39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Визуален тест на личността

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 25
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Визуален тест на личността   Вто 24 Ное 2015, 01:38

Лейди Ридео с гордост ви представя много интересен визуален тест,който използват американските психолози-визуалисти при определянето на вида на личността. Може да научите нови неща за себе си и да преоткриете такива, които вече знаете...теста отнема по-малко от минута и не е никак сложен,така че не се тревожете

Огледайте внимателно картинките, разположени по-долу. Изберете тази, която ви харесва и ви привлича най-много. В спойлера, намиращ се под картинките може да прочетете описанието си според картинката, която сте избрали. Ако мислите, че описанието е невярно по отношение на вас или е вярно на по-малко от 70 %, то трябва да разгледате още веднъж картинките защото е възможно да сте се разсеяли или недостатъчно дълго да сте мислили.

Ваш ред е....да видим какво ще разкрият предпочитанията ви.

Чувствайте се свободни да коментирате и споделяте резултатите си

Резултати:

Лейди Ридео ще си позволи да сподели, че се почувства привлечена от картинка номер 3 (и от части от картинка номер осем) и смята описанието за себе си за точно

3.Тони  

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Martinch
Баща-основател

Години : 18
Агент : Mad scientist

ПисанеЗаглавие: Re: Визуален тест на личността   Вто 24 Ное 2015, 23:33

Много интересен тест, Лейди Ридео, страшно ми хареса

Аз лично бях привлечен от две картинки между които се колебаех и те бяха 3 и 7. В крайна сметка, преди да отворя спойлера, си казах че 7 повече ми допада и бих казал, че доста точно ме описва. Непонятно ми е как са го направили този тест, но трябва да им призная, че е добър!

Майка-основателка

Години : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Визуален тест на личността   Вто 24 Ное 2015, 23:41

Благодаря, лейди Ридео, за така хубавия празник Мисля, че #СвиленаНаправиВсичко трябва да trend-ва

Аз се колебаех между 7 и 8, но в крайна сметка избрах 7, което не ме описва особено добре, затова прочетох и 8 и осъзнах, че ако съберем двете ще се получа аз

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 25
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Визуален тест на личността   Сря 25 Ное 2015, 00:00

Мерси, мерси...

Шшшшт, лейди Кейн ...не издавайте дворцовите ни тайни. Лорд TooSchoolForCool ни е подготвил страхотна изненада, за която нямам търпение

Значи в крайна сметка никоя не се е спрял на само една картинка...интересно Така де, сложни личности сме, така че е нормално да сме сплав от няколко описания. Но е интересно, че всички давате положителни резултати, доволни сте от описанията, така че теста наистина е точен.

Тони не  е споделил резултата си, но ще си позволя да го споделя с вас...Тони , надявам се да нямаш против Той се е колебаел между картинка номер 2 и 3, но най-накрая се е спрял на номер 2.

3.Тони  

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Визуален тест на личността   

Визуален тест на личността
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1