39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Vespers Rising - очаквания

Go down 
+2
Grizzly
Ton4o
6 posters
АвторСъобщение
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitimeНед 23 Яну 2011, 17:52

Официален сайт
Статия в сайта

Какво мислите за новата поредица (продължението)? Чакате ли я с нетърпение? По-интересна ли ще бъде от първата? Ако да или ако не, защо?
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitimeНед 23 Яну 2011, 19:10

Не бих казал, че ще е по-интересна, даже дори няма да е толкова интересна, колкото тази, която в момента ние четем. Причината - разпокъсаността. Така не прилича на поредица, по-скоро прилича на допълнителни издания, които служат за задоволяване любопитството на феновете, пък и се пускат още книги, защото издателите се възползват от успеха на поредицата, не смятам, че го правят, защото имат да ни предложат нещо по-интересно. И все пак, колкото и да не прилича на началото, задължително ще я прочета, не бих я изпуснал! Vespers Rising - очаквания 857938
Клипчетата в страницата на новата поредица обаче изглеждат интересни и ще има какво да обсъждаме.

Едит: Явно информацията тогава не ми е била достатъчна или не знам какво, обаче сега мнението ми е много по-оптимистично!! Супер много се радвам, че ще има продължение. Изглежда дупките между книгите ми влияят зле. Laughing


Последната промяна е направена от Grizzly на Нед 07 Авг 2011, 14:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitimeПон 24 Яну 2011, 07:52

Ако сте забелязали, на корицата на "Веспър райзинг" пише, че това е книга 11. Значи, би трябвало онези празноти и неясноти в историята от 10-те книги да бъдат изяснени!
Гризли, разбира се, е прав, че продължението е комерсиално, но смятам, че има какво още да ни кажат!
Интересно е, че четирима автори заедно са написали новата книга! Наистина очакванията ми са оптимистични! Vespers Rising - очаквания 311608

Всъщност питали ли сте Егмонт дали ще издадат и книга 11? Question
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitimeПон 24 Яну 2011, 19:05

Веднага щом пуснаха клипът се зарадвах. А после видях, че ще бъде и книга 11 и се зарадвах още повече. Освен това ще научим повече за Веспърите.
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitimeПон 24 Яну 2011, 21:55

Чакам с нетърпение книгата!Силно се надявам да е хубаво продължение на поредицата,макар и малко разпокъсано,след като прочетох какво ще представлява!
И колкото и да я чакам с нетърпение,колкото и да умувам какво ще представлява всъщност,аз лично няма да разбера много,много ако си я взема на английски.Друго ще е на български.За това силно се надявам Егмонт да я преведат!
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitimeСря 17 Авг 2011, 18:04

Сигурно ще е хубава.Нищо не се знае. Vespers Rising - очаквания 851948
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vespers Rising - очаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vespers Rising - очаквания   Vespers Rising - очаквания Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Vespers Rising - очаквания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Книгите-
Идете на: