39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 КНИГА 9: Бурята

Go down 
+4
nikol4o
Ton4o
Arya Dröttningu
Dageron321
8 posters
АвторСъобщение
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeЧет 30 Юни 2011, 14:22

След няколко седмици излиза и деветата книга от поредица за 39 ключа

КНИГА 9: Бурята 9789542706847

Мъжът в черно преследва Ейми и Дан Кахил, докато те издирват трийсет и деветте ключа към загадката, водеща към огромно могъщество. Децата знаят, че той се е опитал да ги убие. Знаят още, че е един от Мадригалите – най-потайната и ужасяваща група, включила се в надпреварата за ключовете. Не забравят и факта, че майка им и баща им също са били Мадригали. Колкото и да бягат, Ейми и Дан не могат да се изплъзнат от мъжа, който ги следи. Сега, след една ужасяваща трагедия, той е готов да излезе от мрака за един последен сблъсък...
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeСъб 02 Юли 2011, 21:17

Ето първите две глави от книгата: http://static.egmontbulgaria.com/92-downloads/the39clues_09-chapter1.pdf

Аз съм развълнувана,а вие?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeПон 01 Авг 2011, 15:45

Хей...нищо никой не е казал какво мисли за книгата?
Прочетох те ли я вече?Повече ли ви харесва от останалите части?

Аз я прочетох вече и мога да кажа,че ми хареса.Доволна съм от продължението,но не се превърна в любимата ми книга от поредицата.Дестинациите бяха доста екзотични,развитието на историята си оставя все така динамично.Вече се вижда,че бавно,но сигурно всички карти ще се разкрият и маските ще паднат.Интересно ми беше да прочета повече за известната пиратка и за феминизма,който е вкаран в поредицата.Радвам се,че най-после се изясни,че Нели не е от лошите, а и беше любопитно да науча цялата история около змийската и обеца.И разкритието за серума,който носи способностите на 4-те клана и експериментите правени от Гидеон,ми се стори още по любопитно,защото такива подробности не бях научила от никъде преди това.Беше гадно да прочета за втората смърт в поредицата,но този път не се учудих толкова много - беше тъжно,не не чак толкова,колкото при Ирина.

А сега очаквам вашето мнение.Какво мислите за книгата?
Върнете се в началото Go down
Dageron321
Умел ключотърсач
Dageron321


Мнения : 468
Регистриран на : 15.04.2010
Години : 29
Агент : Super Nova

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeПон 01 Авг 2011, 15:48

Свилена и аз прочетох книги, макар че съмя чел на английски пак беше страхотна
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeПон 01 Авг 2011, 16:24

И аз я прочетох и доста ми хареса! Участието на Линда Сю Парк в поредицата е като свежа глътка за проекта, книгата е някакси доста по-земна от останалите, репликите на героите са по-естествени, а, вярвате ми или не, смъртта на Лестър е един от най-емоционалните моменти, които съм прочитал някога през живота си. И, лично на мен, случката ми натежа още повече отколкото смъртта на Ирина. Както Дан каза, тя е умряла, поемайки риска, знаела е какво прави, докато лестър се оказа просто невинна жертва, въвлечена във всичко това не по свой избор. С нетърпение очаквам десетата книга! КНИГА 9: Бурята 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeПон 01 Авг 2011, 18:11

Добре.. вече има тема...
Да си призная книгата ми хареса адски много! Може би, защото я чаках адски много, или че просто Линда е адски добър писател, но я прочетох на един дъх!
Само с това чувство съм останал.. Че е трепач!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeНед 07 Авг 2011, 15:08

Даа, много е хубава!!! В началото много се ядосах точно на тази част от поредицата, мисля, че Свилена помни. Laughing Сега обаче е втората ми по любимост след "Черният кръг"! КНИГА 9: Бурята 512973 Колкото и да се бях спойлвал, чак сега научавам, че причината Грейс да избере Нели е именно обицата или поне една от причините, де. Смъртта на Лестър беше гаден момент наистина, но при Ирина ми беше по-гадно, защото на нея й се бяха струпали много повече неща и не беше честно да умре, не знам :? Цялата история с кутията ми хареса и накрая обяснението на Фиске (След като проучих, явно наистина правилното произношение си е Фиск Very Happy , но не знам, свикнал съм си с Фиске) за рода и за Маделайн (по ме кефи от Маделин).

ПП. Иън пак беше написан Йън... КНИГА 9: Бурята 176208 а пък Бае най-накрая беше написано малко по-нормално - Бей Very Happy , макар и така да звучи странно.
ПП. 2 Ааа, много се гордея с теориите в общия форум. КНИГА 9: Бурята 938570 Дано да продължи така и с новата поредица!
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeНед 07 Авг 2011, 15:37

Ами аз още не съм я купил, но мисля, че може да стане любимата ми книга от поредицата след като прочетох първите 2 глави от сайта на Егмонт и това което прочетох тук.Иначе засега любимата ми книга си остава Фалшивата нота КНИГА 9: Бурята 736479
Върнете се в началото Go down
smiLe299
Умел ключотърсач
smiLe299


Мнения : 391
Регистриран на : 05.08.2011
Години : 26

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeСъб 13 Авг 2011, 20:39

Охоо страхотна е!! Хареса ми динамичността при момента, когато Ейми и Дан заложиха капан на Кабра. bounce Иначе в моята класация за книгите от 39 ключа си е на долна позиция, тъй като останалите ми харесаха много повече.. КНИГА 9: Бурята 512973
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeВто 16 Авг 2011, 09:33

Ейми и Дан най-накрая научиха истината! КНИГА 9: Бурята 938570
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeВто 16 Авг 2011, 09:33

Ето я и бразилската корица ^^
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 08:59

Четох книгата само на английски и много ми хареса. Сега ще чета книгата на БГ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КНИГА 9: Бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КНИГА 9: Бурята   КНИГА 9: Бурята Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КНИГА 9: Бурята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КНИГА 3: Крадецът на мечове
» Книга 10: В тунела
» Продава се книга 8
» Важна тема:Игра с карти
» Коя ви е любимата книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Книгите-
Идете на: