39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 * Препоръчвам/търся аниме *

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 20 Сеп 2015, 22:32

Мисля, че заглавието на темата е красноречево Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 20 Сеп 2015, 22:39

Препоръчвам „Fullmetal Alchemist: Brotherhood“. Макар че едва ли има някого тук, който не го е гледал. * Препоръчвам/търся аниме * 838201

В този ред на мисли, бихте ли ми препоръчали версията от 2003-та?
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 20 Сеп 2015, 23:02

Тони * Препоръчвам/търся аниме * 696782 , аз не съм гледала  „Fullmetal Alchemist: Brotherhood“ , но съм гледала FMA от 20031 но не го довърших докрай...дойде ми брутален и го зарязах 8 епизода преди края Very Happy Но е готин...героите са супер яки и за това продължавах да го гледам въпреки, че някои неща не ми допадаха. Някои казват, че Brotherhood е много по-добър, защото се придържа строго към мангата. Иначе анимето от 2003 не завършва с хепи енд...което е кофти за двамата братя Sad Но като фен ан FMA предполагам, че версията от 2003 ще ти допадне Very Happy

А защо не се включиш в клуба ни? Ще е супер Very Happy
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeПон 21 Сеп 2015, 13:46

Супер препоръка, Тони * Препоръчвам/търся аниме * 696782 * Препоръчвам/търся аниме * 925572

Понеже питаш дали бих те препоръчал версията от 2003, сега ще ти кажа моите мисли по-въпроса.

FMA(Fullmetal Alchemist) и FMA Brotherhood, са две адаптации, като разликата между двете, е че едното е правено по времето когато мангата излизаше, а друго след краят и. Заради този факт, FMA след средата му спира да следва мангата и поема по своя история, докато Brotherhood до самия си край я следва точно. И двете имат техните плюсове и минуси.

2003:
Плюсове: Героите са много по-добре представени в началото. Brotherhood като че ли малко пренебрегва развитието им в началото, но това е заради факта, че е предвидено Brotherhood да се гледа след FMA.
Минуси: Много по мрачна атмосфера и анимето на завършва с хепи енд. Но за наше щастие има филм, чието действие се развива след краят(The Conqueror of Shamballa), което вече доняся по-добър край * Препоръчвам/търся аниме * 84201

Brotherhood:
Плюсове: Следва абсолютно точно мангата и анимацията е значително по-добре. Всичко, което не ми беше харесало във 2003, просто го нямаше и историята беше дори по-добра.
Минуси: Като изключим развитието на героите в началото, което е по-добро в 2003, като че ли няма други минуси. Краят е перфектен и е един от най-добрите в индустрията.

Та Тони, аз бях започнал от 2003, още докато го даваха по Супер 7. Според мен абсолютно си струва да си гледа, особено ако ти е харесало Brotherhood. Само не забравяй да видиш филма накрая, за да не завършиш с горчивия край * Препоръчвам/търся аниме * 84201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeПон 21 Сеп 2015, 18:40

Свилена, * Препоръчвам/търся аниме * 939362 Марти, * Препоръчвам/търся аниме * 417447 благодаря за мненията ви! Може и да го погледна. Но защо по-мрачната атмосфера и лисата на хепи енд непременно да е минус? Краят в Brotherhood например беше малко сладникав по пое мнение. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeПон 21 Сеп 2015, 18:53

Сложих го като минус, понеже го сравнявам с края на Brotherhood. Но все пак трудно е да се сравни нещо перфектно с нещо почти перфектно.

Аз лично обожавам мрачна атмосфера. За хепи енд не държа, повечето неща които наистина са ми харесали са имали реалистично горчив край, така че просто е въпрос на вкус. И наистина Brotherhood има сладникъв край, който обаче все пак е добър, заради страданията през които братята преминават и те си го заслужават.

Като заговорихме за мрачнa атмосфера и не хепи енд, колко от вас са чували за Madoka Magica?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeПон 21 Сеп 2015, 19:04

Тони * Препоръчвам/търся аниме * 696782 ...мразя тъжни и депресиращи краище, дори хепи ендовете в някои случаи да не са реалистични ги предпочитам, искам всички да са щастливи а както се казва "и заживели щастливо до края на дните си". * Препоръчвам/търся аниме * 838201 За това поне за мен е минус, предпочитам да ми е сладникаво вместо любимият ми герой да умре или да бъде наранен психически или разделен от любим.... Very Happy

Иначе...не знаех че вие двамата си падате по дарк-а * Препоръчвам/търся аниме * 838201

Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 , аз съм го чувала...доста хора му се кефят, но аз не съм посягала към него до сега. Гледал ли си го?
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 13:39

Свилена * Препоръчвам/търся аниме * 939362 , гледал съм го и мога само да ти кажа, да не се подвеждаш по картинките в нета. Шом не харесваш краища където главните герои умират, биват наранени психически и още куп неща им се случват, недей да гледаш това аниме. Аз лично изпаднах в депресия след краят му.

Тони * Препоръчвам/търся аниме * 696782 , предполагам че знаеш, но Professor Layton, си има анимиран филм. Ако си го гледал, какви са впечатленията ти от него?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 16:27

Свилена, * Препоръчвам/търся аниме * 939362 падам си по-скоро по по-реалистичните завършеци, но хепиендовете много често просто не са такива.

Марти, * Препоръчвам/търся аниме * 417447 да, гледал съм го няколко пъти и много ми харесва. Ти какво ще кажеш за него? За всички останали, името му е „Professor Layton and the Eternal Diva“. * Препоръчвам/търся аниме * 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 16:40

Мен лично супер много ми хареса и смятам, че доста добре запазва духа на играта в себе си. Първата загадка от филма ми е една от любимите и я давам като данетка понякога
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 16:53

Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 видях картинки и жанра на Мадока и си прав...арта може да те подведе,че е нещо забавно и безгрижно момичешко и супер розово.Толкова ли е депресиращо? Доста е хвалено,мислиш ли че заслужава високата оценка,която му дават хората? Определено няма да го гледам,благодаря за предупреждението Very Happy

Тони * Препоръчвам/търся аниме * 696782, значи нямаш нищо против всякакъв край,стига да е реалистичен.В такъв случай FMA от 2003 ще ти хареса доста,болезнено реалистичен край има.

Момчета,трябваше да ми кажета по-рано,че има аниме по историята за джентълмена археолог.Ще си я потърся обезателно,особено щом я оценявате толкова високо. * Препоръчвам/търся аниме * 925572

Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 17:58

Аз започнах да го гледам доста скептичен за цялата възхвала която му дават, но след средата то даже я надмина. Наистина е доста депресиращо, а е и още по объркано. Самото аниме има вплетени много послания в себе си и поуката му е добра. Краят му дори минава за щастлив. Обаче филмът, който е продължение на анимето просто разгорямява всичко щастливо, което е останало и просто се депресираш. Но ако има едно нещо, което трябва да се гледа от филма, то е тази битка. Анимацията, музиката, всичко е просто невероятно:
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 18:10

Марти, * Препоръчвам/търся аниме * 417447 и на мен първата загадка ми е любима. Даже я разпечатах на български и я дадох на съучениците си да я решат преди време. * Препоръчвам/търся аниме * 838201

Свилена, * Препоръчвам/търся аниме * 939362 гледай го, може и да ти хареса. * Препоръчвам/търся аниме * 311608 Само че с ангилйски дублаж, много е добър (не на японски с английски субтитри)!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 22 Сеп 2015, 21:29

Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 ....и аз съм много скептично настроена към Мадока, но коментарът ти ме изуми...уау...Какво послание носи? Битката, която си постнал е впечатляваща...музиката е особена надъхваща, а анимацията е добра...тези нишки особено ме впечатлиха.

Момчета, намерих си филма с японско аудио и английски субтитри...идеално за мен. Ето го за желаещите да го погледнат * Препоръчвам/търся аниме * 311608  

А някой случайно да е гледал Guilty Crown?
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeСря 23 Сеп 2015, 15:34

Ами посланията са няколко и може би най-основното се съдържа в ето този цитат от самият край: "Don't forget. Always, somewhere, someone is fighting for you. As long as you remember her, you are not alone." Тук "her" всъщност е една от героините, които в края става олицетворение на Бог. Колкото и странно да звучи, цялото аниме пресъздава сюжет за появата на Бог и Дявола. Иии ако трябва да съм честен, не мисля че бих могъл да обясня какво точно се случва. Целият сюжет е невероятно сложен, но това е и красотата му. Хората в интернет пишат цели есета на тази тема, така че съм сигурен, че те биха се справили по-добре от мен.

Свилена * Препоръчвам/търся аниме * 939362 , супер че си си го намерила, надявам се като ти остане време да го изгледаш, после да споделиш мнение * Препоръчвам/търся аниме * 84201

За Guilty Crown - гледал съм първите 4 епизода. Анимацията беше страхотна, музика още повече, обаче самата история ми се стори някак си... неудовлетворяваща. Понеже ми стана интересно, потърсих из интернет някъде където се разказва цялата история. Попаднах на ето този сайт https://swabulous.wordpress.com/2012/03/29/guilty-crown/. Четох го цял час и просто се скъсах да се смея. Знам че авторът е подбирал само най-лошите моменти от шоуто, но щях да им простя всичко, ако не беше краят които са сложили. Препоръчвам го на всеки, за добро четиво, ако иска да се посмее. Според мен не е толкова лошо колкото го изкарва, но за мен краят на нещо е невероятно важен и този не е на нивото на което трябва да бъде. Някой друг да го е гледал?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeСря 23 Сеп 2015, 18:23

Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 , посланието на Мадока много ми харесва...не предполагах, но се заинтригувах и то много. Идеята му е интересна...в крайна сметка може да му хвърля око.

Разбира се, само да дойде събота и неделя и го мятам * Препоръчвам/търся аниме * 84201

Питах за Guilty Crown, защото за мен това е анимето с най-красивият и въздействащ саундтрак, което съм гледала. Иначе историята...като го изгледах ми идваше да размажа нещо, бях супер бясна...супер разочарована останах иии съм съгласна с човека, който е написал статията, която си постнал * Препоръчвам/търся аниме * 838201 точно краят да заплескаш е....равносилно на харакири.

Хора, вече имаме готов знак в черно-бял вариант. Заповядайте да и се порадвате малко * Препоръчвам/търся аниме * 736479

* Препоръчвам/търся аниме * Koala%20s

И с малко блъш...тук е още по сладка...не мислех че е възможно * Препоръчвам/търся аниме * 838201

* Препоръчвам/търся аниме * Koala%20blush
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 29 Сеп 2015, 18:24

Оо Пандичката е толкова kawaii * Препоръчвам/търся аниме * 209175 Супер добра работа * Препоръчвам/търся аниме * 925572

Успех с гледането ти на Мадока, надявам се да имаш някоя комедия готова за гледане, след като го минеш 3 епизод, понеже ще ти трябва.
Най-хубавото нещо от Guilty Crown, е групата, която е създадена заради анимето - Egoist. Аз лично много я харесвам и от време на време си пускам техни песни.

Исках да питам, понеже видях, че сте писали за LoK в другата тема, което не е точно аниме, ама айде ще го класифицирам за такова, хареса ли ви? Аз съм гледал Avatar и супер ми беше харесало, та това дали си заслужава също?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 29 Сеп 2015, 19:36

Много се радвам, че я харесваш Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 В момента тренирам за да я оцветя по възможно най-добриятк начин. Я да ви питам...според вас козинката и ако е нежно лилаво как би седяло? О и да...трябва да и измислим име! * Препоръчвам/търся аниме * 838201

Мерси, Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 А може ли да ми препоръчаш някой добра комедия?
Оооо...Egoist наистина са страхотни, съгласна съм с теб! Коя ти е любимата тяхна песен?

Аз The legend of Korra започнах да я гледам защото самата Кора като персонаж много, много ми харесва и съм много доволна от анимацията. Асами също е страхотна, просто има много малко екранно време, което е жалко. По-мрачна и сериозна е атмосферата от на Аватар на Енг (не съм го гледала цялото, но гледах 2-3 епизода), но на мен си ми харесва и то много, а на теб след като ти харесва сериозността и мрачните краски смятам, че ще ти допадне доста. Артът е невероятен...признавам, че го гледах и за това * Препоръчвам/търся аниме * 838201 Тея * Препоръчвам/търся аниме * 607543 какво е мнението ти за Кора? Да помогнем на Марти  * Препоръчвам/търся аниме * 417447 да реши дали си заслужава да го гледа * Препоръчвам/търся аниме * 84201


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Вто 29 Сеп 2015, 20:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeВто 29 Сеп 2015, 19:55

Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 , lok е мноого яко. Историята е наистина по-дарк от тази на Аватар, но все пак е много добра. Самата Кора е много забавен и бадас герой, както и всички други от The Krew * Препоръчвам/търся аниме * 838201 Като The Gaang, схванахте ли? Даа...само аз се смея на подобни игри на думи xD Таа...общо взето LoK е много яко, Кора е много яка ии да * Препоръчвам/търся аниме * 838201 Въпреки, че историята е по-дарк, мисля че се смях повече, отколкото като гледах Аватар.

Свилена * Препоръчвам/търся аниме * 939362 , би ли ми обяснила какво е "нежно лилаво"? * Препоръчвам/търся аниме * 838201 Иначе...аз предлагам коалата да се казва Надя, тъй като ще бъде символ на клуба, а Надя е била духа на форума иии...какво ще кажете? * Препоръчвам/търся аниме * 369291
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeПет 16 Окт 2015, 15:04

Приятели * Препоръчвам/търся аниме * 805287 , сега се сетих че преди време гледах едно яко аниме на име Tokyo Ravens. Нямах големи очаквания към него, но ме изненада доста приятно. Тея * Препоръчвам/търся аниме * 607543 , специално на теб, защото си чела първата книга за Магистериума и Калъм, историята от анимето по едно време ще ти заприлича малко на тази в книгата. Първия опенинг на анимето е супер, а песничката е мега яка. В историята има магьосници, героите са готини и анимето е развлекателно и доста забавно в някои случаи Very Happy Препоръчвам го, въпреки че краят е малко противоречив....




Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 19:41

Съжалявам за забавянето, но се наложи, защото исках да направя знака си перфектен...иии вече имаме официалната цветна версия в много висока резолюция, както и черно-бялата версия.
* Препоръчвам/търся аниме * Purpul%20animu%20koala%20version%202
* Препоръчвам/търся аниме * KOALA%20ANIMO%20FIN%20black%20and%20white

А за компенсация за това, че забавих знака...ще ви покажа как би изглеждал знака ни на тениски, значки и върху i-phone * Препоръчвам/търся аниме * 84201
Върху дамска тениска:
* Препоръчвам/търся аниме * W%20t%20k

* Препоръчвам/търся аниме * Y%20k%20w%201

Върху мъжка тениска:
* Препоръчвам/търся аниме * T-Shirt

* Препоръчвам/търся аниме * T-Shirt%20koala%20bw
Върху телефон...и то не какъв да е, а епъл  * Препоръчвам/търся аниме * 33374 (сори, хора...ама не успях да открия друг мок ъп  * Препоръчвам/търся аниме * 838201 )
* Препоръчвам/търся аниме * I-phone%20koala
А тук...ще видите различни по цвят значки с нашето лого:
* Препоръчвам/търся аниме * K%20bw

* Препоръчвам/търся аниме * Pin%20koala%20p

* Препоръчвам/търся аниме * Pin%20koala

* Препоръчвам/търся аниме * Pin%20k%20w

* Препоръчвам/търся аниме * Pin%20koala%20pu

Надявам се да ви харесва * Препоръчвам/търся аниме * 1094416488
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 20:05

Ехааа, супер се е получило! Shocked * Препоръчвам/търся аниме * 138349 * Препоръчвам/търся аниме * 999787 * Препоръчвам/търся аниме * 45860 * Препоръчвам/търся аниме * 1891854848 * Препоръчвам/търся аниме * 1923433924 Ще помисля, как мога да си го сложа за wallpaper на телефона! * Препоръчвам/търся аниме * 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 20:12

Страхотна еее!!! cheers * Препоръчвам/търся аниме * 407102 * Препоръчвам/търся аниме * 999787 * Препоръчвам/търся аниме * 3777225303 * Препоръчвам/търся аниме * 541109218 И аз като Марти * Препоръчвам/търся аниме * 417447 искам wallpaper за телефона * Препоръчвам/търся аниме * 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 21:19

Много се радвам, че ви харесва, приятели * Препоръчвам/търся аниме * 407102 * Препоръчвам/търся аниме * 22131
Тапет за телефон...хммм....нямам проблем да направя няколко, бързо стават, но предложете какъв фон да сложа * Препоръчвам/търся аниме * 311608

Едит: Объркала съм темата, съжалявам * Препоръчвам/търся аниме * 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 23:28

Wallpapers...ще направя още, но за начало са това: * Препоръчвам/търся аниме * 838201

* Препоръчвам/търся аниме * K

* Препоръчвам/търся аниме * Wall

* Препоръчвам/търся аниме * Koal

* Препоръчвам/търся аниме * Kkkoooaaa

* Препоръчвам/търся аниме * K%20w

* Препоръчвам/търся аниме * Ssss
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





* Препоръчвам/търся аниме * Empty
ПисанеЗаглавие: Re: * Препоръчвам/търся аниме *   * Препоръчвам/търся аниме * Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
* Препоръчвам/търся аниме *
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» * Аниме *

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: *Клуб "Лилавите аниму коали"*-
Идете на: