39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+10
TiaCahill97f
dsims
Grizzly
smiLe299
Ton4o
nikol4o
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
ClaudySlavov
kris
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
АвторСъобщение
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Фев 2012, 11:12

Добро утро!
Утро е за мен, за вас не знам... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936
Снощи се опарих така зверски, че имах чувството, че сто котки ме дерат с всички сили. Наложи се мама да ми сложи марля, но нямахме. Намерихме ластичен бинт и открихме кожена част. Мама погледна така, че цяла вечер се смях. Уви ме и спах с бинта. Нека ви обясня: У нас има хлебопекарна и снощи правихме хляб. Когато го обръщах, се опарих. Първо стоях с пяна на ръката, после с вазелин. Като излизах от стаята, без да искам, избърсах вазелина в блузата си. След това сложихме бинта и така. Сега опареното само почерня.

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543, чух от някъде, че още не е решено за петъка. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 407102
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 04 Фев 2012, 14:59

Хей, хора!
Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 , вече по-добре ли си? Най мразя да се изгарям.. лятото често ми се случва и е доста трудно да намериш нещо студено, за да си сложа отгоре му. И тъй като имам леки алергии към лекарството не мога да използвам него Very Happy
И, да, в петък почивахме! Цяла Варна се зарадва Very Happy
Вижте бразилската корица на 10тата книга:
Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 O+ultimo+desafio
Разбрах, че няколко дни преди издаването на книгата са издавали парче по парче части от корицата! Доста яко ми звучи xD
е, сега е вече крайно време да си науча по химия след като цяла седмица нищо не правих Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 369291
А при вас как върви?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 04 Фев 2012, 18:31

Хей!
Вчера бях у баба...Горките хора! Правиха ми смрадлика (не, не смърди) или нещо от сорта, не спряха да ми мажат ръката с вазелинов прополис. Снощи нещо започна да ми дращи гърлото и правих гаргара с нещо, което направи реакция като сложих меда в чашата - оцвети се в отровно бяло. Имаше ужасен вкус. Е, оживях! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543, корицата е много яка! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 358796 Уау! Парче по парче да издават корицата! И на мен ми се струва яко! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 358796
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeНед 05 Фев 2012, 21:12

Ники, Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 корицата е страхотна!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 Хубаво, че най-накрая ще видим книгата и ние!

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 съжалявам за визитата ти у баба ти и дядо ти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Най-накрая, срокът свърши! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 938570 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 938570 Имам шестици по всичко освен по география и не се оплаквам, но всъщност вторият срок се води по-важен и въпреки това се надявам да имам повечко време! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 Също така смятам да препрочета книгите, за да бъда готов за големия финал! Някой с мен? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСря 08 Фев 2012, 10:59

Здрасти,хора!!!
Съжалявам,че не съм писала толкова отдавна,но съм затрупана от работа...

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 ,благодаря за красивата корица!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 22131

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 ,надявам се да си по-добре вече! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 696782 ,честито за успеха в училище!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 999787
Аз ще чета книгите заедно с теб за компания, става нали? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201

Хора,чух по новините,че май ще имате още една кратка ваканция,нали?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСря 08 Фев 2012, 13:27

Здрасти!
Чух, че до края на седмицата ще сме във ваканция. Е, не знам за вас, но аз не съм особено доволна. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 748458 Не че ми се учи, но нямам какво да правя. Два часа чета, половин час съм на компютъра, два часа чета, половин час на компютъра... Тате спи и нямам с кого да си кажа две думи. Поне утре мама излиза в отпуск и ще излезем на разходка. Very Happy

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 696782, съжалявам, но аз съм пас. Имам да чета други книги. Но все пак до април има време, нали? И честито за успеха! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 22131

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362, благодаря! Вече съм по-добре. Но трябва да се пазя от котката, защото може да ме одере по раната.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСря 08 Фев 2012, 23:32

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362 успешна работа и надявам се не много дълга и досадна! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 разбирам те за ваканцията но лично за мен винаги е по-добре да правя нещо друго отколкото да уча! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201 Иии пази се от котката! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 138564

Аз си прекарвам добре у нас и засега нямам вашите проблеми (работа и скука), но това е едва първият ден от ваканцията! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 Нещо друго интересно при вас? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287

По-късно пак ще намина, но засега лека нощ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 11 Фев 2012, 19:23

Юхуууу....постихнаха задължанията ми.Сега оставам само на учене. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936

Как сте,хора?
Как ви се отрази ваканцията? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 11 Фев 2012, 21:21

Хееей, хора!
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362 , ваканцията ми се отразява дооста добре! Макар и дните да прелитат изключително бързо! Сега като се замисля тези 2 седмици ваканция няма да ми се отразят толкова добре в бъдеще! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201
Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 696782 , честито за отличните оценки!
И аз уж трябва да съм долу горе така, но много се борих с българския и най-вече с Дон Кихот, който, за мой най-голям късмет Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 369291 , имахме на класното...
Тъй като господина е леко странен ни дава само по 2 листа и нямаме право на чернови и така нататък.. Та дълго време се подготвях за класното и, за да спестя място не започвах новите абзаци навътре, но въпреки това си личее, че е нов абзац, тъй като предният ред е само наполовина изписан...Та за всеки абзац господина ми е отнемал по няколко стотни и с малките други грешки които съм допуснал се оформя оценката 4 и 50, който изобщо не ме задоволява... А и не мога да споря с него, защото само ще го ядосам... Все пак надеждата, че ще ми остави отличен не е изчезнала - имам отлични оценки на анализа на Хамлет, теста върху съдържанието му, а и правих презентация за Шекспир, която се превърна в игра и всички много харесаха.... Та ще си разберем срочните оценки в понеделник...
Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 , надявам се ръката ти вече да е по-добре!
Е, хора, аз сега ще си взема един горещ душ и ще си пусна един чисто нов филм, в който се разказва, че Шекспир е бил измама! За това лека нощ!=]
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeНед 12 Фев 2012, 19:25

Здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287

Днес съм в много добро настроение!!! flower sunny
Надявам се и вие...въпреки,че утре ще сте пак на училище...

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 ,прочетох за всичките ти проблеми около класното по литература...не обращай голямо внимание на проклетия ви учител по литература...
А учихте ли на изуст прочутия диалог на Шекспир? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 369291
Поздравления за забавната презентаци,а която си изнесал на класа! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 999787
Този филм,който си гледал за това,че Шекспир е бил измама...как ти се стори...дълго време гледах трейлъра му и се чудех дали да отделя време за да го изгледам...твоето мнение какво е? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Прочетох,че си отделил време да прочетеш "Игрите на глада" и че са ти харесали...много се радвам.И на мен в началото ми се стори малко съмнителна,но после стана много интересна...и сега си чакам филма... Very Happy
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeНед 12 Фев 2012, 20:46

Хей, хора!

Ох, и днес денят премина главозамайващо бързо... Нямам търпение да започнем училище и минутите отново да се влачат в часовете по български Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 369291
Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362, да, имахме за задача да наизустим монолога, но аз бях прекалено зает с немски, за да имам времето да го науча... А и на всяко произведение имаме да учим нещо на изуст - нито един път не ни е изпитвал Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 748458
Снощи нямах време да изгледам Анонимен, но преди малко имах тази възможност... Филмът ми хареса - за да подтовя презентацията за Шекспир естествено трябваше да проуча и консприрациите за него. Филмът представя една от най-популярните, макар и в доста поукрасен от майсторството на режисьора вид. Филмът представя средата и края на Елизабетинската епоха - историческите събития във филма ми бяха познати, тъй като вече сме изучавали този период по история.И може би точно заради тези ми познания филмът ми се стори прекрасен! Изобщо не очаквах трагичната развръзка накрая, а обработката на филма много ми допадна - пресъздали са отлично епохата + идеята за флашбековете - също ми се стори много оригинална. Естествено филмът си имаше и недостатъци - така и не усетих кулминацията му... Но както и да е - заслужаваше си двата часа Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201
Колкото до Игрите на глада, утре би трябвало да ми заемат втората част от поредицата... Направо нямам търпение Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936
Е, сега ще се приготвям за сън, тъй като не искам утре да изтърва така или иначе закъсняващия автобус Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201
ЛЕка нощ!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeЧет 16 Фев 2012, 20:44

Здрасти,хора! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 ,интересно разказваш филма...заинтригува ми...когато имам време ще го гледам...харесвам Шекспир и ще ми е интересно да изгледам филма. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Останалите- как сте?
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeПет 17 Фев 2012, 17:14

Здрасти!
Леле, от кога не съм писала! Оу! От 8-ми февруари.
Днес в училище правихме мартеници. Остана ми прежда и като се прибрах (докато тате спеше) направих още две мартеници за мама и тате. Надявам се да ги харесат. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Офф, утре съм на рожден ден. Нямам никаква идея какво да ѝ подаря. Някой да има идея какво ще се хареса на десетгодишно момиче? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 369291 И с най-добрата ѝ приятелка ще пеят песента на Дивна и ще танцуват. Дори ми пяха и танцуваха през Скайпа... Е, и по-добри изпълнения съм виждала... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201

Чудно ми е какво е да си роден на 29 февруари. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 851948 И още повече, когато годината не е високосна, - кога ще празнуваш? Вие имате ли такива роднини или приятели?
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeПет 17 Фев 2012, 22:34

Хей хора! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 417447 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 696782 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543

Здрасти на всички!!Аз не пиша толкова често, по простата причина, че имаме няк'ви луди домашни и уроци по български език и литература, все едно сме в езикова гимназия! -.- Същата история и по английски език!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936 Преди седмица правихме тест за определяне на езиковото ниво на европейската езикова рамка и да ви се похваля, аз съм с най-висок резултат от класа - 22 точки от 60! Embarassed (Имайте предвид, че имаше 32 спомагателни глагола в теста, от които ние сме учили 6 Neutral ) Нивото ми според тази рамка е А2, за което съм много доволен Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 .За Фондацията на Димитър Бербатов съм одобрен и съм много щастлив!! ^^ Сега ще кандидатствам за 1000 стипендии и да видим! Razz Стискайте ми палции! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 418926

Лека нощ на всички Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 18 Фев 2012, 09:17

Добро утро!
Снощи си легнах по-рано и, не знам как, но станах в 9! Shocked Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936

Стефчо Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362, съжалявам за гадните домашни и теста. Но как така ще ви дават неща, които не сте учили?!? Shocked Добре, че поне си с най-висок резултат от класа! Честито за фондацията! Стискам палци!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 lol! flower sunny
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 18 Фев 2012, 21:01

Здрасти на всички Кахил!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 ,това за което питаш за 29 февруари...хмм...не знам,защото не познавам такъв човек.Но сигурно е интересно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 838201
А домашните мартеници са най-хубави! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362 !Честито за фондацията!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 138349 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 22131 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 999787
Сега ще стискам палци и за 1000-та стипендии!
А това,че си с най-високият резултат в класа е похвално-само така! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 925572
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 18 Фев 2012, 21:56

Йо, Кахилс! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936

Тея, Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 познавам едно момиче, родено на 29-ти февруари.Когато годината не е високосна,тя го празнува на 28-ми.Иначе тази година е много щастлива, че ще си го празнува на точната дата.Мерси, че стискаш палции!! Very Happy ^^ Теста по английски беше без оценка (Слава богу, иначе 3-ката не ми убягва Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 33374 ), а само пробно да ни види колко можем да общуваме на английски език. Very Happy

Свилена, Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362 благодаря за поздравите!! ^_^

Иначе, сега се занимавам с гиф анимациии ги качвам в тъмблър.Ето моята първа , втора и трета анимации:

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Tumblr_lraugvvRwn1qiv2peo1_500

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Tumblr_lxt1fxysm91rn3bido1_500

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 3470158U

Третата почти я изкопирах.Не съм правил въобще такава и правих върху готова такава. Embarassed
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeНед 19 Фев 2012, 22:41

Здрасти!

Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362 ,страхотни гифчета си направил!!!Поздравления!!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 138349 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 138349 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 22131 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 925572
Едно от нещата,които искам да се науча е да правя гифчета... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Но твоите са супер!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 925572

Как ви минават дните,Кахил?

Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeПет 24 Фев 2012, 16:15

Хей,как сте?

Мисля,че съм пропуснала да ви споделя,че си купих таблет за рисуване.Много е сладък... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 45860
Обаче имам проблем с персоналния кон да таблета,който ще ми позволи да си изтегля специални програми за рисуване и сега пиша на производителите да ми го разчетат... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Иначе как сте вие? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeПет 24 Фев 2012, 22:19

Свилена, би ли могла да опишеш по-подробно покупката си? Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 Честно казано не бях чувал, че има таблет само за рисуване! Very Happy И дано производителите ти помогнат ад отстраните проблема! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeСъб 25 Фев 2012, 12:43

Здрасти!
Вчера на рождения ден беше много яко! Е, с някои малки изключения, но... пак си беше яко! Very Happy Имаше балони с хелий и след като дишахме хелия гласовете ни се изтъниха. Имаше кюфтета, кебапчета и пилешки хапки.
Сутринта с мама и тате обикаляхме магазините и накупихме какви ли не неща. Сега чакам мама да се върне от баба със свинско със зеле.

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 939362, честито за таблета! lol! И аз като Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 696782, не съм чувала за таблети само за рисуване, но се радвам за теб! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608 Дано оправите проблема! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608

Я, мама се върна! Чао! Отивам да ям зеле.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeНед 26 Фев 2012, 18:26

Привет!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 805287

Тея Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 607543 ,явно е било много забавно на рождения ден!Радвам се! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201
Ама това с хелия не е много полезно и не бива да се прекалява...ако е само за един път... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201

Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 696782 ,таблета ми за рисуване изглежда така:
Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 WACOM_Bamboo3_Fun_Pen_Touch_S_CTH-470S_3-500x500

И да,наистина има таблети специално за рисуване. Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Изръсих всичките си спестявания за тази джаджа,но се надявам да се науча да рисувам с помощта на таблет и да обработвам дигитално рисунките си.Но за сега се справям катастрофално зле... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 33374
Характеристиката на таблета ми от сайта,от когото си го купих:

"Таблетът, който променя дигиталния Ви свят.С новото поколение таблети Bamboo3, WACOM отново доказа, че е лидер в производството на графични таблети. Стилния дизайн и интуитивната употреба на новата серия ги поставя на върха в развитието на най-модерните технологии. С новата възможност за безжична връзка и подобрената мулти-тъч функционалност, потребителите ще могат да достигнат следващото ниво в дигиталното творчество. Новото поколение Bamboo e с ултра тънък модерен дизайн и предлага на потребителя удобство при работа както с дясна, така и с лява ръка. Освен това са оборудвани с мека на допир работна повърхност, усъвършенствани бутони, а гумичката на писалката е с нова форма. Проектирани за PC и MAC, потребителите могат да се насладят на естественото усещане, както при работа с писалка върху хартия, така и ако включат режим на докосване, могат да оставят пръстите им сами да говорят. Кои са потребителите на Bamboo – новата серия на практика е за всеки. За хората, които търсят индивидуалност в дигиталното пространство. За хората с приятели, блогове и страст, хората, които обичат изкуството и модата. За хората, които рисуват, чертаят и правят дизайн. За хората със социален и творчески живот, за всички специални и забавни хора."


Иначе как сте?
Не казвате нещо по-специално - натоварват ли ви в училище,нещо интересно напоследък... Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 84201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeЧет 01 Мар 2012, 21:29

Честита Баба Марта, приятели!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeПет 02 Мар 2012, 16:10

Здравейте,хора!
Знам,че със закъснение ви честитя,но....

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Martenica-1

Честита Баба Марта!!!! flower sunny lol! Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 407102 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 748884

Пожелавам ви тя да ви донесе много здраве, щастие и късмет!!!! flower sunny
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitimeПет 02 Мар 2012, 20:30

Честита Баба Марта и от мен!
Много много здраве и щасти през този хубав месец ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 5 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Флууд - В търсене на наименование...
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: