39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Noragami - Дискусия

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 21:35

Уау,Марти Noragami - Дискусия - Page 3 417447 това беше един страхотен преглед на целия първи сезон! Много ми хареса мнението ти,задълбочен и ненатрапчив коментар.Постарал си се да намериш значението на Noragami и да го тълкуваш Noragami - Дискусия - Page 3 925572
Радвам се,че анимето ви е харесало колкото на мен,наистина си заслужава след като толкова хора мислят,че е добро.
От кога започваме с втори сезон? Noragami - Дискусия - Page 3 311608


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Пон 12 Окт 2015, 23:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 21:39

Марти Noragami - Дискусия - Page 3 417447 , мнението ти беше наистина добро, нищо чудно, че си го писал два дни Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Свилена Noragami - Дискусия - Page 3 939362 , как...как кога? Аз съм до средата на епизода xD
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 23:11

Ии...втори сезоон Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Започваме с Бишамон, която е ранена. Според мен има нещо общо с онова Шинки (май Тома беше), което Ято е убил ии за което стана дума във втората ова. Добре де, било е сън xD Първи въпрос: какво е Aragoto? Втори въпрос: какво е това ин-о...добре, стана по-добре xD Започва заспало...още от интрото разбираме, че нещата между Ято и Бишамон не са се променили особено и че се появява още някакъв господин, който едва ли ще бъде много приятен xD
Разбира се, Ято и неговите доставки Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Ъмм...това след учебната година ли се случва? Може би към края xD Ии...Хийори заспа. На четвъртата минута Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Мм...вече подуши Ято и отиде при него (шипшипшип) Работата им...е да сменят памперси Noragami - Дискусия - Page 3 33374 Забележете как Хийори избегна въпроса как ги е намерила Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Страхотно, демон...и демонично бебе xD Стаята е по-здрава от всякога Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Маска като на Нора. Все още не сме сигурни от къде ги вземат, нали?

Добре, може ли да ви питам нещо? Защо Бишамон се смути, когато Казума ѝ каза да не гледа телевизия гола, като просто ей така го вика при себе си докато се къпе? Смисълът липсва xD
Кофкуу ^^ Избърсали са пода с Ято? Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Реакцията на Хийори, когато разбра, че Юки е почти колкото нея просто ме разби Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Spoiler:

Може би това ще я научи повече да не кани момчета с непотвърдена възраст в леглото си. Понякога ми е трудно да си мисля за Ято като за възрастен. Понякога? Имах предвид винаги, току-що разбрах, че е похарчил 200 хиляди йени за пластмасова котка xD Реакцията ми беше подобна:

Spoiler:

Нима Ято нарече Бишамон луда? Вчера я целуваше, а сега...Ято, Ято xD Оо, Бишамон е толкова добра, спасява дори и наранените духове, въпреки че не могат да са истински Съкровища. Затова ли има толкова много? Защото спасява всички? Дали е правила така и преди Ято да убие онова Шинки? Толкова много въпроси xD

Оу...ново Съкровище, интересно. Бишамон има цяла армия Съкровища, явно наистина спасява всички. Хм, имаше едно момиче, което надничаше зад колоните. Ако не греша, същото момиче се появява и в интрото. Дали е Шинки на Бишамон? Чак сега осъзнах, че този път Биша е с дрехи Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Този мъж...и той беше в интрото. А Бишамон спомена нещо за проблемно Съкровище...дали е онова момиче?
Оо, вижте, Ято се опитва да накара Хийори да остане xD "Ще те преследвам докато не ме оправиш"...Хийори, мислех че искаш Ято да направи нещо по проблема с опашката Noragami - Дискусия - Page 3 838201
О не, онова момче...е с мъжа от интрото, а той държи маска...това определено не е добре.

Епизодът беше добро начало на сезона, имаше обичайната порция смях и сериозни моменти ии нямам търпение за следващия епизод Very Happy
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeСря 14 Окт 2015, 00:23

Мой ред е Noragami - Дискусия - Page 3 838201

1-ви епизод от 2-ри сезон:

Епизодът започва със зловещ сън на Биша...явно е свързано с Ято и убийството на шинкито. Въпросът е, че в съня и Ято не очиства само едно Съкровище, а всичките...хммммм.......гледам, бая е набрала на Ято...този убийствен лилав поглед който хвърли преди началото на опенинга продължава да е секси  Noragami - Дискусия - Page 3 838201

И естествено няма как да не коментирам супер якия опенинг...още с първия си тон ме хвана, много готина песничка! А анимацията е на ниво, този и предишният са тематично свързани и изчистени и на кратко...радват окото. Имаме двама мистериозни мъже...единият добре облечен млад господин, а другият приличаш на клошар...външният вид понякога говори доста за някой герой  Very Happy Не мога да се сдържа за това ще споделя ето това от опенинга....заради пленителният му син поглед, разбира се  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Знаете, че съм влюбена в очите му Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvz3hzIVTc1s21xzoo1_540
А тази сцена...не знам, но много ме изкефи...епик ми е, всички изглеждат толкова готини:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlvaf0pGc1s3dw0xo1_540
Сцените в подписа ми също много ме кефят, особено когато и тримата са легнали и са загледани в безкрая....не знам дали забелязахте скъпи мои Ятори шипъри, но...сред сцените във въпросния ми подпис имаме една която се откроява особено...Хийори е прегърнала Ято, като забележете...тя е гола. А той изглежда толкова тъжен...как да не му дадеш прегръдка, а?  Noragami - Дискусия - Page 3 209175 Друга интересна сцена е тази, в която Ято и Биша споделят спокоен момент...тя даже си почива на коленете му и не иска да го убие, а той е със сладката си опашка...уау, интересен момент:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlv54XMYX1s307p6o1_500
Ще постна опенинга да му се порадваме още веднъж:

Noragami Aragoto OP (HD) by pKjd
А сега да отговора на въпроса на Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 какво значи Aragoto. Потърсих в уикипедия и се оказа че това е стил в кабуки театъра (японски театър) при който актьорите носят силен грим с предимно ярки цветове - синьо и червено, а самата им игра е драматична и често преувеличена като самите актьори използват целия възможен набор изразни средства - като се мине през перуки, костюми, мечове, гримове и се стигне до  пламенно изречени реплики. Чрез този стил в кабуки театъра се обрисуват храбри воини, свирепи богове или демони. Буквално Aragoto означава "безразсъден войн". Самият театрален стил е създаден през периода Едо. Мисля, че на Ято идеално му подхожда определението Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Въпреки, че то може да се отнася и за Биша.

Та да се върна на епизода....виждаме щастливият Ято, получил обаждане за работа. Погледнете го - от него блика ентусиазъм и се носи на талази добро настроение, зарази ме само докато го гледам  Noragami - Дискусия - Page 3 680936 :
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlz9v9cv71ty8mv1o2_400
А тази усмивка, леле...Хийори разбирам защо си си паднала по него...много е готин Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlz9v9cv71ty8mv1o3_400
Мда, Хийори бие рекорда за най-бързо заспиване и естествено намери Ято по страхотния му парфюм....така де аромат, но...за нея е парфюм защото е влюбена Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Работата им....естествено е невероятна....демонично плюшено зайче високо към три метра, бебета, пелени,  Ято специализира като бавачка (Нели, имаш конкуренция  Very Happy ).
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvly75qkKc1t45pbyo1_500
А стаята и плазмата и стените и въобще....покъщнината на хората...недокоснати, работа на професионалисти, мда. Добре, че беше Хийори да ги накара да почистят. Very Happy
Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , Биша си пада тайно по Казума и тайното и желание е да я види гола, не разбра ли вече Noragami - Дискусия - Page 3 33374 Естествено няма как да минем без сцена в горещите, частни извори на лейди Лилави очи Noragami - Дискусия - Page 3 358796
Имаме страхотна сцена при Кофку и Дайкоку...Кофку, радвам се да те видя  Noragami - Дискусия - Page 3 736479
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlxo6N7oq1s307p6o1_500
И да, Хийори, всички се чудехме как можа да го направиш онова с Юки, поне се радвам че има някой толкова бавно загряващ като мен  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvm1zfLMJG1s21xzoo2_500

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvm1zfLMJG1s21xzoo1_500
Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , изречението ти "повече да не кани момчета с непотвърдена възраст в леглото си" е просто къртач. Noragami - Дискусия - Page 3 680936 Ох, нашата дива Ято в действие...че ни намига дяволито  Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvm95cBMCa1u4f2lbo1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvm95cBMCa1u4f2lbo2_400
Магическата котка на Ято....без коментар, човек не се ли научи бе  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Биша е мацка с голямо сърце, знаех си. Само се прави на сърдита, нацупена и лоша  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Изключително благородно от нейна страна, поне според мен....като дадеш име на Съкровище и го приемеш при себе си, то може да те нарани с нечисти помисли и даже да те убие и тя, въпреки че го знае, продължава да спасява Шинкита и да им дава дом, като по този начин застрашава себе си и здравето си. толкова голям брой Съкровища...уау...Биша има златно сърце. Определено си заслужи уважението ми. Тук е много badass:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlxc2R7r61qcsnnso1_540
Оооо....Юки си намери приятел, колко сладурско ^^
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvlznnEAoc1rxmnbfo1_500
Клошарят мъти главата на Биша....ах тиии...знаех си, гадняр такъв. Когато разбере, че Казума наистина е участвал в очистването на Юки...не ми се мисли как ще реагира Биша, а тъпанара Клошар ще ликува.Но Биша се усмихна, леле...много е сладка като се усмихне  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nw49i1Hdcc1u4f2lbo1_250
Охо, първият Ятори момент...свръх сладкоооо....Ято се изчервииии  Noragami - Дискусия - Page 3 209175
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvma0a9QY21s22704o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvma0a9QY21s22704o2_400
Закриваме епизода с Юки и новият му приятел, щастливо бърборещи, а в сенките на дървото...подозрително напомнящо онази цъфнала вишна във втората OVA, се спотайва Клошарят, ухилен мазно...намислил е нещо гадно, надушвам го. А маската в ръцете му не говори за щастливи неща, които биха могли да се задават.

Оооо...ендинга е шип, шип, шип, шип, шип...да, схванахте на къде бия...много е сладък Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Само вижте как я гледа Ято Noragami - Дискусия - Page 3 209175 :
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvm37tnKFo1ql2sjoo5_250
И естествено цветовете му са пленяващи, песничката също е яка, но не се съмнявам, след като е изпълнена от ryo от supercell. Ето го и него:


Noragami Aragoto ED by pKjd

И така...това беше от мен. Постарах се да оползотворя единият километър Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Послепис: Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , Марти Noragami - Дискусия - Page 3 417447 моля не оставайте с грешното впечатление, че съм влюбена в Биша, знам че звуча ентусиазирано относно очите, даже прекалено ентусиазирано но....само очите и Noragami - Дискусия - Page 3 838201 вече разбрахте, че имам слабост към красиви очи, а самата героиня си ме кефи, но само до там.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeЧет 22 Окт 2015, 01:04

Съжалявам, хора...но тъй като утре няма да имам никаква възможност да гледам Норагами втория епизод и за петък не съм много сигурна дали ще успея да го гледам, а събота няма да съм в града си позволих да го изгледам днес и то преди малко, надявам се да не ми се разсърдите Embarassed Поствам си мнението в спойлер...за да не ви притеснявам, а по-късно след като си постнете и вашите мнения ще го преместя ако се наложи:

2-ри епизод:

Отваряме втори епизод с Клошарят и Нора... много си отиват и двамата и очевидно замислят нещо пъклено... Suspect
Как ме стресна Юки в началото, но причината да говорят беше наистина супер сладурска – Юкине си е намерил приятел, ураааа...реакцията на Ято със щръкналата му във всички посоки коса, а също и реакциите на Кофку и Дайкоку са безценни  Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvz6tiB2j51s22704o3_540
Ах, Ято отиди да се срещне с Тенджерата и да си поговори с него и Маю за новият приятел на Юки...симпатяга, жалко че последваха много удари под кръста. Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyse9PhFQ1qjov86o2_540

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyse9PhFQ1qjov86o3_540
Това за „бащата” на Юки леко ме притесни....да не би Ято да не е имал себе си предвид? Ахааа...явно Тенджерата му е възложил работа...Юки колко е щастлив и нетърпелив да се види с приятеля си , сладурчо.  Noragami - Дискусия - Page 3 4234090804 А Хийори и Ято са толкова  загрижени за Юкине...направо тримата са си семейство вече.  Noragami - Дискусия - Page 3 358796
Оххх...автограф за Ято от Биша...по-скоро надгробна плоча да получи.  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Големи сладури са и двамата:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyugnVxp11rg5mhjo1_400
Вижте наш Юки колко е щастлив...направо искри от щастие ^^
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyzu2iFLL1tpip2so3_r1_500
Сузуха е голям симпатяга, толкова положително настроен,усмихнат и добронамерен...Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , напомня ми по нещо на Ливай от "Фенка" не мислиш ли?
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvz01sl8cj1sackz1o1_250

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyugnVxp11rg5mhjo6_400
Обожавам цветята и сега като гледам как Сузуха се грижи с такава любов за тях ми става още по-симпатичен.  Явно добротата на Биша е нож с две остриета...поради големият брой на Съкровищата, които е приютила тя не може да обръща внимание на всички и да използва всички... един вид е създала изкуствено семейство. Въпреки добрите и намерения изглежда,че нейната дистанцираност наранява Шинкитата. Сузуха изглеждаше толкова нещастен от факта, че не е изричала името му от години и е възможно да го е забравила...направо сърцето ми се сви. Историята му е наистина тъжна...определено това аниме и манга засягат доста сериозно темата за самотата и това, хората да забравят за теб. Хора не смятате ли, че това дърво е същото като от втората ОВА?
Следващата сцена разсейва напрежението...имамеедин  промъкващ се през прозореца Ято с лепната страхотна dork-иш физиономия. Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyujhXlSZ1qjov86o1_540
Мързелът те кара да вършиш чудеса, нали Ято?  Noragami - Дискусия - Page 3 736479
Оооо...той развърза „шалчето си”...явно нещата стават сериозни и разговорът задава драматичен тон...
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyv016EEf1qam6y9o4_400
Аууууу...не, тук е супер сладък Noragami - Дискусия - Page 3 209175 Определено е по-готин без лигавничето си  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvytlrxgWi1rr3vglo2_400
Следва сериозен разговор...Ято подканя Юки да сподели с него какво го мъчи - синеоки, горда съм с теб...държиш се като истински родител и приятел. И помен няма от детинското и егоистично поведение! Юки изплаква мъката и страховете си...имам чувството, че не е единственият, който е тормозен от тези мисли...Ято изглеждаше много сериозен докато го слушаше. И е прав ...не трябва да събираш всичко в себе си:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nw9nxyCD8k1rfx24fo1_540
Ако продължава да хвърля такива погледи ще го провъзглася за героя с най-секси очи Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyy0qWQX01tpip2so1_540
Хей...Сузуха...бягай на далеч от този психясал Клошар и не го слушай....късно...не очаквах да се случи това, беше прекалено брутално, миличкият...да загине втори път и то като последната му мисъл да е за това, че е забравен от всички. Юки ще бъде съкрушен като научи за смъртта на приятеля си. Смърт за Клошаря!!!!!!!!!!!!!!!! Биша явно усети смъртта на едно от съкровищата си...
Не мога да повярвам, че анимето има сили в такъв момент да прескочи към комедията....тези съобщения на Ято ме накараха да се смея  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 и едновременно с  това да изпитвам  леки огризения, че го правя след загиването на герой по особено брутален начин преди по малко от 5 минути.
Noragami - Дискусия - Page 3 2qjgnf9
Гледайте го моля ви се къде се е скрил и ги следи, нинджа  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyyrr96oA1tgg2m5o2_540
А за последвалата схватка...няма да говоря.... Noragami - Дискусия - Page 3 33374 Хийори му показа кой е шефът Noragami - Дискусия - Page 3 680936 Noragami - Дискусия - Page 3 33374 Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyyrr96oA1tgg2m5o1_540

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyyrr96oA1tgg2m5o3_540

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvzakfT78V1s22704o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvzakfT78V1s22704o2_400
Биша определено помни Сузуха...жалко, че той загина без да го узнае. Всичките Съкровища на Бишамон се правят че всичко е окей и са много щастливи привидно...това е толкова изкуствено, че чак ме подразни дори причината поради която лъжат Биша да е благородна. Тая розовокоска дето се подвизава с тази ножица...не ми мирише да щастие. Охо...Биша е покварена, кофти. Казума...само така, защити шипа си и любимата си дългокоса красавица! Тези очила наистина не са само за украса само дето не можа да разкриеш истинския злодей...ама беше на косъм.  Клошарят пак вся смут...много е хитър, признавам му го. Биша не заслепявай Казума със лилавите си очи...моля те, съвсем ще си изгуби ума по теб.  Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvytzpsNYc1s307p6o2_500
Следва сцена в дъжда и намираме Ято пред  дървото на Сузуха, а Клошарят разваля картинката...браво Ято, разкри убиеца сега остава само да го ступаш! И не го слушай,  няма да се депресираш от дрънканиците му,  чу ли?
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyu7tEBEV1toli87o3_400
Я пак, Клошар? Ято безпомощен без Съкровище...може би говорим за различни синеоки богове, но моят Ято е badass всякак. А след като те погледне така...да знаеш няма измъкване до живот Very Happy
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyuy7NhhS1sgwm5lo1_400
Ятоооо....не го слушай, не тъжи...Хийори никога не би те забравила, все пак си пада по теб и те обича...Яторииии Noragami - Дискусия - Page 3 209175
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nvyuy7NhhS1sgwm5lo2_400
Тоя Клошар има по-голямо психическо разтройство и от Рапунцел...Биша е прекалено мека и за това трябва да бъде очистена?! И нейното място ще бъде заето от...Ято? Той наистина не е с всичкия си...подозирам, че Нора носи лудост и е заразна, особено ако се навърташ около нея.

В заключение мога да кажа, че този епизод беше много интензивен и пълен с екшън, комедия и драма...уау....не мога да си представя какво още ни чака, а като се има предвид, че още не са обявили броят епизоди за сезона...стискам палци да са поне 25 Noragami - Дискусия - Page 3 84201


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Вто 27 Окт 2015, 02:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 18:53

Ииии, отново сме в светът на Noragami.
Започваме с кошмар на Биша, в който виждаме неините съкровища(?) как биват убити(?) и то от Ято. Интересно как тя изглеждаше по същия начин както Ято, преди пречистването на Юки. Тези очи:
Spoiler:
Йееей, ново интро. Арт-а изглежда по-добър дори от предишното, а песничката е Catchy. Доста... интересно име на група „The oral cigarettes”. Обаче няма спор, №1 си е от сезона: https://www.youtube.com/watch?v=D2FcxyQhpQY
Ято детегледачката. Брей, доста страшна-плюшена-играчка-заек-фантом си имаме. Е това за Ято е детска играчка. Хмм, пак тези маски...
Хийори, това ли ти е проблема на теб xD (2) Спокойно Ято, ние вярваме в теб (3)
Spoiler:
Мисля, че след битката на Бишамон с фантома осъзнах нещо. Фактът, че тя има толкова много съкровища, се дължи на това, че тя като види дух в беда и решава да му помогне, за това го взима при себе си. Нищо чудно, да е имала Съкровища, които не са били доволни от ситуацията, в която са били(като Юкине) и да са се бунтували срещу Бишамон, затова Ято да ги е убил. Радва ме как Ято не се опитва да покани Хийори на среща, ами иска тя да го заведе, че да може той да яде  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Радвам се, че Юкине си е намерил приятел, обаче както и можеше да се очаква, оказва се, че е съкровище на Бишамон... А защо онзи, който приготви банята на Бишамон държеше една от онези маски? Този сезон май ще научим доста нови неща.
Новия ending не е толкова лош, все пак е от ryo, ама като че ли предишния по ми харесваше. Все пак е добър.

Еп 2.

Spoiler:
#КогатоСъкровищетоТиИмаПовечеПриятелиОтТеб
Хареса ми как Юкине веднага започна да се оплаква от господаря си на новия си приятел. О, това е онова дърво. 30 ГОДИНИ?? Wow, значи това е историята на дървото. Перспективата Хийори да ги забрави с Ято е ужасна, ама в миналия сезон видяхме, че само да поиска и може да си ги спомни и двамата.
WTF, какво се случи със Сузуха, туко що? Защо им трябваше на Маскираните да го убиват?
Ято и тези неговите съобщения xD
Spoiler:
Труден е животът на боговете, с тези техни битки и Съкровища. Бишамон ми е много интересен герой, все още не разбирам, как някои хора могат да я мразят. О не, това петно на врата. Добре, Казума провери всички Регалии, но нито една не беше обладана. Нещо не се връзва... А сега петното го няма?! Някой се опитва да натопи Казума, ама защо? Заподозрян №1 – Докторчето, дето е приятел с Норчето. Ама тоя много самочувствие има, да ходи да се бие с Ято. Значи теорията, че богът съществува, докато има кой да вярва в него е вярна. Дали ще се стигне до ситуация, където само Хийори ще го помни? Хмм, явно има някакъв план, за елиминирането на Бишамон, който май включва Бишамон да се бие срещу Ято. Предполагам, ще разберем в следващите епизоди!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 21:15

Най-накрая, отново се връщаме при Ято Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Добре де, Клошаря...и Нора -.- Защо винаги като чуя интрото за пръв път и ми се струва ужасно, а следващият път ми харесва Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Вижте Кофкуу <3

Spoiler:

Някой ще ми обясни ли защо Юки беше толкова засрамен от факта, че има приятел? Все едно са гаджета xD

(Марти Noragami - Дискусия - Page 3 417447 , нямаш никаква идея колко много се смях на "#КогатоСъкровищетоТиИмаПовечеПриятелиОтТеб" Noragami - Дискусия - Page 3 33374 )

Казума е благословен? Оо...пак онова "съдбовно" дърво Noragami - Дискусия - Page 3 680936 30...30 години? Това е...много време. Томоко...о, тя...това е толкова тъжно. Виждала го е толкова много пъти, но го е забравяла веднага след това. Саднах xD
И нещата не отиват към по-добро. Юки го е страх Хийори да не го забрави. Този епизод е по-сълзлив от другите xD
Този клошар...той е пълен задник. Защо му беше да разстрои Сузуха? Не...нееее...защооо. Това е ужасно.

Уааауу, Ято. Веднага след сериозния момент той идва и изръсва нещо от рода на "Вие сте като дупе и гащи" Noragami - Дискусия - Page 3 838201 "Ако сте донесли нещо в повече, подхвърлете го насам" Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Защо никой не признава на Бишамон, че Сузуха го няма? Пречистване? На всички? Казума се сети да провери Клошаря, но той не си вдигна косата. Почти съм сигурна, че е там.
Хмм...Клошаря не започва добре. И се сби с Ято. Отново се появява момичето с розовата коса. Кога ли ще се включи по-интензивно xD
Бишамон ще изчезне? Нее...това няма да се случи. Ние няма да позволим Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Окт 2015, 00:00

Нека видим какво се случва в света на любимият ни бог Ято Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Оу, определено не започваме добре. Хм, момичето с розовата коса. Ето каква е ролята ѝ. Ъъ...въпрос, кой беше Цугаха? xD Бишамон има полкова много Шинкита и имената им са все едни...Казуха, Цугаха, Каруха, Кураха (тия двете щото са много различни, сигурно вече не са ѝ свършили имената), Кугаха, Сузуха, Акиха...Защо завършват все на "ха"? (btw, потърсих в wiki-то имената, за да не си измислям и...това не е спойлер...май... и видях, че Казума е бил последният от предишната "партида" Шинкита на Биша. Та ми хрумна...може да ги редува. Предишните да са завършвали на "ма", а сега на "ха", после пак на "ма" и така...)

Spoiler:

Няма, няма...засега. Дайте ѝ още няколко броя от мангата xD

Моментът, в който Хийори осъзнава, че е влюбена в Ято и няма никога да се откаже от него:

Етооо, Ято се грижи за Хийори. Добре де, не е много добра идея да я преследва и да се крие в кофите за боклук, но все пак...

Noragami - Дискусия - Page 3 Q8gRKdu

Ооо, вижтеее, Хийори предложи на Ято да се виждат всеки деен ^^ Той се изчерви, и тя се изчерви Noragami - Дискусия - Page 3 838201

КогатоСтеВлюбениЕдинВДругНоПоНякакваИдиотскаПричинаНеСиГоПризнавате:

Ято, идиот такъв, трябваше да станеш и да я прегърнеш, не да се върнеш в кофата за боклук. Реакцията ми беше като тази на Хийори:

Когато вместо да ти каже, че те обича, той се пъха в кофата за боклук:

Просто цялата сцена беше...

Noragami - Дискусия - Page 3 12105060_912026975547568_1778952813_n

Опп...Бишамон беше на прав път с Клошаря, обаче...
Ято...наранен е. Въй, капна, Нора идва Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Олеле, Юки, къде се напъха xD Ии Ерен се връща с крещенето Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Нененене, неееееее. Ох, Казума не беше освободен...но беше заточен. Това съсипва шипърските мисли в главата ми xD Офф, Клошаря ми лази по нервите, заточиха Казума заради него и сега настройва другите ШИнкита срещу любовта на Бишамон xD
Горкият Юкине...поне получихме Ятори сцена xD Ии...Ято го нападнаха и...о, не. Хийори също я нападнаха и...паяци. Чакаайй, какво стана? Клошаря дойде и Казума уж го спря, но...Клошаря няма име? Вааат?

Утре...предполагам, че ще чакам, имайки предвид часа и факта, че никой друг не е писал xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Окт 2015, 02:20

Ято е номер едно Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Започвам да се чудя коалката ни дали да не я кръстим Ято или Юки...може и Кофку или Биша Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Хора, вие не казахте нищо относно тълкуванието на заглавието...смятате ли, че е свързано с Ято или по-скоро смятате че този сезон ще се разиграе един сериозен арагото кабуки театър?  Noragami - Дискусия - Page 3 84201  
Иначе хора...мненията мненията ви са убийствени...Марти Noragami - Дискусия - Page 3 417447 , любимото ми е "#КогатоСъкровищетоТиИмаПовечеПриятелиОтТеб"  Noragami - Дискусия - Page 3 33374
Тея  Noragami - Дискусия - Page 3 607543 "КогатоСтеВлюбениЕдинВДругНоПоНякакваИдиотскаПричинаНеСиГоПризнавате"  Noragami - Дискусия - Page 3 925572  Noragami - Дискусия - Page 3 33374

Сега е време за моето мнение  Very Happy
3-ти епизод наистина както каза Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543  не започва много ведро...тъй като ме няма хич с имената, няма да си тормозя хубавата главица с тях Noragami - Дискусия - Page 3 680936 Иначе аз няма да се обаждам, защото преди няколко дена прочетох мангата 8- глави напред...разби ми шипърското сърце, но...Тея е права за "партидата"...смисъл в следващите епизоди ще обяснят по-подробно предполагам, но това "Ха" или "Ма" или Ки" ("Секи" - Юкине ) един вид е запазената марка на бога на който съкровището служи.
Та...минаваме през фазата "Гадже ли си имаш?" иииии отиваме при възможно най-сладкия Ятори момент който сме имали  Noragami - Дискусия - Page 3 209175 Тя му е купила храна...ооооо, Хийори супер си. А Ято е личният пазач на Хиори...е ако това не се нарича любов аз съм картоф (дори си има рима  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 )
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwcbpjSEBL1s22704o2_400
Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , извини ме, но...шипърското ми сърце ни може да се сдържи и ще постне сцената на мечтите ми като gif-чета, въпреки че ти си положила труд да ни я представиш. Ама че са идиотени и двамата...да си признаят най-накрая един на друг... как се гледат само...красноречиво си е че се обичат:

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwcad9cTSS1s22704o2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwcad9cTSS1s22704o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwcad9cTSS1s22704o5_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwcad9cTSS1s22704o3_400

И тук.....романтиката я разваля естествено Ято  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 ....човек....знам че понякога и на най-добрите, секси, синеоки, неустоими, богове им се иска да се заврат в кофата за боклука ама....отново си провали момента за целувка...може да откраднеш и една по бузата и Mad Вместо това те напердашиха, защото изръси огромна глупост вместо да и кажеш какво всъщност си помисли...не се ли научи, че не трябва да споменаваш гащичките и?  Noragami - Дискусия - Page 3 680936 И не знам как оцеля след това, честно...чак камион те изтреля като ракета...трябва да си станал на дроб сърма  Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwcad9cTSS1s22704o4_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbt5ne5M01u78xv1o2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbt5ne5M01u78xv1o3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbt5ne5M01u78xv1o4_400

И след тази сладурска сцена навлизаме в дълбоки води...защо ли не се изненадвам? Все пак това е формулата за успех на Норагами - романтика за части от секундата и романтиката ни се превръща доста често в тролене и завършва с напердашване на Ято и оттам скачаме на сериозното което в случая е наглите лъжи на Клошаря, който баламосва Казума.
Скачаме при Юки и Ято, където Юки играе ролята на грижовна домакиня която мете усърдно Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbuh4ipfO1qam6y9o3_400
Имаме Биша и Клошаря...и естествено Клошаря продължава с игричките си и опа...случайно подметна, че Сузуха и Юки се срещат...отивай за кърпи, Клоши...явно те бива единствено да разнасяш кърпи и дрехи.
Ох....Юки научи истината за приятеля си...горкичкият. А Нора...и тя с нейните игрички...идва точно когато Ято е уязвен.Ама веднага разбрах, че ще цъфне заради капката вода Noragami - Дискусия - Page 3 838201
И уф... Юки влезе в леговището на лъва и то буквално...а Клошаря направо се наака от кеф (простете за израза ама точно така изглеждаше)...Ято трябва да изтриеш доволната му физиономият. Юки изнесе впечатляваща реч и е толкова съкрушен, миличкият...някой спешно да го гушне!
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbsh3O5kU1ucow5ho1_r1_540
...и знаете ли какво, мисля че проблемът на Биша е, че държи всичко в себе си, всички чувства и емоции и е като бомба със закъснител и отношенията и със останалите Съкровища са просто формални, не са като в истинско семейство - не се разкрива пред тях, не се кара и спори с тях както Юки и Ято правят...Съкровищата също се държат плахо и на странят от нея, стараят се да не я тревожат и да са винаги усмихнати и приветливи...разбирам, че Биша е искала да направи добро за всички тях, но...като се е обградила с тези стени и това poker fаce не си помага никак. Просто я вижте (не е заради очите и, честна дума  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 )
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwc0ezhPFQ1s307p6o1_400
Казума защитава Ято, пълниш ми душата човек.И да...Клошарят сигурно ще е на седмото небе...заради него двамата тайно влюбени се разделиха...Радвам се, че Казума предпази Юки от куршумите и не отрече за пречистването. Стига се гледахте така, не ми е приятно да ми разваляте романтичните планове:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbtv3qoy91rulh87o1_r2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbtv3qoy91rulh87o2_r2_400
Биша, русокоса хубавице...изгубила си си ума. Дано по-скоро някой ти набие малко акъл, че единственият, който те обича е Казума и той не  еникакъв предател, предателят е онзи тип, дето няма никакъв вкус към дрехите...и спрете да ми проваляте шиповете хД
Ех...Кофку и Дайкоку са толкова гостоприемни...приютиха Казума. Юки страда, Хийори го успокоява с присъствие, а Ято убива болката с алкохол...добре че бъдещето му гадже изтръгна кенчето алкохол....оставаше и пияница да станеш, Ято Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbvju72kg1qe1i57o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbvju72kg1qe1i57o2_400
О...виждам, че Казума е наш човек - Ятори шипър...само такааа Noragami - Дискусия - Page 3 512973
Ох...и сега преминаваме към екшън сцена с розовокосата откачалка, носеща си подкрепление - електрическо копие, паяци и единственият и неповторим доктор Клошар и стигаме до злочестата съдрана поличка на Хийори... Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwbzvxAtT21s21xzoo2_540
Когато Ято погледне така...става ясно, че животът ти виси на косъм...ама аз май нямам против да ме гледа така цял ден Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwc0wxxTLb1u4f2lbo2_400
Изпързаляха Казума....Мразя Клошаря.....насъска Ято срещу Биша...да си мисли, че тя е отвлякла Хийори, а не смотания парцалив доктор. А Ято изглеждаше толкова отчаян когато Хийори не се събуждаше...е сега ако не и се хвърли на врата като я намери, просто.... Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , просто цяла вечер ми беше студено и чак преди малко се наканих да си напиша "романа-мнение" Noragami - Дискусия - Page 3 838201

И хора...преди 3 дена излезе, че Норагами Арагото ще има 13 епизода...да ни е честито....а толкова се надявах да са поне 25.... Sad


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Сря 28 Окт 2015, 19:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Окт 2015, 18:39

Ехе, хора, супер сте представили епизодите. Този 3 епизод, направо ме разби с тази кофа за боклук, но няма да пропусна и още веднъж, ще постна 1-2 снимки Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Започваме с Клошаря и неговата „приятелка“. Моля? Нали в миналия епизод видяхме как никой от присъстващите не беше обладан? Как тогава тази има някакво грозно око на гърба. Нещата не се връзват. Тая Айха ще е главна героиня, ако не за друго, поне защото я има в интрото Noragami - Дискусия - Page 3 736479

Ооо, как се изчерви Хийори като сметнаха, че си има гадже Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Ау, не, Ято, кофа за боклук, сериозно ли?
Spoiler:

Ъъъъъъ, някой ще ми обясни ли какво стана туко що Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Нещо за лъжа, че не е лъжа. Е поне знам, че когато всичко се обърка, просто блъсни Бог в кутия за боклук надолу по улицата, че да го блъсне камион!

Тоя Кугаха все повече и повече го мразя. Такъв лъжец и лицемер рядко се среща. А тая Нора, ще спре ли да се появява все в най неподходящия момент. Важното е, че си имаме Ято, който е единствен и неповторим:
Spoiler:

OMG, Юкине какво за бога направи туко що. Нещата не се развиват добре въобще. Бишамон смята, че Ято е виновен, а Казума крои планове зад гърба й. В същото време Казума не отстъпва, а смята Ято за герой, а Юкине е на път да откачи отново. Бишамон отпъди Казума?? Най-вярното й съкровище?
Казума разбира се отива при Кофку. Юкине се затваря в себе си, Ято също понася последиците, а Хийори се опитва да оправи положението. Мисля че Казума веднага се присъедини към Ятори Noragami - Дискусия - Page 3 925572

Айха, къде се бъркаш ти, като нямаш работа там? Това оръжие се обзалагам, че го е получила от Докторчето Клошар. Хийори много си смела скъпа, ама май наистина не трябва да се намесваш. Този целия цирк е бил просто един голям капан? Този епизод става все по-объркан. Казума идва да спаси положението... Или не съвсем. Поне разбрахме, че Кугаха май е нещо като Нора, с повече от един господар. А сега Хийори е при Биша... Или пък не е там? Дори не знам какво да мисля вече.

Нещата започват да се заплитат все повече и този сезон до момента е просто невероятен.

Това за имената звучи някак си логично. Обаче Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , сериозно ли използва думата "партида". Със същия успех, можеше и добитък да ги наречеш Noragami - Дискусия - Page 3 838201 А Свилена Noragami - Дискусия - Page 3 939362 , аз мисля, че просто този сезон се очертава да е по-сериозен от предишния и от там идва Aragato(поне с това впечатление останах, след като прочетох wiki)

Йей, ура за 13 епизода. Щях да бъда много изненадан ако са 25, но важното е анимето да се хареса в Япония, че да имаме и 3 сезон, дори да е след година и половина Noragami - Дискусия - Page 3 84201 (въпреки, че дотогава няма как да не се изкуша да прочета мангата)
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 21:51

Йоу, днес предполагам няма да гледаме Норагами? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 22:53

Аз за днес няма да мога, но утре ме бройте задължително Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 30 Окт 2015, 12:43

Супер...значи аз ще открия сезона хД
И така...4-ти епизод.

Виждаме Казума и Хийори затворени в някаква стая подобна на пещера, явно лудият Клошар все пак ги е отвлякъл...представям си колко е студено, но вижте...Казума е джентълмен, завил е Хийори с палтото си...ако Биша го изпусне наистина ще е изгубила разсъдъка си.  Mad А Хийори тук е супер сладка:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwoz4lxUOz1s21xzoo1_540
Супер бойното ни момиче отнесе як удар...защото явно Клошарят не е вчерашен и е сложил бариера...но физиономията и беше покъртителна  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwoz5o7EhQ1s21xzoo1_400
И имаме страхотното разкритие, че ако Хийори постои още малко във духовната си форма ще умре...супер просто. Evil or Very Mad
И след опенинга сме свидетели на тревогата на родителите на Хийори в болничната стая в която е настанена. Ято е там и наблюдава отстрани и изглежда супер бесен за отвличането на своята любима...мда, само дето на грешния човек:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwoqeuYrsC1uqnymuo1_500
Хей, хора...забелязахте ли, че Казума нарича Биша -  Вийна...? Какво ли значи...дали е името и...?
Казума обясни за окончанията на Съкровищата и значението на имената. Ето ги нашите отбори юнаци (Клошарят не го броя ...той загрозява картинката)  Very Happy
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwox4emm9K1tpip2so1_400
Забележете...физиономиите на Маю и Юки....явно са ужасени, че ще бъдат опотени от Ято  Noragami - Дискусия - Page 3 680936  Noragami - Дискусия - Page 3 33374
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwox4emm9K1tpip2so3_r1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwox4emm9K1tpip2so2_r1_400
Wtf...Биша...какви ги говориш – вие с Казума сте моят скъпоценен шип, как може да искаш да му затриеш хубавото име...но пък....изглеждаш по-готино от всякога, ризата с вратовръзката ти отива...а за лилавите ти очи да не говорим  само не гледай Казума така  Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwop45pjGX1s307p6o2_400
Ято и Юки на лов...за грешната глава. Кофку, Дайкоку...безсмислено е да ви моля да влеете малко здрав разум в главите на двете момчета...щом става дума за любимото им момиче са безпощадни.
Казума си призна, че харесва Биша...ураааа.  Noragami - Дискусия - Page 3 736479  Noragami - Дискусия - Page 3 138349  И добротата наистина може да причини беди...особено при Биша...да прави всеки срещнат дух свое Шинки, колко болка още може да поеме?  
И вече тотално се разкриха злите намерения на доктор Луд...Ято да убие Биша и после тя да се прероди и вместо Казума да е довереното и Съкровище, Клошаря да заеме неговото място и да и пълни душата с тъмнина...хитро замислено, но нямам търпение да видя как ще му осуетят плановете!  Wink Айха се освести...ама....оня гадняр я изнудва. Evil or Very Mad
Значи боговете се прераждат...докато хората вярват в тях. Казума каза, че ако богът има име може да бъде прероден...което ме наведе на мисълта за Ято - той има име, но...ако Хийори е единствената от хората, която вярва в него и го убият...той ще се прероди ли?
Оооо....Дайкоку май отговори на въпроса ми....какво ще се случи с Ято ако умре....нееееееееееее... Sad
Кофку беше толкова сладка когато се обзаложи, че Биша ще спечели с надеждата така да спаси Ято, даже се разплака...наистина си обича синеокият ни dork  Noragami - Дискусия - Page 3 209175
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwoqjhfwzC1s9jnzyo4_400
Тенджера, как можа да ги пуснеш....2 условия...имам чувството кое е второто. Маю се притеснява за Ято, знаех си, че я е грижа.   Noragami - Дискусия - Page 3 576245  Иначе Биша си има хубаво местенце Noragami - Дискусия - Page 3 512973  Нашите хора си влязоха с гръм и трясък и вижте кой го посрещна...очите  Noragami - Дискусия - Page 3 358796
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwozc2D2nP1ty8mv1o1_400
И се започна с жестокото млатене...Биша изглежда супер по риза ама...хм...чудя се дали ризата и си има копчета на яката, че тая вратовръзка всеки момент ще си отиде...  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwozc2D2nP1ty8mv1o2_400
#КогатоСеВживеешНаDuckHunt
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwozc2D2nP1ty8mv1o3_400
Явно мерникът на Биша не е особено точен без Казума...иначе до сега Ято да беше станал на Швейцарско сирене. Noragami - Дискусия - Page 3 680936 Тоя Клошар някой да му затвори устата...дразни!
Имаме готин момент с Юки и Ято... „Защитавай ме” ...определено Юкине е пораснал много от предния сезон насам.
Охо...полуголата мацка беше намушкана от Юки...и естествено се вбеси, но Ято е прав....полугола е  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwosckHwg61tsas0no2_400
И двата бога са прекалено гневни и увлечени в спор за да забележат капана на Клошаря...а оня бас държа вдига парти с Нора в задния двор.
Казума най-накрая разказва на Хийори и оттам на нас историята за убитите Съкровища...изглежда Ято наистина е спасил Биша по молба на Казума.
Казвам ви...тук направо ми се прииска да вляза през монитора и да нащракам тези очи ....а опашката му, колко е готин с нея да не говорим Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwq0xbLmQ11ui6yyyo2_540
Ех, Ято...дори като безпощаден убиец искаш пари...явно нещата никога не се променят. Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Но Казума определено доказа, че обича Биша много...дори е готов да жертва живота си за нея....ех, Бишаааа...осъзнай се! Момчето още преди...хм...векове те обича и ти е лоялно.
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwosi2cD0K1tsas0no4_400
О, Боже...Казума е тооолкова сладък с тази опашка...момчетата в Норагами стават 100 пъти по-секси като си вържат косата на опашка. Значи  Нора е Хики като Шинки на Ято...и имаме сцената от кошмара на Биша от първи епизод...хммм. Badass Ято
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwovabbXLK1toli87o3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwoydkYyoF1tpip2so1_500
Горката Биша…представям си колко ужасно е било за нея. О, не...Хванаха Ято като в капан и издигнаха бариери...Биша е побесняла от гняв, нещата отиват на зле...ама тя наиситна иска да го убие и ще го направи без да и мигне окото!
Ето тук...сърцето ми буквално спря за миг....КАК МОЖЕ ДА ОСТАВЯТ ЕПИЗОДА ДА СВЪРШИ ТАКА?!? ЮКИИИИ...
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwoqlrnMrv1s22704o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwopl0aFwr1r3rdh2o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwopl0aFwr1r3rdh2o2_400

Стискам палци да направят и трети сезон, защото анимето е феноменално!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 30 Окт 2015, 15:35

Началото е...уау Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Казума и Хийори в килията, жесток френски ритник ии...избухване. Аз - в смях, а Хийори - в сълзи Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Оо, Хийори се притеснява за Ято xD
Права бях за това с партидите Noragami - Дискусия - Page 3 838201 И Ято...е убил всички? Но защо? Имало е предатели, ясно. Ии Ято и Юки тръгнаха сами срещу Бишамон. Това няма да свърши добре.
Най-накрая разбрахме плана на Клошаря. Според мен е подъл, леко смотан и невъзможен Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Започва великата битка, която няма никакъв шанс да свърши добре xD

Добре, признавам си, че днес наистина не ми се пишеше и повече гледах, но уау. Юкине е...счупен? Какво се случва ако счупиш Шинкито? Дори го показаха, тялото му беше разделено на две. Не може да е мъртъв, тогава какво е станало?
И историята на Казума. Разбирам го напълно, искал е да спаси Биша. Разбирам и Биша, която мрази Ято. Но според мен тази омраза е леко pointless. Предполагам никой не е решил да спомене на Бишамон, че именно Казума е помолил Ято за услугата. Не знам дали тогава би приела нещата по-добре, или би намразила Казума.
И момичето с розовата коса...тя се освятка прекалено късно. Клошаря сигурно се е настанил с пуканки до прозореца и се наслаждава на гледката.

Аааа...искам следващия епизод Noragami - Дискусия - Page 3 838201

П.П. Съжалявам, че мнението ми е толкова кратко, но съм наистина изморена.
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 30 Окт 2015, 21:21

Еп 4:
Noragami - Дискусия - Page 3 10549yh
Детектив Хийори на вашите нужди. Ооо, дори когато тя е отвлечена, на нея и пука повече за Ято, от колкото за нея самата. МОЛЯ?? Ако остане твърде дълго в тази форма, тя ще умре? Това не го пишеше в договора.

Noragami - Дискусия - Page 3 2w7fupf
Тази целеустременост.

Това с имената беше много интересно. Казума е единственият оцелял? Това е ужасно... И в същото време смята Ято за спасител. Ето я и причината Бишамон да взема всеки дух който види. Планът им е... да заменят Бишамон, като я убият, а след това тя като се прероди да могат да я манипулират??! Това е ужасно гадно. А Кофку дори не може да помогне, без да хвърли всичко в хаус. Какво е второто условие на Тенджерата? Не е добре работата. Ято + Юкине срещу цял град... Това е лудост. Наистина, без Казума, Бишамон е богиня на разрушението.

МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ? КАЗУМА Е ПОИСКАЛ ОТ ЯТО ДА УБИЕ ДРУГИТЕ СЪКРОВИЩА?? Всичко се нарежда на мястото си. Ято е изпълнил желанието на Казума и по този начин е спасил Бишамон.
Тази битка е епична. Хващането на Ято беше брилиантно направено... ... ... ... ... ... КАКВО ЗА БОГА СТАНА ТУКО ЩО С ЮКИНЕ???! ЗАЩО СВЪРШИ ТОЧНО ТУК??

Последните 2 епизода се чувствам все едно съм на влакче на ужасите. И още то върви само нагоре, дори не е започнало да се спуска. Още сме едвам на 4 епизод, а това можеше да преспокойно 11-12 епизод. Норагами този сезон е просто невероятен!

Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , спокойно, не се насилвай. Този епизод беше супер поглъщаш, разбирам че не ти си е пишело Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 01:31

Е, приятели...време е за  5 епизод. Да ви кажа...този пък аз бях погълнатата и не успях да напиша много...епизодът беше много емоционален и...наистина харесвам Биша, въпреки че разсече Юки. Като казвам, че не успях да напиша много значи, че постът ми няма да е дълъг километър, а може би само половин километър  Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Та...епизодът започва многообещаващо...Хийори е на път да изгуби живота си, Казума се тревожи за нея. Не съм забравила ужасяващият завършек от предишния епизод, но режисьорите не пропускат да ни направят ретроспекция на спиращия дъха момент на разрязването на Юки и последвалият отчаян вик на Ято...мерси много хора, пак ми стана гадно.
Биша е заслепена от гняв, болка и омраза и продължава да действа като пълна гаднярка, но както казах простих и...особено като разбрах, че Юки е жив и здрав и че се ъпгрейтна на две остриета. Този момент много ми хареса:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwpbfhOPkk1usrpoko1_1280
Значи и Казума се е ъпгрейтнал... Биша, моля те обърни внимание на изречението „Само най-чистите и верните стават Благословени съкровища.” и сега си дай сметка, че си изрита най-грозно точно това Съкровище.
Имаме сладурски момент между Юки и Ято...вижте ги колко са сладки ^^
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1rtoBJSe1qam6y9o6_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1rtoBJSe1qam6y9o5_400
Битката на Бишамон и Ято е много яка анимирана и е наслада за окото...браво на аниматорите!Биша преминава в защита, а Клошарят пуска в действие последната част от пъкления си план..е как да не го намразиш това подло докторче! По цялото тяло на Биша плъзна поквара, Съкровищата които бяха с нея също са изпозаразиха, покри се със същите петна като Ято...хитър Клошар. Ято продължава да си мисли, че те са отвлекли Хийори, а останалите така и не разбират за какво говори и пердаха продължава на макс. И следва як range от страна на Биша и жестоко млатене. Погледът който хвърли на Ято граничеше с безумие, но все още съм влюбена в очите и:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nwqpgaBmmw1ucow5ho1_540
Клошарят разкрива своята философия...явно за него проявата на състрадание и майчински чувства е проява на слабост...абсолютен задник.  Нямам търпение да го разкарат от екрана...в момента май предпочитам Норчето пред него ама тя май е заета с тоалетните си проблеми и казанчета  Noragami - Дискусия - Page 3 680936  Noragami - Дискусия - Page 3 33374
Време е да фенгърълствам...и обектът ми не е кой да е, а Ято  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Ако искате може да пропуснете следващите gif-чета, но ви уверявам, че ще изгубите много ако не се полюбувате на синеокия сладур Noragami - Дискусия - Page 3 45860  
Spoiler:
Та да се върнем на епизода след това леко отклонение...Биша оставя глуха за всички молби да прекрати безумното млатене и да освободи шинкитата си, че и въвлича здрави Съкровища в боя...страховита мацка която си е загубила ума от болка и гняв. Ето за това хората казват, че гнева и омразата са унищожителни.
Клошарят е голям мръсник...избива другарите си без да му мигне окото.  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
Айха се осъзна и освободи Казума и Хийори...ооо, Хиори въпреки смъртната опасност иска да спре Ято (и да го види, сигурна съм  Noragami - Дискусия - Page 3 358796 ) Бързо, Казума...бягай да спасиш шипът ми!  Noragami - Дискусия - Page 3 138564
Най-сетне се светнаха, че злият гений е доктор Клошар...браво Шерлок, ама късно.
Хийори посочи недостатъка в задържането на чувствата в теб и връзката на съкровищата при Биша и Ято – искреността  при двамата размирници и затворената връзка при Биша. Умно момиче .  Noragami - Дискусия - Page 3 512973
Тоя Клошар продължава терора...а Биша се гърчи от болка и попада в капана на спомените и изживява същия ужас като преди векове...ииии вижда нашият Ято, като чудовището, погубило съкровищата и и тотално обезумява...”красива картинка”
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1tjl5dcz1tpip2so1_400
Грешка...Норчето е същата като Клошаря – подла и без сърце...за малко, Хийори спаси нещата...отново. Браво, принцесо! Noragami - Дискусия - Page 3 292793  Noragami - Дискусия - Page 3 925572  Noragami - Дискусия - Page 3 292793
О...Биша продължава, тотално е потънала в спомените си...милата. А Клошарят не иска да изпусне коронният номер...ужасен тип, да не среща човек такива като него.  Mad
Уау, Ято...не, не, не, не, не...не пипай Биша, не виждаш ли колко е нещастна?
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1w7sC7J91s3zzn5o1_400
Добре де...........................................................предния епизод беше Юки, този Казума...какво ви става, бе хора? Защо така? Поне Казума избута Ято от острието на обезумялата Биша и го спря да не я довърши:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1zkiQBlZ1s21xzoo4_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1zkiQBlZ1s21xzoo3_400
И...моментът в който Биша осъзна през пелената от болка и гняв, че е посякла любимият си...освести се най-накрая, ама ако всеки път за да се светнеш момчето трябва да става на курбан, не те знам красавице  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1zkiQBlZ1s21xzoo2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1zkiQBlZ1s21xzoo1_400

Признавам си...последвалата сцена взриви във фойерверки сърцето ми на шипър и въпреки многото кръв и не особено романтичната обстановка сцената ми стана любима...той отиде до нея с ясното съзнание, че ще се поквари и я прегърна силно  Noragami - Дискусия - Page 3 209175  Noragami - Дискусия - Page 3 209175  Noragami - Дискусия - Page 3 209175 Казума наистина много, много, много, много си обича Биша и държи на нея за това и каза най-накрая истината...дано това я накара да мрази по-малко Ято и я накара да осъзнае, че Казума е дълбоко загрижен за нея, само той може да си я гушка без да отнесе някой ритник или юмрук и това, че го прогони беше голяма глупост от нейна страна. А това, че в спомена лилавооката богиня каза "Не ми трябват други Съкровища, ти си ми достатъчен" ме довърши...чакам сватба и покана за сватбата в най-скоро време Very Happy И сега...нека се насладим още веднъж на красивата сцена:

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1qbwiMdz1tsas0no2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1qbwiMdz1tsas0no3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1qbwiMdz1tsas0no1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1qbwiMdz1tsas0no4_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1st5kM8e1toli87o3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1qg2vIta1tsas0no3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nx1qg2vIta1tsas0no1_400

Мда...познайте кой изби Съкровищата от първия път, хора...ако познаете...ви даваме модния аксесоар на Нора...споко, не е тоалетна хартия, имам предвид триъгълната и шапка хД Епизодът беше жесток и нямам търпение за следващият!
Приятели...ваш ред е Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 16:37

Приятели този епизод почна жестоко, а завърши още по жестоко. Наистина беше много емоционален и по-скоро се получи стена от писания, отколкото снимков материал, но Свилена Noragami - Дискусия - Page 3 939362 е сложила много хубави gif-чета, за което страшно и благодаря Noragami - Дискусия - Page 3 84201

И ето ни отново с еп 5.

Връщаме се при мъките на Хийори и Казума, които са хванати в капан и ако не направят нещо по въпроса, Хийори ще загуби тялото си. Хайде Ято, знаем те, че за Хийори би направил всичко  Noragami - Дискусия - Page 3 84201

Да видим какво се случва всъщност с Ято и Юкине, след като Юки беше разсечен. Това, което последва след разсичането, въобще не го очаквай. Значи той е бил толкова лоялен към Ято, че е успял да се трансформира в нова форма, която се обзалагам, че е дори по-силна и от старата му. Ято, каквото и да правиш, не губи Юки, второ такова съкровище няма да си намериш! Иии, Биша откачи. Как точно ще се спасиш, като убиеш Ято? Има един клошар, който заслужава много по-голямо наказание.

Все пак трябва да и го призная – тя умира, но все пак има сили да се бие. Наистина има причина да е най-силният Бог на войната. Искам да отбележа – този soundtrack е невероятен. Класическата музика, съчетана с dubstep beat-овете, страшно ми харесва. И Бишамон съвсем си загуби ума
Spoiler:

Тоя Клошар няма ли най-накрая да гушне букета? Започва да става един от най-дразнещите персонажи, които някога съм виждал. Айха освободи Казума? Май най-накрая се опомни, че положението не е добре. И време е Казума и Хийори да се върнат в играта и да озъптят Ято и Биша. Ама естествено, преди това трябва да се появи Нора и да влоши положението още повече...

Нооо нашата Хийори се появява точно навреме да спаси Биша от фаталния удар. Обаче въпреки всичко, тя е решена да убие Ято, който от своя страна смята да направи същото? Ято я нападна и май и преряза гърлото и в следващия момент... какво за бога се случва.защо.как.не.това не трябва да става така. ЗАЩО ЗА БОГА КАЗУМА УМРЯ?? БИШАМОН, НОРМАЛНА ЛИ СИ, КАК ЩЕ УБИЕШ НАЙ-ВЯРНОТО СИ СЪКРОВИЩЕ??! Последвалото признание на Казума беше толкова тежко за гледане. И плачът, който последва... Ще си го кажа директно – на тази сцена заплаках. Бишамон не заслужава такава съдба. Никой не я заслужава. Voice actor-ите бяха просто великолепни. Мисля, че това е първото аниме, което ме е разплакало два пъти. Решението е само едно – да превърна тази тъга в омраза и то омраза, насочена към точно един човек.

Който много силно се надявам Ято да му срита г*** в следващия епизод...
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 21:18

Марти Noragami - Дискусия - Page 3 417447 , мнението ти беше страхотно! Noragami - Дискусия - Page 3 925572 Много се зарадвах, че си споменал феноменалната игра на сеиютата и саундтрака...музикалното и звуково оформление играе много важна роля за емоционалността на моментите. И няма защо...винаги може да разчиташ на мен когато се опре до gif-чета Noragami - Дискусия - Page 3 84201

Исках да споделя с вас тези character song на главните герои от Норагами. Ако не сте ги чували, заслужава си да ги изслушате Noragami - Дискусия - Page 3 1094416488







Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , с нетърпение чакам да прочета мнението ти за епизода! Noragami - Дискусия - Page 3 512973
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПет 06 Ное 2015, 22:59

Епизод 5...имайки предвид как свърши предишния, имам чувството, че този също няма да е от най-леките.
Хийори и Казума нападат яростно вратата. Разбира се, че няма да започнем с Ято и Юки xD
Има нещо, което си мислех още миналия път. Когато Юки застана пред Ято, той беше с човешката си форма, но както го показват докато е оръжие. Та си мислех...може духовната му форма да е излязла от меча и тя да е била съсечена. Или пък...не знам, наистина. Но не може да е мъртъв. Няма смисъл да го убият в четвъртия епизод xD Етооо. Казах вииии Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Значи...сега и Юкине е благословен? О не. Ято сега ще вземе да убие Бишамон. Дано поне Розовата се освятка и направи нещо смислено.
Тц...значи Клошаря не харесва пощадените Шинкита, какъв изобщо му е проблема с тях?
Битката между Ято и Бишамон е божествено анимирана и саундтрака е невероятен. Но...аз наистина харесвам Бишамон. Не искам тя и съкровищата ѝ да страдат. Биша полудя тотално.
Оо, забравих за Хийори. Тя ще умре скоро ако не се измъкнат. ЙЕС! Розовата най-накрая направи нещо в полза на всички. И разбира се, Хийори иска да отиде първо при Ято.
Едва средата на епизода? Уау, а се случи толкова много. Вече официално искам Клошаря да умре повече дори и от попа от The Walking Dead. Бишамон за втори път губи толкова много Шинкита. Не трябва ли да е разкъсвана от болка? ОФ, НОРА ПАК СЕ ПОЯВИ. ЙЕС. И Хийори дойде.
Спрете бе, хораа. Клошаря е лошия. Трябва да се биете срещу него, не един срещу друг. Ято трябва да убие...НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! КАЗУМА ЗАЩО?? КАКВИ СА ТИЯ ЗЛИТЕ ХОРА? КОЙ ГО ПИШЕ ТОВА? КООЙЙЙ???? Какъв беше тоя епизод? Не може така. НЕ може да убиете всички Шинкита на Биша, само Клошаря да остане. Той, дето само той трябваше да умре.

Няма да коментирам. Не ми пука, че нямам снимки. Пак не плаках. А принципно се скъсвам да рева. Следващият епизод. Имам нужда от него сега.
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 19:45

Хора, казвам ви, Казума няма да умре, сигурна съм Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Оу. Започваме директно с интрото. Интересно ми е кога ще се появят и другите герои от интрото, които сигурно ще създават само проблеми.
Този е Нора. Клошаря е станал някаква странна Нора. Появява се звънче като дойде. Като Нора с водата е.
Горката Бишамон. Толкова е стъписана от загубата на Шинкита, а сега Клошаря се прави на важен. О, Ято се появи навреме. Отсече му ръката, а Биша даже не възрази. Ооо, ето какво правят маските. С колко разполага този?
Някой друг забеляза ли колко готино е направено небето?
МОЛЯ? БИШАМОН ЗАСТАНА ПРЕД КЛОШАРЯ, ЗА ДА ГО ЗАЩИТИ? Оо, story time, ясно. Вижте колко сладко кихна Биша Noragami - Дискусия - Page 3 838201 ЙЕЕЕССС Noragami - Дискусия - Page 3 938570 Биша го освободи и най-накрая се свърши. Оп, Хийори иска да си ходи заедно с Ято xD
Чааакай, какво стана сега? Бишамон се биеше с онзи демон и изведнъж се върнахме към Казума и деня, в който за пръв път умират всички Шинкита на Биша. И сега...Казума? КАЗУМА Е ЖИВ, ХОРА. КАЗУМА Е ЖИИИИВВВ. КАЗАХ ВИИИ Noragami - Дискусия - Page 3 938570 И Биша не иска да се откаже от него. И Казума не е заточен и йеееййй Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Ей на това му викам епизод аз. Не онези депресиращите и ревливите. И те са нужни, но определено не са за предпочитане Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Но, Клошаря си замина, което значи, че е време да се появят и другите тровещи живота герои от интрото xD

Между другото, забелязахте ли как накрая показаха Нора и тя каза "Да доведа Ято тук? Добре, татко." Или нещо от този род. Дали нарича "татко", този, който я е превърнал в Нора?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeНед 08 Ное 2015, 22:42

Аз знаех, че Казума ще е жив и здрав, защото прочетох мангата до предполагаемият край на втори сезон на Норагами. След посичането на Юки не можех да допусна повече такива „изненади”...може и без тях да мина хД Иначе тези от интрото...голяма забава ще пада с тях.
Та...откриваме епизода с  нашите хора и пристъпващият самодоволно д-р Куку и се разбира окончателно, че Клошаря е едно лайно...без извинения.  Mad Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543  е права...изглежда  докторчето е станало Нора. Нищо чудно, че толкова добре се погаждаха с Норчето...че си и ходят, единият ще звъни на другия да пусне водата в тоалетната. Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Милата Биша...съкрушена е, а онзи и дрънка глупости на главата. Ято...това беше гадничко, но се радвам че се прояви като джентълмен и защити Биша.  Noragami - Дискусия - Page 3 925572  А изречението „Мамо, обръщай ми повече внимание” описа перфектно ситуацията, Ято...къртиш, човече  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Искам да ви покажа паралел между мангата и анимето на сцената с отсичането на ръката на Кугаха...стори ми се готино:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxev5h1lGs1rfnykso1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxev5h1lGs1rfnykso2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxev5h1lGs1rfnykso3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxev5h1lGs1rfnykso4_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxev5h1lGs1rfnykso5_400

Маските на Клошаря са загрявка за следващата арка...там тази маски ще играят голяма роля. Иначе небето беше наистина страхотно направено...целият епизод беше анимиран жестоко. Но ми стана интересно защо в ретроспекцията  този път не включиха едно момиче съкровище, приятелка на Казума...явно са решили да я изрежат, хммм...
Биша е страхотна и въпреки, че Клошарят  директно и каза, че иска да умре защото не струва, тя се застъпи за него...и после останалите я хейтят, ха. Явно доктора е имал и добри моменти, поне е можел да се усмихва преди и е имал сладка плитка и повече вкус към модата..още не ми го побира умът как може да убие Сузуха...момчето го е възприемало като свой учител, а гаднярът какво направи...да не говорим за другарите си Шинкита...ужасен тип! Не мога да се сдържа и ви показвам веднага сладката кихаща и подсмърчаща Биша  Noragami - Дискусия - Page 3 209175  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxep30mNpf1tpip2so1_500
Битката на Ято с аякашито беше епична и....мисля че е време да направя Ято-пауза в която да ви покажа най-добрите кадри от негово синеоко величество, знаете че не може да се мине без това при мен Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Spoiler:
След като му се полюбувах още веднъж е време да продължа нататък  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 ...Биша пощади нещастното Клошарче и го освободи от името му...благородна както винаги...но изглеждаше безкрайно тъжна:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxeq8tZWle1s307p6o1_500
Имаме си Ятори момент...Хийори се притесни за Съкровищата на Биша и спря Ято...сладури Noragami - Дискусия - Page 3 209175
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxeqwrLB2Q1ty8mv1o1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxeqwrLB2Q1ty8mv1o2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxeqwrLB2Q1ty8mv1o3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxeqwrLB2Q1ty8mv1o4_400
На сбогуване Ято се опитва да окуражи Биша, а очите и...ох...тежка е съдбата ми Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxeql1XYFr1s307p6o1_500
Биша спаси здравите си Шинкита от аякашито погълнало останалите и Съкровища, доста трудно и беше да се раздели с тях...А саундтракът беше страхотен!
Има хепи енд...само така, обичам щастливият край  Noragami - Дискусия - Page 3 1094416488
Пречистили са Айха, всички са добре, Казума е добре!!! Човече, не се излагай...мацката се осъзна, иска те до себе си, какво по добро? (Хора, не мога да се сдържа да не ви споделя това...в мангата имаше момент в който разкрива, че Казума си изрязва Биша от общите снимки които са си правили тя и Съкровищата и си я слага за уоупейпър на смартфона...беше скандално Noragami - Дискусия - Page 3 33374  Noragami - Дискусия - Page 3 33374  Noragami - Дискусия - Page 3 33374 ) Оооо...всички дойдоха на свиждане на Казума и Биша е решила да си направят дневник, наистина е супер яка! Awwwwww....тези двамата са престъпно сладки:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxfhacYLK21rvbl4vo6_r2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxfhacYLK21rvbl4vo1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxfhacYLK21rvbl4vo2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxfhacYLK21rvbl4vo3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxfhacYLK21rvbl4vo4_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxfhacYLK21rvbl4vo5_400
Ооо....Казума се скри зад дневника за да не го видят, че плаче Noragami - Дискусия - Page 3 1896547183
Ииии...Норчето развали картинката....тоя баща за който говори е  Evil or Very Mad ....няма да коментирам, че не искам да пускам спойлери ще видите сами Mad
Епизодът беше страхотен! Арката на Бишамон беше супер! Играта на сеиютата беше феноменална както обикновено...тези хора са невероятни! И сега си дадох сметка, че ОВИ-те които гледахме трябва да са позиционирани по следния начин:
Първо трябваше да изгледаме от 1-6 епизод на втори сезон на Норагами и чак след това OVA 2 и после OVA 1 ...съжалявам, че ви подведох, хора...надявам се да не ми се сърдите Embarassed
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПон 09 Ное 2015, 16:10

И ето го и виновника за всички тези мъки – Кугаха „Клошаря“. Изкара една дълга и безсмислена реч, за това как Бишамон е спряла да бъде богът на войната в който всички вярват и как представяш ли си, той има решение на всички проблеми. Да се самоубие Бишамон. Просто гениално, ама как не забелязах този толкова съвършен и изпълнен без никакви недостатъци план, направо не мога да повярвам. Изглежда и Ято е на моето мнение, виждайки как безмилостно му отсече ръката.
Spoiler:

Тая маска и фантома, които изкочи от нея, много ми заприличаха на призоваването на покемон  Noragami - Дискусия - Page 3 838201  Сцената с двете шинкита на Биша беше много показателна. Вярно е, че техните приятели, които са им като семейство умират, а също така и господарката, но те до самия им край са решени да и останат верни и предпочитат да умрат, вместо да си намерят нов господар. Ято е нисш Бог?? Абе човек, ти чуваш ли се какви ги говориш? Я да си затваряш плювалника и да се завреш в някоя кофа за боклук, пък че и толкова не заслужаваш.
Каквоооо? Тоя си вярва, че това което върши е правилно. Ама сериозно, наистина си вярва. И Бишамон не му е сърдита. Dafuq...
Spoiler:

И тя дори го освободи. Брей, наистина има много мило сърце. Да освободиш човека, виновен за убиването на семейството ти. Дори не мога да си го представя. Чакай, какво ще се опита да направи тя? Да не би да има намерение да убие собствените си шинкита?
Spoiler:
(Тея  Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , небето наистина е супер якото!)

О, thank god, Казума е жив. Еха, Бишамон изглеждаше страхотно!
Spoiler:

Изглежда всичко се е върнало на мястото му, дори е по-добре в някои отношения. Последните сцени показваха едно наистина щастливо, голямо семейство, в което заедно ще се опознаят и ще се справят с трудностите! Норагами FTW!!!

Свилена Noragami - Дискусия - Page 3 939362 , спокойно то OVA-та не спойлнаха нищо, освен че Ято е спасил живота на Бишамон, а това вече го знаехме от Казума. Noragami - Дискусия - Page 3 84201 Само ще внимаваме с тези OVA, които са на този сезон. И започвам да се притеснявам кой е този "Баща"...
PS: Тука сериозно много се смях  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 2iuz79v
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeСъб 14 Ное 2015, 23:15

Такаа.
Началото е просто...

Spoiler:

Мда. А после защо обичам Кофку и Дайкоку толкова много Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Ъъ...каква беше уговорката на Ято и Тенджерата? Нали...нали не беше Ято да прекъсне връзката си с Хийори? НЕЕЕЕЕ. Нененене. Не може така. Видяхте лии, Хийори каза на Ято, че иска да остане за по-дълго с него. Ама...сега какво? Просто показват Хийори с приятелките ѝ? Ами Ято? Оо, ясно. Той е прекъснал връзката им, но е продължил да ходи след нея с надеждата тя да се сети.
Ъъ...ват. Какво става с Бишамон? Тя е на среща с някакви по-велики богове (мисля) ии ват. Месец на боговете? Нима ѝ се карат? Оо...този, който се закашля като питаха как Ято е влязъл в храма на Бишамон беше Тенджарата. Може би е просто съвет на по-важните богове и сега обсъждат битката в храма на Биша. Значи...дори и важните богове не знаят какви са тия с маските. Тц, другите обсъждат Бишамон xD
Ааа...вижте го този със заека. Единият зад него да ви е познат? Да не би елегантният от интрото да е Шинки? Ебису...хм, вижте как внезапно изчезна, точно когато Биша се появи.

Оо, Ебису е един от седемте бога на щастието. От интрото си личеше, че едва ли ще донесе много щастие Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Този иска да купи Юки?
Чакай...значи Хийори помни Ято, но вече не иска да го вижда толкова? Или...не знам, отказвам се, някой да обясни моля Noragami - Дискусия - Page 3 838201 НИМА ЯТО Е ПРОДАЛ ЮКИ?
"Откъде са всичките тези пари?
*буквално лежи върху парите и се въргаля в тях*
Какви пари? Аа, тези ли?"
Тц, Ято Noragami - Дискусия - Page 3 33374 Добре, съвсем се обърках. Хийори помни Ято и Юки, дори все още помага на Юкине с уроците, но какво стана с уговорката?
Ооо, Дайкоку отглежда Кофку когато се прероди ^^

АААА, ВИЖТЕ Ѝ ЧОРАПА:

Нее, защо Ято и Юки пак се карат? Това не доведе до нищо добро последният път. Оо, Юки използва парите, за да подмами демона.
Ооо, Хийори направи мини-храм на Ято ^^

О, не. Ебису или там какъвто беше е човека с маските. А уж е бог на щастието. Тц, щастието ще го видим чак на края на сезона, сигурна съм xD

Хм. Рандом мисъл. Нали накрая на епизода показаха ръцете на Хийори зад гърба ѝ. Защо имаше лепенки на лявата ѝ ръка? Може би...нали храмчето е дървено и да се е набола на треските? Не знам. Абе...да Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Хийори много си я харесвам и ми се иска да участва маалко повече xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeНед 15 Ное 2015, 21:08

Мой ред Noragami - Дискусия - Page 3 838201 7-ми епизод...обичам числото седем, което значи че епизодът е добър Noragami - Дискусия - Page 3 358796Предупреждавам, че мнението ми е пълно gif-чета и не съжалявам за спама  Noragami - Дискусия - Page 3 680936  Noragami - Дискусия - Page 3 838201

Както Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 каза, началото е...сладко Noragami - Дискусия - Page 3 157935
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrkccp7CL1tiivhqo1_r1_540
Ято е супер горд с Юки...точно като баща със своя син, толкова са сладки заедно  Noragami - Дискусия - Page 3 209175
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrlvxRYxW1s307p6o1_500
Тенджерата е гадняр...застрашава шипът ми  Mad Сега ще споделя с вас какво всъщност Хийори е искала да каже, но не и е достигнала смелост...знаете, че съм медиум Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Хийори, отчаяна че ще загуби връзката си с Ято изкрещява отчаяно "Обичам те с цялото си сърце"
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrmkmr7111s307p6o1_400
Така де...дори да го беше признала на глас, Ято щеше да изглежда по същия начин...нали е dork  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrmkmr7111s307p6o2_400
Хийори бие як игнор на Ято...а той е нахален както винаги Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Рекламира си парцаливото шалче...човек, не...така не се привличат хора Noragami - Дискусия - Page 3 33374 Ама колко горд от него изглежда........хД
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrq7fDVUS1s9jnzyo2_250
Иначе физиономиите му къртят...прилича на зъбата акула така Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrq7fDVUS1s9jnzyo1_250 Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrq7fDVUS1s9jnzyo3_250 Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrq7fDVUS1s9jnzyo4_250
Ооооо...Биша изглежда зашеметяващо в тази униформа, уау Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Явно това е съвета на всички богове...заприлича ми на Народното събрание ама съдилищен вариант хД Накараха и се и я пуснаха да си върви...горкият Казума, трябваше да чуе всичките тези разговори зад гърба на любимата му, ама тея са и невъзпитани на всичкото отгоре - говорят лоши неща и зад неговия гръб Evil or Very Mad Охо...парти на Хаваите ще вдига Мустака..Биша, грабвай Казума и бягайте  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
И така...Ебису излиза на сцената с много пари и желание да притежава Юки...уау  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Оххх...тези двамата...непоправими са Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxroi2t6mE1tsas0no3_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxroi2t6mE1tsas0no1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxroi2t6mE1tsas0no5_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxroi2t6mE1tsas0no4_400

Тея  Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , хареса ми как го нарече елегантен...наистина си е въплъщение на самата елегантност, но това искрено ме разсмя  Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrxkqx6331r60zuio1_540
Това тук, аз наричам баровщина Noragami - Дискусия - Page 3 358796
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrmg2CefR1tsas0no3_400 Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrmg2CefR1tsas0no2_400
А това стил  Noragami - Дискусия - Page 3 358796
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrmg2CefR1tsas0no1_400
Добре...време е за Ято пауза  Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Знаете какво следва  Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Spoiler:
След толкова overcuteness на едно място продължавам нататък хД
Реакцията на Хийори като видя Ято да се въргаля в парите и това което си помисли...наистина безценно Noragami - Дискусия - Page 3 33374 А Ято как се възмути само  Noragami - Дискусия - Page 3 838201  Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxs0yf7fMd1sqi9jto1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxs0yf7fMd1sqi9jto2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxs0yf7fMd1sqi9jto3_400
На Ято му е трудно да се раздели с парите и мечтата си за Храм...и да, човек...защо не взимаш повече от 5 йени...то това си е направо безплатно  Very Happy
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrlhwVnQB1s9aisro2_400
Охо...следва екшън с мангизи, аякаши и странния танц Waka-waka на Ято  Noragami - Дискусия - Page 3 680936
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrpv7rMwi1qam6y9o2_400
Хийори отново откърти и в края на бясната гонка получаваме много красив кадър на тримата ни герои:
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrng5xten1rd6sdio1_500
Юки наистина се е променил много...браво на сладура Noragami - Дискусия - Page 3 209175
Оооооо...Ято се е депресирал, милият той. Хийори идва на помощ на любимият си и му изработва ръчно така бленуваният от него храм и той е толкова сладък, даже си има нарисуван Юки като топчица Noragami - Дискусия - Page 3 4234090804 ...а последвалата сцена беше суууупер сладка Noragami - Дискусия - Page 3 209175  Noragami - Дискусия - Page 3 209175  Noragami - Дискусия - Page 3 209175 , Хийори е най-добрата Noragami - Дискусия - Page 3 512973 ....хора, искате да ме удавите в шипърски чувства ли, да знаете че ви се получава Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrm9pPgfu1tsas0no1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrm9pPgfu1tsas0no4_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrm9pPgfu1tsas0no2_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrn37ytcl1tpip2so1_400

Noragami - Дискусия - Page 3 Tumblr_nxrn37ytcl1tpip2so3_r1_400
Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 и аз мисля като теб защо Хийори е с лепенки...докато го е изработвала, явно си е наранила ръцете. Иначе Ято и Кофку като хлапета са сууупер сладките хД


Между другото ще отбележа нещо относно Ебису освен маските, които виждаме че явно са му хоби. Не очаквах, че ще изберат гласът му да бъде толкова дълбок...докато четях си го представях с малко по-младежки глас, изненадаха ме доста. Та в заключение ще кажа, че епизод беше невероятен и няма търпение за следващия ^^
О, хора...ние преполовихме сезона, много бързо мина Noragami - Дискусия - Page 3 838201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitimeПон 16 Ное 2015, 21:01

Започваме епизода щастливо със завръщането на тримата ни герои обратно на земята, където биват посрещнати от абсолютно всички с радост:
Spoiler:

Естествено, Ято няма как да не се изфука, че Юки се е превърнал в благословенo съкровищe, при което на всички им увиснаха ченетата. Хийори кажи ми как точно ще правиш изпит в тази си форма, пък и може да отидеш да се помолиш на Тенджерата. Като стана въпрос за него, аз съвсем забравих... каква всъщност е била договорката между него и Ято?
Той иска Ято да си прекъсне връзките с Хийори? Ти чуваш ли се бе, ламарина такава. Тая няма да бъде... Хей, Ято опомни се. Не се ли бори, точно за да си върнеш Хийори?? И в следващия момент, Хийори върви съвсем безгрижно с приятелките си, докато Ято не искача от нищото, за да я накара да се присъедини към неговия клуб. Phew, значи всичко си е нормално.

Биша е на съд. Е очакваше се, все пак за малко да умре, а тя е важен Бог. Значи никой от боговете си няма и представа какви са тези маски. Защо ли ми се струва, че това ще е лъжа. Има само един друг вариант, да има някой по-непознат Бог като Ято, който събира Нора при себе си и смята да нападне съвета на боговете. Но напълно подкряпям Биша в това че Клошаря беше Нора, това е сигурно. Леле, ама те са се облекли двамата с Казума като за война. О, господин Козя брадичка се появи – и покани Бишамон на парти xD. Реакцията ми беше същата:
Spoiler:

МОЛЯ? Тоя иска да купи Юки? Да бе, чува ли се. И тоя шамар с пачката пари...
Spoiler:

Ау, ама тия сериозно ли се изкушават от парите?? ЯТО, САМО ДА МИ КАЖЕШ ЧЕ СИ ГО ПРОДАЛ! Бих предпочел както Хийори си помисли да обереш банка, отколкото да направиш нещо друго, далеч по-лошо... Phew, добре че не го е продал, че щях да откача.
Spoiler:

Тоя епизод ще ме побърка от смях. Бях забравил добрата комедия в това аниме  Noragami - Дискусия - Page 3 33374  Noragami - Дискусия - Page 3 33374
Spoiler:

Ох, това с използването на Нора като резервен план беше удар право в сърцето. Юки наистина не е доволен на Ято, чак не иска да му помага в битките. О, това с хвълянето на парите беше страшно хитро, обаче мисля че стопи мечтите на Ято Noragami - Дискусия - Page 3 838201 Юкине наистина много се е променил от началото! А как само го мразехме миналия сезон точно тези епизоди, дори причината беше същата – пари. Сега ролите като че ли са разменени – Юкине дава съветите, а Ято го слуша.
Spoiler:

Ятори фен клуб тука нададе боен вик! И пухчето на гърба беше супер добър детайл! Noragami - Дискусия - Page 3 4234090804

Spoiler:
Ооо, това вече беше просто очарователно. Ято не изпускай златната си възможност мой човек, това момиче е за теб  Noragami - Дискусия - Page 3 84201  И да, Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , тези лепенки по ръцети и бяха от това че е работила по храма.
И разбира се, трябва да има нещо което да ни напомня че проблемите на героите още не са свършили и виждаме тоя Ебису с няколко маски... тц, тц, тц...

ПС: Тея Noragami - Дискусия - Page 3 607543 , според мен Ято никога не е прекъсвал връзките си с Хийори. Мисля че това се потвърждаваше с едно изречение на Тенджерата.Noragami - Дискусия - Page 3 84201
Свилена Noragami - Дискусия - Page 3 939362 , gif-четата, които слагаш в темите са супер добрите Noragami - Дискусия - Page 3 925572
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Noragami - Дискусия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Noragami - Дискусия   Noragami - Дискусия - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Noragami - Дискусия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: *Клуб "Лилавите аниму коали"*-
Идете на: