39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Флууд - В търсене на наименование...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
nikol4o
Баща-основател

Години : 22
Агент : MVP

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 01 Мар 2011, 22:00

ЧЕСТИТА БАБА МАРТААА!
Пожелавам на всички много здраве, щасие и усмивки!

Какво привте хора? Колко мартеници получихте?
Аз напоследък съм доста натоварен - контри след контролни... Добре, че са тези 2 почивни дни!
НАдявам се при вас е по-леко =]
Пожелавам ви лика вечер е успешен утрешен ден! Like a Star @ heaven Sleep Like a Star @ heaven

Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 02 Мар 2011, 16:44

Здравейте, колеги!
Честита ваканция! Дано си я изкарате добре!
Видяхтели добрите новини от днес?
http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2213%3Aparsi-dzhaksan-shte-poluchi-vtori-shans&catid=41%3Anews&Itemid=77
http://egmontbulgaria.com/vazrast-4/13-godini-24/1-chervenata-piramida-1258.html
Е, как ви мина последният учебен ден за тази седмица?
При мен мина нормално, но сега съм малко изморен....
Така че.. Отивам да релаксирам!
Приятен остатък от деня!

Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 25
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 02 Мар 2011, 20:08

Хей,здрасти на всички!
Честита почивка!

Ники ,мерси за инфото относно "Пърси..." и "Пирамидата..."
Очаквам с нетърпение книгата! sunny sunny flower

Днес мина обикновено скучно - имахме заместник по английски,защото госпожата ни по английски замина за Турция заедно с няколко от приятелките ми по някакъв Европейски проект.И както винаги имахме три учебни часа...
А сега отивам да дорисувам моят проект за тениска на Natаlia Kills.Надявам се,че ще се хареса и хората ще гласуват за мен.
Ако ме изберат, ще пуснат серия от тениски с моята рисунка. sunny flower sunny sunny flower flower

О,хора забравих...
Ето нов трейлър на "Карибските..." http://cinebum.eu/?p=1664
И още едно нещо,което страшно ме заинтригува.Попаднах на него случайно и направо зяпнах: http://www.youtube.com/watch?v=cyw5KiT0tM0&feature=feedu

А сега бягам да творя,че ме споходи музата...

3.Тони  

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 05 Мар 2011, 16:32

Хей...!
Защо е толкова пусто тук?

Наминах да ви видя и да кажа,че вече няма да мога да влизам толкова често във форума и да пиша,защото задълженията ми се увеличиха,а и края на годината за мен неближава и трябва да се подготвя добре.Ама като гледам май няма много желаещи да пишат...

Пожелавам хубави почивни дни и да влизате по-често тук и да пишете!!!

3.Тони  

Dageron321
Умел ключотърсач

Агент : Super Nova

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Нед 06 Мар 2011, 09:41

Здравейте

От кога не съм писал

Как сте тея от егмонт както винаги нищо не праят девета книга още я няма

скоро ще излезне новата поредица гледахте ли видеото за нея
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пон 07 Мар 2011, 23:06

Ей,хора - здрасти!

Дагерон ,прав си за жалост за Егмонт.Много са некоректни и много съм им сърдита.Не,направо съм им бясна. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Как сте всички?
Много ли ви натоварват в училище?
Надявам се да сте добре всички!
Аз ще отивам да си правя нощният тоалет и ще си лягам,защото денят ми утре е натоварен.
Лека нощ и сладки сънища и приятно и гладко вървящ учебен ден!

П.П: Мога ли да ви помоля за нещо?Както ви казах аз участвам в един конкурс за проект за тениска на Natаlia Kills и искам да спечеля.Обаче ми трябва помощта ви.Ако може да гласувате за мен от този линк ще съм ви много благодарна: http://www.nataliakills-concours.com/#/concours/tshirt/110
Натискате сърцето и после въвеждате антиспам кода и при правилно въведен код ми носите 10 точки.
Не гледайте колко неугледно е излязла тениската,всъщност на живо е много,много по-хубава.

3.Тони  

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Години : 21
Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 11 Мар 2011, 09:32

Здравейте!

Извинявам се, че не пиша напоследък, но сега съм много зает, тъй като се подготвям да посрещам гост утре. Участвам в една обменна програма (всъщност целият клас) и утре очакваме гости от Германия, които ще живеят при нас за 1 седмица. След това сигурно ще ви пиша как е минало!

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Нед 13 Мар 2011, 00:12

Здрасти!

Много отдавна не съм писала по моите стандарти...
Как сте?Виждам,че и вие не пишете...
Аз съм много заета и само отвреме на време наминавам,обаче без да пусна някой коментар...
Но днес не се удържах и...

Тони ,това е много интересно!
Сигурно ще е и вълнуващо!
Разкажи,моля те после!С нетърпение очаквам да разбера как е минало и какво се е случило!

3.Тони  

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 17 Мар 2011, 16:10

Честит Свети Патрик на всички!!! lol! flower sunny flower sunny

Ако сте забравили кой е Свети Патрик ще ви припомня най-учитиво!

Свети Патрик (на ирландски: Naomh Pádraig, около 390 - 460 г. сл. Хр.) е келтско-британски християнски мисионер, който е и покровител на Ирландия (макар Бритиг Ирландска и Колумба също да са формални покровители).

До днес са оцелели две автентични негови писма, от където са взети единствените приети и потвърдени детайли за неговия живот. Когато е на 14, е заловен от ирландци и отведен в Ирландия като роб, където живее шест години преди да избяга и да се завърне при семейството си в Британия. След като става проповедник, се завръща в Ирландия като ръкоположен епископ в северната и западната част на острова. Малко са сведенията за мястото, където работи, и няма доказателства за някаква връзка между него и някоя църковна сграда.

До началото на 8 век той става светец покровител на Ирландия. Ирландската църковна система се развива след времето на Патрик и ирландската църква не следва модела, който светецът и други ранни мисионери се опитват да създадат.

3.Тони  

nikol4o
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 18 Мар 2011, 14:00

Здравейтее!
Май никой не пише много много
И аз отдавна не съм влизал... Сега отново съм болен Very Happy:D:D Някакъв вирус тип Б, при който главният симптом е висока температура, а мен ако ме почне температурата не ме оставя За това и от почти 24 часа температурата не е падала под 37,2 и постоянно се покачва Cloud
Тони, много интересно! Нашите немски паралелки вече го правиха в началото на годината Останаха много доволни от контакта си с гермаците
Не знам дали знаете, но Егмонт предоставя всеки ден един човек да спечели копие от Червената порамида... http://www.facebook.com/#!/HronikiteNaKein
Вчера накарах и майка ми да учества и тази сутрин какво виждам - тя е спечелила! А аз се чудех кога ще имам време да отида да си я купя
А видяхте ли това? http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2270:a-first-look-behind-the-scenes-of-deathly-hallows-part-2&catid=61:videos-and-trailers&Itemid=77

Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 19 Мар 2011, 15:00

Здрасти на всички братовчеди!

Ники ,да оздравяваш бързо!
И честито за "Червената пирамида"!

Мерси за клипчето за "Хари Потър и Даровете на Смъртта" част 2.Аз точно тази вечер чаках доста дълго да излезе и да го гледам първа,ама пак не успях...
А видяхте ли първият фотос от филма?
http://www.bulgariancovers.com/

Тони ,днес съвсем случайно попаднах на кадри от фашинга на гимназията ти!
Тъй като гледам само музикални телевизии вкъщи и нищо друго и днес сутринта случайно го по the voice - даваха го като репортаж...
Беше много интересно!

3.Тони  

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Сря 23 Мар 2011, 22:22

Здравейте,хора!
Днес имах доста пълен със събития ден и направо се луднах кое да гледам първо и на кое да обърна внимание първо!
Толкова хубави новини и неща ми се струпаха днес,че направо...супер късмет,мога да кажа само! lol! flower flower sunny sunny
Много ме беше яд за това,че днес от рано съм си вкъщи и като никога се улисах в четени и дялане на поредната ми работа по графика и не можах да хвана пика на така зарадвалите ме новини,които чета и гледам чак сега.Направо...
Тази новина за „Наследството” ме взриви от вълнение и радост!Направо нямам думи!!! lol! flower flower sunny sunny

Някой да си е взeл „Червената пирамида”?Аз я преполових и ми е доста интересна,въпреки,че има доста сходства с Пърси.

Разкажете нещо,де!!!Не се стеснявайте!

3.Тони  

nikol4o
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 24 Мар 2011, 18:37

Здравейте!
Свилена , дано да съм те зарадвал с новините за книгата! Аз съвсем случайно влязох в официалния сайт и първоначално нямаше нищо и след като се порових малко отново отидох на главната страница - там стоеше корицата! Новината толкова ме зарадва, че ми се прииска отново да прочета книгите Very Happy:D
Но тъй като съм натрупал няколко, които не съм прочел почнах от тях... Поне пак си я подбрах - за дракони е
А клипчето... И него имах възможността да видя по случайност - влязох пак да се поровя в сайта и то изникна пред мен После видях, че са го обявили и във фейсбук, но 15 минути след като го гледах

Днес ми излязоха резултатите от изследванията - най-накрая разбраха защо боледувам толкова напоследък - имам една по-специфичне бактерия в синусите, която не иска да се маха
Тоза път лечението ще продължи 3 месеца, като всеки ден пия по едно хапче и си слагам специални капки
За жалост все още копието ми от "Червената пирамида" не е пристигнало... Обикновено колко дни им отнема, за да стигнат до Варна?

Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пет 25 Мар 2011, 20:47

Хейй...ама защо нищо не сте казали?

Ники ,аз съм в предерагонова треска и направо не мога да си намеря място от вчера! flower sunny
А между другото коя е книжката за дракони,която четеш...
Пожелавам ти тази бактерия бързо,бързо да бъде унищожена от ултра мощният антибиотик и да нямаш повече проблеми!

Ами предполагам,че веча трябваше да е пристигнала книгата ти...това е много съмнително...освен ако не дойде или събота или понеделник.Ако не дойде и тогава,вече им се обади!
Аз книгата я прочетох и сега ще отида да споделя мнение в темата!
Мога да кажа че е многоо яка!

3.Тони  

Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Съб 26 Мар 2011, 20:09

Здрасти!

Наминах да ви питам дали ще отбелязвате часът на Земята?
Аз се включвам,защото смятам,че каузата е достойна и ако ние не се включим,вчики хора имим предвид,то значи сме пълни загубеняци и си заслужаваме всичко.

Ники ,пристигана ли книгата?

3.Тони  

tania
ТОП агент

Агент : Black mamba

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Нед 27 Мар 2011, 20:36

Здравейте , колеги! От колко време не съм писала , направо се забравихме.Как сте ?Какво правите?Като гледам имам доста да наваксам , но някой друг път ще прочета 10стр , кото сте изписали .Та Ники , Свилена честити книги.Напоследък ми е доста натоварено.Сега пиша едно есе , което цял ден мъдря.Вчера бях на състезание по химия и на връщане се записах на рисуване и вторник ще ходя.Завърших поредицата "Академия за вампири" наскоро , а сега смятам да започна една друга и да си взема следващата книга от една поредица.Доста дълъг ми е списъка за нещата , които ще направя следващия месец.Ами вие ? Имате ли планове за ваканцията?
nikol4o
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Пон 28 Мар 2011, 15:05

Здравейте!
Здравей и на теб, Тия!
Свилена , книжката пристигна в петък и я започнах веднага.. Плени ме веднага! Смятам, че ще е най-добрата на Рик! =]
Преди малко влязох в официалния сайт и пак са пуснали видео! - http://www.the39clues.com/vespers
Този път за Маделин.
Утре ще имаме базар и всички средства ще отидат за страдащите в Япония. Нашия клас се нае със задачата да организира базара, така че утре цял ден ще съм в еуфория
Отивам да поуча малко! Хубав ден!

Алфа вълк
Клуб 3000

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Чет 31 Мар 2011, 21:43

Здравейте на всички!

Ники ,честито за книгата и после да споелиш какво мислиш за нея!
И мерси за видеото!

Таня ,мерси.Гледам,че си много натоварена.
Дано да имаш достатъчно време да си починеш.Между другото и аз чета "Академията..",но поредицата нали свърши,но ще има продължение.

Някой да е ходил случайно на "Sucker Punch: Измислен свят"?
Аз днес най-накрая отидох,при положение,че едва се удържах да не отида предния петък.Трябваше да изчакам една приятелка да отидем заедно.
Филмът ми хареса.Ако не забравя ще споделя мнението си за него в темата за филмите.

А сега лека вечер на всички! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Отивам в стаята си да слушам музика на плеъра си.

3.Тони  

Dageron321
Умел ключотърсач

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 11:21

Здравейте хора как сте

Тези Егмонт за пореден път ни доказаха колко са тъпи

http://img811.imageshack.us/i/97222456.png

Ясно се подразбира че скоро няма да се сдобием нито с книга девет нито с книга десет, та мислех си ( ако знаете английски добре ) защо не си поръчаме книгите и форума ни да продължи да с темпо на нещата все пак днес излиза новата поредица,а ние още си чакаме деветата книга, според мен ако продължаваме с темпото на Егмонт форума ни ще остане накрая без потребители
Grizzly
Алфа вълк

Години : 20
Агент : Celebrity Agent (5)

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 16:02

Хорааа, здравейтее!
Туй за книгата наистина е много гадно, обаче като се налага, ще го прежиея....дано не я протакат като седмата книга.
Иначе, аз съм превел няколко глави на компа, може да ги пусна, ако желаете...
Чакам от сутринта още да обновят официалния сайт и нищо...
Вие как сте, какво правите?

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
Dageron321
Умел ключотърсач

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 16:12

Ники и аз чакам от сутринта, но още нищо няма иначе ти ще си взимаш ли книгата защото ако егмонт решат да преведат и втората поредица книгата ще я видим най - рано 2013
Grizzly
Алфа вълк

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 16:18

E недей да бъдеш такъв песимист.
Амии засега няма да си я взимам, по-скоро ще си поръчвам пакети с карти, щото искам да ги събера, няма да се успокоя иначе.
А ти? Cool
Между другото, тук не знам дали споменах, но в първия ми трети пакет с карти имах репликатор без код.

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
nikol4o
Баща-основател

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 16:40

Здравейте!
Последните няколко дни бях при баба и аз това отсътвах
Червената пирамида ми допада много! Скоро ще я прочета! Нямам особено много време
Тази ваканция Мол Варна организира "Денс Ваканция". Всички стилове танци и фитнеса са безплатни за ученици, ако се регистрират. Аз се записах на народни танци Днес беше първият ми час и беше голям купон!
Надявам се и вие си прекарвате добре! Тони , свикна ли с лещите?

Алфа вълк

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 19:57

Хораа, здравейте, пуснали са инфо за 11-тата книга!!!
На началната страница няма нищо ново, обаче са качили картите към книгата и има инфо за самата нея, като има и снимка на Фиске...Не си го представях точно така, ама...
Има и нова - 11-та мисия - която можете да отключите и минете само ако имате новата книга, за съжаление. Изглежда интересно!!! Обичам тази поредица! <3 ^^

Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Вто 05 Апр 2011, 20:30

Здравейте!

Как сте, какво правите? Много кофти това за книгата, просто нямам думи....

Ники, благодаря, вече свикнах напълно с лещите и не ги усещам въобще на очите си, направо забравям, че са там! Вече минавам от еднодневни ан едномесечни!

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   

Флууд - В търсене на наименование...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next