък" по случай празника на Екатерина Любими откъси, мисли, цитати... 696782
В тази тема може да споделяте откъси, мисли и цитати от любими книги, филми, игри които са ви направили впечатление. Може да споделите и народни мъдрости от различни народи...всичко което ви харесва и смятате за ценно. Според лейди Ридео темата е изключително подходяща, защото ако има една дума с която да се опише клана Екатерина Любими откъси, мисли, цитати... 696782  и тази дума не е интелект, единствената друга подходяща дума ще е именно мъдрост.
Така че, скъпи гости, съфорумници и приятели...добре сте дошли да споделите мъдростта си с останалите! Любими откъси, мисли, цитати... 84201


“Оцелях, защото огънят в мен гореше по-ярко от огъня, който ме обгръщаше”

"Има милиони акорди. Има милиони числа. Но хората все забравят за нулата. Без нея обаче числата са просто аритметика. Без празния акорд музиката е само шум."
- Тери Пратчет

“Ако обичаш едно цвете, не го откъсвай.
Защото ако го откъснеш, то умира и престава да бъда това, което обичаш.
И така, ако обичаш едно цвете, го остави да „вирее”.
Любовта не е свързана с притежаване.
Любовта е свързана с признателност.”
- Ошо

„Ако някога дойде ден, когато не можем да сме заедно пази ме в сърцето си. Аз ще остана там завинаги.”
- Мечо Пух

“Три неща не могат да останат вечно в тайна: слънцето, луната и истината.”

“Аз съм морето и никой не ме притежава”
- Пипи Дългото Чорапче

"Има периоди в живота, когато човек - при наличие на известни актьорски заложби е способен да заблуди дори самия себе си"
- Г. Грийн

„Не достигнах докъдето исках, но пристигнах там, където имах нужда да бъда.”
- Дъглас Адамс

"Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното."
-  Александър Дюма

"Разбира се, това се случва вътре в главата ти, Хари, но защо, за Бога, това трябва да означава, че не е реално"
- Албус Дъмълдор

"Имаше едно време един невидим мъж... който страшно се беше уморил да бъде невидим... Всъщност, той не беше невидим наистина... Просто хората бяха свикнали да не го виждат... А ако никой не те вижда... теб има ли те въобще?"
- Часът на чудовището

"Недей да се поддаваш на отчаянието. Това ще ти попречи да говориш със сърцето си. Само едно нещо прави мечтата невъзможна: страхът от неуспех."
- Алхимикът
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Любими откъси, мисли, цитати... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими откъси, мисли, цитати...   Любими откъси, мисли, цитати... Icon_minitimeНед 10 Апр 2016, 18:10

"Обстоятелствата и случките оцветяват живота ни, но ние можем да направим избора какъв да бъде цвета."
Джон Милър
Върнете се в началото Go down
 
Любими откъси, мисли, цитати...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любими цитати от книгите "39 ключа"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Начало :: Празник на Екатерина-
Идете на: