39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeВто 20 Окт 2015, 21:10

Хееейййй Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 805287
Как сте, хораа?
Аз реших да се подстрижа и...ами, приличам на Микаса Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362, жалко за ситуацията със зомбита, но...какъв е този клуб и какво ти пречи да отидеш на партито им Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Иначе, да приятелката ми ще бъде Harley Quinn за Хелоуин и реши да види как ще се справи с размазването на бялата боя по лицето ми само с пръсти xD След като приключи, изглеждах така, сякаш плача бели сълзи и то само от лявото ми око Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Като премигнах няколко пъти и миглите ми се оцветиха в бяло ии...седях с боята още 2 часа xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeВто 20 Окт 2015, 21:27

Толкова се радвам да ви видя всичките...така де, да ви прочета Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 805287

Ауууу, Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , честита прическа! Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 999787 Със сигурност изглеждаш супер с нея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 512973
Не ми се ходи сама просто, а и съм им сърдита че ми откраднаха идеята Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Охо, приятелката ти се е прицелила добре....трябва и бухалка обаче Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Иначе горката ти...омазана до ушите с бяла боя...била си безценна гледка Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936

Мите, привет Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 407102 И сега е времето да ръчна всички да гласуват за рисунката на Митко...ударете един лайк тук, страхотна е, заслужава бурни аплодисменти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1090112224332752&set=oa.433335146858848&type=3&theater

Послепис: Норагами днес при мен няма да го бъде...имам куп неща за вършене, утре ще го изгледам, не ме чакайте Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 19:15

Hello, what's up people!

Последните дни бях страшно натоварен(както и обикновено), покрай наваксването на пропуснатият материал заради състезанието, че чак днеска имах възможност да пиша(събота не бях в града). Днес прекарах един страхотен ден - излязох на разходка, гледах аниме(от 2 седмици насам не бях) и даже ми остана време да чета книга. Като стана дума за книги, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 , беше казала, че си е взела за Магнус Чейс книгата. Аз я видях в Сиела, като ходих в петък, ама някак си не можах да се накарам да я взема. Сподели дали си струва като я прочетеш. Иначе официално, успях да изгледам Норагами 1 и 2 и добре че утре е ден за преброяване на гласове, ще мога да изгледам и 3 и 4.

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , честита прическа! Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 925572 Как е при теб на училище?

Тони и Митко Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 696782 , вие как сте? Споделете нещо от последната седмица Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201

Та хора, хелуин е нощта на събота с/у неделя и дори и да съм супер зает през седмицата, ще мога да съм онлайн. Ще си организираме ли някакво събиране/парти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 748884 Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 292793 Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 512973 Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 280608438 Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 4000273734
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 20:11

Хей, хораа Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 805287
Как стее?
Аз последните два дни бях на математика и като цяло нещо не бях на кеф xD

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , от това, което съм чела в tumblr много хора са харесали Магнус Чейс. Става лии обаче утре да гледаме само един епизод, защото ще бъда заета през деня ии после ще трябва да уча Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 369291
Иначе...в училище задобрявам със закъсняването. Последният път като закъснях беше защото приятелката ми си купи химикал и го забрави в книжарницата Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

За Хелоуин...моля ви да направим нещо. Може би Маскарад? xD Не знам как ще се получи с толкова малко хора, но поне ще ни е забавно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 21:14

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , да разбира се че става.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 , аз предлагам бял или син фон... Ако трябва да съм честен, нямам идея какво се комбинира добре с лилаво Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Ти повече ги разбираш тези неща, експериментирай, някой цвят трябва да ти допадне
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 22:15

Добре де, сега стоим тримата и се гледаме Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Някой да подхване някаква тема xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 22:24

Хей, Хора Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 805287 (хора е умишлено с голямо "Х"  Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 )
Радвам се да науча че всички сте добре, живи и здрави!

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , в математическата направо ви побъркват...горките. Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 748458 Все пак сте били на състезание, не можеха ли да ви изчакат малко да си поемете дъх? Радвам се, че си успял днес поне да си починеш...дано и понеделник да му удариш един хубав релакс Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 512973 Обезателно ще кажа дали ми е харесала книгата! И аз като теб бях малко скептично настроена още като разбрах, че ще има книга по скандинавските митове и легенди, но реших да дам шанс, защото харесвам писането на Рик. Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , и аз на няколко пъти попадах на постове с положителни мнения в тъмблр.

ТониФлууд - В търсене на наименование... - Page 20 696782  и МиткоФлууд - В търсене на наименование... - Page 20 696782  често влизат само да ни нагледат, но не пишат...и все пак се радвам, че се отбиват Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 999787

Аз съм "за" всичко което предложите за Хелуин. Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543, искаш маскарад, имаш го Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 И няма значение колко хора сме и с трима може да се получи жесток купон, стига да си допадаме и да се разбираме  Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 Ще украсяваме ли с нещо по-така? Very Happy

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , дано сега си на кеф...виж, всички се събрахме Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 736479 За Норагами...каквото кажете.
Надявам се, че не ти викат много учителите за закъсненията и не ти пишат по една трета неизвинено  Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Но приятелката ти витае във облаците, определено Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936

При мен...по интересното е, че вчера пътувах до Търново за да посетя една моя приятелка която живее и учи там. Беше ми обещала да ми покаже как да трейсна логото на коалите и така...порисувахме, позабавлявахме се...прекарах си супер.  Very Happy Тя живее с приятеля си на края на града...но нали знаете, че Търново е построен стъпаловидно и си представете, че тя един вид живее на върха на града и от къщата и (която леееко по нагъчканост и надстрояване прилича на "Хралупата" от Хари Потър  Very Happy ) гледката която се разкрива е зашеметяваща...целият град е в краката ти буквално...10 минути и се любувах. Обаче.....забравих да снимам, прекалено запленена бях Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Другото интересно нещо е, че ме развеждаха из града...отидохме до Конниците (на снимките, които съм постнала може да ги видите ), снимах и галерията срещу конниците (на снимката може да видите булка, която под секрет да ви споделя...под роклята си носеше дънки, беше си бая студено, така че я разбирам...фотосесия или не, важното е да ти е комфортно  Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936 ), минахме по моста над река Янтра, където приятелите ми ми обясниха, че са решили да копират традицията с катинарите на които влюбени пишат имената си на катинарите и ги заключват на моста - тази традиция я имаше и във Франция, на моста на река Сена, но впоследствие я забраниха и свалиха всички катинари. Та....отидох да разгледам катинарите и попаднах на един, който ме разсмя от сърце...надписа гласеше "I <3 бира" Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
После ме поведоха по улички в сърцето на стария град, по които не бях минавала и стигнахме до внушаващата и готина сграда на библиотеката...снимала съм я, може да я познаете веднага, по нея има увито растения с червени листа, което я прави още по-яка. Влязохме да я разгледаме и се оказа, че няма никой - не видяхме нето портиер, нито библиотекарка и обходихме до където можем и на излизане пред входната врата имаше мраморен бюст на П. Славейков и реших да го шляпна по бузата. И след като си го нашляпах хубаво и се обърнахме да си тръгваме библиотекарката взе, че излезе и ни спря с думите "Мили мои, какво правехте?" и огледа притеснено бюста на Славейков. Аз и казах, че сме разгледали библиотеката и после съм се порадвала на скулптурата на Славейков. И тя облекчено ми каза, че си е помислила, че рисуваме по безценния Славейков....толкова се възмутих, че ме помислиха за вандалка, че се спънах докато вървяхме към стълбите водещи към едни метални обковани врати Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Това е от мен...а сега снимките Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201

Spoiler:

Едит: Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , аз до сега творих това чудо тука... Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 никога не седя просто така Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 22:37

Леле, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 , това си беше роман в стил чичо Рик Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Не мога да си помогна, просто си те представям да шляпаш бюста от сърце като аниме герой Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 33374 Много се надявах някой да те е снимал докато го правиш, но уви xD Иначе снимките ти са много яки и любимата ми е тази с локвата Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , тии няма ли да се включиш?

Предлагам да подхванем някаква обща тема. Като човек, който е прекарвал повечето си време с момчета, когато в действителност си намерих приятели момичета, установих, че нищо не сплотява хората така, както общия хейт Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Та...игралния филм по ATLA? Целувката на Рон и Хърмаяни? Нещо? Някой? Тема, моля ви Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 22:57

Нали Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Някой ден съм се зарекла да напиша роман...тогава всички ще се видят в чудо Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 33374 Приятелите ми се спукаха от смях...най-вероятно съм изглеждала идиотски смешно, ама на мен ми беше забавно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936 Твърде бързо го шляпнах...а и това беше спонтанно вдъхновение, чичо Славейков имаше супер сладките бузи и не се сдържах Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Исках да нашляпам и мраморните скулптури, които се виждат на снимките ама приятелите ми ме спряха...май се стреснаха от библиотекарката Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 33374

Не съм забелязала, че момчетата хейтят така Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 ...казвай сега какво мислиш за това:

Цитат :
Та...игралния филм по ATLA? Целувката на Рон и Хърмаяни?

И като добавя и шокиращото разкритие на Роулинг, че е трябвало да бъдат Хари и Хърмаяни,а не Рон и Хърмаяни... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeНед 25 Окт 2015, 23:08

Хаха, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 , трябвало е да го направиш въпреки всичко Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Ии не момчетата хейтят, те се хилят на всичко и винаги им е весело Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Момичетата, виж, хейтят доста. Веднъж едно момиче само като излезе от стаята и се почна xD

Игралният филм даже не съм го гледала целия. Отказах се като видях Зуко. Зуко е супер як, бял (смисъл...сори) и има белег...нали, огромен белег, който стига до ухото му. Даа, във филма имаше някакъв червен грим. Вижте Зукоо:

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Tumblr_mr8dtzEv0v1rpugvwo1_500

Колкото до Ромаяни...неп. Изобщо не ги шипвам, предпочитам Хини, а след това са Хари и Хърмаяни xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeПон 26 Окт 2015, 23:04

Нищо,другият път Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Според мен си зависи от характера...има хейтъри от двата пола и то в изобилие.Но кифли и кроасани също не липсват. Very Happy Тая ще да е била доста набрала... Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 аз ходих на кино да гледам филма и очаквах някакъв сексапилен Зуко...ама то излезе не точно така,въпреки че си беше депрес-емо-бой Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Разбирам възмущението ти хД

Каквооооо..не,те уцели шипърското ми сърце!Не го очаквах това признание хД

А ще споделиш ли идеята за Маскарада...някакви подробности имаш на ум със сигурност,казвай сега Very Happy
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeПон 26 Окт 2015, 23:21

Да ти кажа честно, не знам Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Нямам никаква идея. Просто искам някой да ме уплаши, а не съм добра в хорър игрите Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Просто...нови профили, изтрещели мнения и подобни xD И моля ви, нека стоим до късно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeПон 26 Окт 2015, 23:41

Значи ще се плашим и да бъдем изтрещели...лесна работа Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Идеята е добра за новите профили,ама предполагам ще се маскираме като нещо изтрещяло и страшно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936 И да не знаем кой кой е...напомня ми за Маскарада който организирахме на Свети Валентин Laughing Знаеш,че за мен седенето до късно е практика,нощна птица съм Very Happy Ама Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 може да е свикнал да си ляга по-рано.
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeВто 27 Окт 2015, 18:25

Здравейте!

Виждам, че в неделя вечер сте подхванали да пишете, обаче аз точно по това време си взех телефона в леглото и гледах Youtube и аниме. A вчера бях без интернет половината ден(знам, направо не е за вярване как оцелях), ама в крайна сметка се оправи. Та да, не успях да се включа в темите ви.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 , ако напишеш роман, не забравяй да се похвалиш. С удоволствие ще го прочетем Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 Иначе много ми харесаха снимките. Аз имам някаква снимка пред този музей, обаче нямам никаква идея къде съм я забутал из хилядата си папки със снимки Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 .

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , недей така, не хейтим Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Но да, има едно популярно изказване, че най-доброто нещо, което сплотява хората е общ враг. И въпреки това, повечето хора които познавам, било то момчета или момичета не хейтят. Най-много да вметнат някое и друга саркастична забелжка, ама толкова. Виж, преди обаче страшно се мразахме целия клас. Не минаваше ден и без да има някакъв побой(добре че не съм съм участвал в такива ситуации).

Аз съм тотално навит за маскарад. Ще си направим нови профили и ще се забавляваме и плашим. А за нощното стоене, въобще не ме мислете. Първо - аз обикновенно не си лягам толкова рано(преди 12 да съм си легнал е направо чудо) и второ - на 31 ще бъда извън града, на една подготовка, където ще и преспивам вечерта, та там имам неограничен интернет и никой не може да ми казва в колко трябва да си легна. Което значи, че поне до 2-3 часа от мене няма да се отделите Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Сега като се замисля, къщата в която преспивам си е доста страшна, тя си е направо като онези по филмите, очаква ме много забавна нощ Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 3058517083

Охо, има хейт по игралният филм на ATLA ли? Веднага се включвам. Сериозно, имаше толкова много потенциал това да стане нещо хубаво, но го пропиля ей така за нищо. И да Зуко е, просто WTF.

Иначе аз също съм за Хини. Хърмаяни и Рон... не знам, просто нещо не ми харесваше в цялата работа. Обаче не знам кого да шипвам с Хърмаяни, освен Хари, който пък го шипвам с Джини и въобще, много ми е объркана ситуацията Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeВто 27 Окт 2015, 21:35

Хеей Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 553116
Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 спомена, че има снимка пред музея в Търново и се сетих, че и аз сигурно имам и се разрових. Прекарах следващите 10 минути в смях. Във втори клас за пръв път ходих във Велико Търново и бях прекалено развълнувана за това събитие. Когато се прибрах открих, че бях направила близо 500 снимки за три дни. Държа да ви покажа най-хитовите:

Spoiler:

Първите 100 снимки са дървета по пътя, а след това има снимки на града. Всяка къща, уличка, магазинче, пътен знак...всичко е документирано и ако се съберат снимките сигурно ще мога да ги продам на Google да си добавят в базата данни на Google Maps Велико Търново през 2011 година Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Снимала съм дори и лелките от Синевата xD Ако сте се отчаяли от мен, почакайте. На следващата екскурзия, на която ходих направих 20 снимки. 10 от тях бяха да едно куче, чиято опашка беше розова, останалите бяха на един и същ паметник, но от различни ъгли xD
Мда...всяка следа от съществуването ми преди пети клас трябва да бъде заличена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , не съм казала, че момчетата хейтят. Момичетата хейтят много. Повечето де. Има само един човек, който никога не съм чувала да говори зад гърба на някого и това е най-добрият ми приятел.
Това с къщата звучи яко. С приятелите ми веднъж бяхме в една крийпи маза и беше повече от забавно. Ако си сам в къщата...мега. Аз бих взела фенерче с почти изтощена батерия и щях за започна да обикалям къщата, докато е тъмно. Спам за всички в снапчат Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Йес, тим Хини Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 999787

Таа...Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , днес ще те изчакаме с Noragami Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeСря 28 Окт 2015, 01:29

Опит 2....този път от компютъра Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , съчувствам ти...без нет е гадно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 А какво гледаш в Ютуб, Марти? Тея постояно като я питам какво правиq редовно е в Ютуб и гледа клипове. Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Ако напиша роман, вие ще сте първите на които ще се похваля. Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 Радвам се, че снимковият материал ти е допаднал и ако намериш снимката на която си пред музея, може ли да я видим?
И о...Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , това с общия враг и сплотяването ме накара да си спомня друга такава мъдрост, която гласи "Врагът на моят враг е най-добрият ми приятел". Уау...бой в клас със съученици...радвам се, че не си пострадал, явно са били много агресивни и хиперактивни. И Марти, това значи ли че вече с класа сте в добри отношения?

Предчувствам, че ще бъде супер яко на Маскарада Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 358796 И Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , тази къща...искам снимки от нея What a Face няма да бъдеш самичък, там нали? Да питам аз, че се загрижих Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Теяяяя Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 ...май ти се иска да си на мястото на Марти в тази къща....сама с фенерче, чийто батерии са изтощени Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Май всички сме на едно мнение за игралния филм по Аватар, но...с това Хини ме изненадахте, хора Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Оооо...Тея, много яки снимки....твоето "малко дечко" Аз е било очарователно, не говори така! Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Харесва ми това, че си документирала всичко и да, Гугъл определено ако прави архив, твоите снимки ще са от голяма полза. Кажи ми, че не си ги изтрила както рисунките Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Днес си ударих хитова караоке вечер със песни от 2007 година насам...прекарах си яко...ама станало късно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Така, че лека от мен Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeСря 28 Окт 2015, 18:02

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 ,То и аз като Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , гледам клипове Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 . Ами в ютъб в общи линии си губя времето - слушам музика, гледам разни game видеота - свързани с Hearthstone, The Game Theorists или OSU. понякога гледам за развлечение Good mythical morning или The Fine brothers. Ако попадна на някои хубави Abridged серии от някое аниме, също много им се радвам. (Ако не сте гледали на SAO abridged версията, пропускате много, имат някои моменти по-добри от оригинала Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 )

Иии любими youtuber предполагам ми е Nigahiga. Днеска наваксах няколко негови видеота и на това просто умрях:


Иначе да, с класа ми в момента съм в доста добри отношения и почти няма комфликти(дори и да има, биват бързо решавани) и съм изумен, че се разбираме толкова добре.

Няма да съм сам в къщата, аз и още едно момче ще сме. Очаква ни забавна вечер, ще ви пратя снимки Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeСря 28 Окт 2015, 20:16

Явно двамата с Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 намирате доста приложения на Ютуб Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Не гледам влогъри или Abridged серии, но се посмях на тази която си постнал за САО Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 "Oh my god if we die in the game, we die for real!" Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Много се радвам за класа ти, Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 . Страхотно е да се разбираш с хората, с които прекарваш половината от деня си Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 925572

Мъжка компания значи Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Значи ще чакаме снимки Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeСря 28 Окт 2015, 23:51

Как сте, хора? Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 553116
Аз съм много доволна от факта, че утре ще изпусна половината часове, защото ще има концерт и аз трябва да присъствам за някакви си 15 минути Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , благодаря за клиповете, смях се с глас Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Това с къщата на Хелоуин звучи супер яко. Аз ще бъда...представете си сравнително голяма мазутна база извън града. Сега си я представете празна, само шестима тийнейджъри, няколко кавказки овчарки и чичко, който пази базата Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Звучи забавно, нали? Сигурно ще гледаме страшен филм. Мразя страшни филми, доскучава ми Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Между другото...хрумна ми нещо, което можем да направим на Хелоуин, но...не знам. Смисъл, bla xD Таа...Town of Salem?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 13:57

Привет, народе Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 358796

Охо, Тея...дай пет и аз днес не бях на даскало...реших че не съм в настроение, а задачата си ще я свърша в къщи. Имаме разбрана госпожа, а аз съм и примерна...няма проблем Smile Дано си изкараш яко на концерта...Стофи свири ли на него?

Охо...и двамата ще бъдете на много яки места...леееко и съвсем благородно ви завидях Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Как се уреди в мазутната база, Тея? Сигурна съм, че ще си прекарате славно Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201

Навита съм на всичко което би ни забавлявало...един път те гледах как играеш Town of Salem онлайн обаче...не знам правилата на играта...ако някой е достатъчно добър да ми ги обясни ще победя всички после Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 16:59

Алоха! Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 805287

Сташно ви завиждам хора, че днес не сте били на даскало. Аз трябваше да се мъча да правя невъзможно контролно по химия, но май че няма е имам 2 и съм много доволен от себе си/не използвам саркзам/.

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , честито за мазутната база, звучи ми, че ще си прекарате чудесно. Може ли да обясниш това Town of Salem, погледнах го в нета и пишеше, че е подобно на мафия, значи трябва да е яко. Аз съм навит за някоя такава игра, мисля че ще се получи яко. Някой играл ли е на spyfall? Мисля, че има начин да се играе във форума и смятам, че ще се получи забавно, дори че сме само 3ма(а ще е страхотно да се присъединят и други). Ще ми отнеме малко време обаче да измисля точно как ще са правилата, но довечера ще напиша идеята си.

Иначе тази година Хелуин се очертава да е уникален. Другото момче с което обикновено съм в стая, каза че няма да може да дойде за weekend-а, което ме означава, че ще съм сам в къщата... Не знам да се радвам ли, или да се страхувам Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Ще пратя creepy снимки Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 И между другото, туко що се усетих - къщата е с №13. Тези случайности започват да стават твърде много Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 748458
Линк към къщата, където ходя на школа:
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 17:33

Здрасти, Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447
Май днес ти си отнесъл заради нашите свободни дни... Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 И браво, че не си се дал на контролното по химия Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 925572

Не съм играла нито Мафия, нито Spyfall...май съм назад с материала Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Значи ще чакаме обяснението на Марти за Spyfall и това на Тея за Town of Salem Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 ...какво ще правиш в тази къща, която е в Шумен...сам Shocked Смисъл...не отивате ли заради математиката там, няма ли да има учители или някой....13 е хубаво число, не се тревожи Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 84201 Повече ме притеснява, че си сам на такова място...къщата изглежда доста стара и беше прав...прилича на излязла от филм на ужасите Laughing
Май нещо се оплетох...къщата където ходиш на школа и тази в която ще отсядаш...една и съща ли е? Имам чевството, че ще кажеш "не" Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201

Иначе ще се опитам да направя покани за Хелуин и да ги разпратя с надеждата да закачим някого макар че и тримата сме си окей  Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 358796 (Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543 , искаш ли да се включиш?)

Едит: Направих поканата...ако имате идея какво мога да добавя още, кажете:
Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 1127m69
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 22:12

Значи да обясня, че нещо май съм ви объркал. Принципно аз ходя на една школа по информатика, която се смята за най-добрата в страната, която се намира в Шумен. Лекциите ни са точно в къщата, която пратих. Но за да не се налага да се прибирам във Варна всяка вечер и да идвам сутринта, оставам да спя там(лекциите са на 1 етаж, 2 етаж са стаи). Т.е лекциите и там където спя, са едно и също място Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Учителите и учениците са от Шумен, като изключим мен и още едно момче от Хасково. Но понеже, този път няма да може да дойде, ще съм сам. А иначе и преди съм оставал сам там, не ми е пречило досега, дори ми е приятно.

Поканите изглеждат страхотни, прати ги, дано да появят още хора на партито Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 311608

Не съм забравил за Spyfall, имам още малко неща за изясняване по правилата, до утре ще е готово всичко Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 23:43

Хей, хора Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 553116
Съжалявам, че днес пиша толкова късно, просто ми се събраха много неща.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 939362 , базата е на бащата на Емона и тя прави парти там Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Иначе не, Стофи не свири, но Емона танцува и ние се разходихме по сцената xD

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447 , това с къщата става все по-яко и по-яко Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201 Не съм играла Spyfall, но гледах около 2 секунди как някакви хора играят и май се сетих за какво става въпрос xD Да не е нещо като TTT?

Иначе за ToS...това е нещо като мафия. Всеки има роля и през деня обсъждат кого да убият, а през нощта всеки си върши мръсната работа. И аз не знам какво прави всяка роля. Когато играеш имаш правоъгълниче, в което пише каква е ролята ти, какви са способностите ти и с кого можеш да спечелиш. Това е общо взето. Да...не мога да обяснявам. Ще се опитам когато съм малко по-будна Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitimeПет 30 Окт 2015, 19:24

Йоу,банда Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 358796

Такъв забавен стаж не бях карала отдавна Very Happy Зъботехниците в лабораторията ми се оплакваха от един стажант от моя курс,който им съсипал нещата,които толова време правили...първо му дали да освободи едни метални коронки от една гипсова форма и той взел,че изхвърлил всичко в боклука,че после трябвало да рови за коронките Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 33374 После една друга зъботехничка му дала да зачисти една протеза (ченетата със зъби по филмите) и момчето явно е решило че трябва да втали зъбите,за да изглеждат по-стройни като току-що излезли от диета и така...зъбите станали на половина и се наложило да правят нова протеза Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 33374 И така...стига смешки от мен,но това момче ако продължи така ще изхвърчи по-бързо и от напляскан Ято хД

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 417447, вече разбрах като обясни за школата и къщата.Всяка седмица ли ходиш там?

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 607543, явно си си изкарала яко на концерта хД Емона танцува? Еха,браво на момичето!

Честита ни почивка Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 138349
Отивам за тикви Very Happy

Послепис: Чакам обясненията за игрите хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 20 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: