39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeЧет 01 Окт 2015, 21:58

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , гледал си He-man?

И аз не бях виждала клипа с кучето, но наистина беше забавно Very Happy Неее, споко...вярвам, че психически си супер здрава Very Happy Сигурно се радвате на розовата си стая Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Защо не искаш да ни покажеш ламата?Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 369291

Значи съм сгрешила. Аз живея близо до ритуалната зала и редовно минавам оттам. Събота и неделя наистина е кошмарно, но не мога да си представя на теб какво ти е. Пред ритуалната са наредили цветя, има някакъв "коминочистач" с супер спретнатите и лачени дрехи...разбира се и дума не може да става, че току-що е слязъл от някой покрив  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936 Винаги като минавам през почивните дни той е там и седи и чака...иначе явно голям шум вдигат. Но този човек с балоните, никога не съм го виждала...предполагам не е голям пропуск Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
А Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 погледнах reddit, виждала съм го и на други места,но...не можах да разбера точно какво представлява, може ли да ми обясниш на кратко Embarassed И това видео, което си постнал е много яко, но е малко страховито...особено това с паяците, нали Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Едит: Виждам, че и Тея пита същото Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Давай, Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeЧет 01 Окт 2015, 22:20

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , ламата е чисто и просто дебилна, седи ухилена и подскача Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Май се казваше Bunchie или нещо такова, потърси ако искаш xD
А...би ли обяснила за коминочистача? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Ами то...само паяци имаше честно казано Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 02 Окт 2015, 13:45

Ами Reddit е сайт за развлечения и новини, където потребителите качват постове или линкове и... Ох най-лесно се обяснява по следният начин. Някога искало ли ви си е, да има списание, където има само рубрики от които се интересувате? Ами reddit е точно това. Всяка от рубриките се достига като след reddit.com добавиш r/(името на рубриката).
Примерно - интересувате се от Noragami? Отивате на r/noragami и хоп, ето ви цял сайт, структуриран като форум, където всеки може да качва и да се се обсъждат постове. Искате да четете вицове? r/funny или r/jokes е за Вас. Интересувате са от космоса - r/space. Новини - /r/worldnews. В общи линии за каквото и да се интересувате, на този сайт ще го намерите. Супер удобно е да не ходиш на 300 различни сайта да търсиш по отделно, ами всичко да ти е на едно място структурирано. И в общи линии, това е reddit Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608

Събота и неделя още е е свършила едната сватба и вече почва другата(хич не е трудно да се броят, просто броиш колко пъти ще чуеш вица). А тоя коминочистач само внимавайте да не го докоснете. Ще почне да ви гони да ви иска пари. А този с балоните май седи в барчето което е в самата ритуална зала и само чака да почне сватбата, че да излезе.

Като заговорихме за цветове в училище, ние като бяхме 5 клас, решихме че най-подходящият цвят за стая е лилаво(йеей лилаво <3). Само дето не знам кой родител далтонист ходи да купува тапетите за стаята, ама те излязоха розови. В крайна сметка се получи най-fabolous стаята в училище Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 358796 , ама и до ден днешен си мисля, че ако беше лилава щеше да е по яко. А аз лично предишните две години бях в жълта на цвят стая и се чувствах буквално като в лудница. А като пекне слънцето да не говорим какъв ад ставаше вътре...

Днес ще гледаме ли Noragami? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 553116
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 02 Окт 2015, 15:48

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , благодаря за обяснението! Разбрах какво представлява Reddit и честно казано...звучи яко и наистина удобно, само дизайнът ми изглежда малко разбъркан. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608

Броиш пътите казване на вица на балонаджията ли? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Иначе да...този "коминочистач" е много гаден...гледала съм как преследва хора за пари.

А Марти ти в кое училище учеше до 7-ми клас? Много хубава идея за смяна на цвета на стаята...ама явно наистина са били далтонисти избиращите тапети Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Жалко, че не сте си получили лилавата стая, щеше да бъде много яка. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Дано розовото е било приятно, иначе жълтото като цвят за стая е добра идея...особено ако е топло, патешко жълто...не знам какъв цвят е била стаята ви преди това, но явно не подходящият нюанс на жълтото.

О, дааа...ще гледаме, даже май аз сега ще го изгледам Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287 И между другото картинката която постнах с Хийори и Ято всъщност е от официалната манга, но е оцветена от фен. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 02 Окт 2015, 16:41

Да точно броя броя пъти на вица казан от балонджията Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

От 5 до 7 клас пак си учех в математическа гимназия. Иначе преди 2-3 дена, понеже сме на полу-кабинетна система, се оказа че ще имам 4 часа седмично в тази розовата стая и съм супер щастлив. И да права си, жълтото беше едно мрачно и потискащо и просто не беше хубаво.

Айде и аз почвам след малко с Норагами, ще пиша по-късно Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 19:30

Как сте, хораа Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287
Аз съм добре, имайки предвид четирите часа математика Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Бърз въпрос:
Остават три епизода до края на сезона на Noragami ии предлагам днес да ги гледаме и трите. Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 20:26

Алоха Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 358796

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , ти с 4 часа математика, аз днеска имах 4 часа информатика, ама оцелях Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Днеска за жалост няма да мога да гледам Noragami, но за утре съм съгласен да гледаме всичките 3. Ако искате, може да гледате 1 или 2 епизода днеска или всичките три и да си напишете мнението, но да не го поствате до утре, ако може.

Като голям фен на Attack on Titan, а и понеже знам че на Тея го харесва, ето го първия официален preview. Сезон 2 скоро моля ;-;


Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 20:33

Здраствуйте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 ....имате егати железните нерви, успели сте да издържите голямо мъчение днес, браво на вас Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Аз днес цял ден правих творчески неща...моделирах зъби от сапун, рисувах и пак рисувах и така Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936

Марти, аз също няма да мога да изгледам и 3-те епизода...така че предполагам Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 ще се съгласи да ни изчака Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 И явно много ти е харесало в математическата след като си останал там и след 7-ми клас Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608

Брей, какъв трейлър на SNK...май ще е епик сезона!

Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 20:38

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , аз и утре имам толкова часа математика Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Обачее...аз почти изгледах десети епизод иии...да си запазя мнението и да го публикувам утре, или пък да го публикувам днес, ноо ти няма да го четеш?

Preview-то беше яко, мерси че си го постнал Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 358796 Оставаше около минута до края на видеото, когато осъзнах, че не разбирам и дума от това, което казват Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Вторият сезон ще излезе през пролетта на 2016, нали? Или това, което съм чула е грешно xD О, и гледал ли си игралния филм? И какво мислиш, дали Ханжи е мъж или жена? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 20:55

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , като човек занимаващ се с математика и информатика, просто нямаше къде другаде да отида. Ние си имаме училищен вестник и наскоро беше излязла статия, в която се разказваше до какви психични отклонения води всяка година в тази гимназия и като открия къде съм го скрил ще ви постна снимка да се посмеете Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , публикувай го ако искаш, просто няма да го четем до утре Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 А това, че нищо не си разбрала... да не би да си изключила субтитрите? Има един бутон cc, точно до мястото където можеш да си пуснеш видоето на Fullscreen. И да, доколкото знам очакваме 2 сезон през пролетта Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608
Игралният филм не съм го гледал, но съм си мислел да го погледна. Чувал съм обаче доста негативни мнения и не знам всъщност какво да мисля. Ханжи е жена... нали Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 ?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 21:05

Даа, Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , сега си го пуснах със субтитрите. Само да знаеш колко заинтересовано слушах първия път Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Ханжи...не е сигурно xD Авторът на мангата не е потвърдил какъв пол е и е казал, че няма значение xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 03 Окт 2015, 21:11

Цитат :
Ние си имаме училищен вестник и наскоро беше излязла статия, в която се разказваше до какви психични отклонения води всяка година в тази гимназия и като открия къде съм го скрил ще ви постна снимка да се посмеете

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , чакаме снимка на вестника и се надяваме да останеш единственият без психично отклонение Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

И аз знам за Ханжи, че Исаяма - мангаката на SNK е казал че полът е неизвестен иии не се знае дали е момче или момиче Very Happy
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСря 07 Окт 2015, 19:43

Хеейй, хора Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287
Как сте? Нещо интересно при вас?
Аз понеже съм си аз, не съм си писала домашното по математика от три дни и просто усещам как Жела ще ми се навика xD Безполезен факт, който държах да ви споделя Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , къде се изгуби? Искаш ли днес да те изчакаме с Noragami?
Между другото, наскоро учителката ми по математика ми каза, че много от момчетата в СМГ от 12. клас получавали психически заболявания след толкова години решаване на задачи, така че не се учудвам особено xD
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСря 07 Окт 2015, 20:33

Здрасти, Тея-чан Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543
При мен...интересното е, че четвъртък и петък колежът ми има конференция и имаме неучебни дни и аз се наслаждавам на почивката Very Happy А също и това, че вчера дойдоха 4-те поръчани от мен книги и блажено съм се заровила сред тях Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936
Тея...просто днес го напиши и утре тази твоя Жела ще види, че имаш домашно и си окей Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Като спомена математика...имам да смятам една формула за да си изчисля лицевата форма...ама...още не съм го направила Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , съгласна съм с Тея, нека те изчакаме за да наваксаш с Норагами, за да вървим заедно Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeЧет 08 Окт 2015, 21:46

Здравейте!

Първо - жив съм и не съм ви забравил. Много, много съжалявам, че последните дни не съм дори влизал във форума, но натоварването тази седмица беще подлудяващо. Страшно много ми липсвахте Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 407102 и се надявам да не ми се сърдите Embarassed

От вторник насам, все си лягам в 00:30 като дотогава пиша домашни и проекти и ми беше физически невъзможно да драсна дори едно съобщение. Днеска най-накрая се случи чудо и бях готов преди 22.И ето ме тук. Това принципно не се случва, но сега пред състезанието което предстои ни задържат всеки ден до 17-18 часа и докато се прибера е вече време за вечеря (Ура за от 7:30 до 17:30 учебни дни...) Да минава по-бързо това състезание, че да имам пак свободно време.

Като стана дума за него, заминавам за Румъния на 15 по обяд и се връщам на 18 към вечерта. Та тези дни сигурно няма да ме има, въпреки че намеря ли Интернет ще пиша и ще споделям  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201

Погледнах и видях, че сте решили да ме чакате за Норагами. Хора, просто сте прекрасни. Въобще не очаквах такъв жест, много ме трогнахте, дори с нещо толкова малко. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 209175 Извинявам се отново, че трябваше да ме чакате, но този път наистина, вече се включвам в гледането. Утре ще изгледам епизода, дори може би и двата и със сигурност ще пиша.

Покрай малкото спане, което за една панда като мен е нищо, открих че имам умението да заспивам на много странни места. Нещо като нашата любимка Хийори, само дето нямам опашка. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Като човек, който почти не пие кафе(1 месечно) открих, че чаят с мляко всъщност е супер яко и последните сутрини така се събуждам. В училище също се случват луди неща, ама за тях, както и за училищния вестник ще разказвам утре.

Вие да споделите нещо интересно? Видях че Свилена  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 има два свободни дни, много ти завиждам Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 736479. С какви книги се сдоби, нещо да се похвалиш? Тея  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543  не си пише домашното по математика. Ако ще те успокои, всяка година ако имам забележки по нещо, то е че съм без домашно по математика xD. Сподели най-интересната случка от училище през последните дни. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201

PS: Пиша това съобщение в леглото, завит с лилав чаршаф/юрган(нещо по средата) свит като коала  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeЧет 08 Окт 2015, 22:35

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , не се притеснявай, ще гледаме Noragami утре Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Дано поне след състезанието ви дадат малко време да си починете от всичко.
Хм, ще споделиш ли къде си заспивал? xD Мисля, че розовата опашка ще ти ходи Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936
Азз...упорито не си пиша домашното по математика, защото трябваше да решавам задачи от школата по математика и като казах на Жела, тя каза к Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Жела е учителката ми по математика btw xD В училище не се случва почти нищо, в интерес на истината. През междучасията давам телефона си на най-добрият си приятел и той пише на другите ми приятели и ги стряска Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 е потърпевша... Иначе, имам 5 по история ии са ме споменали на родителската, защото отново закъснях за часа по математика xD Като цяло, днес не беше забавен ден xD

Искам да ви споделя нещо, което намерих за яко: Анимационни герои, нарисувани като зомбита xD

Едит: Ии си седя сама във форума Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 09 Окт 2015, 01:05

Мартииии Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , много се радваме да те видим жив и здрав, и ти ни липсваше Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 407102 Няма проблем, не се притеснявай, важното е да си добре, да спиш хубаво и да си почиваш още по-добре и естествено, че не ти се сърдим, ние сме отбор, нали? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201
Стискаме ти палци за състезанието, ама много ви натоварват...наистина по-бързо да минава, че да си починеш малко! Не се тревожи, ние сме си тук, а когато можеш пиши как е в Румъния и дали си шашнал съседите с умения Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 358796
И разбира се, че ще те изчакаме за Noragami ^^ Ако нямаш възможност да ги гледаш утре, не се притеснявай...ще те изчакаме колкото трябва!

Наистина и аз споделям мнението на Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 ...ще разкажеш ли за местата на които заспиваш? Very Happy Ииии само една розова пухкава опашка ти трябва, ще си неотразим Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201
Не съм опитвала чай с мляко, но съм чувала че гаден на вкус Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Иначе кафето е ужасно...не се учудвам че го пиеш един път на месец Very Happy

Аз...какво да споделя, освен че днес пречетох с книги ииииии ме заболя яко главата и започнах да не виждам....350 страници за 7 часа не е шега работа Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Мерси...и аз си завиждам за ваканцията Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 736479

И аз искам лилаво юрганче Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 ....тея анимационно герои ми развалиха апетита Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 И да не ви пука за домашните Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 09 Окт 2015, 19:59

Хеей, хораа Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287
Как сте? Какво правите? Днес ще гледаме Noragami, налии? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Азз...имам още една петица xD Днес беше...интересен ден. Най-добрият ми приятел си беше поръчал маска на Жокера (мисля xD) и тя дойде днес и просто...като се прибирах, той и другият ми най-добър приятел решиха да ме изпратят, защото беше тъмно и през половината време Жокера вървеше зад нас и изглеждаше супер крийпи, двама тийнейджъри преследвани от човек с маска и качулка xD

Оу...сега видях, че Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 е писал в темата за Noragami. Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , ще можеш ли да гледаш и втората OVA днес или ще я гледаме утре?
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 09 Окт 2015, 20:29

Здравейте хора!

Днеска най-накрая се почувствах човек от дни насам и си отпочинах. Питахте ме къде съм заспивал. Да видим - във вторник спах 20 минути през часа по информационни. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201  Аз съм принципно седнал на най-задната редица до стената и просто и аз не знам как, ама по едно време съм се облегнал на нея и съм заспал. Компютъра ме е криел от госпожата, която през това време правеше преговор и ако не беше някой в стаята кихнал по едно време, сигурно така щях да си изкарам до края на часа. След това като се прибрах докато си писах домашните съм заспал на бюрото си(дори слушах музика, за да не се случи това). Сряда последните два часа имахме физическо и правихме норматива за 600 метра. Тази година взех, че се пресилих малко(трябва да го избягаме за по-малко от 2 мин и 7 секунди, аз го избягах за 1 мин и 36) и като финиширах от усиления ми пулс ми пречерня и щях да припадна. Отидох и легнах до оградата и както седях с наведена глава да се успокоя, пак съм заспал  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 . Този път обаче не съм се усетил на време и изядох едно конско от господина ни по физическо... Вчера нямаше произшестивия, като изключим че се успах за училище с 15 мин, ама това кой не го е правил. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201  Не включвам рандом спанетата по коли и автобуси те са дадено. Та да, в общи линии това е. Розова опашка не съм забелязал досега, въпреки че май няма да откажа една Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 736479

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , какви съобщения праща приятелят ти? Иначе това с Жокера звучи мега забавното, подготвяте се за Хелуин виждам Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , не знам, на мен лично ми допадна, ама аз съм голям фен на млякото така че е нормално. А за кафе не мога да разбера защо всички се скъсват да го пият, аз се насилвам за да го изпия.

Иначе преди да напиша това съобщение, точно изгледах Норагами, ама няма да ми стигне времето да гледам и втория, който ако вярваме на Свилена (а аз вярвам напълно) ще е дори по-интересен. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Ако сте много нетърпеливи гледайте и поствайте, а пък аз утре ще го изгледам също и да започваме вече официално с втори сезон.

Иначе при мен нищо твърде интересно не се е случвало, май само дето ще имам двойка по математика Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Понеже е доста дълга историята, ще я оставя за утре, а до тогава искам да ви споделя ето тази снимка, която направих преди малко. Това е прозореца ми в момента и много ме радваше какво е направил дъжда(аз леко се виждам в отражението и стаята ми също Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 736479 )
Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 120l7xx
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 09 Окт 2015, 21:19

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , моля те, наистина, за Хелоиун си направи една розова опашка и ходи така цял ден Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Дори Хийори би ти завидяла xD
Ами...той си пада странен и пише първото нещо, което му хрумне. Веднъж написа на Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , че е weeb, после ѝ писа, че съм в цикъл. Понякога просто си пише с гаджето си, или пък се снима. Ако пише на някой, който не познава обикновено е нещо, свързано с rape или нарича другият "мамо" xD Но винаги реакциите на другите е невероятна, имайки предвид, че нямат никаква идея, че не им пиша аз Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Снимката на прозореца е мнооого яка Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 925572
Между другото, имам чувството, че си доста висок, имайки предвид колко бързо си избягал 600 метра. Аз май от три години не съм бягала 300 Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Случи ми се още нещо преди малко xD Гледах си аз Assassination classroom и започва новият епизод, но с ново интро, на което пише имената на всички. Започнах да се опитвам да им прочета имената, тъй като все пак имаме клас от 27 или дори повече ученика. Резултатът беше, че почти се задуших от смях, понеже имената са написани по много странен начин:

Spoiler:

Главата ми зае прекалено много позиции в рамките на 10 секунди Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeПет 09 Окт 2015, 23:20

Ехе, хора...виждам, че нещата вървят при вас отлично, радвам се Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543, моля те кажи ми че тази година ще празнуваш Хелуин....ето, вече има един Жокер, присъедини се към отбора на злодеите и ти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Иначе звучи забавно Very Happy Честито за петицата Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 925572 Тея, приятелят ти наистина ме изненада първите пъти, но вече...не може да ме изненада....разпознавам го Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 512973 заболя ме вратd да си въртя главата в различни посоки Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , само така! Почивай, разпускай..като прочетох на какви места си заспивал...се сетих за главните актьори от Хари Потър филмите как по време на последния филм заспивали на всяко възможно място, включително на стълби и земя...явно си бил мнооого изморен. И Марти, ти си бил и спортист, а не си се похвалил...много си бърз, браво Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Само другият път наистина не се престаравай така, за да не ти причернява...заслужил си си отличен, че и отгоре Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 925572 Но, наистина ти трябва една опашчица...голям поспаланко си Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
В такъв случай трябва да опитам чай с мляко....може да ми хареса, знае ли човек. Съгласна съм с теб за кафето, а защо се насилваш да го пиеш един път в месеца като не ти харесва?  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 369291 Не знам дали ще ви е по-интересна от първата OVA, но благодаря за доверието, Марти  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201
Не ти вярвам за двойката по математика...ти по-малко от 6 не може да изкараш по математика  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 358796  
Снимката е супер, а и стаята ти изглежда спретната Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 736479 И да, наистина Марти...колко си висок? Изглеждаш висок на снимката Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 369291
Иначе с Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 не бързаме за никъде, така че нека утре си изгледаме епизода всички заедно!
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 10 Окт 2015, 21:15

Ехо, как сте в тази дъждовна събота вечер? Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287

Това за розовата опашка трябва да го измисля как да стане, че няма да мога да се появя просто ей така на училище с нея. Пък и си нямам идея къде мога да си намеря такава Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , този твоя приятел голям шегачия си пада, ако някой на мен ми прати някакво такова съобщение, наистина бих се стреснал какво става Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Иначе не съм чак толкова висок, просто бягам бързо и за разлика от другите информатици, които познавам, не прекарвам цялото си свободно време пред компютъра. А тая снимка в първия момент се опитах да си наклоня главата в две посоки едновременно и предполагам и ти така си направила Very Happy

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , не го знаех това с актьорите от Хари Потър, ама мога да си представя какво им е било. Иначе от всички неща, които бих се нарекъл, само голям спортист не бих употребил Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936 . Просто гледам да подържам форма и толкова. Понеже питахте колко съм висок - 1 м и 80 съм, а на снимката съм даже в седнало положение. Просто ъгъла от огледалото и стола зад мен създават такъв ефект. И сега за двойката... истина е. Моля извинете ме ако звуча ядосан в следващия текст, обаче това е така, понеже е истина.

Как се случи всичко? Време е да ви разкажа за как протекоха последните ми дни. Очаква ви стена от скучен текст, така че си вземете нещо за ядене. Да започнем с причината, заради която стоях до полунощ. Преди седмица, госпожата ни по математика, Пеева ни даде следното домашно:
"Разделете се на групи от 5 човека и напишете контролно по математика на тема нещата, които сме учили от началото на учебната година. Тези тестове, след това ще си ги размените по групи и всяка група ще си провери нейните тестове и ще ми кажете получените оценки. А аз ще ви пиша допълнителна оценка на цялата група в зависимост от това, колко е подходящо контролното и дали задачите са върху всичкия материал."

ОК, това е най-тъпото нещо, което са ни карали да правим. Сериозно да правим сами контролно, което след това ще разпростаняваме в класа и да пишем оценки. Направо гениално.(Иронията тук е много силна Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 851948 ) И така, отбора в който се оказах аз(сами си избирахме отборите) беше от 3 момчета и 2 момичета. Едното момче, веднага каза че няма никакво намерение да прави каквото и да е било и да се оправяме сами. Така че на практика, ние бяхме 4ма. Задачата ни беше дадена в сряда, мина четвъртък и петък, никой нищо не направи, затова казах на всички които бяха в групата, да напишат по 3 задачи и да ги пратят до неделя вечерта, а след това ще подберем 6те най-добри. Речено, ама не сторено. Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 748458

Трябва да отбележа, че едното момиче в отбора е национална състезалка по математика и е супер ненормална на тема задачи. Та тя веднага реши, че най-добрата идея е да напишем такова контролно, на което никой няма да изкара повече от 3ка. Много умно, няма що. За нещастие, другото момче веднага я подкрепи и двамата заедно започнаха да измислят най-трудните и нерешими задачи, които могат да се все пак дадат на контролно. Аз само повтарях, как класа не може да ги реши тези задачи и че трябва да дадем по-лесни неща, но бяха 2 срещу 1 и изхода беше ясен. Потърсих помощ от другото момиче, обаче то не е много добро по математика и въобще не можеше нищо да каже на тях двамата, дори с моя помощ. В крайна сметка аз си написах 2 задачи, които бяха подходящи за контролно и им казах да ми кажат до понеделник вечерта другите 4(контролното трябваше да е от 6 задачи). Крайният ни срок беше сряда и понеже сме първа смяна, тоест трябваше да сме готови до вторник вечерта. scratch

В крайна сметка до вторник следобяд имахме всички задачи без 2 - задачите на състезателката. Понеже трябваше някой да ги напише на компютър и размножи, тя каза да и пратим снимка на условията и че ще ги напише и разпечата с нейните задачи. Направихме го и какво се случи? 3 часа по-късно получихме съобщението, че не може да си пусне компютъра и явно и е счупен. Писах й, да ми прати нейните задачи, че аз ще ги набера и разпечатам. А май забравих да спомена, как докато всичкото това се случваше аз участвах в онлайн състезание по информатика. ПРОСТО СТРАХОТНО, сякаш не ми стигаше напрежението от състезанието, ами трябваше и да мисля за контролното, което трябваше да е готово за утреCloud

Това съобщение, че компютъра й не работи го получих в 19:00. Казах й, че има 1 час да ми изпрати задачите си. Все едно говоря на вятъра. Получих ги чак в 23:00. Набрах ги колкото може по-бързо и ги пратих на групата да ги види дали няма грешки. Естествено, всички си бяха легнали. Разпечатах 5 копия и си легнах удовлетворен и също така ядосан, че трябваше да свърша толкова голяма част от работата сам. На следващият ден, дадохме задачите на госпожата и всички си отдъхнахме.

Но дойде петъка, когато трябваше да правим контролните на другите групи, когато в четвъртък вечерта, другото момче се усети, че задачата му е грешна. Започна часа по математика, всеки си изтегли коя група има да прави и Пеева раздаде листите с контролните. Обаче понеже ние имахме разпечатани само 5 листа, за нея просто не остана лист. Никой не ни беше казал, че трябва да имаме екстра копия и в следствие на това тя като нямаше какво контролно да чете, каза че ще ни намали оценката. НООО проблемите не свършиха дотам. Оказа се, че на това което набирах посред нощ има печатна грешка и една от задачите не можеше да се разбере дали е *2 или ^2. След като групата която правеше нашето контролно отиде 3 пъти при госпожата да питат дали няма някаква грешка, тя го взе прочете го и заяви, че това са най-некоректните задачи, които сме могли да дадем. В следствие на което, нашата група получава двойка. И заради глезотиите на няколко човека, сега всички го отнасяме... На мен лично не ми пука, ще ми отнеме месец да си изкарам достатъчно 6ци, така че двойката да няма значение ако се смята средно аритметично, но много се надявам да не ги зачита.

И в общи линии, това е. Съжелявам че ви занимавах с това, ама трябваше да си излея душата. Сега разбирате защо не влизах във форума. Радвам се поне, че мина всичко това и силно се надявам да не ни карат за в бъдеще да се занимаваме с такива глупости. Гледам позитивно напред Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 311608

Вие да споделите нещо интересно?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 10 Окт 2015, 21:50

Уау, Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , цялата случка със задачите е изключително глупава, както и да я погледнеш. Първо, да ви дадат за домашно да съставите контролно звучи като върховна тъпотия, да не говорим за държанието на хората в отбора ти. Как се казва състезателката, ако мога да попитам? Знам някои доста наперени, но не съм сигурна от къде са xD Наистина съжалявам за глупавата ситуация, в която си попаднал.
1 м и 80 см определено не е малко, състезаваш се със Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 И аз си седя тук, с моите 1 м и 60 см и гледам нагоре Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

При мен няма нищо интересно, цял ден...добре де, сутринта не бях будна, цял следобед гледах Assassination classroom и държа да ви покажа любимият ми герой, Нагиса, облечен като момиче:

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Tumblr_npidrmG9Jf1qaib74o1_500

Обещавам, че е момче, просто трябваше да се облече така, за да предпази момичетата. Да, има опашки, но мисля че защото майка му е психопатка и го кара да си оставя косата дълга xD

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , нещо интересно при теб?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeСъб 10 Окт 2015, 22:12

Здравейте, здравейте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 805287

Аз съм подсмърчаща, не знам за вас Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Взех, че пипнах някакъв гаден грип и сега ми е едно заспало...повече от обикновено Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 680936

31 е събота...само да знаете,така че не се тревожете за училище Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Розовата опашка....наистина като се замисля ще е малко трудна за изпълнение, че хем трябва да не се огъва (вероятно тел) и хем трябва да е пухкава. А на зомби дали ще му отива такава опашка, как мислите  Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , беше ми много интересно да прочета това, което си написал и честно казано останах много възмутена към съучениците в групичката ти и към госпожата ти в училище. Как е възможно да са толкова безотговорни ? Поне като за тях като не им пука как ще се представят, да им пукне за съучениците им и да не ги излагат така. Иначе супер гениална идея...да се създаде контролно, което никой няма да реши...да не би да раздават допълнителни точки за гандяри? Нямам думи просто...ти си изнесъл на гръб цялото домашно, като не ти стига онлайн състезанието по информатика ами си се разправял и с неразбрани, нафукани и некоректни съученици и нетолерантна госпожа....ама домашното ви е било просто върха, чудя се на оригиналността на учителката ви. Точно така, Марти...само напред и с усмивка и добро настроение се минава през такива неща Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , значи днес си си направила маратон Assassination classroom...това звучи екстра, а Нагиса...просто ми напълни душата Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 33374 чакай...той с опашки ли си ходи като е облечен като момче? хД

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 417447 , ти си висок колкото брат ми! 1 и 80 наистина не е малко и бас държа, че ще пораснеш още поне 5 сантиметра до 21 годишна възраст, когато костите спират да растат Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 84201 Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 607543 , кураж...може ти да ме гледаш отгоре след някоя и друга година Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201 Иначе да поддържаш форма е много важно, браво на теб че не си се застопорил пред компютъра! Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 925572
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitimeНед 11 Окт 2015, 00:15

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 939362 , тази година сме решили да празнуваме Хелоуин, но само аз нямам какво да бъда xD Една приятелка днес изигра Life is Strange и беше готова да ми отреже косата и да ми купи син спрей, само за да бъда Клоуи Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201
Ии да, Нагиса винаги ходи с опашките Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 838201

Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Nagisa_shiota_51133

Казвам ви, няма никакъв шанс да стана 1 м и 90 см, а пък и не искам...не стига, че се спъвам, ами да събарям повече хора пред мен xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 18 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: